26.08.2016 | Redakce

Třetí díl Ostrava Cupu je tady!

První zápasy třetího, a zároveň posledního, turnaje v rámci Ostrava Cupu jsou tady! Hned ve 14:30 proti sobě los svedl hráčky dvou tradičních celků - Ostravy a Vítkovic. A ze dvou zápasů je jejich bilance jasná - 1:1.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Juniorky - 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE - SUMMER DT 1:1| Sareza| 14:30
Na straně ostravských juniorek stál výběr ještě mladších hráček, než by se mohlo zdát. Těm však nechyběla rychlost a zápal pro hru. Na druhé straně pak stál výběr již velmi zkušených hráček Vítkovic. I když začátek zápasu byl poměrně rozpačitý - ani jeden tým se nehnal do mnoha zakončení - postupem času se začaly objevovat i slibné šance. Tou první gólovou pak byl v sedmé minutě gól Maroszové. Na něj soupeřky hledaly odpověď až do devatenácté minuty, utkání pak následně skončilo nerozhodně 1:1.

1.SC TEMPISH Vítkovice juniorky - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:2| ČPP Aréna| 14:30
Juniorky Vítkovic čekal na domovské hale Ostravanek kvalitní soupeř - juniorky Ostravy. V desáté minutě duo Hanzlíková - Zemanová přešlo na útočnou polovinu týmu z Moravské Ostravy, a diváci v hale byli svědky prvního gólu. Ve druhém poločase, pak ve dvacáté minutě Nela Škopková nabila Vrlíkové, která vyrovnala. Oba týmy pak ještě jednou skórovaly, rozhodčí tak zápas ukončili opět za nerozhodného stavu.

FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice B 1:1| Sareza| 15:20
"B" tým Židenic měl zkrátka smůlu. Po vyrovnané první části se v sedmnácté minutě ujal vedení a na hřišti dominoval. Čím víc se ale zápas chýlil ke konci, tím víc se začala Olomouc probouzet a dostávat do šancí a zakončení. Až pak, devět sekund před koncem, Olomouc vstřelila srovnávací gól na 1:1, čímž připravila Brno o plný počet bodů.

SK Snipers Slavičín - itelligence Bulldogs Brno 2:2| ČPP Aréna| 15:20
Zatímco na Sareze zatím oba zápasy skončily nerozhodně 1:1, na ČPP Aréně zase výsledky zápasů, alespoň prvních dvou, byly svorně 2:2. Sekundu před koncem utkání střela Sekaninové sebrala soupeřkám plný počet bodů a zakončil se tak napínavý zápas.

Generalní partner

Hlavní partneři

Partner pro ubytování

Partneři

Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.