Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
17.6.Republic Cup z pohledu domácího oddíluPDDomácí představili na turnaji celkem 6 družstev a získali jedno zlato a jedno stříbro!
17.6.Je za námi Junior Republic Cup 2013!PDSumář letošního ročníku. Děkujeme všem týmům za účast, těšíme se na Vás příští rok!
16.6.Sumář osmifinále starších žákůPDPo večerních zápasech známe složení čtvrtfinálových dvojic kategorie starších žáků, utkají se dva ostravští rivalové, postoupili i Poláci.
16.6.Ranní zápasy určily nejlepší čtyřku mladších žákůPDV semifinále uvidíme SFK TJ Slovan Havířov proti Hattricku Brno a Škorpiony Ostrava proti FBC Vikings Kopřivnice.
16.6.Semifinále starších žáků nabídnou zajímavé souboje!PDV 12:15 se na Sareze utkají Gulliveři s Libercem a v tom samém čase na Varenské Vítkovice proti Havířovu!
16.6.Ve finále elévů je Remedicum a Kopřivnice!PDPo dvou divokých přestřelkách se do finále probojoval domácí tým, který vyzve Vikingy z Kopřivnice! O 3.místo tak bojují hráči Slovanu Havířov a Uherského Brodu.
16.6.Ve finále dorostenců si zahraje Bohemka a Remedicum!PDOba zápasy nakonec skončily čtyřbrankovým rozdílem, ač soupeři především zpočátku nebezpečně kousali. Finále se hraje na Sareze v 17:30!
16.6.Čtvrtfinále dorostenců jsou za námi!PDNyní už známe i poslední čtverku v nejstarší kategorii našeho turnaje, o postup do finále se utká Horní Suchá s Remedicem a Bohemians s Gullivery.
16.6.Prvním finalistou mladších žáků je Hattrick Brno!PDV semifinále na Sareze porazili hráči z Brna SFK TJ Slovan Havířov 8:2.
16.6.Pohár pro elévy zůstává doma!PDNejmladší kategorie nabídla ve vyvrcholení play off zápasy bohaté na branky, po kterých se nejvíce mohli radovat děti domácího Remedica!
16.6.Prvenství v mladších žácích si odváží Hattrick BrnoPDPo nervydrásajícím finále si titul odváží Florbalová škola Hattrick Brno, druzí skončili Škorpioni Ostrava. Třetí místo si zajistila Kopřivnice.
16.6.I zlato starších žáků míří do Brna!PDStrhující finále dospělo do nájezdů, kde byli úspěšnější hráči Gullivers Sokol Brno. Druhé skončily Vítkovice a třetí příčku vybojovalo Torpedo Pegres Havířov.
16.6.Dorostenecké zlato patří Bohemce!PDMistr ČR v dorostu je i mistr Republic Cupu! Strhující finále dospělo až k nájezdům, které byly neméně napínavé.
15.6.Je před námi druhý turnajový den!PDDobré ráno! Ostrava se probouzí a na třech halách za malou chvíli začne druhý den Junior Republic Cupu 2013!
15.6.U dorostenců se již rýsují konečná pořadí skupinPDPo sobotních ranních zápasech to vypadá, že skupinu A ovládnou Gulliveři z Brna, naopak o vítězi skupiny B se rozhodne ve vzájemném zápase mezi Bohemians a Remedicem.
15.6.Torpedo Havířov si poradilo s Heř. MěštcemPDVe skupině B si zadělalo na první místo družstvo starších žáků Torpeda Pegres Havířov, když přehrálo White Dragons Heřmanův Měštec 6:1.
15.6.Starší žáci Vítkovic jasně přehráli Tigers157 - 204 7:1, 0.kolo | PDK vítězství ve skupině E nakročili starší žáci Vítkovic, kteří v zápase na Varenské dokázali porazit Tigers Poruba.
15.6.Rozhovor s Jakubem RobenkemPDVyzpovídali jsme Jakuba Robenkam trenéra dorostenek Remedicum Ostrava - týmu, který na turnaji startuje v kategorii starších žáků.
15.6.PODĚKOVÁNÍ NÁLEZCŮM BRANKÁŘSKÉ TAŠKYPDČest a odvaha má na světě stále své místo - odcizenou brankářskou tašku bezdomovcem se nebáli hráči neznámého týmu získat zpět a vrátit na vrátnici haly Sareza!
15.6.Elévové už znají své čtvrtfinálové dvojice!PDVítězové skupin - Remedicum a Uherský Brod - se utkají s elévkami Pionier Tychy, resp. MVIL Ostrava.
Další stránky
123>>
 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Starší žáci - skupina A
04.06.2022 - Tabulka skupiny A v kategorii starších žáků nesedí s konečným pořadím. Po minitabulce je pořadí následovné: 1. Kadra U15 2. FBC modří 3. Olymp Florbal 4. Florbal Hodonín 5. FBC šedí
Aktualizace rozpisu!
30.05.2022 - Bylo provedena aktualizace rozpisu pro kategorie Přípravka a Elévové
Soupisky
27.05.2022 - Zadávání soupisek je zprovozněno. Prosíme všechny týmy, aby nezapomněli své soupisky vyplnit před začátkem turnaje ZDE
Aktualizace rozpisu
25.05.2022 - Z důvodu několika skutečností byl upraven rozpis pro letošní ročník OC
Změny v rozlosování
23.05.2022 - Z důvodů odhlášení některých týmů došlo ke změně losu v kategoriích DOROSTENCI a MLADŠÍ ŽÁCI. V obou kategoriích tak nakonec máme 4 skupiny po 4 týmech. Změny v losu: DOROSTENCI - Sokol Rudná skupina D --> skupina C STARŠÍ ŽÁCI - Snipers Bratislava skupina D --> odhlášeno
 
 
 
Fotografie