27.08.2017 | Redakce

Naším cílem je soustředit se na vlastní hru, říká Sabina Dvořáčková

Již za necelou půlhodinu odstartuje i třetí čtvrtfinálový zápas. Ten sehrají dorostenky a juniorky Vítkovic proti Bulldogs Brno.

 
 
 

Přibližně o půl jedenácté začíná třetí čtvrtfinále mezi 1. SC Tempish Vítkovice U19 a itelligence Bulldogs Brno. Vítěz tohoto utkání pak postoupí do semifinále, ze kterého buď půjde do bojů o třetí místo, nebo do zlatého finále. A na toto čtvrtfinále vás nyní zve brankářka Sabina Dvořáčková z Brna.

Sabino, co bude ve čtvrtfinále s Vítkovicemi nejtěžší?
Upřímně, nejtěžší bude se po ránu probudit. Naším cílem je soustředit se na vlastní hru, tudíž se nesmíme přizpůsobit hře soupeřek z Vítkovic a nenechat je hrát to, co ony chtějí.

Rozebíraly jste si jejich hru? Upozorňoval vás trenér na hráčku Michaelu Kubečkovou, která jako jediná v základní části nastřílela šest gólů?
Nesoustředíme se na jednotlivce, ale sami na sebe. Jednotlivec, byť takto produktivní, pro nás není tak důležitý. 

Jak jste trávily včerejší odpoledne a večer před důležitým čtvrtfinálovým duelem?
Včera jsme společně navštívili ostravské nákupní centrum Karolina, dali si týmový oběd a zbytek dne víceméně relaxovali, abychom nabrali dostatek sil na dnešní utkání.  

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Women Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie