Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
31.5.2019 MB01 Trojhalí VH B B13 - MB 1. MVIL Ostrava
FbC Frýdek-Místek
 2:3
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
31.5.2019 MG01 Trojhalí VH A B13 - MG FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
FBC TIGERS PORUBA
 3:0
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
31.5.2019 SI01 Sareza B15 - SI FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 13:0
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
31.5.2019 SB01 Vítkovická střední B15 - SB FbK Horní Suchá
1. MVIL Ostrava
 0:5
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
31.5.2019 ME01 Trojhalí VH B B13 - ME Torpedo Havířov
ZFK Petrovice
 8:4
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
31.5.2019 MH01 Trojhalí VH A B13 - MH FBK Škorpioni Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 4:17
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
31.5.2019 MF01 Varenská B13 - MF FBC Vikings Kopřivnice
2. FBC Karviná
 5:2
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
31.5.2019 MA01 Dubina B13 - MA 1. SC TEMPISH Vítkovice modří
FbK Horní Suchá
 14:1
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
31.5.2019 DE01 ČPP Aréna B17 - DE FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
TJ Slovan Havířov
 4:4
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
31.5.2019 EA01 Bonvér Aréna B11 - EA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Bílovec
 9:1
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Vít Morkes
31.5.2019 DA01 Sareza B17 - DA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Spartak Bílovec
 6:1
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
31.5.2019 SZ01 Vítkovická střední G15-SZA Torpedo Havířov
S.K. P.E.M.A. OPAVA
 1:4
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
31.5.2019 DB01 Trojhalí VH B B17 - DB 1. MVIL Ostrava
Warriors Nový Jičín
 1:3
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
31.5.2019 SA01 Trojhalí VH A B15 - SA Torpedo Havířov
Hokejky Ostrava
 3:6
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
31.5.2019 DF01 Varenská B17 - DF FBC TIGERS PORUBA
FbC Frýdek - Místek
 1:4
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
31.5.2019 DG01 Dubina B17 - DG 1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
Paskov Saurians
 8:4
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
31.5.2019 DD01 ČPP Aréna B17 - DD SKS Olimpia Lochow
Polanka nad Odrou
 9:1
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
31.5.2019 EH01 Trojhalí VH C B11-EH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Paskov Saurians
 3:6
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
31.5.2019 PA01 Trojhalí MH D B09-PA FBC Mohelnice - B09
1. FBC Karviná
 2:3
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
31.5.2019 PD01 Trojhalí MH E B09-PD 1. SC TEMPISH Vítkovice
FbK Horní Suchá
 8:10
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
31.5.2019 EG01 Bonvér Aréna B11-EG 1. MVIL Ostrava
FbK Horní Suchá
 7:9
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Ondřej Nowak
31.5.2019 EF01 Jizdarenská B11-EF TJ Slovan Havířov
ULKS Józefina
 8:3
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
31.5.2019 DZ02 Sareza G17-DZA FBC Přerov
Zlín Lions
 4:2
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
31.5.2019 SZ02 Vítkovická střední G15-SZA Bulldogs Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:3
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
31.5.2019 DG02 Trojhalí VH B B17 - DG IBK Future
FbC Coyotes Jablunkov
 7:0
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
31.5.2019 MH02 Trojhalí VH A B13 - MH TJ Sokol Dobříš
FBC Přerov
 3:5
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
31.5.2019 MG02 Varenská B13 - MG FbC Coyotes Jablunkov
K1 Florbal Židenice
 2:12
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
31.5.2019 DA02 Dubina B17 - DA FBC Ossiko Třinec
ZFK Petrovice
 5:1
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
31.5.2019 DZ01 ČPP Aréna G17-DZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBS Olomouc
 1:0
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
31.5.2019 EH02 Trojhalí VH C B11-EH FBC Lipník
FLORBAL VSETÍN
 2:5
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
31.5.2019 PC01 Trojhalí MH D B09-PC Bulldogs Brno
Torpedo Havířov
 1:3
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
31.5.2019 ED01 Trojhalí MH E B11 - ED 1. FBC Karviná
SKS Olimpia Lochow
 12:0
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
31.5.2019 MZB01 Bonvér Aréna G13-MZB 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBS Olomouc 2007
 5:0
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Vít Morkes
31.5.2019 EE01 Jizdarenská B11 - EE Torpedo Havířov
FbC Frýdek- Místek
 3:3
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
31.5.2019 SC01 Sareza B15 - SC SK K2 Prostějov
Bulldogs Brno Orange
 6:1
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
31.5.2019 SE01 Vítkovická střední B15 - SE 1. FBC Karviná
Bulldogs Brno Black
 5:2
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
31.5.2019 SD01 Trojhalí VH B B15 - SD FBC TIGERS PORUBA
K1 Florbal Židenice
 2:5
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
31.5.2019 SF01 Trojhalí VH A B15 - SF TJ Slovan Havířov
FbC Asper Šumperk
 6:5
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
31.5.2019 MD01 Varenská B13 - MD 1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
1. FBC Karviná
 2:4
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
31.5.2019 DE02 Dubina B17 - DE FBC Uničov
Bulldogs Brno
 6:3
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
31.5.2019 DC01 ČPP Aréna B17 - DC 1. SC TEMPISH Vítkovice modří
FBS OLOMOUC
 1:2
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
31.5.2019 EB01 Trojhalí VH C B11 - EB FBC TIGERS PORUBA
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 5:7
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
31.5.2019 PA02 Trojhalí MH D B09-PA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Bulldogs Brno Girls
 8:3
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
31.5.2019 EC01 Trojhalí MH E B11 - EC FBC Uničov
FbC Coyotes Jablunkov
 2:5
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
31.5.2019 MZA01 Bonvér Aréna G13-MZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FbK Horní Suchá
 9:0
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
31.5.2019 EE02 Jizdarenská B11 - EE TROOPERS Green
FBC Mohelnice - B11
 0:23
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
31.5.2019 MB02 Sareza B13 - MB FLORBAL VSETÍN
TROOPERS
 2:10
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
31.5.2019 SZ03 Vítkovická střední G15-SZA FBC Přerov
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 0:1
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
31.5.2019 SI02 Trojhalí VH B B15 - SI FBK Atlas Blansko
Gepardi DDM Helceletka Brno
 5:7
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
31.5.2019 SG01 Trojhalí VH A B15 - SG Fbc Topgal Šternberk
FBC Vikings Kopřivnice
 1:3
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
31.5.2019 MA02 Varenská B13 - MA Snipers Bratislava BLACK
Bulldogs Brno
 2:7
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
31.5.2019 SH01 Dubina B15 - SH 1. SC TEMPISH Vítkovice
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 5:0
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
31.5.2019 DZ03 ČPP Aréna G17-DZA FbC Asper Šumperk
PUKS TRZEBINIA
 0:1
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
31.5.2019 PD02 Trojhalí VH C B09-PD TROOPERS Black
FbC Coyotes Jablunkov
 4:9
Rozhodčí: Martin Ručka, Matyáš Šindler
31.5.2019 PB01 Trojhalí MH D B09-PB Gepardi DDM Helceletka Brno
FLORBAL VSETÍN
 6:2
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
31.5.2019 PC02 Trojhalí MH E B09-PC FBS Olomouc Tigers
TROOPERS White
 14:0
Rozhodčí: David Musial, David Musial
31.5.2019 MZA02 Bonvér Aréna G13-MZA FBC Přerov Lamice
FBS Olomouc 2006
 3:6
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
31.5.2019 MZB04 Jizdarenská G13-MZB FBC Hranice
K1 Florbal Židenice
 4:1
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
31.5.2019 SB02 Sareza B15 - SB Snipers Bratislava Orange
TROOPERS
 3:1
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
31.5.2019 ME02 Vítkovická střední B13 - ME FBŠ Hattrick Brno
FBS Olomouc
 3:0
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
31.5.2019 MC01 Trojhalí VH B B13 - MC Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Mohelnice - B13
 5:1
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
31.5.2019 DB02 Trojhalí VH A B17 - DB FLORBAL VSETÍN
UKS Bankówka Zielonka
 3:2
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
31.5.2019 MD02 Varenská B13 - MD Gepardi DDM Helceletka Brno
Snipers Bratislava ORANGE
 2:3
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
31.5.2019 SA02 Dubina B15 - SA Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1.FBC FLORBAL TRENČÍN
 1:2
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
31.5.2019 SG02 ČPP Aréna B15 - SG PANTHERS OTROKOVICE
Hurikán Bratislava
 1:3
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
31.5.2019 ED02 Trojhalí VH C B11 - ED TROOPERS Black
FBC Přerov
 0:4
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
31.5.2019 PB02 Trojhalí MH D B09-PB UKS Bankówka Zielonka
FRAM Florbalová Akadémia Košice
 3:6
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
31.5.2019 EF02 Trojhalí MH E B11-EF FBŠ Hattrick Brno
ŠK Juventa Žilina
 1:8
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
31.5.2019 EG02 Bonvér Aréna B11-EG FBS Olomouc
Bulldogs Brno
 6:9
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
31.5.2019 EC02 Jizdarenská B11 - EC PUKS TRZEBINIA
TROOPERS White
 3:2
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
31.5.2019 DZ06 ISŠT Dopravní G17-DZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Přerov
 4:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
31.5.2019 SC02 Sareza B15 - SC TJ Viking Kobylisy
Snipers Bratislava Black
 2:1
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
31.5.2019 SF02 Vítkovická střední B15 - SF FBŠ Hattrick Brno
Okříšky Devils
 12:1
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
31.5.2019 SE02 Trojhalí VH B B15 - SE FBC Hranice
Black Angels 2004
 2:10
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
31.5.2019 MC02 Trojhalí VH A B13 - MC Start98 Praha - Kunratice
UKS Bankówka Zielonka
 5:6
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
31.5.2019 MF02 Varenská B13 - MF FATR Dubňany
Fbc Uničov
 0:15
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
31.5.2019 MG03 Dubina B13 - MG FBC TIGERS PORUBA
TJ Viking Kobylisy
 1:10
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
31.5.2019 MH03 ČPP Aréna B13 - MH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
FLORBAL VSETÍN BLACK
 5:1
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
31.5.2019 EH03 Trojhalí VH C B11-EH Paskov Saurians
TJ Znojmo LAUFEN CZ
 5:4
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
31.5.2019 PA03 Trojhalí MH D B09-PA 1. FBC Karviná
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 5:0
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
31.5.2019 EH04 Trojhalí MH E B11-EH FBC Lipník
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 3:6
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
31.5.2019 EB02 Bonvér Aréna B11 - EB FBC Hranice
Gepardi DDM Helceletka Brno
 4:12
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová
31.5.2019 EA02 Jizdarenská B11 - EA Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
UKS Bankówka Zielonka
 12:0
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
31.5.2019 DZ05 ISŠT Dopravní G17-DZA Zlín Lions
FbC Asper Šumperk
 4:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
31.5.2019 DA03 Sareza B17 - DA FBC Spartak Bílovec
SKV
 1:1
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
31.5.2019 SZ06 Vítkovická střední G15-SZA Torpedo Havířov
Bulldogs Brno
 4:3
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
31.5.2019 DF02 Trojhalí VH B B17 - DF Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Viking Kobylisy
 1:0
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
31.5.2019 DD02 Trojhalí VH A B17 - DD FBC Přerov
FBŠ Hattrick Brno
 3:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Vojtěch Blana
31.5.2019 DZ04 Varenská G17-DZA FBS Olomouc
PUKS TRZEBINIA
 7:2
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
31.5.2019 MH04 Dubina B13 - MH TJ Sokol Dobříš
FBK Škorpioni Ostrava
 6:5
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
31.5.2019 MG04 ČPP Aréna B13 - MG FbC Coyotes Jablunkov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 0:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
31.5.2019 EE03 Trojhalí VH C B11 - EE FbC Frýdek- Místek
TROOPERS Green
 8:1
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
31.5.2019 PA04 Trojhalí MH D B09-PA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Mohelnice - B09
 5:6
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
31.5.2019 PD03 Trojhalí MH E B09-PD FbK Horní Suchá
FBŠ Hattrick Brno
 3:6
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
31.5.2019 MZA03 Bonvér Aréna G13-MZA FbK Horní Suchá
TJ Znojmo LAUFEN CZ
 1:6
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová
31.5.2019 MZA04 Jizdarenská G13-MZA FBC Přerov Lamice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 11:6
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
31.5.2019 SH02 ISŠT Dopravní B15 - SH TEXAS LONGHORNS
FBC Mohelnice - B15
 1:11
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
31.5.2019 DG03 Sareza B17 - DG Paskov Saurians
BLACK ANGELS
 3:3
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
31.5.2019 DC02 Vítkovická střední B17 - DC 1. FBC Sokol Husovice
FBK Atlas Blansko
 2:3
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
31.5.2019 SZ04 Trojhalí VH B G15-SZA S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 6:5
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
31.5.2019 SZ05 Trojhalí VH A G15-SZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Přerov
 4:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Tomáš Hruška
31.5.2019 SD02 Varenská B15 - SD BLACK ANGELS 2005 YONEX
BHF Wolves
 2:2
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
31.5.2019 SI03 Dubina B15 - SI FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
M-Team
 0:9
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
31.5.2019 DA04 ČPP Aréna B17 - DA FBC Ossiko Třinec
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 1:6
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
31.5.2019 ED04 Trojhalí VH C B11 - ED FBC Přerov
1. FBC Karviná
 7:2
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
31.5.2019 PC03 Trojhalí MH D B09-PC Torpedo Havířov
FBS Olomouc Tigers
 7:3
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
31.5.2019 PD04 Trojhalí MH E B09-PD TROOPERS Black
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:4
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
31.5.2019 MZB03 Bonvér Aréna G13-MZB FBS Olomouc 2007
FBC Hranice
 0:10
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
31.5.2019 MZB04 Jizdarenská G13-MZB K1 Florbal Židenice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:1
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
31.5.2019 SG03 ISŠT Dopravní B15 - SG FBC Vikings Kopřivnice
PANTHERS OTROKOVICE
 1:2
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
31.5.2019 DG04 Sareza B17 - DG IBK Future
1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
 3:2
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
31.5.2019 MA03 Vítkovická střední B13 - MA FbK Horní Suchá
Snipers Bratislava BLACK
 2:5
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
31.5.2019 SA03 Trojhalí VH B B15 - SA Hokejky Ostrava
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 2:5
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
31.5.2019 MB03 Trojhalí VH A B13 - MB FbC Frýdek-Místek
FLORBAL VSETÍN
 9:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
31.5.2019 MA04 Varenská B13 - MA Bulldogs Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice modří
 2:7
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
31.5.2019 MB04 Dubina B13 - MB TROOPERS
1. MVIL Ostrava
 6:3
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
31.5.2019 SI04 ČPP Aréna B15 - SI FBK Atlas Blansko
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 1:8
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
31.5.2019 EG04 Trojhalí VH C B11-EG FBS Olomouc
1. MVIL Ostrava
 9:2
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
31.5.2019 EG03 Trojhalí MH D B11-EG FbK Horní Suchá
TJ Viking Kobylisy
 2:4
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
31.5.2019 PC04 Trojhalí MH E B09-PC TROOPERS White
Bulldogs Brno
 0:15
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
31.5.2019 EE04 Bonvér Aréna B11 - EE FBC Mohelnice - B11
Torpedo Havířov
 5:2
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
31.5.2019 ED03 Jizdarenská B11 - ED SKS Olimpia Lochow
TROOPERS Black
 0:12
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
31.5.2019 ME04 ISŠT Dopravní B13 - ME FBS Olomouc
Torpedo Havířov
 0:6
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
31.5.2019 MC04 Sareza B13 - MC UKS Bankówka Zielonka
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 2:6
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
31.5.2019 MD03 Vítkovická střední B13 - MD 1. FBC Karviná
Gepardi DDM Helceletka Brno
 7:0
Rozhodčí: Lukáš Toman, Jan Vavrečka
31.5.2019 SB03 Trojhalí VH B B15 - SB 1. MVIL Ostrava
Snipers Bratislava Orange
 3:1
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
31.5.2019 MC03 Trojhalí VH A B13 - MC FBC Mohelnice - B13
Start98 Praha - Kunratice
 0:10
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
31.5.2019 ME03 Varenská B13 - ME ZFK Petrovice
FBŠ Hattrick Brno
 1:6
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
31.5.2019 MD04 Dubina B13 - MD Snipers Bratislava ORANGE
1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
 5:6
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
31.5.2019 SG04 ČPP Aréna B15 - SG Hurikán Bratislava
Fbc Topgal Šternberk
 4:5
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
31.5.2019 EC03 Trojhalí VH C B11 - EC FbC Coyotes Jablunkov
PUKS TRZEBINIA
 9:4
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
31.5.2019 EF03 Trojhalí MH D B11-EF ULKS Józefina
FBŠ Hattrick Brno
 2:6
31.5.2019 EF04 Trojhalí MH E B11-EF ŠK Juventa Žilina
TJ Slovan Havířov
 3:1
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
31.5.2019 EA03 Bonvér Aréna B11 - EA FBC Bílovec
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 0:5
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
31.5.2019 EB03 Jizdarenská B11 - EB 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
FBC Hranice
 8:2
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
31.5.2019 DZ09 ISŠT Dopravní G17-DZA PUKS TRZEBINIA
Zlín Lions
 1:2
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
31.5.2019 DZ08 Sareza G17-DZA FbC Asper Šumperk
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 0:9
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
31.5.2019 SA04 Vítkovická střední B15 - SA 1.FBC FLORBAL TRENČÍN
Torpedo Havířov
 3:4
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
31.5.2019 MG05 Trojhalí VH B B13 - MG K1 Florbal Židenice
TJ Viking Kobylisy
 8:4
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
31.5.2019 SE04 Trojhalí VH A B15 - SE Black Angels 2004
1. FBC Karviná
 11:3
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
31.5.2019 DZ07 Varenská G17-DZA FBC Přerov
FBS Olomouc
 1:3
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
31.5.2019 SB04 ČPP Aréna B15 - SB TROOPERS
FbK Horní Suchá
 1:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
31.5.2019 MF04 Dubina B13 - MF Fbc Uničov
FBC Vikings Kopřivnice
 4:4
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
31.5.2019 EC04 Trojhalí VH C B11 - EC TROOPERS White
FBC Uničov
 4:10
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
31.5.2019 PB03 Trojhalí MH D B09-PB FLORBAL VSETÍN
UKS Bankówka Zielonka
 3:4
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
31.5.2019 PB04 Trojhalí MH E B09-PB FRAM Florbalová Akadémia Košice
Gepardi DDM Helceletka Brno
 9:5
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
31.5.2019 EA04 Bonvér Aréna B11 - EA UKS Bankówka Zielonka
1. SC TEMPISH Vítkovice
 0:22
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová
31.5.2019 EB04 Jizdarenská B11 - EB Gepardi DDM Helceletka Brno
FBC TIGERS PORUBA
 5:7
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
31.5.2019 MF03 ISŠT Dopravní B13 - MF 2. FBC Karviná
FATR Dubňany
 3:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
31.5.2019 SD04 Sareza B15 - SD BHF Wolves
FBC TIGERS PORUBA
 11:1
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
31.5.2019 SC03 Vítkovická střední B15 - SC Bulldogs Brno Orange
TJ Viking Kobylisy
 1:0
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
31.5.2019 MG06 Trojhalí VH B B13 - MG FBC TIGERS PORUBA
FbC Coyotes Jablunkov
 4:7
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
31.5.2019 SD03 Trojhalí VH A B15 - SD K1 Florbal Židenice
BLACK ANGELS 2005 YONEX
 2:4
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
31.5.2019 MH05 Varenská B13 - MH FBC Přerov
FLORBAL VSETÍN BLACK
 4:12
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
31.5.2019 SE03 ČPP Aréna B15 - SE Bulldogs Brno Black
FBC Hranice
 13:0
Rozhodčí: Martin Czyž, Marek Warmuž
31.5.2019 SF03 Dubina B15 - SF FbC Asper Šumperk
FBŠ Hattrick Brno
 4:4
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
31.5.2019 EH05 Trojhalí VH C B11-EH FLORBAL VSETÍN
TJ Znojmo LAUFEN CZ
 4:3
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
31.5.2019 PA05 Trojhalí MH D B09-PA Bulldogs Brno Girls
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 2:6
31.5.2019 PD05 Trojhalí MH E B09-PD FbC Coyotes Jablunkov
FBŠ Hattrick Brno
 5:5
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
31.5.2019 MZA05 Bonvér Aréna G13-MZA FBS Olomouc 2006
TJ Znojmo LAUFEN CZ
 8:4
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová
31.5.2019 EH06 Jizdarenská B11-EH Paskov Saurians
FBC Lipník
 12:3
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
31.5.2019 SC04 ISŠT Dopravní B15 - SC Snipers Bratislava Black
SK K2 Prostějov
 3:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
31.5.2019 DB03 Sareza B17 - DB Warriors Nový Jičín
FLORBAL VSETÍN
 5:1
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
31.5.2019 SZ09 Vítkovická střední G15-SZA FBK BCF Dukla Banská Bystrica
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:3
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
31.5.2019 SZ08 Trojhalí VH B G15-SZA FBC Přerov
Torpedo Havířov
 2:1
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
31.5.2019 SZ07 Trojhalí VH A G15-SZA Bulldogs Brno
S.K. P.E.M.A. OPAVA
 0:11
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
31.5.2019 MH06 Varenská B13 - MH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
TJ Sokol Dobříš
 13:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
31.5.2019 DD03 ČPP Aréna B17 - DD Polanka nad Odrou
FBC Přerov
 1:9
Rozhodčí: Martin Czyž, Bedřich Kopka
31.5.2019 SF04 Dubina B15 - SF Okříšky Devils
TJ Slovan Havířov
 2:5
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
31.5.2019 EG06 Trojhalí VH C B11-EG FbK Horní Suchá
FBS Olomouc
 1:11
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
31.5.2019 PA06 Trojhalí MH D B09-PA 1. FBC Karviná
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 10:2
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
31.5.2019 PD06 Trojhalí MH E B09-PD FbK Horní Suchá
TROOPERS Black
 7:3
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
31.5.2019 MZA06 Bonvér Aréna G13-MZA FbK Horní Suchá
FBC Přerov Lamice
 0:12
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová
31.5.2019 EG05 Jizdarenská B11-EG Bulldogs Brno
TJ Viking Kobylisy
 11:1
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
31.5.2019 DF03 ISŠT Dopravní B17 - DF FbC Frýdek - Místek
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 1:2
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
31.5.2019 DB04 Sareza B17 - DB UKS Bankówka Zielonka
1. MVIL Ostrava
 3:2
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
31.5.2019 SI06 Vítkovická střední B15 - SI FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
FBK Atlas Blansko
 0:4
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
31.5.2019 SH04 Trojhalí VH B B15 - SH FBC Mohelnice - B15
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:4
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
31.5.2019 SH03 Trojhalí VH A B15 - SH 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
TEXAS LONGHORNS
 10:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
31.5.2019 SI05 Varenská B15 - SI Gepardi DDM Helceletka Brno
M-Team
 1:5
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
31.5.2019 DD04 ČPP Aréna B17 - DD FBŠ Hattrick Brno
SKS Olimpia Lochow
 4:5
Rozhodčí: Martin Czyž, Bedřich Kopka
31.5.2019 DC03 Dubina B17 - DC FBS OLOMOUC
1. FBC Sokol Husovice
 10:0
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
31.5.2019 DF04 ISŠT Dopravní B17 - DF TJ Viking Kobylisy
FBC TIGERS PORUBA
 1:1
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
31.5.2019 DA06 Sareza B17 - DA FBC Spartak Bílovec
FBC Ossiko Třinec
 4:4
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
31.5.2019 DG06 Vítkovická střední B17 - DG Paskov Saurians
IBK Future
 4:3
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
31.5.2019 DE03 Trojhalí VH B B17 - DE TJ Slovan Havířov
FBC Uničov
 3:8
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
31.5.2019 DA05 Trojhalí VH A B17 - DA ZFK Petrovice
SKV
 2:3
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
31.5.2019 DG05 Varenská B17 - DG FbC Coyotes Jablunkov
BLACK ANGELS
 1:14
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
31.5.2019 DE04 ČPP Aréna B17 - DE Bulldogs Brno
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 7:2
Rozhodčí: Martin Czyž, Bedřich Kopka
31.5.2019 DC04 Dubina B17 - DC FBK Atlas Blansko
1. SC TEMPISH Vítkovice modří
 1:5
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
1.6.2019 EA05 Trojhalí VH C B11 - EA UKS Bankówka Zielonka
FBC Bílovec
 1:6
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
1.6.2019 PA07 Trojhalí MH D B09-PA FBC Mohelnice - B09
Bulldogs Brno Girls
 6:5
Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž
1.6.2019 PD07 Trojhalí MH E B09-PD 1. SC TEMPISH Vítkovice
FbC Coyotes Jablunkov
 4:7
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
1.6.2019 EG07 Bonvér Aréna B11-EG 1. MVIL Ostrava
Bulldogs Brno
 2:17
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
1.6.2019 EG08 Jizdarenská B11-EG TJ Viking Kobylisy
FBS Olomouc
 4:12
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, David Musial
1.6.2019 MC05 ISŠT Dopravní B13 - MC UKS Bankówka Zielonka
FBC Mohelnice - B13
 8:1
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
1.6.2019 MH08 Sareza B13 - MH FLORBAL VSETÍN BLACK
TJ Sokol Dobříš
 8:4
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
1.6.2019 MH07 Vítkovická střední B13 - MH FBK Škorpioni Ostrava
FBC Přerov
 1:7
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
1.6.2019 MG07 Trojhalí VH B B13 - MG FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
K1 Florbal Židenice
 2:6
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
1.6.2019 SI08 Trojhalí VH A B15 - SI M-Team
FBK Atlas Blansko
 14:2
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
1.6.2019 MG08 Varenská B13 - MG TJ Viking Kobylisy
FbC Coyotes Jablunkov
 2:1
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
1.6.2019 SI07 ČPP Aréna B15 - SI FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Gepardi DDM Helceletka Brno
 2:0
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
1.6.2019 MC06 Dubina B13 - MC Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Start98 Praha - Kunratice
 0:3
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
1.6.2019 EA06 Trojhalí VH C B11 - EA 1. SC TEMPISH Vítkovice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 2:0
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
1.6.2019 PA08 Trojhalí MH D B09-PA Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 13:1
Rozhodčí: Matěj Veverka, Tereza Zemková
1.6.2019 PD08 Trojhalí MH E B09-PD FBŠ Hattrick Brno
TROOPERS Black
 4:3
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
1.6.2019 EH07 Bonvér Aréna B11-EH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FLORBAL VSETÍN
 7:4
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
1.6.2019 EH08 Jizdarenská B11-EH TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC Lipník
 4:2
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Jan Pěgřimek
1.6.2019 DZ12 ISŠT Dopravní G17-DZA FBC Přerov
FbC Asper Šumperk
 5:0
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
1.6.2019 MA05 Sareza B13 - MA Bulldogs Brno
FbK Horní Suchá
 1:0
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
1.6.2019 SZ10 Vítkovická střední G15-SZA S.K. P.E.M.A. OPAVA
1. SC TEMPISH Vítkovice
 5:2
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
1.6.2019 SZ11 Trojhalí VH B G15-SZA Torpedo Havířov
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 0:3
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
1.6.2019 SZ12 Trojhalí VH A G15-SZA Bulldogs Brno
FBC Přerov
 0:5
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
1.6.2019 DZ11 Varenská G17-DZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
PUKS TRZEBINIA
 5:0
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
1.6.2019 MA06 ČPP Aréna B13 - MA 1. SC TEMPISH Vítkovice modří
Snipers Bratislava BLACK
 15:0
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
1.6.2019 DZ10 Dubina G17-DZA FBS Olomouc
Zlín Lions
 2:2
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
1.6.2019 EB05 Trojhalí VH C B11 - EB Gepardi DDM Helceletka Brno
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 2:5
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
1.6.2019 PC05 Trojhalí MH D B09-PC TROOPERS White
Torpedo Havířov
 0:18
Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž
1.6.2019 PB05 Trojhalí MH E B09-PB FRAM Florbalová Akadémia Košice
FLORBAL VSETÍN
 4:1
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
1.6.2019 MZA07 Bonvér Aréna G13-MZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBS Olomouc 2006
 1:6
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
1.6.2019 MZA08 Jizdarenská G13-MZA TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC Přerov Lamice
 1:6
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
1.6.2019 MF05 ISŠT Dopravní B13 - MF Fbc Uničov
2. FBC Karviná
 5:0
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
1.6.2019 DA07 Sareza B17 - DA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ZFK Petrovice
 11:1
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
1.6.2019 MB06 Vítkovická střední B13 - MB 1. MVIL Ostrava
FLORBAL VSETÍN
 8:1
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
1.6.2019 DG08 Trojhalí VH B B17 - DG BLACK ANGELS
IBK Future
 2:3
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
1.6.2019 MB05 Trojhalí VH A B13 - MB TROOPERS
FbC Frýdek-Místek
 5:5
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
1.6.2019 MF06 Varenská B13 - MF FBC Vikings Kopřivnice
FATR Dubňany
 8:0
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
1.6.2019 DA08 ČPP Aréna B17 - DA SKV
FBC Ossiko Třinec
 2:1
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
1.6.2019 DG07 Dubina B17 - DG 1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
FbC Coyotes Jablunkov
 11:0
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
1.6.2019 EB06 Trojhalí VH C B11 - EB FBC TIGERS PORUBA
FBC Hranice
 6:3
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
1.6.2019 PC06 Trojhalí MH D B09-PC Bulldogs Brno
FBS Olomouc Tigers
 4:4
Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž
1.6.2019 PB06 Trojhalí MH E B09-PB Gepardi DDM Helceletka Brno
UKS Bankówka Zielonka
 12:1
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
1.6.2019 EC05 Bonvér Aréna B11 - EC TROOPERS White
FbC Coyotes Jablunkov
 0:8
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
1.6.2019 EC06 Jizdarenská B11 - EC FBC Uničov
PUKS TRZEBINIA
 12:1
Rozhodčí: David Musial, Vojtěch Ferenčák
1.6.2019 SD06 Sareza B15 - SD FBC TIGERS PORUBA
BLACK ANGELS 2005 YONEX
 1:3
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
1.6.2019 SC05 Vítkovická střední B15 - SC Snipers Bratislava Black
Bulldogs Brno Orange
 1:2
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
1.6.2019 SC06 ISŠT Dopravní B15 - SC SK K2 Prostějov
TJ Viking Kobylisy
 2:3
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
1.6.2019 SG05 Trojhalí VH B B15 - SG Hurikán Bratislava
FBC Vikings Kopřivnice
 1:9
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
1.6.2019 SF05 Trojhalí VH A B15 - SF Okříšky Devils
FbC Asper Šumperk
 7:4
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
1.6.2019 SB05 Varenská B15 - SB TROOPERS
1. MVIL Ostrava
 0:4
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
1.6.2019 SB06 ČPP Aréna B15 - SB FbK Horní Suchá
Snipers Bratislava Orange
 2:8
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
1.6.2019 SD05 Dubina B15 - SD BHF Wolves
K1 Florbal Židenice
 2:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
1.6.2019 EG10 Trojhalí VH C B11-EG TJ Viking Kobylisy
1. MVIL Ostrava
 6:3
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
1.6.2019 PA09 Trojhalí MH D B09-PA Bulldogs Brno Girls
1. FBC Karviná
 2:9
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2019 PD09 Trojhalí MH E B09-PD FbC Coyotes Jablunkov
FbK Horní Suchá
 8:5
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
1.6.2019 EF05 Bonvér Aréna B11-EF ŠK Juventa Žilina
ULKS Józefina
 12:0
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
1.6.2019 EG09 Jizdarenská B11-EG Bulldogs Brno
FbK Horní Suchá
 12:1
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Jan Pěgřimek
1.6.2019 SI09 Sareza B15 - SI Gepardi DDM Helceletka Brno
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 2:1
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
1.6.2019 MH09 Vítkovická střední B13 - MH FBC Přerov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 0:3
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
1.6.2019 SH05 ISŠT Dopravní B15 - SH FBC Mohelnice - B15
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 5:6
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
1.6.2019 MG10 Trojhalí VH B B13 - MG TJ Viking Kobylisy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 5:2
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
1.6.2019 MG09 Trojhalí VH A B13 - MG K1 Florbal Židenice
FBC TIGERS PORUBA
 13:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
1.6.2019 MH10 Varenská B13 - MH FLORBAL VSETÍN BLACK
FBK Škorpioni Ostrava
 9:3
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2019 SF06 ČPP Aréna B15 - SF TJ Slovan Havířov
FBŠ Hattrick Brno
 5:5
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2019 SE05 Dubina B15 - SE Black Angels 2004
Bulldogs Brno Black
 6:5
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
1.6.2019 EH10 Trojhalí VH C B11-EH TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 2:2
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
1.6.2019 PA10 Trojhalí MH D B09-PA Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Mohelnice - B09
 3:5
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2019 PD10 Trojhalí MH E B09-PD FBŠ Hattrick Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:3
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
1.6.2019 EF06 Bonvér Aréna B11-EF TJ Slovan Havířov
FBŠ Hattrick Brno
 3:7
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
1.6.2019 EH09 Jizdarenská B11-EH FLORBAL VSETÍN
Paskov Saurians
 1:5
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
1.6.2019 SE06 Sareza B15 - SE 1. FBC Karviná
FBC Hranice
 8:1
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
1.6.2019 SZ13 Vítkovická střední G15-SZA FBC Přerov
S.K. P.E.M.A. OPAVA
 2:3
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
1.6.2019 SA05 ISŠT Dopravní B15 - SA 1.FBC FLORBAL TRENČÍN
Hokejky Ostrava
 6:4
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
1.6.2019 SI10 Trojhalí VH A B15 - SI M-Team
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 1:5
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
1.6.2019 SH06 Varenská B15 - SH 1. SC TEMPISH Vítkovice
TEXAS LONGHORNS
 11:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2019 SG06 ČPP Aréna B15 - SG Fbc Topgal Šternberk
PANTHERS OTROKOVICE
 6:1
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2019 SA06 Dubina B15 - SA Torpedo Havířov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 0:3
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
1.6.2019 EE05 Trojhalí VH C B11 - EE FBC Mohelnice - B11
FbC Frýdek- Místek
 8:1
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
1.6.2019 EE06 Trojhalí MH D B11 - EE Torpedo Havířov
TROOPERS Green
 15:0
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2019 ED06 Trojhalí MH E B11 - ED 1. FBC Karviná
TROOPERS Black
 0:6
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
1.6.2019 MZA09 Bonvér Aréna G13-MZA FBS Olomouc 2006
FbK Horní Suchá
 2:0
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
1.6.2019 ED05 Jizdarenská B11 - ED FBC Přerov
SKS Olimpia Lochow
 17:1
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, David Musial
1.6.2019 MD06 Sareza B13 - MD 1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
Gepardi DDM Helceletka Brno
 3:4
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
1.6.2019 SZ14 Vítkovická střední G15-SZA FBK BCF Dukla Banská Bystrica
Bulldogs Brno
 5:0
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
1.6.2019 ME05 Trojhalí VH B B13 - ME FBS Olomouc
ZFK Petrovice
 2:1
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
1.6.2019 DZ14 ISŠT Dopravní G17-DZA FbC Asper Šumperk
FBS Olomouc
 0:3
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
1.6.2019 MD05 Trojhalí VH A B13 - MD Snipers Bratislava ORANGE
1. FBC Karviná
 4:4
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
1.6.2019 ME06 Varenská B13 - ME Torpedo Havířov
FBŠ Hattrick Brno
 5:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2019 DZ15 ČPP Aréna G17-DZA Zlín Lions
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 1:5
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2019 DZ13 Dubina G17-DZA PUKS TRZEBINIA
FBC Přerov
 0:2
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
1.6.2019 MZB06 Trojhalí VH C G13-MZB 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Hranice
 0:4
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
1.6.2019 MZA10 Bonvér Aréna G13-MZA TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 0:1
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
1.6.2019 MZB05 Jizdarenská G13-MZB K1 Florbal Židenice
FBS Olomouc 2007
 3:1
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Jan Pěgřimek
1.6.2019 DB06 Sareza B17 - DB 1. MVIL Ostrava
FLORBAL VSETÍN
 1:2
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
1.6.2019 SZ15 Vítkovická střední G15-SZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
Torpedo Havířov
 8:1
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
1.6.2019 DA09 Trojhalí VH B B17 - DA ZFK Petrovice
FBC Spartak Bílovec
 3:3
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
1.6.2019 DG09 ISŠT Dopravní B17 - DG FbC Coyotes Jablunkov
Paskov Saurians
 1:8
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
1.6.2019 DC05 Trojhalí VH A B17 - DC FBK Atlas Blansko
FBS OLOMOUC
 3:6
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
1.6.2019 DD05 Varenská B17 - DD FBŠ Hattrick Brno
Polanka nad Odrou
 8:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2019 DC06 ČPP Aréna B17 - DC 1. SC TEMPISH Vítkovice modří
1. FBC Sokol Husovice
 2:0
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2019 DB05 Dubina B17 - DB UKS Bankówka Zielonka
Warriors Nový Jičín
 2:2
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
1.6.2019 DE06 Sareza B17 - DE FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
FBC Uničov
 0:19
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
1.6.2019 DA10 Trojhalí VH B B17 - DA SKV
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 1:9
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
1.6.2019 DG10 ISŠT Dopravní B17 - DG BLACK ANGELS
1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
 5:2
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
1.6.2019 DF05 Trojhalí VH A B17 - DF TJ Viking Kobylisy
FbC Frýdek - Místek
 3:5
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
1.6.2019 DD06 Varenská B17 - DD SKS Olimpia Lochow
FBC Přerov
 2:2
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
1.6.2019 DF06 ČPP Aréna B17 - DF FBC TIGERS PORUBA
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 0:5
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
1.6.2019 DE05 Dubina B17 - DE Bulldogs Brno
TJ Slovan Havířov
 2:2
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
1.6.2019 MKV1 Trojhalí VH A ??? FLORBAL VSETÍN
FBC TIGERS PORUBA
 4:5sn
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
1.6.2019 SKV2 Sareza ??? FBC TIGERS PORUBA
FBC Hranice
 1:2sn
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
1.6.2019 MKV2 Trojhalí VH B ??? FbK Horní Suchá
FBK Škorpioni Ostrava
 10:4
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
1.6.2019 SKV3 ČPP Aréna ??? FbC Asper Šumperk
PANTHERS OTROKOVICE
 1:6
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
1.6.2019 M161 Vítkovická střední ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 3:0
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
1.6.2019 SKV4 Varenská ??? TEXAS LONGHORNS
FBK Atlas Blansko
 5:11
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
1.6.2019 SKV1 Dubina ??? TROOPERS
SK K2 Prostějov
 3:0
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
1.6.2019 SKV5 ISŠT Dopravní ??? Torpedo Havířov
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 5:1
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
1.6.2019 E161 Jizdarenská ??? FbC Coyotes Jablunkov
FbK Horní Suchá
 10:1
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
1.6.2019 EKV1 Bonvér Aréna ??? UKS Bankówka Zielonka
FBC Lipník
 2:5
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
1.6.2019 EKV2 Trojhalí VH C ??? FBC Hranice
1. MVIL Ostrava
 3:9
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
1.6.2019 P1601 Trojhalí MH D ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
TROOPERS Black
 4:10
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2019 P1602 Trojhalí MH E ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
Bulldogs Brno Girls
 4:7
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
1.6.2019 M164 Trojhalí VH A ??? FLORBAL VSETÍN BLACK
Gepardi DDM Helceletka Brno
 12:2
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
1.6.2019 M163 Sareza ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice modří
ZFK Petrovice
 12:0
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
1.6.2019 M165 Trojhalí VH B ??? TJ Viking Kobylisy
UKS Bankówka Zielonka
 3:6
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
1.6.2019 M166 ČPP Aréna ??? Bulldogs Brno
FBS Olomouc
 6:0
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
1.6.2019 M167 Vítkovická střední ??? FbC Frýdek-Místek
2. FBC Karviná
 6:1
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
1.6.2019 M168 Varenská ??? K1 Florbal Židenice
FBC Mohelnice - B13
 11:2
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
1.6.2019 M162 Dubina ??? FBC Vikings Kopřivnice
1. MVIL Ostrava
 2:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
1.6.2019 M169 ISŠT Dopravní ??? Snipers Bratislava ORANGE
FBC Přerov
 5:3
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
1.6.2019 E163 Jizdarenská ??? FBŠ Hattrick Brno
Gepardi DDM Helceletka Brno
 5:4
Rozhodčí: David Musial, Vojtěch Ferenčák
1.6.2019 E162 Bonvér Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
TROOPERS Green
 8:1
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
1.6.2019 E164 Trojhalí VH C ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1. FBC Karviná
 6:5
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
1.6.2019 E165 Trojhalí MH D ??? FBC Přerov
TJ Znojmo LAUFEN CZ
 5:3
Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž
1.6.2019 E166 Trojhalí MH E ??? Torpedo Havířov
FBC Bílovec
 2:1sn
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
1.6.2019 SZCF1 Trojhalí VH A ??? FBC Přerov
Torpedo Havířov
 3:2
Rozhodčí: Tomáš Hruška, Kryštof Máder
1.6.2019 M16A Sareza ??? FBŠ Hattrick Brno
Snipers Bratislava BLACK
 7:1
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
1.6.2019 S161 Trojhalí VH B ??? TJ Slovan Havířov
Hokejky Ostrava
 3:9
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
1.6.2019 M16B ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
 12:2
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
1.6.2019 SZCF2 Vítkovická střední ??? Bulldogs Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:5
1.6.2019 M16C Varenská ??? Start98 Praha - Kunratice
FbC Coyotes Jablunkov
 8:1
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
1.6.2019 M160 Dubina ??? 1. FBC Karviná
TJ Sokol Dobříš
 10:0
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
1.6.2019 M16D ISŠT Dopravní ??? TROOPERS
FATR Dubňany
 9:0
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
1.6.2019 E169 Trojhalí VH C ??? FBC TIGERS PORUBA
TJ Slovan Havířov
 1:6
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
1.6.2019 E168 Jizdarenská ??? FBS Olomouc
PUKS TRZEBINIA
 11:0
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Jan Pěgřimek
1.6.2019 E167 Bonvér Aréna ??? Bulldogs Brno
TROOPERS White
 13:0
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
1.6.2019 E160 Trojhalí MH D ??? Paskov Saurians
SKS Olimpia Lochow
 12:1
Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž
1.6.2019 E16A Trojhalí MH E ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FbC Frýdek- Místek
 3:4
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
1.6.2019 M16E Trojhalí VH A ??? Torpedo Havířov
FbK Horní Suchá
 8:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
1.6.2019 S163 Sareza ??? 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
M-Team
 3:4
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
1.6.2019 M16F Trojhalí VH B ??? Fbc Uničov
FBC TIGERS PORUBA
 15:2
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
1.6.2019 S164 ČPP Aréna ??? BLACK ANGELS 2005 YONEX
Gepardi DDM Helceletka Brno
 4:1
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2019 S165 Vítkovická střední ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Bulldogs Brno Black
 1:2sn
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
1.6.2019 S166 Varenská ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
K1 Florbal Židenice
 6:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2019 S162 Dubina ??? 1. FBC Karviná
FBC Mohelnice - B15
 8:3
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
1.6.2019 S167 ISŠT Dopravní ??? Snipers Bratislava Orange
Okříšky Devils
 13:0
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
1.6.2019 E16C Jizdarenská ??? FBC Uničov
TJ Viking Kobylisy
 10:0
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
1.6.2019 E16B Bonvér Aréna ??? FBC Mohelnice - B11
FBC Lipník
 13:2
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
1.6.2019 E16D Trojhalí VH C ??? ŠK Juventa Žilina
1. MVIL Ostrava
 17:1
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
1.6.2019 E16E Trojhalí MH D ??? TROOPERS Black
FLORBAL VSETÍN
 10:2
Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž
1.6.2019 E16F Trojhalí MH E ??? 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
ULKS Józefina
 4:3
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
1.6.2019 S160 Trojhalí VH A ??? 1. MVIL Ostrava
FBC Hranice
 7:0
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
1.6.2019 S169 Sareza ??? 1.FBC FLORBAL TRENČÍN
TROOPERS
 4:0
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
1.6.2019 S16A Trojhalí VH B ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
Snipers Bratislava Black
 3:4
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
1.6.2019 S16B ČPP Aréna ??? TJ Viking Kobylisy
Hurikán Bratislava
 3:2
Rozhodčí: Matěj Pecuš, Martin Ručka
1.6.2019 S16C Vítkovická střední ??? FBŠ Hattrick Brno
Fbc Topgal Šternberk
 1:4
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
1.6.2019 S16D Varenská ??? Bulldogs Brno Orange
PANTHERS OTROKOVICE
 1:5
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2019 S168 Dubina ??? Black Angels 2004
Torpedo Havířov
 4:0
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
1.6.2019 SOFE ISŠT Dopravní ??? FBC Vikings Kopřivnice
FbK Horní Suchá
 5:2
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
1.6.2019 POF1 Jizdarenská ??? Bulldogs Brno
FbK Horní Suchá
 0:5
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, David Musial
1.6.2019 DZF1 Bonvér Aréna ??? FBS Olomouc 2007
FbK Horní Suchá
 2:1sn
Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský
1.6.2019 POF2 Trojhalí VH C ??? FBC Mohelnice - B09
UKS Bankówka Zielonka
 13:1
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
1.6.2019 POF3 Trojhalí MH D ??? 1. FBC Karviná
FLORBAL VSETÍN
 12:2
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2019 POF4 Trojhalí MH E ??? FBŠ Hattrick Brno
FBS Olomouc Tigers
 1:0sn
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
1.6.2019 D163 Trojhalí VH A ??? TJ Slovan Havířov
Paskov Saurians
 1:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
1.6.2019 D162 Sareza ??? FBC Ossiko Třinec
FBK Atlas Blansko
 5:4sn
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
1.6.2019 D164 Trojhalí VH B ??? Warriors Nový Jičín
Polanka nad Odrou
 7:1
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
1.6.2019 D165 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FbC Coyotes Jablunkov
 8:0
Rozhodčí: Matěj Pecuš, Jan Vavrečka
1.6.2019 S16F Vítkovická střední ??? BHF Wolves
FBK Atlas Blansko
 3:1
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
1.6.2019 D166 Varenská ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. MVIL Ostrava
 4:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2019 D161 Dubina ??? Bulldogs Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
 3:14
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
1.6.2019 D1167 ISŠT Dopravní ??? IBK Future
ZFK Petrovice
 5:1
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
1.6.2019 POF5 Jizdarenská ??? FRAM Florbalová Akadémia Košice
TROOPERS Black
 8:2
Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Jan Pěgřimek
1.6.2019 POF6 Trojhalí VH C ??? FbC Coyotes Jablunkov
TROOPERS White
 22:0
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
1.6.2019 POF7 Trojhalí MH D ??? Bulldogs Brno Girls
Torpedo Havířov
 1:3
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2019 PPF8 Trojhalí MH E ??? Gepardi DDM Helceletka Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 4:3
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
1.6.2019 D160 Trojhalí VH A ??? FBC Přerov
FBC TIGERS PORUBA
 4:2
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
1.6.2019 D169 Sareza ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice modří
FBC Spartak Bílovec
 3:1
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
1.6.2019 D16A Trojhalí VH B ??? FbC Frýdek - Místek
UKS Bankówka Zielonka
 5:2
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
1.6.2019 D16B ČPP Aréna ??? FLORBAL VSETÍN
FBŠ Hattrick Brno
 0:8
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2019 MOF1 Vítkovická střední ??? TROOPERS
UKS Bankówka Zielonka
 8:4
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
1.6.2019 D16C Varenská ??? SKV
1. FBC Sokol Husovice
 5:1
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
1.6.2019 D168 Dubina ??? BLACK ANGELS
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 11:0
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
1.6.2019 D16D ISŠT Dopravní ??? SKS Olimpia Lochow
TJ Viking Kobylisy
 5:3
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
1.6.2019 EOF2 Jizdarenská ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 12:2
Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek
1.6.2019 EOF1 Bonvér Aréna ??? FBC Přerov
Torpedo Havířov
 6:2
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
1.6.2019 EOF3 Trojhalí VH C ??? Paskov Saurians
FbC Frýdek- Místek
 4:6
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
1.6.2019 EOF4 Trojhalí MH D ??? FbC Coyotes Jablunkov
FBŠ Hattrick Brno
 7:2
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2019 EOF5 Trojhalí MH E ??? Bulldogs Brno
TJ Slovan Havířov
 6:1
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
1.6.2019 MFO4 Trojhalí VH A ??? 1. FBC Karviná
FBŠ Hattrick Brno
 3:2sn
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
1.6.2019 MOF3 Sareza ??? Torpedo Havířov
Snipers Bratislava ORANGE
 3:2sn
Rozhodčí: Martin Czyž, Ondřej Nowak
1.6.2019 MFO5 Trojhalí VH B ??? K1 Florbal Židenice
FbC Frýdek-Místek
 8:2
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
1.6.2019 MOF6 ČPP Aréna ??? Fbc Uničov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 3:6
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2019 MOF7 Vítkovická střední ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
Bulldogs Brno
 7:4
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
1.6.2019 SOF1 Varenská ??? Hokejky Ostrava
Snipers Bratislava Orange
 3:4
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
1.6.2019 MOF2 Dubina ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice modří
FLORBAL VSETÍN BLACK
 11:0
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško
1.6.2019 MOF8 ISŠT Dopravní ??? Start98 Praha - Kunratice
FBC Vikings Kopřivnice
 1:5
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
1.6.2019 EOF7 Jizdarenská ??? FBC Mohelnice - B11
TROOPERS Black
 3:2
Rozhodčí: David Musial, Vojtěch Ferenčák
1.6.2019 EOF6 Bonvér Aréna ??? ŠK Juventa Žilina
FBC Uničov
 8:4
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
1.6.2019 EOF8 Trojhalí VH C ??? 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
FBS Olomouc
 2:1
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
1.6.2019 SOF2 Trojhalí VH A ??? 1. MVIL Ostrava
Fbc Topgal Šternberk
 2:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
1.6.2019 DOF2 Sareza ??? FBC Uničov
FBC Ossiko Třinec
 3:2
Rozhodčí: Martin Czyž, Vít Morkes
1.6.2019 SOF3 Trojhalí VH B ??? FBC Vikings Kopřivnice
Bulldogs Brno Black
 1:4
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
1.6.2019 SOF4 ČPP Aréna ??? PANTHERS OTROKOVICE
BLACK ANGELS 2005 YONEX
 2:6
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2019 SOF8 Vítkovická střední ??? BHF Wolves
1. FBC Karviná
 2:5
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
1.6.2019 SOF6 Varenská ??? 1.FBC FLORBAL TRENČÍN
M-Team
 7:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2019 DOF1 Dubina ??? FBS OLOMOUC
1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
 3:4sn
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
1.6.2019 SOF7 ISŠT Dopravní ??? Snipers Bratislava Black
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 0:5
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
1.6.2019 SOF6 Trojhalí VH A ??? Black Angels 2004
TJ Viking Kobylisy
 4:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
1.6.2019 DOF4 Sareza ??? FBC Přerov
FBŠ Hattrick Brno
 0:3
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
1.6.2019 DOF5 Trojhalí VH B ??? SKV
SKS Olimpia Lochow
 3:2sn
Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal
1.6.2019 DOF6 ČPP Aréna ??? Warriors Nový Jičín
1. SC TEMPISH Vítkovice modří
 2:3
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2019 DOF7 Varenská ??? IBK Future
FbC Frýdek - Místek
 1:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2019 DOF3 Dubina ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
BLACK ANGELS
 0:5
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
1.6.2019 DOF8 ISŠT Dopravní ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Paskov Saurians
 0:2
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
2.6.2019 SZSF1 Trojhalí VH A ??? S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBC Přerov
 8:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2019 MCF1 Sareza ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice modří
TROOPERS
 14:0
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
2.6.2019 SZSF2 Trojhalí VH B ??? FBK BCF Dukla Banská Bystrica
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:5
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
2.6.2019 MFCF2 ČPP Aréna ??? FBC Vikings Kopřivnice
1. FBC Karviná
 1:4
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
2.6.2019 MCF3 Varenská ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
K1 Florbal Židenice
 5:2
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
2.6.2019 MCF4 ISŠT Dopravní ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Torpedo Havířov
 3:1
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
2.6.2019 PCF1 Bonvér Aréna ??? FRAM Florbalová Akadémia Košice
FbK Horní Suchá
 2:3sn
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
2.6.2019 PCF2 Trojhalí VH C ??? FBC Mohelnice - B09
FbC Coyotes Jablunkov
 3:7
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
2.6.2019 PCF3 Trojhalí MH D ??? 1. FBC Karviná
FBŠ Hattrick Brno
 5:2
Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž
2.6.2019 PCF4 Trojhalí MH E ??? Torpedo Havířov
Gepardi DDM Helceletka Brno
 8:1
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
2.6.2019 SCF1 Sareza ??? Bulldogs Brno Black
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 2:5
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
2.6.2019 SCF2 ČPP Aréna ??? Black Angels 2004
Snipers Bratislava Orange
 1:2sn
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
2.6.2019 SCF3 Varenská ??? BLACK ANGELS 2005 YONEX
1. FBC Karviná
 3:2
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
2.6.2019 SCF4 ISŠT Dopravní ??? 1.FBC FLORBAL TRENČÍN
1. MVIL Ostrava
 3:0
Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder
2.6.2019 ECF1 Bonvér Aréna ??? ŠK Juventa Žilina
FBC Mohelnice - B11
 12:0
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
2.6.2019 ECF2 Trojhalí VH C ??? FbC Frýdek- Místek
Bulldogs Brno
 1:6
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
2.6.2019 ECF3 Trojhalí MH D ??? FbC Coyotes Jablunkov
FBC Přerov
 5:4
Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž
2.6.2019 ECF4 Trojhalí MH E ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
 9:1
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
2.6.2019 DZSF1 Trojhalí VH A ??? Zlín Lions
PUKS TRZEBINIA
 4:5
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2019 DZSF2 Trojhalí VH B ??? FBC Přerov
FbC Asper Šumperk
 4:1
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
2.6.2019 DCF1 Sareza ??? IBK Future
SKV
 2:0
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
2.6.2019 DCF2 ČPP Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
1. SC TEMPISH Vítkovice modří
 1:0
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
2.6.2019 MZCF1 Bonvér Aréna ??? FBC Hranice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
 4:3sn
Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková
2.6.2019 MZCF2 Trojhalí VH C ??? FBS Olomouc 2007
FBS Olomouc 2006
 0:7
Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář
2.6.2019 MZCF3 Trojhalí MH D ??? K1 Florbal Židenice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 4:3
Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž
2.6.2019 MZCF4 Trojhalí MH E ??? FBC Přerov Lamice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 3:4
Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková
2.6.2019 MSF1 Trojhalí VH A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice modří
1. FBC Karviná
 8:3
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2019 MSF2 Trojhalí VH B ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 5:2
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
2.6.2019 DCF3 Sareza ??? Paskov Saurians
FBŠ Hattrick Brno
 3:2sn
Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík
2.6.2019 DCF4 ČPP Aréna ??? FBC Uničov
BLACK ANGELS
 3:7
Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš
2.6.2019 PSF1 Trojhalí VH C ??? 1. FBC Karviná
Torpedo Havířov
 5:2
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
2.6.2019 PSF2 Trojhalí MH D ??? FbK Horní Suchá
FbC Coyotes Jablunkov
 1:11
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
2.6.2019 SSF1 Trojhalí VH A ??? 1.FBC FLORBAL TRENČÍN
BLACK ANGELS 2005 YONEX
 5:2
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
2.6.2019 SSF2 Trojhalí VH B ??? Snipers Bratislava Orange
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 5:9
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
2.6.2019 DSF2 Sareza ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
PUKS TRZEBINIA
 8:1
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška
2.6.2019 DZSF2 ČPP Aréna ??? FBS Olomouc
FBC Přerov
 9:2
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
2.6.2019 ESF1 Trojhalí VH C ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FbC Coyotes Jablunkov
 4:5sn
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
2.6.2019 ESF2 Trojhalí MH D ??? Bulldogs Brno
ŠK Juventa Žilina
 6:3
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
2.6.2019 SZFIN Trojhalí VH A ??? S.K. P.E.M.A. OPAVA
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:5
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
2.6.2019 SZO3M Trojhalí VH B ??? FBC Přerov
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 2:3sn
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
2.6.2019 MZSF1 Trojhalí VH C ??? FBS Olomouc 2006
K1 Florbal Židenice
 10:0
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
2.6.2019 MZSF2 Trojhalí MH D ??? FBC Hranice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 5:2
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
2.6.2019 DSF1 Sareza ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
Paskov Saurians
 9:2
2.6.2019 DSF2 ČPP Aréna ??? BLACK ANGELS
IBK Future
 4:3
Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa
2.6.2019 MFIN Trojhalí VH A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice modří
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 9:4
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
2.6.2019 MO3M Trojhalí VH B ??? 1. FBC Karviná
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 7:8
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
2.6.2019 PFIN Trojhalí VH C ??? 1. FBC Karviná
FbC Coyotes Jablunkov
 3:4sn
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
2.6.2019 PO3M Trojhalí MH D ??? FbK Horní Suchá
Torpedo Havířov
 2:3
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
2.6.2019 EFIN Trojhalí VH C ??? FbC Coyotes Jablunkov
Bulldogs Brno
 5:6
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
2.6.2019 EO3M Trojhalí MH D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
ŠK Juventa Žilina
 7:6
Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko
2.6.2019 SFIN Trojhalí VH A ??? 1.FBC FLORBAL TRENČÍN
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 4:9
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
2.6.2019 SO3M Trojhalí VH B ??? BLACK ANGELS 2005 YONEX
Snipers Bratislava Orange
 5:4
Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk
2.6.2019 MZFIN Trojhalí VH C ??? FBS Olomouc 2006
FBC Hranice
 6:0
Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski
2.6.2019 MZO3M Trojhalí MH D ??? K1 Florbal Židenice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 6:5
Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak
2.6.2019 DZFIN Trojhalí VH A ??? FBS Olomouc
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 3:6
Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček
2.6.2019 DZO3M Trojhalí VH B ??? Zlín Lions
PUKS TRZEBINIA
 5:1
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
2.6.2019 DFIN Trojhalí VH A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
BLACK ANGELS
 5:6sn
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
2.6.2019 DO3M Trojhalí VH B ??? Paskov Saurians
IBK Future
 3:6
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
VYLOUČENÍ
01.04.2019 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie