26.08.2017 | Redakce

Ženy itelligence Bulldogs vyhrály svůj první zápas na turnaji

Krátké shrnutí turnajové pouti florbalistek jednoho z obou brněnských celků, kterému se prozatím v turnaji příliš nedařilo.

 
 
 

Prvoligový tým itelligence Bulldogs Brno se rovněž přijel ukázat na letošní ostravský Women Cup. Zatím se ale svěřenkyním trenérů Martinů Broučka s Hájkem příliš nedaří. Na úvod podlehly Spišské Nové Vsi 4:1, a pak přišlo utkání se SUMMER DT. Brněnské hráčky byly aktivnější, jen trocha štěstí jim chyběla při zakončování - střely vždy jen těsně lízly tyč nebo chybělo pár centimetrů. A své soupeřky nepouštěly na svoji polovinu, takže soupeřky byly v pasti a nezbývalo jim, než se bránit. A pak se štěstěna konečně přiklonila na stranu jihomoravského města - v čase 10:53 Aneta Vlachová usměrnila míček za hostující gólmanku, čímž poslala svůj tým do vedení. 

Ne na dlouho. Jakoby vstřelení branky tým Anety Vlachové uspokojil, přišlo totiž mírné polevení a s ním i gól soupeřek - hned dvaasedmdesát sekund poté. Na skóre vyrovnanou hru letní tým rychle převrátil na svou stranu, když poločas vyhrál poměrem 2:1. Přestože ve druhé půli daly oba celky po dvou gólech, Bulldogs už nedokázali odpovědět na skóre 3:4 z jejich pohledu a prohráli. 

Ve třetím utkání turnaje narazil výběr Broučka s Hájkem na U15 týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, který s přehledem porazil 7:0. Hattrickem se blýskla Michaela Žáková a Brno si konečně připsalo své první tři body. Do play-off naštěstí postupují všechny týmy - dále se hraje systémem pavouka, a tak mají hráčky z jižní Moravy šanci uspět. 

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Women Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie