Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
12.8.2021 ELE-1 Trojhalí D B11-A 1. SFK Havířov
TJ Slovan Havířov
 15:5
12.8.2021 DOR-17 ČPP Aréna B17-C TJ Slovan Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:5
12.8.2021 ELE-2 Trojhalí D B11-A 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Letka
 19:3
12.8.2021 STZ-21 Bonvér Aréna B15-C UKS CHYNÓW ZIELONA GÓRA
Torpedo Havířov
 0:10
12.8.2021 JUNZ-2 Trojhalí A G19-A Vyčuchliny z Brna
IBK Persikor
 9:1
12.8.2021 MLZ-7 Trojhalí E B13-B FBC ČPP Ostrava
FBC ORCA KRNOV
 2:9
12.8.2021 DOR-1 Varenská B17-A FBC ORCA KRNOV
Fbk Horní Suchá
 4:1
12.8.2021 DOR-11 Sareza B17-B FBC Intevo Třinec
FBC ČPP Ostrava
 2:4
12.8.2021 DOR-18 ČPP Aréna B17-C FBC Přerov
SK Domaslavice
 3:2
12.8.2021 ELE-3 Trojhalí D B11-A Torpedo Havířov
TROOPERS
 1:7
12.8.2021 STZ-1 Bonvér Aréna B15-A TROOPERS
1. SFK Havířov
 0:4
12.8.2021 JUNZ-3 Trojhalí A G19-A Torpedo Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice white
 1:2
12.8.2021 MLZ-11 Trojhalí E B13-A Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Slovan Havířov
 11:1
12.8.2021 DOR-23 ČPP Aréna B17-D FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Torpedo Havířov
 2:0
12.8.2021 JUN-2 Sareza B19-A Blue Devils
TJ Slovan Havířov B
 2:0
12.8.2021 JUN-11 Varenská B19-B 1. SC TEMPISH Vítkovice
1. FBK Eagles Orlová
 5:3
12.8.2021 ELE-4 Trojhalí D B11-A TJ Slovan Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:15
12.8.2021 STZ-2 Bonvér Aréna B15-A 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Ostrava
 8:1
12.8.2021 JUNZ-4 Trojhalí A G19-A 1. SC TEMPISH Vítkovice blue
Vyčuchliny z Brna
 1:4
12.8.2021 MLZ-17 Trojhalí E B13-C Panthers Otrokovice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 7:3
12.8.2021 DOR-12 Sareza B17-B 1. SFK Havířov
Blue Devils
 2:7
12.8.2021 JUN-21 ČPP Aréna B19-C Torpedo Havířov
FBC Intevo Třinec
 1:3
12.8.2021 ELE-5 Trojhalí D B11-A TROOPERS
1. SFK Havířov
 8:3
12.8.2021 STZ-13 Bonvér Aréna B15-B Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Prime Slavoj Houslice
 1:6
12.8.2021 JUN-13 Varenská B19-B TJ Slovan Havířov A
Slovácko Rezerva
 2:2
12.8.2021 JUNZ-5 Trojhalí A G19-A 1. SC TEMPISH Vítkovice white
FBC ČPP Ostrava
 2:2
12.8.2021 MLZ-2 Trojhalí E B13-A FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
FBC Přerov
 0:15
12.8.2021 DOR-24 ČPP Aréna B17-D TROOPERS
FLORBAL VSETIN B17
 3:5
12.8.2021 JUN-1 Sareza B19-A FBC ČPP Ostrava
Husí Játra
 9:1
12.8.2021 ELE-6 Trojhalí D B11-A FBC Letka
Torpedo Havířov
 1:5
12.8.2021 STZ-22 Bonvér Aréna B15-C FBC ZŠ Uničov
Fbk Horní Suchá
 18:1
12.8.2021 DOR-3 Varenská B17-A 1.SC BOHUMÍN 98
Pedros PV
 1:16
12.8.2021 MLZ-8 Trojhalí E B13-B Torpedo Havířov
TROOPERS
 2:4
12.8.2021 DOR-13 Sareza B17-B FBC ČPP Ostrava
1. SFK Havířov
 2:2
12.8.2021 JUN-22 ČPP Aréna B19-C Chalani z Moravy
Warriors Nový Jičín
 1:8
12.8.2021 ELE-7 Trojhalí D B11-A TROOPERS
TJ Slovan Havířov
 18:1
12.8.2021 STZ-3 Bonvér Aréna B15-A FLORBAL VSETIN B15
1. SC TEMPISH Vítkovice
 3:4
12.8.2021 MLZ-18 Trojhalí E B13-C 1. SFK Havířov
FBC Intevo Třinec
 5:0
12.8.2021 DOR-19 ČPP Aréna B17-C 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Přerov
 12:1
12.8.2021 JUN-3 Sareza B19-A FBC COYOTES Jablunkov
Blue Devils
 0:12
12.8.2021 JUN-16 Varenská B19-B 1. SC TEMPISH Vítkovice
TJ Slovan Havířov A
 1:3
12.8.2021 JUNZ-8 Trojhalí A G19-A Torpedo Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice blue
 2:11
12.8.2021 ELE-8 Trojhalí D B11-A Torpedo Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:11
12.8.2021 STZ-13 Bonvér Aréna B15-B FbC Frýdek-Místek
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 2:3
12.8.2021 MLZ-3 Trojhalí E B13-A TJ Slovan Havířov
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
 0:5
12.8.2021 DOR-25 ČPP Aréna B17-D Torpedo Havířov
TROOPERS
 0:3
12.8.2021 JUN-4 Sareza B19-A TJ Slovan Havířov B
FBC ČPP Ostrava
 1:2
12.8.2021 JUNZ-9 Trojhalí A G19-A FBC ČPP Ostrava
IBK Persikor
 1:7
12.8.2021 ELE-9 Trojhalí D B11-A 1. SFK Havířov
FBC Letka
 7:3
12.8.2021 STZ-4 Bonvér Aréna B15-A FBC ČPP Ostrava
TROOPERS
 12:7
12.8.2021 MLZ-9 Trojhalí E B13-B FbC Frýdek-Místek
Torpedo Havířov
 2:13
12.8.2021 DOR-14 Sareza B17-B Blue Devils
FBC Intevo Třinec
 10:0
12.8.2021 DOR-20 ČPP Aréna B17-C SK Domaslavice
TJ Slovan Havířov
 2:9
12.8.2021 JUN-12 Varenská B19-B Slovácko Rezerva
Sokol Rudná
 2:1
12.8.2021 JUNZ-10 Trojhalí A G19-A Vyčuchliny z Brna
Torpedo Havířov
 9:2
12.8.2021 ELE-10 Trojhalí D B11-A TJ Slovan Havířov
Torpedo Havířov
 3:15
12.8.2021 STZ-24 Bonvér Aréna B15-C Fbk Horní Suchá
UKS CHYNÓW ZIELONA GÓRA
 1:3
12.8.2021 MLZ-19 Trojhalí E B13-C 1. SC TEMPISH Vítkovice
1. SFK Havířov
 6:2
12.8.2021 DOR-6 Varenská B17-A FBC ORCA KRNOV
1.SC BOHUMÍN 98
 8:4
12.8.2021 DOR-26 ČPP Aréna B17-D FLORBAL VSETIN B17
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
 1:4
12.8.2021 JUN-5 Sareza B19-A Husí Játra
TJ Slovan Havířov B
 2:1
12.8.2021 ELE-11 Trojhalí D B11-A FBC Letka
TROOPERS
 1:8
12.8.2021 STZ-5 Bonvér Aréna B15-A 1. SFK Havířov
FBC ČPP Ostrava
 4:7
12.8.2021 MLZ-4 Trojhalí E B13-A FBC Přerov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 5:2
12.8.2021 JUN-6 Sareza B19-A FBC ČPP Ostrava
FBC COYOTES Jablunkov
 14:3
12.8.2021 JUN-15 Varenská B19-B 1. FBK Eagles Orlová
Sokol Rudná
 2:2
12.8.2021 JUN-23 ČPP Aréna B19-C Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Chalani z Moravy
 8:1
12.8.2021 JUNZ-12 Trojhalí A G19-A 1. SC TEMPISH Vítkovice blue
FBC ČPP Ostrava
 10:0
12.8.2021 ELE-12 Trojhalí D B11-A 1. SC TEMPISH Vítkovice
1. SFK Havířov
 9:4
12.8.2021 STZ-15 Bonvér Aréna B15-B TJ Slovan Havířov
Prime Slavoj Houslice
 1:9
12.8.2021 MLZ-10 Trojhalí E B13-B TROOPERS
FBC ČPP Ostrava
 16:1
12.8.2021 DOR-15 Sareza B17-B Blue Devils
FBC ČPP Ostrava
 4:4
12.8.2021 JUN-17 Varenská B19-B Slovácko Rezerva
1. SC TEMPISH Vítkovice
 7:2
12.8.2021 JUN-24 ČPP Aréna B19-C Warriors Nový Jičín
Torpedo Havířov
 3:3
12.8.2021 JUNZ-13 Trojhalí A G19-A 1. SC TEMPISH Vítkovice white
IBK Persikor
 5:8
12.8.2021 STZ-25 Bonvér Aréna B15-C Torpedo Havířov
Fbk Horní Suchá
 6:0
12.8.2021 MLZ-20 Trojhalí E B13-C FBC Intevo Třinec
Panthers Otrokovice
 1:12
12.8.2021 DOR-8 Varenská B17-A 1.SC BOHUMÍN 98
Fbk Horní Suchá
 0:10
12.8.2021 DOR-21 ČPP Aréna B17-C SK Domaslavice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 0:12
12.8.2021 JUN-10 Sareza B19-A Husí Játra
Blue Devils
 5:4
12.8.2021 JUNZ-14 Trojhalí A G19-A FBC ČPP Ostrava
Vyčuchliny z Brna
 2:6
12.8.2021 STZ-6 Bonvér Aréna B15-A TROOPERS
FLORBAL VSETIN B15
 2:10
12.8.2021 MLZ-11 Trojhalí E B13-B FBC ORCA KRNOV
TROOPERS
 2:12
12.8.2021 JUN-18 Varenská B19-B TJ Slovan Havířov A
1. FBK Eagles Orlová
 8:0
12.8.2021 JUN-26 ČPP Aréna B19-C Torpedo Havířov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 2:6
12.8.2021 JUN-25 ČPP Aréna B19-C FBC Intevo Třinec
Warriors Nový Jičín
 1:2
12.8.2021 DOR-27 ČPP Aréna B17-D FLORBAL VSETIN B17
Torpedo Havířov
 5:2
13.8.2021 MLZ-12 Trojhalí E B13-B FBC ČPP Ostrava
FbC Frýdek-Místek
 0:5
13.8.2021 JUNZ-16 Trojhalí A G19-A Torpedo Havířov
FBC ČPP Ostrava
 1:2
13.8.2021 MLZ-5 Trojhalí E B13-A FBC Přerov
TJ Slovan Havířov
 5:0
13.8.2021 STZ-7 Bonvér Aréna B15-A 1. SC TEMPISH Vítkovice
TROOPERS
 8:0
13.8.2021 DOR-7 ČPP Aréna B17-A Pedros PV
FBC ORCA KRNOV
 9:1
13.8.2021 DOR-16 Trojhalí A B17-B FBC Intevo Třinec
1. SFK Havířov
 1:11
13.8.2021 JUN-7 Sareza B19-A Blue Devils
FBC ČPP Ostrava
 2:3
13.8.2021 MLZ-21 Trojhalí E B13-C FBC Intevo Třinec
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:11
13.8.2021 STZ-30 Bonvér Aréna B15-C Torpedo Havířov
FBC ZŠ Uničov
 2:5
13.8.2021 JUN-9 Trojhalí A B19-A TJ Slovan Havířov B
FBC COYOTES Jablunkov
 6:3
13.8.2021 JUN-27 ČPP Aréna B19-C Chalani z Moravy
Torpedo Havířov
 4:5
13.8.2021 ELE-13 Trojhalí D B11-A FBC Letka
TJ Slovan Havířov
 4:3
13.8.2021 DOR-22 Sareza B17-C TJ Slovan Havířov
FBC Přerov
 3:0
13.8.2021 MLZ-14 Trojhalí E B13-B FbC Frýdek-Místek
FBC ORCA KRNOV
 4:3
13.8.2021 STZ-8 Bonvér Aréna B15-A FLORBAL VSETIN B15
1. SFK Havířov
 8:0
13.8.2021 JUN-28 ČPP Aréna B19-C Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Intevo Třinec
 3:2
13.8.2021 JUNZ-17 Trojhalí A G19-A 1. SC TEMPISH Vítkovice blue
1. SC TEMPISH Vítkovice white
 4:4
13.8.2021 ELE-14 Trojhalí D B11-A 1. SFK Havířov
Torpedo Havířov
 6:2
13.8.2021 JUN-14 Sareza B19-B Sokol Rudná
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:3
13.8.2021 MLZ-13 Trojhalí E B13-B Torpedo Havířov
FBC ČPP Ostrava
 14:0
13.8.2021 STZ-18 Bonvér Aréna B15-B FbC Frýdek-Místek
TJ Slovan Havířov
 5:5
13.8.2021 JUNZ-6 Trojhalí A G19-A IBK Persikor
Torpedo Havířov
 6:1
13.8.2021 ELE-15 Trojhalí D B11-A TROOPERS
1. SC TEMPISH Vítkovice
 3:6
13.8.2021 DOR-28 Sareza B17-D FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
TROOPERS
 0:1
13.8.2021 MLZ-6 Trojhalí E B13-A Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
 9:1
13.8.2021 DOR-10 ČPP Aréna B17-A Fbk Horní Suchá
Pedros PV
 2:5
13.8.2021 JUN-8 Trojhalí A B19-A FBC COYOTES Jablunkov
Husí Játra
 4:5
13.8.2021 JUN-19 Sareza B19-B Sokol Rudná
TJ Slovan Havířov A
 1:12
13.8.2021 MLZ-22 Trojhalí E B13-C Panthers Otrokovice
1. SFK Havířov
 6:4
13.8.2021 STZ-20 Bonvér Aréna B15-B TJ Slovan Havířov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 3:7
13.8.2021 JUN-29 ČPP Aréna B19-C Warriors Nový Jičín
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 1:2
13.8.2021 JUNZ-19 Trojhalí A G19-A IBK Persikor
1. SC TEMPISH Vítkovice blue
 2:6
13.8.2021 JUN-20 Sareza B19-B 1. FBK Eagles Orlová
Slovácko Rezerva
 0:3
13.8.2021 MLZ-15 Trojhalí E B13-B TROOPERS
FbC Frýdek-Místek
 10:1
13.8.2021 STZ-9 Bonvér Aréna B15-A FBC ČPP Ostrava
FLORBAL VSETIN B15
 2:5
13.8.2021 JUN-30 ČPP Aréna B19-C FBC Intevo Třinec
Chalani z Moravy
 10:3
13.8.2021 JUNZ-21 Trojhalí A G19-A 1. SC TEMPISH Vítkovice white
Vyčuchliny z Brna
 0:5
13.8.2021 ELE-16 Trojhalí D ??? 1. SFK Havířov
TJ Slovan Havířov
 17:5
13.8.2021 MLZ-16 Trojhalí E B13-B FBC ORCA KRNOV
Torpedo Havířov
 2:15
13.8.2021 STZ-27 Bonvér Aréna B15-C FBC ZŠ Uničov
UKS CHYNÓW ZIELONA GÓRA
 13:1
13.8.2021 ELE-17 Trojhalí D ??? Torpedo Havířov
FBC Letka
 5:2
13.8.2021 STZ-19 Bonvér Aréna B15-B Prime Slavoj Houslice
FbC Frýdek-Místek
 9:2
13.8.2021 DOR-31 ČPP Aréna ??? FLORBAL VSETIN B17
FBC Přerov
 7:4
13.8.2021 DOR-32 Sareza ??? FBC ORCA KRNOV
1. SFK Havířov
 1:5
13.8.2021 STZ-10 Bonvér Aréna B15-A 1. SFK Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:4
13.8.2021 MLZ-23 Trojhalí E ??? FBC ČPP Ostrava
FBC Intevo Třinec
 1:7
13.8.2021 DOR-30 Trojhalí A ??? Pedros PV
FBC Intevo Třinec
 4:0
13.8.2021 JUN-31 ČPP Aréna ??? FBC Intevo Třinec
Sokol Rudná
 2:5
13.8.2021 JUN-32 Sareza ??? Husí Játra
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:1
13.8.2021 MLZ-24 Trojhalí E ??? 1. SFK Havířov
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
 9:1
13.8.2021 DOR-34 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
Torpedo Havířov
 5:1
13.8.2021 JUN-33 ČPP Aréna ??? 1. FBK Eagles Orlová
Slovácko Rezerva
 1:3
13.8.2021 JUN-34 Sareza ??? TJ Slovan Havířov A
Chalani z Moravy
 6:2
13.8.2021 MLZ-25 Trojhalí E ??? FbC Frýdek-Místek
FBC ORCA KRNOV
 3:0
13.8.2021 DOR-33 ČPP Aréna ??? FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
SK Domaslavice
 5:0
13.8.2021 JUN-35 Sareza ??? TJ Slovan Havířov B
Warriors Nový Jičín
 0:3
13.8.2021 JUNZ-22 Trojhalí A ??? IBK Persikor
Torpedo Havířov
 8:0
13.8.2021 MLZ-26 Trojhalí E ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
TJ Slovan Havířov
 5:0
13.8.2021 DOR-36 Sareza ??? TJ Slovan Havířov
TROOPERS
 2:1
13.8.2021 STZ-31 Bonvér Aréna ??? FbC Frýdek-Místek
UKS CHYNÓW ZIELONA GÓRA
 11:1
13.8.2021 JUN-36 ČPP Aréna ??? Blue Devils
Torpedo Havířov
 3:1
13.8.2021 JUNZ-23 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice white
FBC ČPP Ostrava
 1:2
13.8.2021 DOR-35 Trojhalí A ??? FBC ČPP Ostrava
Fbk Horní Suchá
 6:0
13.8.2021 STZ-32 Bonvér Aréna ??? Torpedo Havířov
Fbk Horní Suchá
 10:1
13.8.2021 JUN-37 ČPP Aréna ??? FBC COYOTES Jablunkov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 0:5
13.8.2021 DOR-37 Trojhalí A ??? Blue Devils
1.SC BOHUMÍN 98
 18:0
13.8.2021 STZ-33 Bonvér Aréna ??? TROOPERS
FLORBAL VSETIN B15
 2:6
13.8.2021 STZ-35 Bonvér Aréna ??? TJ Slovan Havířov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 2:8
14.8.2021 MLZ-27 Trojhalí E ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Intevo Třinec
 7:3
14.8.2021 PRI-2 Trojhalí B B09-A 1. SC TEMPISH Vítkovice
TJ Slovan Havířov
 12:0
14.8.2021 DOR-38 Sareza ??? Pedros PV
FLORBAL VSETIN B17
 4:0
14.8.2021 MLZ-28 Trojhalí E ??? TROOPERS
1. SFK Havířov
 7:6sn
14.8.2021 STZ-36 Bonvér Aréna ??? FBC ČPP Ostrava
1. SFK Havířov
 8:7
14.8.2021 ELE-20 Trojhalí D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
1. SFK Havířov
 11:0
14.8.2021 JUNZ-24 Trojhalí A ??? Torpedo Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice white
 5:0
14.8.2021 PRI-1 Trojhalí B B09-A Penguins Ostrava
Panthers Otrokovice
 1:7
14.8.2021 DOR-39 Sareza ??? FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
1. SFK Havířov
 0:6
14.8.2021 MLZ-29 Trojhalí E ??? FBC Přerov
FbC Frýdek-Místek
 7:0
14.8.2021 STZ-37 Bonvér Aréna ??? FBC ZŠ Uničov
FbC Frýdek-Místek
 2:0
14.8.2021 ELE-21 Trojhalí D ??? TROOPERS
Torpedo Havířov
 4:2
14.8.2021 DOR-40 Sareza ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Ostrava
 1:0
14.8.2021 JUN-38 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Ostrava
Sokol Rudná
 8:0
14.8.2021 JUNZ-25 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice blue
IBK Persikor
 9:5
14.8.2021 PRI-3 Trojhalí B B09-A Panthers Otrokovice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:7
14.8.2021 MLZ-30 Trojhalí E ??? Panthers Otrokovice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 5:6
14.8.2021 STZ-38 Bonvér Aréna ??? Torpedo Havířov
FLORBAL VSETIN B15
 6:9
14.8.2021 ELE-18 Trojhalí D ??? TJ Slovan Havířov
FBC Letka
 0:5
14.8.2021 DOR-41 Sareza ??? TJ Slovan Havířov
Blue Devils
 0:6
14.8.2021 JUN-39 ČPP Aréna ??? Husí Játra
Slovácko Rezerva
 1:2
14.8.2021 PRI-4 Trojhalí B B09-A TJ Slovan Havířov
Penguins Ostrava
 1:16
14.8.2021 MLZ-31 Trojhalí E ??? Torpedo Havířov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 6:4
14.8.2021 STZ-39 Bonvér Aréna ??? Prime Slavoj Houslice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 6:0
14.8.2021 JUNZ-26 Trojhalí A ??? Vyčuchliny z Brna
FBC ČPP Ostrava
 6:1
14.8.2021 DOR-42 Sareza ??? Pedros PV
1. SFK Havířov
 5:6
14.8.2021 JUN-40 ČPP Aréna ??? TJ Slovan Havířov A
Warriors Nový Jičín
 2:5
14.8.2021 MLZ-32 Trojhalí E ??? TROOPERS
FBC Přerov
 7:5
14.8.2021 PRI-5 Trojhalí B B09-A TJ Slovan Havířov
Panthers Otrokovice
 1:12
14.8.2021 ELE-22 Trojhalí D ??? 1. SFK Havířov
Torpedo Havířov
 2:3sn
14.8.2021 STZ-40 Bonvér Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Ostrava
 2:3
14.8.2021 JUN-41 ČPP Aréna ??? Blue Devils
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 5:4sn
14.8.2021 DOR-43 Sareza ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
Blue Devils
 6:3
14.8.2021 PRI-6 Trojhalí B B09-A Penguins Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:8
14.8.2021 MLZ-33 Trojhalí E ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
Torpedo Havířov
 3:4
14.8.2021 ELE-23 Trojhalí D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
TROOPERS
 6:4
14.8.2021 JUN-42 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Ostrava
Slovácko Rezerva
 10:1
14.8.2021 JUNZ-27 Trojhalí A ??? IBK Persikor
FBC ČPP Ostrava
 14:1
14.8.2021 MLZ-34 Trojhalí E ??? FBC Přerov
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:3
14.8.2021 STZ-41 Bonvér Aréna ??? FBC ZŠ Uničov
FLORBAL VSETIN B15
 2:10
14.8.2021 JUN-43 ČPP Aréna ??? Warriors Nový Jičín
Blue Devils
 3:4
14.8.2021 JUNZ-28 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice blue
Vyčuchliny z Brna
 5:7
14.8.2021 PRI-7 Trojhalí D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
TJ Slovan Havířov
 24:1
14.8.2021 MLZ-35 Trojhalí E ??? TROOPERS
Torpedo Havířov
 6:5
14.8.2021 DOR-44 Trojhalí A ??? Pedros PV
Blue Devils
 1:14
14.8.2021 STZ-42 Bonvér Aréna ??? Prime Slavoj Houslice
FBC ČPP Ostrava
 6:4
14.8.2021 PRI-8 Trojhalí D ??? Panthers Otrokovice
Penguins Ostrava
 10:7
14.8.2021 DOR-45 Trojhalí A ??? 1. SFK Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice
 5:9
14.8.2021 PRI-9 Trojhalí D ??? TJ Slovan Havířov
Penguins Ostrava
 0:5
14.8.2021 STZ-43 Bonvér Aréna ??? FBC ZŠ Uničov
FBC ČPP Ostrava
 5:13
14.8.2021 JUN-44 Trojhalí A ??? Slovácko Rezerva
Warriors Nový Jičín
 5:3
14.8.2021 PRI-10 Trojhalí D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
Panthers Otrokovice
 12:7
14.8.2021 STZ-44 Bonvér Aréna ??? FLORBAL VSETIN B15
Prime Slavoj Houslice
 4:5
14.8.2021 JUN-45 Trojhalí A ??? FBC ČPP Ostrava
Blue Devils
 6:2
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Spouštíme registraci
16.04.2021 - Startuje registraci na další ročník Ostrava cupu. Letošní ročník bude ve znamení hned několika změn. Tou hlavní je termín trunaje, který zůstává stejně jako v loňském roce 12. - 14. 08. 2021. Další změnou je úprava kategorií. Vzhledem k tomu, že se turnaj uskuteční na konci léta, budou kategorii uzpůsobeny na nadcházející sezóny, nikoliv jako v minulosti na sezónou odehranou. Letošní Ostrava cup se bude hrát pouze v mládežnických kategoriích, tedy po Juniory.
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/junior/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
 
 
 
Fotografie