1:3
1.FBK Eagles Orlová

Souhrn

• ⏱️
    30:00 Máme tady velice vyhrocený konec zápasu, který zaslouženě vyhrali Eagles Orlová.
  • Faul
    29:57 Hráč Heczko Karel Darek je vyloučený na 2 minuty. David si chtěl vyřídit spory.
  • 29:34 Hráč Bartoszek Paweł je vyloučený na 2+2 minuty. Neudržel své nervy na uzdě a dostává nepříjemný trest.
    Faul
  • 29:06 Hráč Szadkowski Samuel je vyloučený na 2 minuty a tohle nevypadá vůbec nadějně pro Burger.
    Faul
  • 26:00 Běží poslední čtyři minuty do konce zápasu a zatím to nevypadá vůbec dobře pro naše bratry.
  • 22:37 Je to tady. Naši bratři dali první gol, o který se postaral Samuel Szadkowski, který po přihrávce do protiútoku od Adama Pakuly vystřelil technickou střelu na zadní tyč a nemýlil se.
    Gól
  • Gól
    20:38 A je tady gol v oslabení. Tak to je něco. Polští florbalisti potvrzuji, že jim přesilovky nesedí a dostávají gol z hezkého brejku v podání Tomáše Kupczaka a Tomáše Scholze.
  • Faul
    18:40 Máme tady další přesilovku bratrů, kvůli sekyře Davida Kristiána alias KIKI.
  • 17:32 Golman orlů zatím nezahával a jde si pro svůj životní zápas.
  • ⏱️
    15:01 A je tady druhá polovina zápasu.
  • ⏱️
    15:00 Je tady konec poločasu, který nám ukázal mnoho šancí a ostrých soubojů. Máme se na co těšit.
  • Gól
    13:22 Máme tady drůhý neskutečný gol od kapitána Lukáše Baly, který se objevil ve správný čas na správném místě a suveréně zakončil nad rameno golmana
  • 11:36 Polští bratři asi netrénovali přesilovku...
  • Faul
    10:53 Hráč Loboda Jakub je vyloučený na 2 minuty za sekání.
  • Gól
    10:35 A máme tady první gol pro mohelnici. Neskutečné combo bratrů Durašů.
  • 08:28 Momentálně se hraje nahoru dolu. Kluci z Polska se neumí udržet v pásmu.
  • Faul
    07:12 Hráč Juřica Radek je vyloučený na 2 minuty za hru na zemi. Spletl si florbal s fotbalem.