27.08.2016 | Redakce

Souhrn sobotních odpoledních zápasů

 
 
 

FBS Olomouc - Fbk Kométa Spišská Nová Ves 3:2| ČPP Aréna| 13:50 
Začátek mače se pro Olomouc vůbec nevyvíjel dobře. Hráčky Kométy po první patnáctiminutovce vedly hned 2:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že Olomouc získá nějaké body. V druhé části to ale byla právě Olomouc, která si vzala vítězství a plný počet bodů zpět díky třem gólům. 

itelligence Bulldogs Brno - PUKS TRZEBINIA 2:2| Sareza| 15:30 
Jednogólový náskok si PUKS nedokázali ve druhém poločase obhájit, proti dvěma gólům byl ten jejich jeden zkrátka krátký. Po remíze se body rozdělily mezi oba celky rovným dílem.

Fbk Kométa Spišská Nová Ves - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Juniorky 8:0| ČPP Aréna| 16:20
2.0 po první části ještě nevypadalo tak zle. Nová Ves v utkání dominovala, a i když se velmi mladé hráčky Ostravy draly do zakončení, ve druhé části byl výsledek ještě horší. Slovenské plejerky nastřílely hned šest gólů, a moravskoslezský zástupce, který sám turnaj pořádá, odcházel po konečném hvizdu píšťalky za stavu 8:0 z pohledu Kométy.

1.SC TEMPISH VÍTKOVICE - SUMMER DT - FBS Olomouc 1:7| ČPP Aréna| 17:10
Nejlépe si v odpoledním utkání nevedly ani ženy "B" týmu Vítkovic. Ve druhé části sice snížily, jejich jednogólové snažení bylo proti olomouckému výběru málo. Sedm jedna a o vítězi utkání je rozhodnuto.

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Women Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie