27.08.2017 | Redakce

Rozpis semifinálových zápasů

Jsou za námi všechna čtyři čtvrtfinále a již za malou chvíli započne první semifinále. Ve čtvrtém čtvrtfinále navíc došlo k překvapení, když SUMMER DT padl 0:1 s FBS Olomouc!

 
 
 

Fbk Kométa Spišská Ves - PUKS TRZEBINIA 3:6

Kométu ve čtvrtfinále nespasilo ani střelecké duo Marcinková - Adamcová, které během čtyř zápasů skórovalo dohromady hned desetkrát. Tentokrát ale neskórovaly a jejich úlohu musely převzít jiné spoluhráčky. Jejich tři góly ale na těch šest polských nestačily. 

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - K1 Florbal Židenice U19 13:1

Zázrak se nekonal, Židenicím se skalp Bystroně získat nepodařilo. Ostravanky i nadále ukazují, že si jdou pro turnajové zlato a i když je teprve čeká semifinále, lze je právem pasovat do role jasného vítěze. 

1. SC Tempish Vítkovice U19 - itelligence Bulldogs Brno 5:1 

Bulldogs se nepodařilo udržet vlastní hru a nepoddat se té vítkovické, z čehož tým trenéra Martiníka vydoloval pět gólů a posunuje se do semifinále. V něm se trenérovy svěřenkyně potkají s extraligovou Olomoucí, kterou v pátek porazily 4:1. Pokud by se jim podařilo tento výkon napodobit, čekala by je odměna v podobě zápasu, ve kterém mají jistou minimálně stříbrnou medaili. 

SUMMER DT - FBS Olomouc 0:1

Je to paradox. SUMMER DT vyhrál skupinu B a hned po Bystroni měl být kandidátem na vítězství. Ve skupině A zase prožívala extraligová Olomouc nepovedený vstup do turnaje, který se s týmem táhl po celé dva dny. Jen díky tomu, že Židenice měly o poznání horší skóre (-16), skončila Olomouc se své skupině třetí. A ve čtvrtfinále po tuhých bojích porazila právě SUMMER DT. V semifinále tak opět narazí na Vítkovice. 

1. semifinále

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - PUKS TRZEBINIA| od 13:15| ČPP Aréna

2. semifinále

FBS Olomouc - 1. SC Tempish Vítkovice| od 14:30| ČPP Aréna

o třetí místo

poražený z 1. semifinále - poražený z druhého semifinále| od 16:30| ČPP Aréna


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Women Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie