Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
1.6.2018 MA01 Trojhalí VH A MA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Z.F.K. Petrovice
 6:2
1.6.2018 MF01 Trojhalí VH B MF FBK Škorpioni Ostrava
Florbal Exelsior Havířov
 0:10
1.6.2018 MG01 Gajdošová MG 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
 2:0
1.6.2018 SI01 Sareza SI FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
TJ Slovan Havířov
 11:1
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
1.6.2018 SA01 Trojhalí VH B SA 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
SKS Olimpia Łochów
 2:7
Rozhodčí: Jan Hranický, Marcel Štefek
1.6.2018 DH01 ČPP Aréna DH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
TJ Slovan Havířov
 4:0
Rozhodčí: Radim Heiser, Jan Pavlínek
1.6.2018 DA01 Varenská DA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
FBC Tigers Poruba
 6:0
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Ondřej Nowak
1.6.2018 MB01 Gajdošová MB 1. MVIL Ostrava
SKS Olimpia Łochów
 6:0
1.6.2018 MH01 Trojhalí VH A MH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
1. FBC Karviná
 14:4
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Vojtěch Blana
1.6.2018 SF01 Sareza SF Fbc OSSIKO Třinec
FBC Tigers Poruba
 1:0
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
1.6.2018 SH01 Trojhalí VH A SH Florbal Exelsior Havířov
Paskov Saurians
 1:4
Rozhodčí: Andrej Bílek, Jan Piško
1.6.2018 DC01 Trojhalí VH B DC 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
Z.F.K. Petrovice
 2:1
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
1.6.2018 DE01 ČPP Aréna DE Luna Příbor
1. MVIL Ostrava
 3:1
Rozhodčí: Radim Heiser, Michal Sládek
1.6.2018 SG01 Varenská SG FbK Horní Suchá 03
FBK Škorpioni Ostrava
 7:1
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Radim Richtár
1.6.2018 SB01 Dubina SB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
1. FBC Karviná
 2:4
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Vojtěch Krhovják
1.6.2018 SE01 Gajdošová SE 1.FBK Rožnov Yellow
FbC Coyotes Jablunkov
 6:2
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
1.6.2018 MZ01 Bonvér Aréna MZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice
 6:4
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
1.6.2018 EA01 Trojhalí VH C EA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
SKS Olimpia Łochów
 11:0
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
1.6.2018 PD01 Trojhalí MH D PD FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
1. MVIL Ostrava
 6:9
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2018 PB01 Trojhalí MH E PB 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
Paskov Saurians
 10:2
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Ondřej Fojt
1.6.2018 MD01 Sareza MD FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Fbc Šternberk
 0:18
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
1.6.2018 SI02 Trojhalí VH A SI 1.AC Uherský Brod
Z.F.K. Petrovice
 4:1
Rozhodčí: Andrej Bílek, Jan Piško
1.6.2018 DG01 Trojhalí VH B DG Polanka nad Odrou
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
 2:14
Rozhodčí: Jan Hranický, Martin Siřinek
1.6.2018 DF02 ČPP Aréna DF RenyBrno
SK K2 Prostějov
 4:2
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Michal Sládek
1.6.2018 DF01 Varenská DF FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
1. FBK Eagles Orlová
 2:4
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Radim Richtár
1.6.2018 SD01 Dubina SD 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
1. MVIL Ostrava
 3:0
Rozhodčí: Vojtěch Krhovják, Jakub Litschmann
1.6.2018 DH02 Gajdošová DH FBS Olomouc
Warriors Nový Jičín
 7:0
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
1.6.2018 EA02 Bonvér Aréna EA FBS Olomouc
K1 Florbal Židenice
 3:6
Rozhodčí: Jakub Čermák, Zdeněk Cholek
1.6.2018 PA01 Trojhalí VH C PA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
1. FBC Karviná
 2:22
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
1.6.2018 PC01 Trojhalí MH D PC 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
Florbal Torpedo Havířov
 1:13
Rozhodčí: Adam Zmrzlík, Jan Vavrečka
1.6.2018 PD02 Trojhalí MH E PD FBŠ Hattrick Brno
FbK Horní Suchá 09
 10:4
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Martin Nováček
1.6.2018 DZA01 Sareza DZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Přerov
 3:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jakub Koch
1.6.2018 ME01 Trojhalí VH A ME FBC Tigers Poruba
FBC Lipník
 4:7
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Andrej Bílek
1.6.2018 MG02 Trojhalí VH B MG FATR Dubňany
FbC Coyotes Jablunkov
 1:5
Rozhodčí: Jan Hranický, Marcel Štefek
1.6.2018 DZB01 ČPP Aréna DZB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FbC Asper Šumperk
 6:1
Rozhodčí: Radim Heiser, Jan Pavlínek
1.6.2018 DZB02 Varenská DZB Peaches IBK G01/02
SK Snipers Slavičín
 10:1
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Ondřej Nowak
1.6.2018 MF02 Dubina MF Gepardi DDM Helceletka Brno
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 2:2
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Jakub Litschmann
1.6.2018 DZA01 Gajdošová DZA Bulldogs Brno
UKS JUNIOR KĘBŁOWO
 1:2
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
1.6.2018 MZ02 Bonvér Aréna MZA Lamice
FBS Olomouc
 1:1
Rozhodčí: Jakub Čermák, Kateřina Spurná
1.6.2018 PA02 Trojhalí VH C PA Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Lipník
 1:9
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
1.6.2018 PC02 Trojhalí MH D PC F.K. TROOPERS Moravany
FBS Olomouc
 8:2
Rozhodčí: Adam Zmrzlík, Martin Ručka
1.6.2018 PB02 Trojhalí MH E PB FbC Coyotes Jablunkov
FBC Přerov
 1:5
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Martin Nováček
1.6.2018 DE02 Sareza DE IBK Bombers
FBC Uničov
 0:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Lukáš Herblich
1.6.2018 SZB1 Trojhalí VH A SZB PUKS TRZEBINIA
K1 Florbal Židenice
 0:4
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
1.6.2018 SZA2 Trojhalí VH B SZA FBK BCF Dukla Banska Bystrica
UKS RADZEVIA RADZEWO
 10:0
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
1.6.2018 SZA1 ČPP Aréna SZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC SVČ ODRY
 6:1
Rozhodčí: Radim Heiser, Michal Sládek
1.6.2018 MC01 Varenská MC 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
FBC Mohelnice
 3:3
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Radim Richtár
1.6.2018 MH02 Dubina MH F.K. TROOPERS Moravany Black
1. FbK Eagles Orlová florbalshop.cz
 2:6
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Vojtěch Krhovják
1.6.2018 SZB1 Gajdošová SZB Florbal Torpedo Havířov
FBS Olomouc
 0:4
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
1.6.2018 EB01 Bonvér Aréna EB Bulldogs Brno
FBC Uničov Yellow
 3:1
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
1.6.2018 EB02 Trojhalí VH C EB ŠK Juventa Žilina
MMKS Podhale
 21:0
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
1.6.2018 ED02 Trojhalí MH D ED Florbal Vsetín
Fbc Šternberk
 4:0
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2018 ED01 Trojhalí MH E ED FBŠ Hattrick Brno
Florbal Torpedo Havířov
 3:3
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Ondřej Fojt
1.6.2018 SZC2 Sareza SZC UKS Orlęta Warszawa
MMKS Podhale
 1:3
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Bedřich Kopka
1.6.2018 SC01 Trojhalí VH A SC S.K. P.E.M.A. OPAVA
1.FBK Rožnov Black
 2:2
Rozhodčí: Andrej Bílek, Jan Piško
1.6.2018 DB02 Trojhalí VH B DB UKS Bankówka Zielonka
FBK BCF Dukla Banska Bystrica
 7:4
Rozhodčí: Jan Hranický, Dominik Pustówka
1.6.2018 DC02 ČPP Aréna DC Start98 Praha Kunratice
F.K. TROOPERS Moravany
 8:0
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Michal Sládek
1.6.2018 MC02 Varenská MC FbK Kobylisy
