09.07.2021 | redakce

AKTUÁLNĚ: Covid a Ostrava Cup 2021

Letošní Ostrava cup se opět neobejde bez opatření, které jsou spojená s koronavirem. Opatření se týkají jak hráčů, tak samozřejmě také diváků, kteří by se chtěli jít podívat na zápasy. Samozřejmě vládní nařízení se neustálé mění, nicméně v současné chvílí platí níže popsané opatření.

 
 
 

Opatření pro hráče

Vzhledem k vládním a hygienickým nařízením prosím kluby, potažmo účastníky turnaje za spolupráci. V současné chvíli připravujeme formulář "čestného prohlášení", které budeme vybírat od týmu během registrace. Toto čestné prohlášení bude podepisovat vedoucí družstva a svým podpisem nám potvrdí že všichni členové družstva splňují podmínky, které jsou stanovené Ministerstvem zdravotnictví ČR pro účast na sportovních akcí:

  • absolvovali nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS- CoV-2 s negativním výsledkem.

  • absolvovali nejdéle před 72 hodinami POC test (antigenní test) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem - nesmí se jednat o samotest.

  • byl jim vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvou dávkového schématu a od aplikace vakcíny v případě jedno dávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) uplynulo nejméně 14 dní.

  • od aplikace první dávky očkovací látky v případě jedno dávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů.

  • uvedená osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnostantigenu viru SARS CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS- CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, přičemž se musí jednat o osobu bez klinických známek onemocnění COVID-19.

Opatření pro diváky

Vládní nařízení nám nyní povolují přítomnost diváků na zápasech do 50% kapacity sedících diváků.

Podmínky pro vstup do hlediště

  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test (antigen) s negativním výsledkem (i samotest)
  • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní
  • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, a neuplynula lhůta více než 180 dní

DŮLEŽITÉ 

Všichni diváci musí být usazeni, a to tak, že s výjimkou osob ze společné domácnosti je vždy ponecháno mezi jednotlivými diváky nejméně jedno neobsazené sedadlo, na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 a které splňují, s výjimkou dětí do dovršení 6 let věku, podmínky stanovené výše.

V hledišti není možná jakákoli konzumace jídla a pití.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Spouštíme registraci
16.04.2021 - Startuje registraci na další ročník Ostrava cupu. Letošní ročník bude ve znamení hned několika změn. Tou hlavní je termín trunaje, který zůstává stejně jako v loňském roce 12. - 14. 08. 2021. Další změnou je úprava kategorií. Vzhledem k tomu, že se turnaj uskuteční na konci léta, budou kategorii uzpůsobeny na nadcházející sezóny, nikoliv jako v minulosti na sezónou odehranou. Letošní Ostrava cup se bude hrát pouze v mládežnických kategoriích, tedy po Juniory.
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/junior/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
 
 
 
Fotografie