Statistiky Přípravka B09

Vybrat kategorii
# Post Jméno a příjmení Tým ZGAB
14 hráč Lukáš HEJNA1.SC TEMPISH Vítkovice 6 10 2 12
38 hráč Eliška STEJSKALOVÁFBŠ Hattrick Brno 6 6 5 11
19 hráč Daniel MATÚŠ1.SC TEMPISH Vítkovice 6 8 2 10
58 hráč Martin MOJŽÍŠFBŠ Hattrick Brno 6 7 3 10
18 hráč Jan SVOBODAPANTHERS OTROKOVICE 6 7 3 10
25 hráč Jonáš FILIPFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 7 2 9
65 hráč Lucie HANÁČKOVÁFBŠ Hattrick Brno 6 5 3 8
14 hráč David ZPĚVÁKPANTHERS OTROKOVICE 6 4 4 8
99 hráč Alex GRIVALSKÝ MIKLÍKPANTHERS OTROKOVICE 6 5 0 5
43 hráč Jiří LENCFBŠ Hattrick Brno 6 5 0 5
7 hráč Ondřej SKÁCEL1.SC TEMPISH Vítkovice 6 4 1 5
27 hráč Jan VAVREČKA1.SC TEMPISH Vítkovice 6 2 3 5
1 hráč Dominik HÁNAPANTHERS OTROKOVICE 6 3 1 4
50 hráč Matyáš LAKOMÝFBŠ Hattrick Brno 6 3 1 4
77 hráč Tom VAJDÍKPANTHERS OTROKOVICE 6 3 1 4
85 hráč Antonín BABICPANTHERS OTROKOVICE 6 2 1 3
38 hráč Mikuláš BLAHOVECFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4 3 0 3
61 hráč Filip HLAVÁČFBŠ Hattrick Brno 6 2 1 3
31 hráč Robin MATULÍKPANTHERS OTROKOVICE 6 3 0 3
4 hráč Igor NOREKPANTHERS OTROKOVICE 6 1 2 3
81 hráč Sofie RADONIČOVÁFBŠ Hattrick Brno 6 2 1 3
13 hráč Ondřej DRÁBEKPANTHERS OTROKOVICE 6 1 1 2
15 hráč Vítězslav KUBAČÁKFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6 2 0 2
6 hráč Míša STRYJA1.SC TEMPISH Vítkovice 6 2 0 2
50 hráč Dominik STŘEŠTÍK1.SC BOHUMÍN 98 5 2 0 2
79 hráč Michal ŠEDĚNKA1.SC TEMPISH Vítkovice 6 1 1 2
54 hráč Michal VLADYKA1.SC BOHUMÍN 98 5 2 0 2
35 hráč Matěj ZAVADILFBŠ Hattrick Brno 6 1 1 2
45 hráč Simon ZAVADILPANTHERS OTROKOVICE 6 0 2 2
90 hráč Richard BYSTŘIČAN1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 1 1
6 hráč Adam ČERVENKA1.SC BOHUMÍN 98 5 0 1 1
42 hráč Aneta ČERVENKOVÁ1.SC BOHUMÍN 98 5 0 1 1
39 hráč Michal DLOUHÝFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 0 1 1
73 hráč Jaroslav HORÁLEK1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 1 1
4 hráč Kryštof MAREKPANTHERS OTROKOVICE 1 1 0 1
48 hráč Tobiáš SEDLÁČEK1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 1 1
35 hráč Lorik SHURDHANIFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 0 1 1
35 hráč Patrik SKÁCEL1.SC TEMPISH Vítkovice 6 1 0 1
88 hráč Jakub ŠENKÝŘ1.SC TEMPISH Vítkovice 6 1 0 1
3 hráč Ondrej ŠTOLAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6 1 0 1
5 hráč Marek TVARDÍK1.SC BOHUMÍN 98 5 1 0 1
70 hráč Tom ZAVADILPANTHERS OTROKOVICE 6 1 0 1
3 hráč Matyáš ADAMCZYK1.SC BOHUMÍN 98 5 0 0 0
8 hráč Jonáš ADAMÍKFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 0 0 0
88 hráč Šimon BILÍKFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 0 0 0
43 hráč Václav BORUSÍK1.SC BOHUMÍN 98 2 0 0 0
5 hráč Matyáš BOŽOŇ1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 0 0
21 hráč Stela ČAJANOVÁFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 0 0 0
2 hráč Matyáš DOČKAL1.SC BOHUMÍN 98 5 0 0 0
20 hráč Tereza DVORSKÁFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 0 0 0
4 hráč Jonáš FAJA1.SC BOHUMÍN 98 5 0 0 0
9 hráč Ema HOFFMANNOVÁ1.SC BOHUMÍN 98 5 0 0 0
31 hráč Jaroslav HÝBL1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 0 0
11 hráč Viktor INGRAMFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 0 0 0
48 hráč Damián JURÁŠEK1.SC BOHUMÍN 98 5 0 0 0
1 brankář Tobiáš KAMENÍK1.SC BOHUMÍN 98 5 0 0 0
52 brankář Ondřej KAMENIŠŤAKFBŠ Hattrick Brno 6 0 0 0
12 hráč Adam KLIMEČEKFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 0 0 0
44 hráč Vojtěch KOPIA1.SC BOHUMÍN 98 5 0 0 0
22 brankář Šimon KUBIŠFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 0 0 0
72 hráč Toník LAVIČKA1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 0 0
0 hráč Dominik MATÚŠ1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 0 0
48 brankář Jakub MEDEKPANTHERS OTROKOVICE 6 0 0 0
24 hráč Vanesa NEDBÁLKOVÁ1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 0 0
46 hráč Kryštof NIEDOBA1.SC BOHUMÍN 98 5 0 0 0
7 hráč Kryštof NOREKPANTHERS OTROKOVICE 6 0 0 0
37 hráč Alex PETRÁŠFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7 0 0 0
17 hráč Ondřej PSOTKAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2 0 0 0
36 hráč Vojtěch PSOTKAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2 0 0 0
55 hráč Michal ROZSYPAL1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 0 0
45 hráč Adam SIKORA1.SC BOHUMÍN 98 5 0 0 0
78 hráč Oliver ŠPOKFBŠ Hattrick Brno 6 0 0 0
17 hráč Filip VINOVSKÝ1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 0 0
80 hráč Adam VITÁLOŠPANTHERS OTROKOVICE 6 0 0 0
99 hráč Patrik ZBOŘIL1.SC TEMPISH Vítkovice 6 0 0 0


 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Starší žáci - skupina A
04.06.2022 - Tabulka skupiny A v kategorii starších žáků nesedí s konečným pořadím. Po minitabulce je pořadí následovné: 1. Kadra U15 2. FBC modří 3. Olymp Florbal 4. Florbal Hodonín 5. FBC šedí
Aktualizace rozpisu!
30.05.2022 - Bylo provedena aktualizace rozpisu pro kategorie Přípravka a Elévové
Soupisky
27.05.2022 - Zadávání soupisek je zprovozněno. Prosíme všechny týmy, aby nezapomněli své soupisky vyplnit před začátkem turnaje ZDE
Aktualizace rozpisu
25.05.2022 - Z důvodu několika skutečností byl upraven rozpis pro letošní ročník OC
Změny v rozlosování
23.05.2022 - Z důvodů odhlášení některých týmů došlo ke změně losu v kategoriích DOROSTENCI a MLADŠÍ ŽÁCI. V obou kategoriích tak nakonec máme 4 skupiny po 4 týmech. Změny v losu: DOROSTENCI - Sokol Rudná skupina D --> skupina C STARŠÍ ŽÁCI - Snipers Bratislava skupina D --> odhlášeno
Facebook
 
 
 
Fotografie