Přihlášené týmy - 2022

Vybrat kategorii

Předchozí ročníky: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

Ostrava Cup 2021 (03. - 05.06.2022 - Dorostenci 2005) B17

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.ČRFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (18)
2.SlovenskoPedros PVANOSOUPISKA (13)
3.Česká republikaSokol RudnáANOSOUPISKA (18)
4.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (28)
5.Česká republika1. FBC KarvináANOSOUPISKA (21)
6.PolskoKadra U17ANOSOUPISKA (16)
7.ČRFBC Gepardi BrnoANOSOUPISKA (15)
8.1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (14)
9.Česká republikaSDF BělovANOSOUPISKA (15)
10.Česká RepublikaAsper ŠumperkANOSOUPISKA (17)
11.Česká republika1.SC BOHUMÍN 98ANOSOUPISKA (18)
12.ČeskoFbk Horní SucháANOSOUPISKA (17)
13.ČeskoFBC Intevo TřinecANOSOUPISKA (17)
14.CR1.FK Ostrava JIHANOSOUPISKA (0)
15.ČeskoFBK Škorpioni OstravaANOSOUPISKA (12)
16.ČeskoFBC HRANICEANOSOUPISKA (18)

Ostrava Cup 2021 (03.-05.06.2022 - Mladší žačky 2009) G13

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.ČRFBŠ Hattrick Brno blueANOSOUPISKA (9)
2.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (11)
3.ČRFBŠ Hattrick Brno whiteANOSOUPISKA (9)
4.Česká republika1.SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (14)
5.Česká republikaFBS OlomoucANOSOUPISKA (11)
6.1.AC Uhersky BrodANOSOUPISKA (15)

Ostrava Cup 2021 (03. - 05.06.2022 - Junioři 2003) B19

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.črFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (15)
2.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (24)
3.Česká republikaBlue DevilsANOSOUPISKA (11)
4.Česká republikaFBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R.ANOSOUPISKA (17)
5.PolskoKadra U19ANOSOUPISKA (17)
6.ČR1. FBK Eagles OrlováANOSOUPISKA (20)
7.Česká republikaFBC Letka Toman Finance GroupANOSOUPISKA (16)
8.Česká republika1.SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (18)
9.ČeskoOLYMP FLORBALANOSOUPISKA (16)
10.Česká republikaFBC COYOTES JABLUNKOVANOSOUPISKA (19)

Ostrava Cup 2021 (03. - 05.06.2022 - Starší žáci 2007) B15

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava modříANOSOUPISKA (17)
2.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutíANOSOUPISKA (13)
3.PolskoKadra U17ANOSOUPISKA (19)
4.PolskoKadra U15ANOSOUPISKA (17)
5.ČRFBC Gepardi BrnoANOSOUPISKA (19)
6.ČeskoFbC Frýdek-MístekANOSOUPISKA (25)
7.ČRFlorbal HodonínANOSOUPISKA (17)
8.ČeskoOLYMP FLORBALANOSOUPISKA (20)
9.PolskoUKS Europejczyk GdańskANOSOUPISKA (11)
10.ČRFBC ČPP Bystroň Group Ostrava šedíANOSOUPISKA (17)

Ostrava Cup 2021 (03. - 05.06.2022 - Mladší žáci 2009) B13

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.ČRFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (17)
2.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (20)
3.Česká republikaSokol RudnáANOSOUPISKA (14)
4.CZEFBC TJ Sokol Frenštát p. R.ANOSOUPISKA (14)
5.Česká republika1. FBC KarvináANOSOUPISKA (16)
6.PolskoKadra U15ANOSOUPISKA (19)
7.ČRFBC Gepardi BrnoANOSOUPISKA (18)
8.1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (19)
9.ČR1. FBK Eagles Orlová FlorbalshopANOSOUPISKA (17)
10.ČeskoFbC Frýdek-MístekANOSOUPISKA (22)
11.Česko1. SC Bohumín 98ANOSOUPISKA (17)
12.ČeskoFBC TOPGAL ŠternberkANOSOUPISKA (14)
13.Česká republika1.SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (27)
14.ČRPanthers OtrokoviceANOSOUPISKA (16)
15.PolskoSPORTPOLAND Olimpia Osowa GdańskANOSOUPISKA (11)
16.ČR1.FK Ostrava JIHANOSOUPISKA (11)

Ostrava Cup 2021 (03. - 05.06.2022 - Elévové 2011) B11

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.ČRFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (13)
2.česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (20)
3.ČRFBC Gepardi BrnoANOSOUPISKA (17)
4.ČeskoFbC Frýdek-MístekANOSOUPISKA (17)
5.ČRTorpedo HavířovANOSOUPISKA (23)
6.ČeskoPSKC OkříškyANOSOUPISKA (15)
7.Česká republika1.SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (20)
8.ČeskoFbk Horní SucháANOSOUPISKA (19)

Ostrava Cup 2021 (03. - 05.06.2022 - Přípravka 2013) B09

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.ČRFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (11)
2.Česká RepublikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (16)
3.Česká republikaPANTHERS OTROKOVICEANOSOUPISKA (18)
4.Česká republika1.SC BOHUMÍN 98ANOSOUPISKA (18)
5.Česká republika1.SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (22)
 
Týmy
  1. Přihlášené týmy

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Starší žáci - skupina A
04.06.2022 - Tabulka skupiny A v kategorii starších žáků nesedí s konečným pořadím. Po minitabulce je pořadí následovné: 1. Kadra U15 2. FBC modří 3. Olymp Florbal 4. Florbal Hodonín 5. FBC šedí
Aktualizace rozpisu!
30.05.2022 - Bylo provedena aktualizace rozpisu pro kategorie Přípravka a Elévové
Soupisky
27.05.2022 - Zadávání soupisek je zprovozněno. Prosíme všechny týmy, aby nezapomněli své soupisky vyplnit před začátkem turnaje ZDE
Aktualizace rozpisu
25.05.2022 - Z důvodu několika skutečností byl upraven rozpis pro letošní ročník OC
Změny v rozlosování
23.05.2022 - Z důvodů odhlášení některých týmů došlo ke změně losu v kategoriích DOROSTENCI a MLADŠÍ ŽÁCI. V obou kategoriích tak nakonec máme 4 skupiny po 4 týmech. Změny v losu: DOROSTENCI - Sokol Rudná skupina D --> skupina C STARŠÍ ŽÁCI - Snipers Bratislava skupina D --> odhlášeno
 
 
 
Fotografie