26.08.2017 | Redakce

Women Cup čeká vyřazovací část!

Dva dny spolu sváděly týmy nasazené do dvou skupin po pěti tvrdé boje o lepší umístění v tabulce. Nyní přichází to, na co všichni čekají - vyřazovací část turnaje a hlavně boje o medaile. Níže naleznete nalosování čtvrtfinálových zápasů včetně časů.

 
 
 

1. čtvrtfinále 

Fbk Kométa Spišská Nová Ves - PUKS TRZEBINIA| začátek v 8:00| ČPP Aréna

Hned první čtvrtfinále bude ve znamení boje Slovenek proti Polkám. Dlouho to vypadalo, že Slovenky ze Spišské Nové Vsi zaujmou první pozici ve skupině B, nakonec je ale předběhl SUMMER DT. I tak ale hráčky Kométy vyhrály hned třikrát, navíc mají ve svém středu dvě hráčky s pěti góly během čtyř utkání. Polky skončily na třetím místě ve skupině A, když zvítězily dvakrát a připsaly si šest bodů. 

2. čtvrtfinále 

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - K1 Florbal Židenice U19| začátek v 9:15| ČPP Aréna

Ostravanky si jdou suverénně pro cenný kov. Vyhrály všechna čtyři utkání, o jejich střelecké a obranné síle (32:6) mluví i fakt, že ve svém středu mají Elišku Jurečkovou, Denisu Kotzurovou a Nelu Škopkovou. Jedná se o nejproduktivnější trio turnaje, všechny tři navíc nastřílely během čtyř duelů pět gólů a celkem se podílely na 28 gólech Bystroně. To pro Židenice, které, rovněž ve skupině A, skončily s jedinou výhrou na posledním místě, bude opravdu pekelný úkol. Pokud by se jim ale přesto podařilo zvítězit, odstavily by favorita na celkové vítězství. A to už je cenný skalp. 

3. čtvrtfinále

1. SC Tempish Vítkovice U19 - itelligence Bulldogs Brno| začátek v 10:30| ČPP Aréna

Tým trenéra Martiníka přivezl na turnaj výběr juniorek obohacený o pět dorostenek, které bojují o své místo mezi juniorkami, které hrají nejvyšší soutěž juniorek. Jak Vítkovice, tak Bulldogs mají na svém kontě dvě výhry, čtrnáct nastřílených gólů. Rozdíl je pouze v tom, že Brno si počínalo o něco málo lépe v obranné činnosti - dostalo "pouze" deset branek, oproti tomu Vítkovice dvanáct. Klíčové tak pro obranu itelligence bude uhlídat mladou Michaelu Kubečkovou, která jako jediná na turnaji skórovala hned šestkrát a navrch přidala asistenci. 

4. čtvrtfinále

SUMMER DT - FBS Olomouc| začátek v 11:45| ČPP Aréna 

Vítěz skupiny B, SUMMER DT, změří své síly s extraligovou Olomoucí. Ta se na turnaji nepotkala příliš s formou, ze čtyř duelů vyhrála pouze jednou a ve čtvrtém čtvrtfinále je outsiderem. To ji ale staví do role celku, na který není vyvíjen tlak a naopak může překvapit. Zato SUMMER DT by měl potvrdit formu ze základní části, což nemusí být kvůli faktoru hlavy vůbec jednoduché. I tak hráčky prvního celku skupiny B budou spoléhat na Martinu Dostalíkovou, která v každém ze čtyř zápasů vsítila gól a třikrát asistovala na gól.
 


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Women Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie