Rozhodčí

Utkání budou řídit rozhodčí z České republiky a Slovenska, Nominaci rozhodčích řídí hlavní rozhodčí Junior Ostrava Cupu.

Seznam rozhodčích

  • Bílek Andrej
  • Blana Vojtěch
  • Cigl Vojtěch
  • Czyž Martin
  • Ferenčák Vojtěch
  • Fojt Ondřej
  • Frömmel Jiří
  • Gabzdyl Ondřej
  • Gebauer Daniel
  • Havlena David
  • Havlík Filip
  • Heczko Michal
  • Hes Zdeněk
  • Holička Branislav
  • Holičková Alžběta
  • Hrobařová Klára
  • Hruška Tomáš
  • Hřivna Josef
  • Húska Tomáš
  • Jekielek Dalibor
  • Jeřábek Marek
  • Kelemen Pavel
  • Kiovský Adam
  • Klečka Marek
  • Kolář Petr
  • Kopka Bedřich
  • Kršek Daniel
  • Lepík Ondřej
  • Máder Kryštof
  • Morkes Vít
  • Musial David
  • Nowak Ondřej
  • Palowski Jakub
  • Pecuš Matěj
  • Pěgřimek Jan
  • Piško Jan
  • Plíhal Filip
  • Preclík Martin
  • Pustówka Dominik
  • Ručka Martin
  • Siřinek Martin
  • Sládek Michal
  • Šindler Matyáš
  • Toman Lukáš
  • Vaněk Lukáš
  • Vavrečka Jan
  • Večerek Jiří
  • Večeřa Lukáš
  • Veverka Matěj
  • Vlček Martin
  • Warmuž Marek
  • Zemková Tereza

 

 
Informace o turnaji
  1. Propozice
  2. Pravidla
  3. Herní systém
  4. Turnajové akce
  5. Rozhodčí
  6. Ubytování
  7. Důležitá data

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
VYLOUČENÍ
01.04.2019 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie