27.08.2017 | Redakce

Ženy FBC Ostrava ovládly Women Cup 2017!

 
 
 

Neuvěřitelný výkon podaly hráčky ostravského FBC v průběhu celého turnaje. Tím prošly bez ztráty jediného bodu, soupeřkám nastřílely dvaatřicet gólů a přitom obdržely pouze šest branek. Během vyřazovací části pak přidaly dalších třiatřicet branek a ze své sítě lovily pouze tři míčky. Ve finálovém klání se postavily dorostenecko-juniorskému výběru Vítkovic, čímž bylo derby na světě. Svá osobní derby pak sváděly i Andrea Pastušková - bývala kapitánka vítkovických žen a Denisa Kotzurová, rovněž bývala hráčka Vítkovic. 

I když se mladé naděje Vítkovic snažily se sokyněmi držet krok - a že v prvním třetině (1:2) se jim to dařilo - nakonec neodolaly tlaku soupeřek a inkasovaly ještě sedmkrát, přičemž samy už nedokázaly navýšit skóre. Pro ženy trenéra Robenka tak jde opravdu o povedený rok. Ve skončené sezóně jeho výběr došel senzačně do semifinále, když v sedmém utkání porazil Bohemians, na Czech Openu v elitní kategorii jeho hráčky získali bronzové medaile. A na domácím turnaji dokázaly dokonce brát zlato.

Třetí příčka patří týmu FBS Olomouc. Olomoučanky neprožily povedený turnaj, během tří čtyř utkání vyhrály pouze jednou a počítalo se, že brzy vypadnou. Ony však dokázaly porazit vítěze skupiny B - SUMMER DT - a i když nestačily právě stříbrným Vítkovicím, v boji o bronz jedinou brankou ovládly duel s polským PUKS TRZEBINIA a rovněž senzačně berou medaile, byť bronzové. 

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Women Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie