Tabulky


Filtr tabulek:

*Zelená tabulka znamená konečné pořadí.

Skupina B09-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.PANTHERS OTROKOVICE431028:410
2.1.SC TEMPISH Vítkovice431017:710
3.FBŠ Hattrick Brno420221:76
4.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava410310:423
5.1.SC BOHUMÍN 9840044:200
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBŠ Hattrick Brno9:07:01:3
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0:122:174:1
3.PANTHERS OTROKOVICE4:113:06:0
4.1.SC BOHUMÍN 983:41:3
5.1.SC TEMPISH Vítkovice4:210:41:1

Skupina B11-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava330015:59
2.FBC Gepardi Brno320110:76
3.Torpedo Havířov31025:93
4.PSKC Okříšky30034:130
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:15:0
2.FBC Gepardi Brno3:26:1
3.Torpedo Havířov1:6
4.PSKC Okříšky3:50:50:2

Skupina B11-B

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FbC Frýdek-Místek320110:66
2.FBŠ Hattrick Brno320110:86
3.1.SC TEMPISH Vítkovice31027:83
4.Fbk Horní Suchá31028:133
#Tým1.2.3.4.
1.FBŠ Hattrick Brno4:26:3
2.FbC Frýdek-Místek4:25:42:3
3.1.SC TEMPISH Vítkovice1:21:4
4.Fbk Horní Suchá3:62:5

Skupina B13-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBŠ Hattrick Brno330023:79
2.Panthers Otrokovice320111:186
3.Kadra U1531027:83
4.FbC Frýdek-Místek30038:160
#Tým1.2.3.4.
1.FBŠ Hattrick Brno3:2
2.Kadra U152:4
3.FbC Frýdek-Místek4:71:3
4.Panthers Otrokovice1:136:3

Skupina B13-B

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Gepardi Brno330015:39
2.FBC TOPGAL Šternberk320119:76
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava310212:133
4.SPORTPOLAND Olimpia Osowa Gdańsk30034:270
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava1:4
2.FBC Gepardi Brno8:2
3.FBC TOPGAL Šternberk8:30:3
4.SPORTPOLAND Olimpia Osowa Gdańsk1:81:11

Skupina B13-C

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1.MVIL Ostrava330022:109
2.FBC TJ Sokol Frenštát p. R.32019:56
3.1. SC Bohumín 98310219:133
4.1.FK Ostrava JIH30037:290
#Tým1.2.3.4.
1.FBC TJ Sokol Frenštát p. R.2:16:1
2.1.MVIL Ostrava3:1
3.1. SC Bohumín 984:10
4.1.FK Ostrava JIH5:91:14

Skupina B13-D

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1.SC TEMPISH Vítkovice330024:79
2.1. FBC Karviná320115:76
3.Sokol Rudná31025:203
4.1. FBK Eagles Orlová Florbalshop30035:150
#Tým1.2.3.4.
1.Sokol Rudná1:63:2
2.1. FBC Karviná5:1
3.1. FBK Eagles Orlová Florbalshop2:7
4.1.SC TEMPISH Vítkovice12:15:4

Skupina B15-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava modří430127:169
2.OLYMP FLORBAL430123:159
3.Kadra U15430122:159
4.Florbal Hodonín410314:163
5.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava šedí40046:300
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava modří10:36:27:4
2.Kadra U159:74:2
3.Florbal Hodonín4:66:0
4.OLYMP FLORBAL3:210:2
5.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava šedí1:73:7

Skupina B15-B

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí440059:012
2.FbC Frýdek-Místek43018:139
3.FBC Gepardi Brno42027:206
4.Kadra U17410310:223
5.UKS Europejczyk Gdańsk40043:320
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí12:017:0
2.Kadra U171:38:2
3.FBC Gepardi Brno5:10:2
4.FbC Frýdek-Místek0:113:1
5.UKS Europejczyk Gdańsk0:190:2

Skupina B17-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBŠ Hattrick Brno330019:59
2.FBK Škorpioni Ostrava320113:166
3.Fbk Horní Suchá31027:43
4.1.SC BOHUMÍN 9830035:190
#Tým1.2.3.4.
1.FBŠ Hattrick Brno6:111:3
2.1.SC BOHUMÍN 984:8
3.Fbk Horní Suchá1:25:0
4.FBK Škorpioni Ostrava2:1

Skupina B17-B

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.SDF Bělov32109:67
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava32018:76
3.Pedros PV311111:64
4.FBC Intevo Třinec30038:170
#Tým1.2.3.4.
1.Pedros PV1:1
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava3:2
3.SDF Bělov3:15:4
4.FBC Intevo Třinec2:82:4

Skupina B17-C

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Asper Šumperk320116:76
2.1.MVIL Ostrava31115:64
3.Sokol Rudná31114:84
4.Kadra U1731025:93
#Tým1.2.3.4.
1.Sokol Rudná1:1
2.Kadra U170:1
3.1.MVIL Ostrava1:33:2
4.Asper Šumperk7:27:2

Skupina B17-D

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. FBC Karviná321021:47
2.FBC Gepardi Brno312015:95
3.FBC HRANICE311119:134
4.1.FK Ostrava JIH30033:320
#Tým1.2.3.4.
1.1. FBC Karviná6:1
2.FBC Gepardi Brno3:35:5
3.1.FK Ostrava JIH0:121:7
4.FBC HRANICE13:2

Skupina B19-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Blue Devils431018:610
2.FBŠ Hattrick Brno431016:710
3.FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R.411211:144
4.1. FBK Eagles Orlová40226:112
5.1.SC TEMPISH Vítkovice40135:181
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBŠ Hattrick Brno4:53:16:1
2.Blue Devils3:33:0
3.FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R.2:41:7
4.1. FBK Eagles Orlová3:32:2
5.1.SC TEMPISH Vítkovice2:50:5

Skupina B19-B

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Kadra U19440019:412
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava421112:97
3.FBC COYOTES JABLUNKOV412111:115
4.FBC Letka Toman Finance Group41038:143
5.OLYMP FLORBAL40137:191
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava3:03:3
2.Kadra U196:12:1
3.FBC Letka Toman Finance Group1:65:2
4.OLYMP FLORBAL0:51:5
5.FBC COYOTES JABLUNKOV3:24:4

Skupina G13-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBŠ Hattrick Brno white5500100:615
2.FBS Olomouc540144:2212
3.1.SC TEMPISH Vítkovice530233:369
4.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava520325:696
5.FBŠ Hattrick Brno blue510422:533
6.1.AC Uhersky Brod500511:490
#Tým1.2.3.4.5.6.
1.FBŠ Hattrick Brno blue1:212:7
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava9:51:356:9
3.FBŠ Hattrick Brno white12:112:3
4.1.SC TEMPISH Vítkovice14:52:107:3
5.FBS Olomouc16:42:168:2
6.1.AC Uhersky Brod2:94:50:20
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Starší žáci - skupina A
04.06.2022 - Tabulka skupiny A v kategorii starších žáků nesedí s konečným pořadím. Po minitabulce je pořadí následovné: 1. Kadra U15 2. FBC modří 3. Olymp Florbal 4. Florbal Hodonín 5. FBC šedí
Aktualizace rozpisu!
30.05.2022 - Bylo provedena aktualizace rozpisu pro kategorie Přípravka a Elévové
Soupisky
27.05.2022 - Zadávání soupisek je zprovozněno. Prosíme všechny týmy, aby nezapomněli své soupisky vyplnit před začátkem turnaje ZDE
Aktualizace rozpisu
25.05.2022 - Z důvodu několika skutečností byl upraven rozpis pro letošní ročník OC
Změny v rozlosování
23.05.2022 - Z důvodů odhlášení některých týmů došlo ke změně losu v kategoriích DOROSTENCI a MLADŠÍ ŽÁCI. V obou kategoriích tak nakonec máme 4 skupiny po 4 týmech. Změny v losu: DOROSTENCI - Sokol Rudná skupina D --> skupina C STARŠÍ ŽÁCI - Snipers Bratislava skupina D --> odhlášeno
 
 
 
Fotografie