Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2023 vyšly tyto články:

30.5.INDIVIDUÁLNÍ NÁRAMKYredakceInformace k předávání individuálních náramků. Pro účastníky třídenního turnaje se náramky vyzvedávají na výdejních místech - ČPP Aréna nebo na hlavním nádraží v Ostravě.
17.5.Informace k turnajovým náramkůmredakceVážení účastníci Ostrava cupu 2023, za účelem zjednodušení a urychlení přebírání turnajových náramků jsme si pro vás letos připravili NOVINKU! Pomocí předem vystavené a zaplacené faktury za registrační poplatky, vám mohou být náramky předány přímo na místě vašeho prvního zápasu dle rozpisu, který se objeví v následujících dnech.
16.5.Dnes proběhl LOSredakceDnes v odpoledních hodinách proběhl přes ČPP Arénu los, který nám pomohl rozřadit týmy do skupin. Skupiny převedeme na tabulky a ty doplníme rozpisem jednotlivých utkání. Začínáme v pátek 2. 6. od rána.
12.5.PLATBA STARTOVNÉHOredakceDnes je poslední den pro zaplacení STARTOVNÉHO k účasti v Ostrava Cupu. Bohudík je dnešní rychlost bankovních převodů téměř okamžitá a i zapomětlivci či adrenalínoví platiči to stihnou. Těšme je již na los turnaje, který proběhne počátkem příštího týdne. Na viděnou.
10.5.3?pro - Bronislav PlíhalredakceV pátém díle rozhovorů s florbalovými osobnostmi Ostrava Cupu jsme vyzpovídali trenérskou ikonu chlapecké sekce pořádajícího klubu Broňu Plíhala, osobnost, která k turnaji neodmyslitelně patří.
5.5.LASTMINUTE PŘIHLÁŠENÍ 12. 5.redakceVážení florbaloví příznivci a fanoušci Ostrava Cupu, oficiálně uvádíme, že opravdu poslední termín pro přihlášení do turnaje je 12. 5. 2023. K tomuto termínu jsme přistoupili z důvodu nesrovnalosti na webových stánkách, kde v sekci Propozice bylo uvedeno datum 3. 5. 23.
 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Starší žáci - skupina A
04.06.2022 - Tabulka skupiny A v kategorii starších žáků nesedí s konečným pořadím. Po minitabulce je pořadí následovné: 1. Kadra U15 2. FBC modří 3. Olymp Florbal 4. Florbal Hodonín 5. FBC šedí
Aktualizace rozpisu!
30.05.2022 - Bylo provedena aktualizace rozpisu pro kategorie Přípravka a Elévové
Soupisky
27.05.2022 - Zadávání soupisek je zprovozněno. Prosíme všechny týmy, aby nezapomněli své soupisky vyplnit před začátkem turnaje ZDE
Aktualizace rozpisu
25.05.2022 - Z důvodu několika skutečností byl upraven rozpis pro letošní ročník OC
Změny v rozlosování
23.05.2022 - Z důvodů odhlášení některých týmů došlo ke změně losu v kategoriích DOROSTENCI a MLADŠÍ ŽÁCI. V obou kategoriích tak nakonec máme 4 skupiny po 4 týmech. Změny v losu: DOROSTENCI - Sokol Rudná skupina D --> skupina C STARŠÍ ŽÁCI - Snipers Bratislava skupina D --> odhlášeno
 
 
 
Fotografie