25.08.2017 | Redakce

Sára Adamcová rozhodla hattrickem o výhře nad Bulldogs!

První utkání Women cupu jsou za námi! Za Kométu řádí Sára Adamcová, která po prvním utkání má na svém kontě kompletní hattrick!

 
 
 

Fbk Kométa Spišská Nová Ves - itelligence Bulldogs Brno 4:1 (1:1; 3:0)

Velmi vyrovnané utkání přiklonila na svoji stranu Vlachová z Brna, gól ittelligence ale klid na florbalky nepřinesl. Už o tři minuty později poprvé skórovala Sára Adamcová ze Spišské Nové Vsi. I když šlo o jediné dva góly v daném poločase, na tempu hry to nic neměnilo. Bohužel pro tým z Brna šlo o jediný gólový příspěvek v utkání, pak už úřadovala Kométa. Konkrétně tedy Adamcová, která se trefila ještě v pětatřicáté a čtyřicáté minutě. Kromě hattricku ji tak mohou těšit i tři body týmu. 

1. SC Tempish Vítkovice U19 - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:3 (0:3; 2:0)

Velká škola pro vítkovický Tempish. Tak by se dalo nazvat střetnutí s ženským týmem Bystroně. I když šlo o městské derby, pro Denisu Kotzurovou to bylo o to zajímavější utkání, že právě za Vítkovice ještě dvě sezóny zpět hrála. Kotzurová navíc byla u druhého gólu Ostravy, když asistovala na branku Nely Kapcové. 

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Women Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie