Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
20.8.2020 MLZ-1 Bohumín - zimní stadion B-MZA 1. SC Bohumín 98
1. SC TEMPISH Vítkovice
 0:18
20.8.2020 STZ-21 Bohumín- BOSPOR B-SZC 1.SC Bohumín 98
FbK Horni Suchá 05
 0:7
20.8.2020 PRI-1 Trojhalí B B-PRA FBC ČPP Ostrava
SK TROOPERS
 2:8
20.8.2020 ELE-1 Trojhalí E B-ELA FBC Přerov
Torpedo Havířov
 6:4
20.8.2020 JDG-1 Trojhalí A G-DJA FBC ČPP Ostrava
INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2 Gdańsk
 3:1
20.8.2020 MLZ-1 Bonvér Aréna B-MZA TJ Slovan Havířov
FLORBAL VSETÍN
 2:6
20.8.2020 MLZ-13 Trojhalí D B-MZC 1.FK Ostrava Jih
INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
 1:12
20.8.2020 DOR-1 ČPP Aréna B-DOA FBC Slovácko REZERVA
1. SC TEMPISH Vítkovice
 3:1
20.8.2020 DOR-11 Varenská B-DOB TJ Slovan Havířov
BLACK ANGELS
 1:2
20.8.2020 PRI-2 Trojhalí B B-PRA FLORBAL VSETÍN
FBC HRANICE
 1:2
20.8.2020 ELE-7 Trojhalí E B-ELB 1. MVIL Ostrava
FbK Horni Suchá 09
 3:5
20.8.2020 JDG-11 Trojhalí A G-DJB 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
INTERPLASTIC Olimpia Osowa I Gdańsk
 5:1
20.8.2020 MLZ-7 Bonvér Aréna B-MZB SK TROOPERS
ZFK Petrovice
 5:4
20.8.2020 MLZ-19 Trojhalí D B-MZD FBC ČPP Ostrava žlutí
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 3:8
20.8.2020 DOR-12 Varenská B-DOB Sharks Suchdol nad Odrou
FLORBAL VSETÍN
 1:8
20.8.2020 DOR-21 ČPP Aréna B-DOC Torpedo Havířov
TEXAS LONGHORNS
 9:1
20.8.2020 PRI-3 Trojhalí B B-PRA ZFK Petrovice
Torpedo Havířov
 2:4
20.8.2020 ELE-13 Trojhalí E B-ELC FBC ČPP Ostrava
FbC Frýdek-Místek
 2:2
20.8.2020 JDG-2 Trojhalí A G-DJA Torpedo Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
 0:6
20.8.2020 MLZ-3 Bonvér Aréna B-MZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
TJ Slovan Havířov
 3:1
20.8.2020 MLZ-14 Trojhalí D B-MZC FBC ZŠ Uničov Yellow
FbC Frýdek-Místek
 13:3
20.8.2020 STZ-1 Varenská B-SZA FbC Frýdek-Místek
Torpedo Havířov
 3:5
20.8.2020 DOR-2 ČPP Aréna B-DOA FBC TIGERS PORUBA
FBC Ossiko Třinec
 1:11
20.8.2020 PR-4 Trojhalí B B-PRA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FLORBAL VSETÍN
 1:11
20.8.2020 ELE-2 Trojhalí E B-ELA 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
Sokol Rudná
 2:5
20.8.2020 JDG-12 Trojhalí A G-DJB FBC Přerov
Zlín Lions
 0:3
20.8.2020 MLZ-8 Bonvér Aréna B-MZB Torpedo Havířov
FBC ČPP Ostrava modří
 10:1
20.8.2020 MLZ-20 Trojhalí D B-MZD FbC Coyotes Jablunkov
FBC Přerov
 2:4
20.8.2020 STZ-11 Varenská B-SZB TROOPERS
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
 3:2
20.8.2020 DOR-22 ČPP Aréna B-DOC FBC Přerov
Sokol Rudná
 4:1
20.8.2020 PRI-5 Trojhalí B B-PRA Torpedo Havířov
FBC ČPP Ostrava
 2:4
20.8.2020 ELE-8 Trojhalí E B-ELB 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
Gepardi DDM Helceletka Brno
 9:2
20.8.2020 JDG-3 Trojhalí A G-DJA UKS Bankówka Zielonka
Torpedo Havířov
 1:0
20.8.2020 MLZ-6 Bonvér Aréna B-MZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FLORBAL VSETÍN
 5:9
20.8.2020 MLZ-15 Trojhalí D B-MZC INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
FBC ZŠ Uničov Yellow
 1:7
20.8.2020 DOR-3 ČPP Aréna B-DOA 1. MVIL Ostrava
FBC TIGERS PORUBA
 3:2
20.8.2020 DOR-13 Varenská B-DOB FBC ČPP Ostrava
Sharks Suchdol nad Odrou
 8:0
20.8.2020 PRI-6 Trojhalí B B-PRA FBC HRANICE
ZFK Petrovice
 4:0
20.8.2020 ELE-14 Trojhalí E B-ELC SK TROOPERS
FLORBAL VSETÍN
 3:4
20.8.2020 JDG-13 Trojhalí A G-DJB INTERPLASTIC Olimpia Osowa I Gdańsk
FBC Přerov
 6:0
20.8.2020 MLZ-9 Bonvér Aréna B-MZB ZFK Petrovice
Torpedo Havířov
 6:9
20.8.2020 MLZ-21 Trojhalí D B-MZD Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FbC Coyotes Jablunkov
 5:2
20.8.2020 DOR-14 Varenská B-DOB FLORBAL VSETÍN
TJ Slovan Havířov
 3:2
20.8.2020 DOR-23 ČPP Aréna B-DOC TEXAS LONGHORNS
FBC Přerov
 0:11
20.8.2020 PRI-7 Trojhalí B B-PRA SK TROOPERS
Torpedo Havířov
 9:0
20.8.2020 ELE-3 Trojhalí E B-ELA Torpedo Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
 8:3
20.8.2020 JDG-4 Trojhalí A G-DJA 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
FBC ČPP Ostrava
 5:3
20.8.2020 MLZ-10 Bonvér Aréna B-MZB FBC ČPP Ostrava modří
SK TROOPERS
 1:9
20.8.2020 MLZ-16 Trojhalí D B-MZC FbC Frýdek-Místek
1.FK Ostrava Jih
 22:1
20.8.2020 STZ-27 Varenská B-SZD 1. MVIL Ostrava
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 0:7
20.8.2020 DOR-4 ČPP Aréna B-DOA FBC Ossiko Třinec
FBC Slovácko REZERVA
 1:5
20.8.2020 PRI-8 Trojhalí B B-PRA ZFK Petrovice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:2
20.8.2020 ELE-9 Trojhalí E B-ELB FbK Horni Suchá 09
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
 2:9
20.8.2020 JDG-14 Trojhalí A G-DJB Zlín Lions
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
 3:6
20.8.2020 MLZ-22 Trojhalí D B-MZD FBC Přerov
FBC ČPP Ostrava žlutí
 2:5
20.8.2020 STZ-12 Bonvér Aréna B-SZB SK JeMoBu
TJ Slovan Havířov
 6:2
20.8.2020 DOR-15 Varenská B-DOB BLACK ANGELS
FLORBAL VSETÍN
 4:1
20.8.2020 DOR-24 ČPP Aréna B-DOC Sokol Rudná
Torpedo Havířov
 3:2
20.8.2020 MLZ-2 Bohumín - zimní stadion B-MZA FLORBAL VSETÍN
1. SC Bohumín 98
 9:0
20.8.2020 STZ-22 Bohumín- BOSPOR B-SZC Sokol Rudná
1.SC Bohumín 98
 5:0
20.8.2020 PRI-9 Trojhalí B B-PRA FBC ČPP Ostrava
FBC HRANICE
 1:7
20.8.2020 ELE-15 Trojhalí E B-ELC FbC Frýdek-Místek
SK TROOPERS
 1:5
20.8.2020 JDG-5 Trojhalí A G-DJA INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2 Gdańsk
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
 1:3
20.8.2020 MLZ-11 Bonvér Aréna B-MZB FBC ČPP Ostrava modří
ZFK Petrovice
 0:8
20.8.2020 MLZ-17 Trojhalí D B-MZC FbC Frýdek-Místek
INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
 10:1
20.8.2020 DOR-5 ČPP Aréna B-DOA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Ossiko Třinec
 3:0
20.8.2020 DOR-16 Varenská B-DOB TJ Slovan Havířov
FBC ČPP Ostrava
 1:10
20.8.2020 PRI-10 Trojhalí B B-PRA FLORBAL VSETÍN
ZFK Petrovice
 5:2
20.8.2020 ELE-4 Trojhalí E B-ELA Sokol Rudná
FBC Přerov
 2:3
20.8.2020 JDG-15 Trojhalí A G-DJB Zlín Lions
INTERPLASTIC Olimpia Osowa I Gdańsk
 3:4
20.8.2020 MLZ-12 Bonvér Aréna B-MZB SK TROOPERS
Torpedo Havířov
 7:7
20.8.2020 MLZ-23 Trojhalí D B-MZD FBC Přerov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 1:4
20.8.2020 STZ-2 Varenská B-SZA FBC ČPP Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
 2:2
20.8.2020 DOR-25 ČPP Aréna B-DOC Sokol Rudná
TEXAS LONGHORNS
 7:0
20.8.2020 PRI-11 Trojhalí B B-PRA FBC HRANICE
SK TROOPERS
 3:7
20.8.2020 ELE-10 Trojhalí E B-ELB Gepardi DDM Helceletka Brno
1. MVIL Ostrava
 2:4
20.8.2020 JDG-6 Trojhalí A G-DJA FBC ČPP Ostrava
UKS Bankówka Zielonka
 2:0
20.8.2020 MLZ-18 Trojhalí D B-MZC 1.FK Ostrava Jih
FBC ZŠ Uničov Yellow
 0:5
20.8.2020 STZ-28 Bonvér Aréna B-SZD 1.FK Ostrava Jih
FbC Coyotes Jablunkov
 0:23
20.8.2020 DOR-6 ČPP Aréna B-DOA FBC Slovácko REZERVA
1. MVIL Ostrava
 11:1
20.8.2020 DOR-17 Varenská B-DOB Sharks Suchdol nad Odrou
TJ Slovan Havířov
 0:12
20.8.2020 ELE-16 Trojhalí E B-ELC FLORBAL VSETÍN
FBC ČPP Ostrava
 9:2
20.8.2020 JDG-16 Trojhalí A G-DJB 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
FBC Přerov
 10:0
20.8.2020 MLZ-24 Trojhalí D B-MZD FBC ČPP Ostrava žlutí
FbC Coyotes Jablunkov
 7:10
20.8.2020 STZ-3 Bonvér Aréna B-SZA FBC HRANICE
FBC ČPP Ostrava
 1:3
20.8.2020 DOR-18 Varenská B-DOB FBC ČPP Ostrava
BLACK ANGELS
 5:1
20.8.2020 DOR-26 ČPP Aréna B-DOC Torpedo Havířov
FBC Přerov
 3:1
20.8.2020 JDG-7 Trojhalí A G-DJA Torpedo Havířov
FBC ČPP Ostrava
 1:5
20.8.2020 STZ-13 Bonvér Aréna B-SZB FBC Lipník
SK JeMoBu
 2:3
20.8.2020 DOR-7 ČPP Aréna B-DOA FBC TIGERS PORUBA
FBC Slovácko REZERVA
 0:10
21.8.2020 MLZ-5 Bohumín - zimní stadion B-MZA 1. SC Bohumín 98
TJ Slovan Havířov
 0:16
21.8.2020 STZ-4 ČPP Aréna B-SZA 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
FbC Frýdek-Místek
 6:3
21.8.2020 STZ-14 Bonvér Aréna B-SZB TJ Slovan Havířov
TROOPERS
 4:4
21.8.2020 STZ-23 Bohumín- BOSPOR B-SZC 1.SC Bohumín 98
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
 0:9
21.8.2020 DOR-8 Trojhalí A B-DOA 1. MVIL Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:7
21.8.2020 PRI-12 Trojhalí B B-PRA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Ostrava
 5:0
21.8.2020 ELE-5 Trojhalí E B-ELA Sokol Rudná
Torpedo Havířov
 2:11
21.8.2020 STG-1 Trojhalí D G-SZA FBC HRANICE
IBK Persikor
 2:5
21.8.2020 JDG-8 Trojhalí A G-DJA UKS Bankówka Zielonka
INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2 Gdańsk
 1:2
21.8.2020 STZ-18 Bonvér Aréna B-SZB FBC Lipník
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
 2:2
21.8.2020 STZ-29 ČPP Aréna B-SZD 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
1.FK Ostrava Jih
 19:0
21.8.2020 MLG-1 Trojhalí B G-MZA FBC Přerov
INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
 3:14
21.8.2020 ELE-11 Trojhalí E B-ELB Gepardi DDM Helceletka Brno
FbK Horni Suchá 09
 6:5
21.8.2020 STZ-24 Bonvér Aréna B-SZC FbK Horni Suchá 05
Sokol Rudná
 2:1
21.8.2020 DOR-9 Trojhalí A B-DOA FBC Ossiko Třinec
1. MVIL Ostrava
 3:2
21.8.2020 DOR-19 ČPP Aréna B-DOB FLORBAL VSETÍN
FBC ČPP Ostrava
 2:3
21.8.2020 MLZ-25 Trojhalí D ??? FLORBAL VSETÍN
FBC Přerov
 6:2
21.8.2020 PRI-13 Trojhalí B B-PRA Torpedo Havířov
FBC HRANICE
 4:3
21.8.2020 ELE-17 Trojhalí E B-ELC FLORBAL VSETÍN
FbC Frýdek-Místek
 5:3
21.8.2020 STG-2 Trojhalí D G-SZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Přerov
 6:3
21.8.2020 JDG-9 Trojhalí A G-DJA 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
UKS Bankówka Zielonka
 5:0
21.8.2020 STZ-30 Bonvér Aréna B-SZD FbC Coyotes Jablunkov
1. MVIL Ostrava
 2:1
21.8.2020 DOR-20 ČPP Aréna B-DOB BLACK ANGELS
Sharks Suchdol nad Odrou
 5:0
21.8.2020 MLG-2 Trojhalí B G-MZA FbK Horni Suchá
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:2
21.8.2020 ELE-6 Trojhalí E B-ELA FBC Přerov
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
 2:3
21.8.2020 STZ-6 ČPP Aréna B-SZA FbC Frýdek-Místek
FBC HRANICE
 3:2
21.8.2020 STZ-25 Bonvér Aréna B-SZC Sokol Rudná
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
 2:5
21.8.2020 DOR-10 Trojhalí A B-DOA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC TIGERS PORUBA
 13:0
21.8.2020 MLZ-26 Trojhalí D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Ostrava žlutí
 7:2
21.8.2020 PRI-14 Trojhalí B B-PRA FBC ČPP Ostrava
FLORBAL VSETÍN
 2:8
21.8.2020 ELE-12 Trojhalí E B-ELB 1. MVIL Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
 1:6
21.8.2020 STG-3 Trojhalí D G-SZA INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:3
21.8.2020 JDG-10 Trojhalí A G-DJA INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2 Gdańsk
Torpedo Havířov
 2:1
21.8.2020 STZ-17 ČPP Aréna B-SZB SK JeMoBu
TROOPERS
 1:10
21.8.2020 STZ-31 Bonvér Aréna B-SZD FbC Coyotes Jablunkov
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 1:8
21.8.2020 MLG-3 Trojhalí B G-MZA FBC ČPP Ostrava
FbK Horni Suchá
 10:2
21.8.2020 ELE-18 Trojhalí E B-ELC FBC ČPP Ostrava
SK TROOPERS
 0:10
21.8.2020 STZ-5 ČPP Aréna B-SZA Torpedo Havířov
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
 5:0
21.8.2020 STZ-26 Bonvér Aréna B-SZC 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
FbK Horni Suchá 05
 8:1
21.8.2020 MLZ-27 Trojhalí D ??? Torpedo Havířov
1.FK Ostrava Jih
 5:0
21.8.2020 DOR-27 Trojhalí A ??? Torpedo Havířov
FBC TIGERS PORUBA
 7:0
21.8.2020 PRI-15 Trojhalí B B-PRA SK TROOPERS
1. SC TEMPISH Vítkovice
 7:1
21.8.2020 STG-4 Trojhalí D G-SZA FBC Přerov
FBC HRANICE
 5:3
21.8.2020 STZ-15 ČPP Aréna B-SZB TROOPERS
FBC Lipník
 5:2
21.8.2020 STZ-32 Bonvér Aréna B-SZD 1. MVIL Ostrava
1.FK Ostrava Jih
 13:0
21.8.2020 JDG-17 Trojhalí A ??? Torpedo Havířov
FBC Přerov
 1:2
21.8.2020 MLG-4 Trojhalí B G-MZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Přerov
 9:7
21.8.2020 STZ-7 ČPP Aréna B-SZA FBC ČPP Ostrava
FbC Frýdek-Místek
 6:2
21.8.2020 MLZ-28 Trojhalí D ??? SK TROOPERS
INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
 3:0
21.8.2020 DOR-28 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
Sharks Suchdol nad Odrou
 12:0
21.8.2020 PRI-16 Trojhalí B B-PRA ZFK Petrovice
FBC ČPP Ostrava
 4:3
21.8.2020 STG-5 Trojhalí D G-SZA IBK Persikor
FBC Přerov
 4:1
21.8.2020 STZ-16 ČPP Aréna B-SZB FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
TJ Slovan Havířov
 1:1
21.8.2020 DOR-29 Trojhalí A ??? BLACK ANGELS
TEXAS LONGHORNS
 5:2
21.8.2020 MLG-5 Trojhalí B G-MZA INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
1. SC TEMPISH Vítkovice
 15:2
21.8.2020 STZ-8 ČPP Aréna B-SZA FBC HRANICE
Torpedo Havířov
 2:7
21.8.2020 MLZ-29 Trojhalí D ??? FBC ZŠ Uničov Yellow
FBC ČPP Ostrava modří
 15:1
21.8.2020 DOR-30 Trojhalí A ??? FBC Přerov
1. MVIL Ostrava
 6:3
21.8.2020 ELE-19 Trojhalí E ??? Torpedo Havířov
FBC ČPP Ostrava
 9:0
21.8.2020 PRI-17 Trojhalí B B-PRA 1. SC TEMPISH Vítkovice
Torpedo Havířov
 4:2
21.8.2020 STG-6 Trojhalí D G-SZA FBC HRANICE
INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
 4:2
21.8.2020 STZ-20 ČPP Aréna B-SZB FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
SK JeMoBu
 0:2
21.8.2020 STZ-19 Bonvér Aréna B-SZB TJ Slovan Havířov
FBC Lipník
 2:2
21.8.2020 DOR-31 Trojhalí A ??? Sokol Rudná
TJ Slovan Havířov
 6:2
21.8.2020 ELE-20 Trojhalí E ??? FbK Horni Suchá 09
Gepardi DDM Helceletka Brno
 2:4
21.8.2020 MLG-6 Trojhalí B G-MZA FBC Přerov
FBC ČPP Ostrava
 5:13
21.8.2020 STZ-10 ČPP Aréna B-SZA Torpedo Havířov
FBC ČPP Ostrava
 4:3
21.8.2020 STZ-9 Bonvér Aréna B-SZA 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
FBC HRANICE
 7:3
21.8.2020 MLZ-30 Trojhalí D ??? FbC Frýdek-Místek
ZFK Petrovice
 6:5
21.8.2020 DOR-32 Trojhalí A ??? FBC Ossiko Třinec
FLORBAL VSETÍN
 5:4sn
21.8.2020 ELE-21 Trojhalí E ??? 1. MVIL Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
 5:6sn
21.8.2020 PRI-18 Trojhalí B B-PRA FLORBAL VSETÍN
SK TROOPERS
 0:9
21.8.2020 MLZ-31 Trojhalí D ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. SC Bohumín 98
 23:0
21.8.2020 JDG-18 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
FBC Přerov
 9:0
21.8.2020 STZ-33 Bonvér Aréna ??? 1.SC Bohumín 98
FBC HRANICE
 7:2
21.8.2020 STZ-34 ČPP Aréna ??? 1.FK Ostrava Jih
FBC Lipník
 0:10
21.8.2020 ELE-22 Trojhalí E ??? Sokol Rudná
FbC Frýdek-Místek
 6:4
21.8.2020 MLG-7 Trojhalí B G-MZA FbK Horni Suchá
FBC Přerov
 10:8
21.8.2020 MLZ - 32 Trojhalí D ??? FbC Coyotes Jablunkov
TJ Slovan Havířov
 7:0
21.8.2020 JDG-19 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
UKS Bankówka Zielonka
 7:0
21.8.2020 STZ-35 ČPP Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
 4:1
21.8.2020 STZ-36 Bonvér Aréna ??? 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
FbC Frýdek-Místek
 11:1
21.8.2020 ST-7 Trojhalí D G-SZA IBK Persikor
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:1
21.8.2020 JDG-20 Trojhalí A ??? FBC ČPP Ostrava
Zlín Lions
 4:0
21.8.2020 STZ-37 ČPP Aréna ??? Torpedo Havířov
1.SC Bohumín 98
 6:1
21.8.2020 STZ-38 Bonvér Aréna ??? TROOPERS
FBC Lipník
 8:1
21.8.2020 JDG-21 Trojhalí A ??? INTERPLASTIC Olimpia Osowa I Gdańsk
INTERPLASTIC Olimpia Osowa 2 Gdańsk
 2:0
21.8.2020 STZ-39 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Ostrava
TJ Slovan Havířov
 4:3
21.8.2020 STZ-40 Bonvér Aréna ??? SK JeMoBu
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
 7:4
21.8.2020 STZ-41 ČPP Aréna ??? FbK Horni Suchá 05
1. MVIL Ostrava
 1:2
21.8.2020 STZ-42 Bonvér Aréna ??? FbC Coyotes Jablunkov
Sokol Rudná
 4:2
22.8.2020 MLZ-33 Trojhalí D ??? FLORBAL VSETÍN
FbC Frýdek-Místek
 4:0
22.8.2020 DOR-33 Trojhalí A ??? Torpedo Havířov
FBC Přerov
 1:10
22.8.2020 DOR-34 ČPP Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
BLACK ANGELS
 4:2
22.8.2020 ELE-23 Trojhalí E ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
Sokol Rudná
 6:1
22.8.2020 PRI-19 Trojhalí B B-PRA FBC HRANICE
1. SC TEMPISH Vítkovice
 3:3
22.8.2020 STG-8 Bonvér Aréna G-SZA INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
IBK Persikor
 0:8
22.8.2020 MLZ-34 Trojhalí D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ZŠ Uničov Yellow
 8:4
22.8.2020 DOR-35 Trojhalí A ??? FBC Slovácko REZERVA
FBC Ossiko Třinec
 4:0
22.8.2020 DOR-36 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Ostrava
Sokol Rudná
 3:1
22.8.2020 ELE-24 Trojhalí E ??? FLORBAL VSETÍN
1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
 12:2
22.8.2020 MLG-8 Trojhalí B G-MZA FBC ČPP Ostrava
INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
 16:3
22.8.2020 MLZ-35 Trojhalí D ??? Torpedo Havířov
FbC Coyotes Jablunkov
 3:10
22.8.2020 STZ-43 Bonvér Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
FBC ČPP Ostrava
 5:1
22.8.2020 ELE-25 Trojhalí E ??? FBC Přerov
Gepardi DDM Helceletka Brno
 7:1
22.8.2020 JDG-22 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
INTERPLASTIC Olimpia Osowa I Gdańsk
 12:2
22.8.2020 PRI-20 Trojhalí B B-PRA SK TROOPERS
ZFK Petrovice
 4:0
22.8.2020 MLZ-36 Trojhalí D ??? SK TROOPERS
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 1:7
22.8.2020 STZ-44 Bonvér Aréna ??? 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
SK JeMoBu
 8:3
22.8.2020 STZ-45 ČPP Aréna ??? Torpedo Havířov
1. MVIL Ostrava
 2:1
22.8.2020 ELE-26 Trojhalí E ??? SK TROOPERS
Torpedo Havířov
 3:4sn
22.8.2020 MLG-9 Trojhalí B G-MZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Ostrava
 5:15
22.8.2020 MLZ-37 Trojhalí D ??? FLORBAL VSETÍN
1. SC TEMPISH Vítkovice
 11:4
22.8.2020 JDG-23 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
FBC ČPP Ostrava
 10:4
22.8.2020 STZ-46 ČPP Aréna ??? TROOPERS
FbC Coyotes Jablunkov
 9:1
22.8.2020 STG-9 Bonvér Aréna G-SZA FBC Přerov
INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
 4:0
22.8.2020 PRI-21 Trojhalí B B-PRA Torpedo Havířov
FLORBAL VSETÍN
 1:1
22.8.2020 MLZ-38 Trojhalí D ??? FbC Coyotes Jablunkov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 2:9
22.8.2020 ELE-27 Trojhalí E ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
Torpedo Havířov
 4:0
22.8.2020 DOR-37 Trojhalí A ??? FBC Přerov
FBC Slovácko REZERVA
 3:9
22.8.2020 STG-10 Bonvér Aréna G-SZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC HRANICE
 3:4
22.8.2020 MLG-10 Trojhalí B G-MZA INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
FbK Horni Suchá
 7:3
22.8.2020 ELE-28 Trojhalí E ??? FLORBAL VSETÍN
FBC Přerov
 2:8
22.8.2020 MLZ-39 Trojhalí D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FbC Coyotes Jablunkov
 7:8sn
22.8.2020 STZ-47 ČPP Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 2:3sn
22.8.2020 DOR-38 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Ostrava
 5:4sn
22.8.2020 PRI-22 Trojhalí B ??? Torpedo Havířov
ZFK Petrovice
 3:4
22.8.2020 PRI-24 Trojhalí B ??? SK TROOPERS
FBC HRANICE
 1:2sn
22.8.2020 MLZ-40 Trojhalí D ??? FLORBAL VSETÍN
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 6:3
22.8.2020 JDG-24 Trojhalí A ??? INTERPLASTIC Olimpia Osowa I Gdańsk
FBC ČPP Ostrava
 5:3
22.8.2020 STZ-48 ČPP Aréna ??? Torpedo Havířov
TROOPERS
 3:4
22.8.2020 PRI-23 Trojhalí E ??? FLORBAL VSETÍN
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:2
22.8.2020 ELE-29 Trojhalí E ??? Torpedo Havířov
FLORBAL VSETÍN
 7:4
22.8.2020 ELE-30 Trojhalí B ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
FBC Přerov
 4:3
22.8.2020 STG-11 Bonvér Aréna ??? FBC Přerov
FBC HRANICE
 1:4
22.8.2020 JDG-25 Trojhalí A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
1. SC TEMPISH Vítkovice BLUE
 3:7
22.8.2020 STZ-49 ČPP Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice WHITE
Torpedo Havířov
 3:4sn
22.8.2020 MLG-11 Trojhalí E ??? FbK Horni Suchá
1. SC TEMPISH Vítkovice
 6:4
22.8.2020 MLG-12 Trojhalí B ??? FBC ČPP Ostrava
INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk
 6:7sn
22.8.2020 STG-12 Bonvér Aréna ??? IBK Persikor
1. SC TEMPISH Vítkovice
 8:2
22.8.2020 STZ-50 ČPP Aréna ??? 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
TROOPERS
 4:6
22.8.2020 DOR-39 Trojhalí A ??? FBC Přerov
FBC ČPP Ostrava
 3:4
22.8.2020 DOR-40 Trojhalí A ??? FBC Slovácko REZERVA
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:3
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/junior/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
VYLOUČENÍ
01.04.2019 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
 
 
 
Fotografie