28.08.2016 | Redakce

Souhrn čtvrtfinálových zápasů

Na ČPP Aréně, domovské hale FBC Ostrava, se dohrávají zápasy play-off. Nyní se zaměříme na čtvrtfinálové boje.

ŠK 98 Pruské - 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE - SUMMER DT 5:6| ČPP Aréna| 08:00
Po remíze 1:1 v první třetině začal brankostroj ŠK 98 Pruské střílet jeden gól za druhým a zastavil se, až když na tabuli svítil stav 5:3. Prostředí dějství tak jednoznačně patřilo Slovenkám, zkušené rytířky Vítkovic ale v závěrečné části třikrát zavěsily a postoupily do další části turnaje.

FBS Olomouc - MMKS Podhale Nowy Targ 4:3| ČPP Aréna| 09:15
Góly ve druhé a třetí třetině byly stejné na obou stranách. Alespoň co počtu se týče (1:1; 2:2). Napínavou bitvu ale rozhodl gól z první třetiny, protože ten byl, v daném dějství, jediný. Hráčky Olomouce tak postoupily za stavu 4:3 a jak po svém jmenování do funkce trenéra řekl Petr Dadej, mluvit za něj budou výsledky týmu.

Fbk Kométa Spišská Nová Ves - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:3| ČPP Aréna| 10:30
Když Kristína Hudáková v čase 04:41 skórovala,  nikdo z přítomných ještě netušil, že bude svědkem velké podívané. Slovenky skórovaly hned devětkrát, proti čemuž byly tři góly týmu, který turnaj pořádá, jen chabou útěchou. A sama Kristína Hudáková se na vysoké výhře podílela sedmi góly a jednou asistencí, její sestra Paulina pak gólem a dvěma přihrávkami.

K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2| ČPP Aréna| 11:45
Z gólově poměrně jednoznačného utkání vyšly Židenice opět vítězně. Ukazují, že letošní sezóna by pro ně mohla být tou povedenou. Při troše štěstí sice Vinohrady mohly nepříznivý stav 1:5 otočit, místo minimálně čtyř vstřelených gólů ale vyprodukovaly v závěrečné části pouze jeden.

Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.