25.08.2017 | Redakce

Tomáš Martiník je s výkony svých hráček spokojený

Reprezentační trenér juniorek a zároveň trenér vítkovických juniorek může být spokojený. V prvním utkání jeho svěřenkyně prohrály pouze o gól, ve druhém utkání dokonce o tři góly porazily extraligovou Olomouc.

 
 
 

Tým 1. SC Tempish Vítkovice U19 na turnaji píše zajímavý příběh. Výběr trenéra Martiníka sice prohrál s týmem žen FBC Ostrava 2:3, na druhou stranu má k dispozici pouze juniorky doplněné o několik dorostenek. Ve druhém pátečním utkání jeho svěřenkyně dokonce vyhrály, když si poradily s extraligovým týmem Olomouce 4:1. Po polovině základní části turnaje je trenér, nejen reprezentačních juniorek, s výkonem svého týmu spokojený. 

Vaše svěřenkyně podaly kvalitní výkon i proti Olomouci, kde ale prozatím vidíte nedostatky?
Pořád jsou to juniorky - dorostenky, to znamená, že je to taková ta mladická nerozvážnost občas. Ale moc takových věcí jsem tam neviděl. Na to, že holky spolu hrají pomíchaně, navíc je to stále prázdninový turnaj. Viděl jsem tam ale dobré věci a souhru. Spokojenost docela.

Čeká vás před začátkem sezóny ještě nějaké soustředění?
Co se týče juniorek, tak ne. Některé si možná zahrají Český pohár, nicméně jinak žádné soustředění už nemají. Některé juniorky trénují s áčkem žen, některé s dorostenkama, takže je to takové rozlítané, ale nic speciálního už nebude. 

Máte na turnaji i hráčky odjinud, nebo pracujete pouze se sestavou vítkovických hráček?
Máme téměř stejný kádr jako loni, což znamená, že tady nemáme nikoho nového z jiného týmu. Do juniorek přestupuje asi pět dorostenek, které ukazují, že na extraligu juniorek mají - dokázaly to i dnes. 

Zítra vás čekají Židenice a PUKS, rozebírali jste si jejich hru?
Ne, nerozebírali. Budeme hrát to svoje. Víme, že Židenice tu mají taky juniorky a Polky už tu někdy hrály, takže víme, jak hrají. Je to takový přípravný turnaj, ale spíše se sehráváme, než že bychom dělali taktické manévry. 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Women Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie