Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
25.8.2017 WA01 ČPP Aréna B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava U15
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava U19
ženy
 1:9
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
25.8.2017 WB01 ČPP Aréna A 1. SC Tempish Vítkovice U19
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ženy
 2:3
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Dalibor Jekielek
25.8.2017 WA02 ČPP Aréna B Fbk Kométa Spišská Nová Ves
ženy
itelligence Bulldogs Brno
ženy
 4:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jiří Večerek
25.8.2017 WB02 ČPP Aréna A FBS Olomouc
ženy
K1 Florbal Židenice U19
ženy
 3:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
25.8.2017 WA03 ČPP Aréna B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava U19
ženy
SUMMER DT
ženy
 2:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Dalibor Jekielek
25.8.2017 WB03 ČPP Aréna A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ženy
PUKS TRZEBINIA
ženy
 11:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jiří Večerek
25.8.2017 WA04 ČPP Aréna B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava U15
ženy
Fbk Kométa Spišská Nová Ves
ženy
 1:6
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
25.8.2017 WB04 ČPP Aréna A FBS Olomouc
ženy
1. SC Tempish Vítkovice U19
ženy
 1:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Dalibor Jekielek
25.8.2017 WA05 ČPP Aréna B itelligence Bulldogs Brno
ženy
SUMMER DT
ženy
 3:4
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jiří Večerek
25.8.2017 WB05 ČPP Aréna A K1 Florbal Židenice U19
ženy
PUKS TRZEBINIA
ženy
 2:7
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
25.8.2017 WA06 ČPP Aréna B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava U19
ženy
Fbk Kométa Spišská Nová Ves
ženy
 1:6
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Dalibor Jekielek
25.8.2017 WB06 ČPP Aréna A FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ženy
FBS Olomouc
ženy
 6:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jiří Večerek
26.8.2017 WA07 ČPP Aréna B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava U15
ženy
itelligence Bulldogs Brno
ženy
 0:7
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
26.8.2017 WB07 ČPP Aréna A 1. SC Tempish Vítkovice U19
ženy
K1 Florbal Židenice U19
ženy
 1:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Dalibor Jekielek
26.8.2017 WA08 ČPP Aréna B SUMMER DT
ženy
Fbk Kométa Spišská Nová Ves
ženy
 6:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jiří Večerek
26.8.2017 WB08 ČPP Aréna A PUKS TRZEBINIA
ženy
FBS Olomouc
ženy
 2:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
26.8.2017 WA09 ČPP Aréna B itelligence Bulldogs Brno
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava U19
ženy
 3:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Dalibor Jekielek
26.8.2017 WB09 ČPP Aréna A K1 Florbal Židenice U19
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ženy
 2:12
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jiří Večerek
26.8.2017 WA10 ČPP Aréna B SUMMER DT
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava U15
ženy
 7:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
26.8.2017 WB10 ČPP Aréna A PUKS TRZEBINIA
ženy
1. SC Tempish Vítkovice U19
ženy
 6:7
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Dalibor Jekielek
26.8.2017 OF2 ČPP Aréna ??? FBS Olomouc
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava U15
ženy
 3:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jiří Večerek
26.8.2017 OF1 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava U19
ženy
K1 Florbal Židenice U19
ženy
 2:5
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
27.8.2017 CF1 ČPP Aréna ??? Fbk Kométa Spišská Nová Ves
ženy
PUKS TRZEBINIA
ženy
 3:6
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Dalibor Jekielek
27.8.2017 CF2 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ženy
K1 Florbal Židenice U19
ženy
 13:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jiří Večerek
27.8.2017 CF3 ČPP Aréna ??? 1. SC Tempish Vítkovice U19
ženy
itelligence Bulldogs Brno
ženy
 5:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
27.8.2017 CF4 ČPP Aréna ??? SUMMER DT
ženy
FBS Olomouc
ženy
 0:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Dalibor Jekielek
27.8.2017 SF1 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ženy
PUKS TRZEBINIA
ženy
 11:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jiří Večerek
27.8.2017 SF2 ČPP Aréna ??? FBS Olomouc
ženy
1. SC Tempish Vítkovice U19
ženy
 0:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
27.8.2017 O3M ČPP Aréna ??? PUKS TRZEBINIA
ženy
FBS Olomouc
ženy
 0:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Dalibor Jekielek
27.8.2017 FIN ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ženy
1. SC Tempish Vítkovice U19
ženy
 9:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jiří Večerek
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Tabulky
  3. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
1.3.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
1.2.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
1.1.2017 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Women Ostrava Cup 2017
11.9.2016 - Se uskuteční v termínu 25-27.8.2017. Těšíme se na Vaší účast.
Dejte To se mi líbí
1.4.2016 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
 
 
 
Fotografie