Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
3.6.2022 MLZ-1 Trojhalí D B13-A FbC Frýdek-Místek
FBŠ Hattrick Brno
 4:7
3.6.2022 DOR-1 ČPP Aréna B17-A FBŠ Hattrick Brno
1.SC BOHUMÍN 98
 6:1
3.6.2022 MLZ-7 Trojhalí D B13-B FBC TOPGAL Šternberk
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 8:3
3.6.2022 DOR-8 ČPP Aréna B17-B FBC Intevo Třinec
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 2:4
3.6.2022 STZ-12 Trojhalí A B15-B UKS Europejczyk Gdańsk
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí
 0:19
3.6.2022 MLZ-13 Trojhalí D B13-C 1.FK Ostrava JIH
1. SC Bohumín 98
 1:14
3.6.2022 DOR-13 ČPP Aréna B17-C Asper Šumperk
Kadra U17
 7:2
3.6.2022 STZ-2 Trojhalí A B15-A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava šedí
Kadra U15
 3:7
3.6.2022 JUN-1 Sareza B19-A FBŠ Hattrick Brno
1.SC TEMPISH Vítkovice
 6:1
3.6.2022 MLZ-19 Trojhalí D B13-D Sokol Rudná
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 3:2
3.6.2022 DOR-19 ČPP Aréna B17-D FBC HRANICE
1.FK Ostrava JIH
 13:2
3.6.2022 STZ-11 Trojhalí A B15-B FBC Gepardi Brno
FbC Frýdek-Místek
 0:2
3.6.2022 JUN-2 Sareza B19-A FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R.
Blue Devils
 1:7
3.6.2022 ELE-1 Trojhalí C B11-A FBC Gepardi Brno
Torpedo Havířov
 3:2
3.6.2022 MLZ-2 Trojhalí D B13-A Kadra U15
Panthers Otrokovice
 2:4
3.6.2022 DOR-2 ČPP Aréna B17-A FBK Škorpioni Ostrava
Fbk Horní Suchá
 2:1
3.6.2022 STZ-1 Trojhalí A B15-A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava modří
OLYMP FLORBAL
 7:4
3.6.2022 JUN-12 Sareza B19-B OLYMP FLORBAL
Kadra U19
 1:5
3.6.2022 MLZ-8 Trojhalí D B13-B FBC Gepardi Brno
SPORTPOLAND Olimpia Osowa Gdańsk
 8:2
3.6.2022 DOR-7 ČPP Aréna B17-B Pedros PV
SDF Bělov
 1:1
3.6.2022 JUN-11 Trojhalí A B19-B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Letka Toman Finance Group
 3:0
3.6.2022 JUN-3 Sareza B19-A 1. FBK Eagles Orlová
FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R.
 3:3
3.6.2022 ELE.7 Trojhalí C B11-B FbC Frýdek-Místek
FBŠ Hattrick Brno
 4:2
3.6.2022 MLZ-14 Trojhalí D B13-C 1.MVIL Ostrava
FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
 3:1
3.6.2022 DOR-14 ČPP Aréna B17-C Sokol Rudná
1.MVIL Ostrava
 1:1
3.6.2022 STZ-3 Trojhalí A B15-A Florbal Hodonín
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava šedí
 6:0
3.6.2022 JUN-4 Sareza B19-A Blue Devils
FBŠ Hattrick Brno
 3:3
3.6.2022 ELE-8 Trojhalí C B11-B Fbk Horní Suchá
1.SC TEMPISH Vítkovice
 2:5
3.6.2022 MLZ-20 Trojhalí D B13-D 1.SC TEMPISH Vítkovice
Sokol Rudná
 12:1
3.6.2022 DOR-20 ČPP Aréna B17-D FBC Gepardi Brno
1. FBC Karviná
 3:3
3.6.2022 STZ-4 Trojhalí A B15-A Kadra U15
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava modří
 9:7
3.6.2022 JUN-13 Sareza B19-B FBC COYOTES JABLUNKOV
OLYMP FLORBAL
 4:4
3.6.2022 ELE-3 Trojhalí C B11-A Torpedo Havířov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 1:6
3.6.2022 MLZ-3 Trojhalí D B13-A FBŠ Hattrick Brno
Kadra U15
 3:2
3.6.2022 DOR-3 ČPP Aréna B17-A 1.SC BOHUMÍN 98
FBK Škorpioni Ostrava
 4:8
3.6.2022 STZ-13 Trojhalí A B15-B Kadra U17
UKS Europejczyk Gdańsk
 8:2
3.6.2022 JUN-14 Sareza B19-B Kadra U19
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 6:1
3.6.2022 ELE-9 Trojhalí C B11-B FBŠ Hattrick Brno
Fbk Horní Suchá
 6:3
3.6.2022 MLZ-9 Trojhalí D B13-B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Gepardi Brno
 1:4
3.6.2022 DOR-9 ČPP Aréna B17-B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Pedros PV
 3:2
3.6.2022 STZ-14 Trojhalí A B15-B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí
FBC Gepardi Brno
 17:0
3.6.2022 ELE-10 Trojhalí C B11-B 1.SC TEMPISH Vítkovice
FbC Frýdek-Místek
 1:4
3.6.2022 MLZ-15 Trojhalí D B13-C 1. SC Bohumín 98
1.MVIL Ostrava
 4:10
3.6.2022 DOR-15 ČPP Aréna B17-C Kadra U17
Sokol Rudná
 0:1
3.6.2022 STZ-5 Trojhalí A B15-A OLYMP FLORBAL
Kadra U15
 3:2
3.6.2022 ELE-4 Trojhalí C B11-A FBC Gepardi Brno
PSKC Okříšky
 6:1
3.6.2022 MLZ-21 Trojhalí D B13-D 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
1.SC TEMPISH Vítkovice
 2:7
3.6.2022 DOR-21 ČPP Aréna B17-D 1. FBC Karviná
FBC HRANICE
 6:1
3.6.2022 JUN-5 Trojhalí A B19-A 1.SC TEMPISH Vítkovice
Blue Devils
 2:5
3.6.2022 MLZ-4 Trojhalí D B13-A Panthers Otrokovice
FbC Frýdek-Místek
 6:3
3.6.2022 MLZ-22 Trojhalí C B13-D Sokol Rudná
1. FBC Karviná
 1:6
3.6.2022 DOR-4 ČPP Aréna B17-A Fbk Horní Suchá
FBŠ Hattrick Brno
 1:2
3.6.2022 STZ-15 Trojhalí A B15-B FbC Frýdek-Místek
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí
 0:11
3.6.2022 ELE-2 Trojhalí C B11-A PSKC Okříšky
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 3:5
3.6.2022 MLZ-10 Trojhalí D B13-B SPORTPOLAND Olimpia Osowa Gdańsk
FBC TOPGAL Šternberk
 1:11
3.6.2022 DOR-10 ČPP Aréna B17-B SDF Bělov
FBC Intevo Třinec
 5:4
3.6.2022 JUN-15 Trojhalí A B19-B FBC Letka Toman Finance Group
Kadra U19
 1:6
3.6.2022 MLZ-16 Trojhalí D B13-C FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
1.FK Ostrava JIH
 6:1
3.6.2022 DOR-16 ČPP Aréna B17-C 1.MVIL Ostrava
Asper Šumperk
 3:2
3.6.2022 DOR-22 ČPP Aréna B17-D 1.FK Ostrava JIH
FBC Gepardi Brno
 1:7
4.6.2022 ELE-11 Trojhalí C B11-B 1.SC TEMPISH Vítkovice
FBŠ Hattrick Brno
 1:2
4.6.2022 MLZ-5 Trojhalí D B13-A Panthers Otrokovice
FBŠ Hattrick Brno
 1:13
4.6.2022 ELE-12 Trojhalí C B11-B FbC Frýdek-Místek
Fbk Horní Suchá
 2:3
4.6.2022 MLZ-11 Trojhalí D B13-B SPORTPOLAND Olimpia Osowa Gdańsk
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 1:8
4.6.2022 STZ-6 Trojhalí A B15-A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava modří
Florbal Hodonín
 6:2
4.6.2022 DOR-5 ČPP Aréna B17-A Fbk Horní Suchá
1.SC BOHUMÍN 98
 5:0
4.6.2022 ELE-5 Trojhalí C B11-A PSKC Okříšky
Torpedo Havířov
 0:2
4.6.2022 MLZ-17 Trojhalí D B13-C FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
1. SC Bohumín 98
 2:1
4.6.2022 STZ-16 Trojhalí A B15-B FBC Gepardi Brno
Kadra U17
 5:1
4.6.2022 DOR-11 ČPP Aréna B17-B FBC Intevo Třinec
Pedros PV
 2:8
4.6.2022 MLG-1 Trojhalí B G13-A 1.AC Uhersky Brod
FBŠ Hattrick Brno blue
 2:9
4.6.2022 JUN-6 Sareza B19-A FBŠ Hattrick Brno
1. FBK Eagles Orlová
 3:1
4.6.2022 ELE-6 Trojhalí C B11-A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Gepardi Brno
 4:1
4.6.2022 MLZ-23 Trojhalí D B13-D 1. FBC Karviná
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 5:1
4.6.2022 STZ-7 Trojhalí A B15-A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava šedí
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava modří
 1:7
4.6.2022 DOR-17 ČPP Aréna B17-C 1.MVIL Ostrava
Kadra U17
 1:3
4.6.2022 MLG-2 Trojhalí B G13-A FBS Olomouc
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 16:4
4.6.2022 JUN-16 Sareza B19-B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC COYOTES JABLUNKOV
 3:3
4.6.2022 PRI-1 Trojhalí C B09-A 1.SC BOHUMÍN 98
1.SC TEMPISH Vítkovice
 1:3
4.6.2022 MLZ-6 Trojhalí D B13-A FbC Frýdek-Místek
Kadra U15
 1:3
4.6.2022 STZ-17 Trojhalí A B15-B UKS Europejczyk Gdańsk
FBC Gepardi Brno
 0:2
4.6.2022 DOR-23 ČPP Aréna B17-D FBC Gepardi Brno
FBC HRANICE
 5:5
4.6.2022 MLG-3 Trojhalí B G13-A FBŠ Hattrick Brno white
1.SC TEMPISH Vítkovice
 12:1
4.6.2022 JUN-7 Sareza B19-A FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R.
FBŠ Hattrick Brno
 2:4
4.6.2022 PRI-2 Trojhalí C B09-A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBŠ Hattrick Brno
 0:12
4.6.2022 MLZ-12 Trojhalí D B13-B FBC TOPGAL Šternberk
FBC Gepardi Brno
 0:3
4.6.2022 STZ-8 Trojhalí A B15-A Florbal Hodonín
OLYMP FLORBAL
 4:6
4.6.2022 DOR-6 ČPP Aréna B17-A FBŠ Hattrick Brno
FBK Škorpioni Ostrava
 11:3
4.6.2022 MLG-4 Trojhalí B G13-A FBŠ Hattrick Brno blue
FBS Olomouc
 2:7
4.6.2022 JUN-17 Sareza B19-B OLYMP FLORBAL
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 0:5
4.6.2022 PRI-3 Trojhalí C B09-A PANTHERS OTROKOVICE
1.SC BOHUMÍN 98
 6:0
4.6.2022 MLZ-18 Trojhalí D B13-C 1.FK Ostrava JIH
1.MVIL Ostrava
 5:9
4.6.2022 STZ-18 Trojhalí A B15-B Kadra U17
FbC Frýdek-Místek
 1:3
4.6.2022 DOR-12 ČPP Aréna B17-B SDF Bělov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 3:1
4.6.2022 MLG-5 Trojhalí B G13-A 1.SC TEMPISH Vítkovice
1.AC Uhersky Brod
 7:3
4.6.2022 JUN-8 Sareza B19-A 1. FBK Eagles Orlová
1.SC TEMPISH Vítkovice
 2:2
4.6.2022 PRI-4 Trojhalí C B09-A 1.SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 10:4
4.6.2022 MLZ-24 Trojhalí D B13-D 1.SC TEMPISH Vítkovice
1. FBC Karviná
 5:4
4.6.2022 STZ-9 Trojhalí A B15-A Kadra U15
Florbal Hodonín
 4:2
4.6.2022 DOR-18 ČPP Aréna B17-C Asper Šumperk
Sokol Rudná
 7:2
4.6.2022 MLG-6 Trojhalí B G13-A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBŠ Hattrick Brno white
 1:35
4.6.2022 JUN-18 Sareza B19-B FBC COYOTES JABLUNKOV
FBC Letka Toman Finance Group
 3:2
4.6.2022 ELE-13 Trojhalí C ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Fbk Horní Suchá
 5:7
4.6.2022 STZ-19 Trojhalí A B15-B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí
Kadra U17
 12:0
4.6.2022 DOR-24 ČPP Aréna B17-D 1.FK Ostrava JIH
1. FBC Karviná
 0:12
4.6.2022 MLZ-25 Trojhalí D ??? FBC Gepardi Brno
1.FK Ostrava JIH
 5:6
4.6.2022 MLG-7 Trojhalí B G13-A 1.SC TEMPISH Vítkovice
FBŠ Hattrick Brno blue
 14:5
4.6.2022 JUN-9 Sareza B19-A Blue Devils
1. FBK Eagles Orlová
 3:0
4.6.2022 ELE-14 Trojhalí C ??? FBŠ Hattrick Brno
Torpedo Havířov
 9:0
4.6.2022 STZ-10 Trojhalí A B15-A OLYMP FLORBAL
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava šedí
 10:2
4.6.2022 MLZ-26 Trojhalí D ??? 1. FBC Karviná
Kadra U15
 5:4
4.6.2022 DOR-25 ČPP Aréna ??? SDF Bělov
Kadra U17
 4:0
4.6.2022 MLG-8 Trojhalí B G13-A FBŠ Hattrick Brno white
FBS Olomouc
 12:3
4.6.2022 JUN-19 Sareza B19-B Kadra U19
FBC COYOTES JABLUNKOV
 2:1
4.6.2022 ELE-15 Trojhalí C ??? FbC Frýdek-Místek
PSKC Okříšky
 3:1
4.6.2022 STZ-20 Trojhalí A B15-B FbC Frýdek-Místek
UKS Europejczyk Gdańsk
 3:1
4.6.2022 MLZ-27 Trojhalí D ??? 1.MVIL Ostrava
SPORTPOLAND Olimpia Osowa Gdańsk
 13:1
4.6.2022 DOR-26 ČPP Aréna ??? FBC Gepardi Brno
Fbk Horní Suchá
 1:5
4.6.2022 MLG-9 Trojhalí B G13-A 1.AC Uhersky Brod
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 4:5
4.6.2022 ELE-16 Trojhalí C ??? FBC Gepardi Brno
1.SC TEMPISH Vítkovice
 1:8
4.6.2022 JUN-10 Trojhalí A B19-A 1.SC TEMPISH Vítkovice
FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R.
 0:5
4.6.2022 MLZ-28 Trojhalí D ??? Panthers Otrokovice
Sokol Rudná
 6:3
4.6.2022 DOR-27 ČPP Aréna ??? Asper Šumperk
FBC Intevo Třinec
 4:2
4.6.2022 PRI-5 Trojhalí C B09-A FBŠ Hattrick Brno
1.SC TEMPISH Vítkovice
 1:3
4.6.2022 JUN-20 Trojhalí A B19-B FBC Letka Toman Finance Group
OLYMP FLORBAL
 5:2
4.6.2022 MLZ-29 Trojhalí D ??? 1.SC TEMPISH Vítkovice
FbC Frýdek-Místek
 3:2
4.6.2022 DOR-28 ČPP Aréna ??? FBK Škorpioni Ostrava
FBC HRANICE
 6:5sn
4.6.2022 PRI-6 Trojhalí C B09-A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
PANTHERS OTROKOVICE
 2:17
4.6.2022 MLZ-30 Trojhalí D ??? FBC TOPGAL Šternberk
1. SC Bohumín 98
 7:0
4.6.2022 DOR-29 ČPP Aréna ??? 1. FBC Karviná
1.SC BOHUMÍN 98
 9:0
4.6.2022 PRI-7 Trojhalí C B09-A FBŠ Hattrick Brno
1.SC BOHUMÍN 98
 7:0
4.6.2022 MLZ-31 Trojhalí D ??? FBŠ Hattrick Brno
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 11:0
4.6.2022 DOR-30 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sokol Rudná
 5:1
4.6.2022 PRI-8 Trojhalí C B09-A 1.SC TEMPISH Vítkovice
PANTHERS OTROKOVICE
 1:1
4.6.2022 MLZ-32 Trojhalí D ??? FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 5:3
4.6.2022 DOR-31 ČPP Aréna ??? FBŠ Hattrick Brno
1.FK Ostrava JIH
 8:4
4.6.2022 DOR-32 ČPP Aréna ??? 1.MVIL Ostrava
Pedros PV
 3:5
5.6.2022 ELE-17 Trojhalí C ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Torpedo Havířov
 5:0
5.6.2022 STZ-21 Trojhalí A ??? Florbal Hodonín
UKS Europejczyk Gdańsk
 13:1
5.6.2022 JUN-21 Sareza ??? 1. FBK Eagles Orlová
OLYMP FLORBAL
 7:1
5.6.2022 ELE-18 Trojhalí C ??? PSKC Okříšky
FBC Gepardi Brno
 0:5
5.6.2022 STZ-22 Trojhalí A ??? Kadra U17
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava šedí
 7:3
5.6.2022 JUN-22 Sareza ??? FBC Letka Toman Finance Group
1.SC TEMPISH Vítkovice
 3:2sn
5.6.2022 MLG-10 Trojhalí B G13-A FBŠ Hattrick Brno blue
FBŠ Hattrick Brno white
 1:21
5.6.2022 MLZ-33 Trojhalí D ??? 1.FK Ostrava JIH
1. FBC Karviná
 3:10
5.6.2022 PRI-9 Trojhalí C B09-A 1.SC BOHUMÍN 98
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 3:4
5.6.2022 STZ-23 Trojhalí A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava modří
FBC Gepardi Brno
 6:1
5.6.2022 JUN-23 Sareza ??? FBŠ Hattrick Brno
FBC COYOTES JABLUNKOV
 2:1
5.6.2022 DOR-33 ČPP Aréna ??? SDF Bělov
Fbk Horní Suchá
 2:3sn
5.6.2022 MLG-11 Trojhalí B G13-A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1.SC TEMPISH Vítkovice
 6:9
5.6.2022 MLZ-34 Trojhalí D ??? 1.MVIL Ostrava
Panthers Otrokovice
 2:6
5.6.2022 PRI-10 Trojhalí C B09-A PANTHERS OTROKOVICE
FBŠ Hattrick Brno
 4:1
5.6.2022 STZ-24 Trojhalí A ??? FbC Frýdek-Místek
OLYMP FLORBAL
 1:6
5.6.2022 JUN-24 Sareza ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R.
 3:1
5.6.2022 DOR-34 ČPP Aréna ??? Asper Šumperk
FBK Škorpioni Ostrava
 11:2
5.6.2022 MLG-12 Trojhalí B G13-A FBS Olomouc
1.AC Uhersky Brod
 8:2
5.6.2022 MLZ-35 Trojhalí D ??? 1.SC TEMPISH Vítkovice
FBC TOPGAL Šternberk
 4:2
5.6.2022 ELE-19 Trojhalí C ??? Fbk Horní Suchá
FBŠ Hattrick Brno
 3:6
5.6.2022 STZ-25 Trojhalí A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí
Florbal Hodonín
 8:2
5.6.2022 JUN-25 Sareza ??? Kadra U19
1. FBK Eagles Orlová
 4:3sn
5.6.2022 DOR-35 ČPP Aréna ??? 1. FBC Karviná
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 3:2sn
5.6.2022 MLG-13 Trojhalí B G13-A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBŠ Hattrick Brno blue
 9:5
5.6.2022 MLZ-36 Trojhalí D ??? FBŠ Hattrick Brno
FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
 15:0
5.6.2022 ELE-20 Trojhalí C ??? FbC Frýdek-Místek
1.SC TEMPISH Vítkovice
 5:4
5.6.2022 STZ-26 Trojhalí A ??? Kadra U15
Kadra U17
 4:1
5.6.2022 JUN-26 Sareza ??? Blue Devils
FBC Letka Toman Finance Group
 3:1
5.6.2022 DOR-36 ČPP Aréna ??? FBŠ Hattrick Brno
Pedros PV
 0:5
5.6.2022 MLG-14 Trojhalí B G13-A 1.AC Uhersky Brod
FBŠ Hattrick Brno white
 0:20
5.6.2022 PRI-11 Trojhalí C ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1.SC BOHUMÍN 98
 4:1
5.6.2022 MLZ-37 Trojhalí D ??? 1. FBC Karviná
Panthers Otrokovice
 9:3
5.6.2022 MLG-15 Trojhalí B G13-A 1.SC TEMPISH Vítkovice
FBS Olomouc
 2:10
5.6.2022 PRI-12 Trojhalí C ??? 1.SC TEMPISH Vítkovice
FBŠ Hattrick Brno
 4:2
5.6.2022 STZ-27 Trojhalí A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava modří
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí
 4:15
5.6.2022 JUN-27 Sareza ??? FBŠ Hattrick Brno
Kadra U19
 4:3
5.6.2022 DOR-37 ČPP Aréna ??? Fbk Horní Suchá
Asper Šumperk
 2:4
5.6.2022 MLZ-38 Trojhalí D ??? 1.SC TEMPISH Vítkovice
FBŠ Hattrick Brno
 1:6
5.6.2022 ELE-21 Trojhalí C ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Gepardi Brno
 5:0
5.6.2022 MLG-16 Trojhalí B ??? 1.AC Uhersky Brod
FBŠ Hattrick Brno blue
 2:10
5.6.2022 STZ-28 Trojhalí A ??? OLYMP FLORBAL
Kadra U15
 6:4
5.6.2022 JUN-28 Sareza ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Blue Devils
 3:5
5.6.2022 DOR-38 ČPP Aréna ??? 1. FBC Karviná
Pedros PV
 3:4
5.6.2022 PRI-13 Trojhalí C ??? PANTHERS OTROKOVICE
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 13:0
5.6.2022 MLG-17 Trojhalí B ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1.SC TEMPISH Vítkovice
 8:7
5.6.2022 ELE-22 Trojhalí C ??? Fbk Horní Suchá
1.SC TEMPISH Vítkovice
 2:7
5.6.2022 MLZ-39 Trojhalí D ??? Panthers Otrokovice
1.SC TEMPISH Vítkovice
 6:7
5.6.2022 PRI-14 Trojhalí C ??? FBŠ Hattrick Brno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 9:0
5.6.2022 MLG-18 Trojhalí B ??? FBS Olomouc
FBŠ Hattrick Brno white
 2:16
5.6.2022 STZ-29 Trojhalí A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava modří
Kadra U15
 10:3
5.6.2022 JUN-29 Sareza ??? Kadra U19
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 1:8
5.6.2022 MLZ-40 Trojhalí D ??? 1. FBC Karviná
FBŠ Hattrick Brno
 2:6
5.6.2022 DOR-39 ČPP Aréna ??? Fbk Horní Suchá
1. FBC Karviná
 5:6sn
5.6.2022 ELE-23 Trojhalí C ??? FBŠ Hattrick Brno
FbC Frýdek-Místek
 4:2
5.6.2022 STZ-30 Trojhalí A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí
OLYMP FLORBAL
 12:0
5.6.2022 JUN-30 Sareza ??? FBŠ Hattrick Brno
Blue Devils
 4:5
5.6.2022 PRI-15 Trojhalí C ??? 1.SC TEMPISH Vítkovice
PANTHERS OTROKOVICE
 6:3
5.6.2022 DOR-40 ČPP Aréna ??? Asper Šumperk
Pedros PV
 4:3
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Starší žáci - skupina A
04.06.2022 - Tabulka skupiny A v kategorii starších žáků nesedí s konečným pořadím. Po minitabulce je pořadí následovné: 1. Kadra U15 2. FBC modří 3. Olymp Florbal 4. Florbal Hodonín 5. FBC šedí
Aktualizace rozpisu!
30.05.2022 - Bylo provedena aktualizace rozpisu pro kategorie Přípravka a Elévové
Soupisky
27.05.2022 - Zadávání soupisek je zprovozněno. Prosíme všechny týmy, aby nezapomněli své soupisky vyplnit před začátkem turnaje ZDE
Aktualizace rozpisu
25.05.2022 - Z důvodu několika skutečností byl upraven rozpis pro letošní ročník OC
Změny v rozlosování
23.05.2022 - Z důvodů odhlášení některých týmů došlo ke změně losu v kategoriích DOROSTENCI a MLADŠÍ ŽÁCI. V obou kategoriích tak nakonec máme 4 skupiny po 4 týmech. Změny v losu: DOROSTENCI - Sokol Rudná skupina D --> skupina C STARŠÍ ŽÁCI - Snipers Bratislava skupina D --> odhlášeno
 
 
 
Fotografie