09.08.2021 | redakce

Diváci na Ostrava cupu

Díky aktuálně platným vládním nařízením se do turnaje mohou zapojit také diváci. Má to však své ale.

 
 
 

Vládní nařízení nám nyní povolují přítomnost diváků na zápasech ve VŠECH halách. Povolená kapacita v halách je už 100% diváků.

Pro diváky v hledišti ale platí:

  • na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 a které splňují, s výjimkou dětí do dovršení 6 let věku, podmínky stanovené níže.
  • V hledišti není možná jakákoli konzumace jídla a pití.
  • Všechny osoby, které se pohybují v halách s výjimkou aktéru utkání jsou povinni po celou dobu mít nasazenou ochranu dýchacích cest

Podmínky pro vstup do hlediště:

  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test (antigen) s negativním výsledkem - nesmí se jednat o samotest
  • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní
  • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, a neuplynula lhůta více než 180 dní

Abychom nemusely diváky kontrolovat při každém vstupu do haly, rozhodli jsme, že každý divák (pokud se nejedná o účastníka turnaje), při prvním vstupu do kterékoliv z hal, předloží pořadateli potvrzení (viz. výše), na základě kterého mu pořadatel, za technický poplatek 20,- Kč vydá náramek, který bude potvrzovat, že daná osoba už byla zkontrolována a může tak navštěvovat zápasy během celého turnaje.

S ohledem na možnost, že ne vždy budou mít diváci testy platné na celou dobu turnaje, budeme vydávat několik barev náramků, které budou sloužit k rozlišení, zda daná osoba splňuje podmínky pro všechny hrací dny nebo třeba jen pro jeden či dva.

Na všech halách bude tato kontrola probíhat u vstupu pro diváky, pouze na Trojhalí bude vytvořeno jedno centrální místo a to v podzemích prostorách areálů, kde probíhá registrace účastníků na turnaj. 

Děkujeme všem za pochopení a spolupráci po celou dobu průběhu turnaje.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Spouštíme registraci
16.04.2021 - Startuje registraci na další ročník Ostrava cupu. Letošní ročník bude ve znamení hned několika změn. Tou hlavní je termín trunaje, který zůstává stejně jako v loňském roce 12. - 14. 08. 2021. Další změnou je úprava kategorií. Vzhledem k tomu, že se turnaj uskuteční na konci léta, budou kategorii uzpůsobeny na nadcházející sezóny, nikoliv jako v minulosti na sezónou odehranou. Letošní Ostrava cup se bude hrát pouze v mládežnických kategoriích, tedy po Juniory.
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/junior/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
 
 
 
Fotografie