F.K. TROOPERS Moravany White
 2:6
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Radim Richtár
1.6.2018 SZC1 Dubina SZC 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Přerov
 4:1
Rozhodčí: Vojtěch Krhovják, Jakub Litschmann
1.6.2018 MD02 Gajdošová MD Dragons Płoskinia
Bulldogs Brno
 2:7
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
1.6.2018 EE01 Bonvér Aréna EE TJ Slovan Havířov
FbK Horní Suchá 07
 7:3
Rozhodčí: Jakub Čermák, Zdeněk Cholek
1.6.2018 EE02 Trojhalí VH C EE FBC Mohelnice
Gepardi DDM Helceletka Brno
 4:3
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
1.6.2018 EC02 Trojhalí MH D EC FBC Tigers Poruba
FbK Kobylisy
 2:5
Rozhodčí: Adam Zmrzlík, Jan Vavrečka
1.6.2018 EC01 Trojhalí MH E EC F.K. TROOPERS Moravany
1. FBC Karviná
 2:6
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Martin Nováček
1.6.2018 MB02 Sareza MB FBC Přerov
FBŠ Hattrick Brno
 5:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jakub Koch
1.6.2018 SC02 Trojhalí VH A SC FBC Uničov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 2:4
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Andrej Bílek
1.6.2018 SE02 Trojhalí VH B SE Gepardi DDM Helceletka Brno
FBS Olomouc 03
 0:6
Rozhodčí: Jan Hranický, Dominik Pustówka
1.6.2018 SF02 ČPP Aréna SF K1 Florbal Židenice Blue
FbK Kobylisy
 0:8
Rozhodčí: Radim Heiser, Jan Pavlínek
1.6.2018 SD02 Vítkovická střední SD Peaches IBK 03/04
UKS Orlęta Warszawa
 22:0
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2018 ME02 Varenská ME UKS Orlęta Warszawa
K1 Florbal Židenice
 0:19
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Ondřej Nowak
1.6.2018 MA02 Dubina MA Snipers Dubravka
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 1:5
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Jakub Litschmann
1.6.2018 SG02 ISŠT Dopravní SG FBŠ Hattrick Brno
FBC Přerov
 2:0
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
1.6.2018 SH02 Gajdošová SH K1 Florbal Židenice RED
FBC Mohelnice
 6:1
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
1.6.2018 EF01 Bonvér Aréna EF IBK Hornets
FBC Přerov
 0:5
Rozhodčí: Jakub Čermák, Kateřina Spurná
1.6.2018 EF02 Trojhalí VH C EF 1. SC TEMPISH Vítkovice
Paskov Saurians
 6:1
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
1.6.2018 EG01 Trojhalí MH D EG Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Spartak Bílovec
 9:0
Rozhodčí: Adam Zmrzlík, Martin Ručka
1.6.2018 EG02 Trojhalí MH E EG FbC Coyotes Jablunkov
FBC Lipník
 11:2
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Martin Nováček
1.6.2018 SB02 Sareza SB Start98 Praha Kunratice
FATR Dubňany
 8:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Lukáš Herblich
1.6.2018 MH04 Trojhalí VH A MH F.K. TROOPERS Moravany Black
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 2:8
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
1.6.2018 MG04 Trojhalí VH B MG FATR Dubňany
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 1:16
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
1.6.2018 MF03 ČPP Aréna MF Florbal Exelsior Havířov
FBK Atlas Blansko
 0:0
Rozhodčí: Radim Heiser, Michal Sládek
1.6.2018 MG03 Vítkovická střední MG FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Snipers Bratislava Black
 1:7
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2018 DA02 Varenská DA Peaches IBK 01
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 3:2
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Radim Richtár
1.6.2018 SA02 Dubina SA PSKC Okříšky
Bulldogs Brno
 0:3
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Vojtěch Krhovják
1.6.2018 DB01 ISŠT Dopravní DB Bulldogs Brno
Fbk Kobylisy
 2:5
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
1.6.2018 SI04 Gajdošová SI 1.AC Uherský Brod
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 3:1
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
1.6.2018 MZ03 Bonvér Aréna MZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
UKS Orlęta Warszawa
 4:0
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
1.6.2018 MZ04 Trojhalí VH C MZA Lamice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 9:1
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
1.6.2018 PD03 Trojhalí MH D PD 1. MVIL Ostrava
Dragons Płoskinia
 2:5
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2018 PD04 Trojhalí MH E PD FBŠ Hattrick Brno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 13:1
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Ondřej Fojt
1.6.2018 MH03 Sareza MH 1. FBC Karviná
Start98 Praha Kunratice
 0:5
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
1.6.2018 SZB3 Trojhalí VH A SZB FBS Olomouc
PUKS TRZEBINIA
 5:0
Rozhodčí: Andrej Bílek, Jan Piško
1.6.2018 SZC3 Trojhalí VH B SZC FBC Přerov
UKS Orlęta Warszawa
 1:2
Rozhodčí: Martin Siřinek, Dominik Pustówka
1.6.2018 MF04 ČPP Aréna MF Gepardi DDM Helceletka Brno
FBK Škorpioni Ostrava
 11:1
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Michal Sládek
1.6.2018 DD01 Vítkovická střední DD Florbal Vsetín
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 1:6
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2018 DD02 Varenská DD FBO Letovice
Peaches IBK 02
 0:15
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Radim Richtár
1.6.2018 SI03 Dubina SI TJ Slovan Havířov
FBS Olomouc 04
 3:0
Rozhodčí: Vojtěch Krhovják, Jakub Litschmann
1.6.2018 DZB03 ISŠT Dopravní DZB FbC Asper Šumperk
PUKS TRZEBINIA
 0:6
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
1.6.2018 DZB04 Gajdošová DZB Peaches IBK G01/02
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 6:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
1.6.2018 EA03 Bonvér Aréna EA SKS Olimpia Łochów
FBS Olomouc
 0:9
Rozhodčí: Jakub Čermák, Zdeněk Cholek
1.6.2018 PB03 Trojhalí VH C PB Paskov Saurians
FbC Coyotes Jablunkov
 2:6
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
1.6.2018 PA03 Trojhalí MH D PA 1. FBC Karviná
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 5:4
Rozhodčí: Adam Zmrzlík, Jan Vavrečka
1.6.2018 PC03 Trojhalí MH E PC Florbal Torpedo Havířov
F.K. TROOPERS Moravany
 6:1
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Martin Nováček
1.6.2018 DH04 Sareza DH FBS Olomouc
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 3:3
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2018 SZB4 Trojhalí VH A SZB K1 Florbal Židenice
Florbal Torpedo Havířov
 3:0
1.6.2018 SZC4 Trojhalí VH B SZC MMKS Podhale
1. SC TEMPISH Vítkovice
 0:3
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Siřinek
1.6.2018 DH03 ČPP Aréna DH TJ Slovan Havířov
FBK Atlas Blansko
 9:4
Rozhodčí: Radim Heiser, Jan Pavlínek
1.6.2018 MD03 Vítkovická střední MD Fbc Šternberk
Dragons Płoskinia
 3:1
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
1.6.2018 DG02 Varenská DG IBK Future
FBC Mohelnice
 3:5
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Ondřej Nowak
1.6.2018 MA03 Dubina MA Z.F.K. Petrovice
Snipers Dubravka
 6:4
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Jakub Litschmann
1.6.2018 MD04 ISŠT Dopravní MD Bulldogs Brno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 19:1
Rozhodčí: Jan Galuszka, Aleš Onderka
1.6.2018 SZA3 Gajdošová SZA FBC SVČ ODRY
FBK BCF Dukla Banska Bystrica
 3:3
Rozhodčí: Martin Nováček, Matyáš Šindler
1.6.2018 EA04 Bonvér Aréna EA K1 Florbal Židenice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 11:4
Rozhodčí: Jakub Čermák, Kateřina Spurná
1.6.2018 PB04 Trojhalí VH C PB FBC Přerov
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 8:3
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
1.6.2018 PA04 Trojhalí MH D PA FBC Lipník
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 19:1
Rozhodčí: Adam Zmrzlík, Martin Ručka
1.6.2018 PC04 Trojhalí MH E PC FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 12:1
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
1.6.2018 MC03 Sareza MC FBC Mohelnice
FbK Kobylisy
 7:6
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2018 DZA03 Trojhalí VH A DZA FBC Přerov
Bulldogs Brno
 2:3
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
1.6.2018 DZA04 Trojhalí VH B DZA UKS JUNIOR KĘBŁOWO
1. SC TEMPISH Vítkovice
 0:6
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
1.6.2018 MB03 ČPP Aréna MB SKS Olimpia Łochów
FBC Přerov
 1:8
Rozhodčí: Radim Heiser, Michal Sládek
1.6.2018 MA04 Vítkovická střední MA Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 7:2
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
1.6.2018 SB03 Varenská SB 1. FBC Karviná
Start98 Praha Kunratice
 0:3
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Radim Richtár
1.6.2018 MC04 Dubina MC F.K. TROOPERS Moravany White
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 12:2
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Vojtěch Krhovják
1.6.2018 MB04 ISŠT Dopravní ??? FBŠ Hattrick Brno
1. MVIL Ostrava
 0:1
Rozhodčí: Jan Galuszka, Aleš Onderka
1.6.2018 SZA4 Gajdošová SZA UKS RADZEVIA RADZEWO
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 2:7
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Matyáš Šindler
1.6.2018 EB03 Bonvér Aréna EB FBC Uničov Yellow
ŠK Juventa Žilina
 1:7
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
1.6.2018 EB04 Trojhalí VH C EB MMKS Podhale
Bulldogs Brno
 0:16
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
1.6.2018 EE03 Trojhalí MH D EE FbK Horní Suchá 07
FBC Mohelnice
 4:6
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2018 EC03 Trojhalí MH E EC 1. FBC Karviná
FBC Tigers Poruba
 10:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
1.6.2018 MF06 Sareza MF Florbal Exelsior Havířov
Gepardi DDM Helceletka Brno
 4:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2018 ME03 Trojhalí VH A ME FBC Lipník
UKS Orlęta Warszawa
 7:0
Rozhodčí: Andrej Bílek, Jan Piško
1.6.2018 MG06 Trojhalí VH B MG FbC KOVO KM Frýdek-Místek
FATR Dubňany
 8:7
Rozhodčí: Martin Siřinek, Dominik Pustówka
1.6.2018 SC03 ČPP Aréna SC 1.FBK Rožnov Black
FBC Uničov
 1:11
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Michal Sládek
1.6.2018 SC04 Vítkovická střední SC Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
S.K. P.E.M.A. OPAVA
 5:1
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
1.6.2018 MG05 Varenská MG FbC Coyotes Jablunkov
Snipers Bratislava Black
 1:11
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Radim Richtár
1.6.2018 MF05 Dubina MF FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
FBK Atlas Blansko
 3:1
Rozhodčí: Vojtěch Krhovják, Jakub Litschmann
1.6.2018 MH06 ISŠT Dopravní MH 1. FBC Karviná
F.K. TROOPERS Moravany Black
 0:2
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
1.6.2018 MH05 Gajdošová MH 1. FbK Eagles Orlová florbalshop.cz
Start98 Praha Kunratice
 1:8
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Martin Nováček
1.6.2018 ED03 Bonvér Aréna ED Florbal Torpedo Havířov
Florbal Vsetín
 3:14
Rozhodčí: Jakub Čermák, Zdeněk Cholek
1.6.2018 EG03 Trojhalí VH C EG FBC Spartak Bílovec
FbC Coyotes Jablunkov
 2:7
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
1.6.2018 EE04 Trojhalí MH D EE Gepardi DDM Helceletka Brno
TJ Slovan Havířov
 3:4
Rozhodčí: Adam Zmrzlík, Jan Vavrečka
1.6.2018 EC04 Trojhalí MH E EC FbK Kobylisy
F.K. TROOPERS Moravany
 5:4
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
1.6.2018 SB04 Sareza SB FATR Dubňany
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 0:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
1.6.2018 SH03 Trojhalí VH A SH Paskov Saurians
K1 Florbal Židenice RED
 6:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Andrej Bílek
1.6.2018 ME04 Trojhalí VH B ME K1 Florbal Židenice
FBC Tigers Poruba
 9:1
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Siřinek
1.6.2018 SH04 ČPP Aréna SH FBC Mohelnice
Florbal Exelsior Havířov
 0:9
Rozhodčí: Radim Heiser, Jan Pavlínek
1.6.2018 SE03 Vítkovická střední SE FbC Coyotes Jablunkov
Gepardi DDM Helceletka Brno
 0:8
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
1.6.2018 SE04 Varenská SE FBS Olomouc 03
1.FBK Rožnov Yellow
 8:2
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Ondřej Nowak
1.6.2018 SA04 Dubina SA Bulldogs Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 4:0
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Jakub Litschmann
1.6.2018 SD04 ISŠT Dopravní SD UKS Orlęta Warszawa
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 0:18
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
1.6.2018 SD03 Gajdošová SD 1. MVIL Ostrava
Peaches IBK 03/04
 2:5
Rozhodčí: Martin Nováček, Matyáš Šindler
1.6.2018 MZ05 Bonvér Aréna MZA FBS Olomouc
UKS Orlęta Warszawa
 4:0
Rozhodčí: Jakub Čermák, Kateřina Spurná
1.6.2018 EG04 Trojhalí VH C EG FBC Lipník
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 1:11
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
1.6.2018 PD05 Trojhalí MH D PD FbK Horní Suchá 09
Dragons Płoskinia
 4:4
Rozhodčí: Adam Zmrzlík, Martin Ručka
1.6.2018 PD06 Trojhalí MH E PD 1. MVIL Ostrava
FBŠ Hattrick Brno
 1:10
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
1.6.2018 SA03 Sareza SA SKS Olimpia Łochów
PSKC Okříšky
 7:3
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
1.6.2018 SI05 Trojhalí VH A SI Z.F.K. Petrovice
FBS Olomouc 04
 5:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
1.6.2018 SI06 Trojhalí VH B SI TJ Slovan Havířov
1.AC Uherský Brod
 2:7
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
1.6.2018 DZB05 ČPP Aréna DZB SK Snipers Slavičín
PUKS TRZEBINIA
 2:3
Rozhodčí: Radim Heiser, Michal Sládek
1.6.2018 DZB06 Vítkovická střední DZB FbC Asper Šumperk
Peaches IBK G01/02
 0:13
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
1.6.2018 SG03 Varenská SG FBK Škorpioni Ostrava
FBŠ Hattrick Brno
 0:13
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Radim Richtár
1.6.2018 SG05 Dubina SG FBC Přerov
FbK Horní Suchá 03
 6:0
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Vojtěch Krhovják
1.6.2018 SF03 ISŠT Dopravní SF FBC Tigers Poruba
K1 Florbal Židenice Blue
 1:2
Rozhodčí: Jan Galuszka, Aleš Onderka
1.6.2018 SF04 Gajdošová SF FbK Kobylisy
Fbc OSSIKO Třinec
 3:2
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Matyáš Šindler
1.6.2018 MZ06 Bonvér Aréna MZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
Lamice
 1:11
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
1.6.2018 EF03 Trojhalí VH C EF FBC Přerov
1. SC TEMPISH Vítkovice
 5:5
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
1.6.2018 EF04 Trojhalí MH D EF Paskov Saurians
IBK Hornets
 5:0
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
1.6.2018 ED04 Trojhalí MH E ED Fbc Šternberk
FBŠ Hattrick Brno
 1:10
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
1.6.2018 DC04 Sareza DC Z.F.K. Petrovice
Start98 Praha Kunratice
 4:9
Rozhodčí: Jakub Koch, Jiří Večerek
1.6.2018 DD03 Trojhalí VH A DD Peaches IBK 02
Florbal Vsetín
 14:1
Rozhodčí: Andrej Bílek, Jan Piško
1.6.2018 DG03 Trojhalí VH B DG FBC Mohelnice
Polanka nad Odrou
 11:1
Rozhodčí: Martin Siřinek, Dominik Pustówka
1.6.2018 DB04 ČPP Aréna DB FBK BCF Dukla Banska Bystrica
Bulldogs Brno
 8:4
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Michal Sládek
1.6.2018 DB03 Vítkovická střední DB Fbk Kobylisy
UKS Bankówka Zielonka
 4:3
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
1.6.2018 DF03 Varenská DF 1. FBK Eagles Orlová
RenyBrno
 4:2
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Radim Richtár
1.6.2018 DC03 Dubina DC F.K. TROOPERS Moravany
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 0:3
Rozhodčí: Vojtěch Krhovják, Jakub Litschmann
1.6.2018 DD03 ISŠT Dopravní DD 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
FBO Letovice
 6:1
Rozhodčí: Jan Galuszka, Aleš Onderka
1.6.2018 DE04 Gajdošová DE FBC Uničov
Luna Příbor
 6:4
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Matyáš Šindler
1.6.2018 DH06 Sareza DH TJ Slovan Havířov
FBS Olomouc
 1:6
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jiří Večerek
1.6.2018 DA04 Trojhalí VH A DA Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 1:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Andrej Bílek
1.6.2018 DG04 Trojhalí VH B DG FbC KOVO KM Frýdek-Místek
IBK Future
 1:7
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Siřinek
1.6.2018 DA03 ČPP Aréna DA FBC Tigers Poruba
Peaches IBK 01
 1:13
Rozhodčí: Radim Heiser, Jan Pavlínek
1.6.2018 DF04 Varenská DF SK K2 Prostějov
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 3:1
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Ondřej Nowak
1.6.2018 DH05 Dubina DH Warriors Nový Jičín
FBK Atlas Blansko
 9:1
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Jakub Litschmann
1.6.2018 DE03 ISŠT Dopravní DE 1. MVIL Ostrava
IBK Bombers
 1:7
Rozhodčí: Jan Galuszka, Aleš Onderka
2.6.2018 SI08 ISŠT Dopravní SI FBS Olomouc 04
1.AC Uherský Brod
 2:9
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Matyáš Šindler
2.6.2018 MH08 Trojhalí VH A MH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
1. FbK Eagles Orlová florbalshop.cz
 4:1
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
2.6.2018 MF07 Trojhalí VH B MF FBK Škorpioni Ostrava
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 2:8
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
2.6.2018 MF08 ČPP Aréna MF FBK Atlas Blansko
Gepardi DDM Helceletka Brno
 4:1
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 MG07 Vítkovická střední MG 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
FbC Coyotes Jablunkov
 5:1
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
2.6.2018 MG08 Varenská MG Snipers Bratislava Black
FATR Dubňany
 15:0
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
2.6.2018 MH07 Sareza MH Start98 Praha Kunratice
F.K. TROOPERS Moravany Black
 16:2
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 SI07 Gajdošová SI FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Z.F.K. Petrovice
 13:0
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 MB06 Bonvér Aréna MB 1. MVIL Ostrava
FBC Přerov
 2:2
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Radim Heiser
2.6.2018 EA05 Trojhalí VH C EA K1 Florbal Židenice
SKS Olimpia Łochów
 13:0
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
2.6.2018 EG05 Trojhalí MH D EG FBC Lipník
FBC Spartak Bílovec
 2:2
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
2.6.2018 EC05 Trojhalí MH E EC FbK Kobylisy
1. FBC Karviná
 0:9
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
2.6.2018 DH07 ISŠT Dopravní DH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Warriors Nový Jičín
 3:1
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Matyáš Šindler
2.6.2018 MA06 Trojhalí VH A MA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Snipers Dubravka
 4:3
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
2.6.2018 MB05 Trojhalí VH B MB FBŠ Hattrick Brno
SKS Olimpia Łochów
 7:1
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
2.6.2018 SZA5 ČPP Aréna SZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBK BCF Dukla Banska Bystrica
 3:0
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 MC05 Vítkovická střední MC F.K. TROOPERS Moravany White
FBC Mohelnice
 16:0
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
2.6.2018 MC06 Varenská MC 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
FbK Kobylisy
 2:5
Rozhodčí: Andrej Bílek, Jan Piško
2.6.2018 MA05 Sareza MA Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Z.F.K. Petrovice
 5:2
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 DH08 Gajdošová DH FBK Atlas Blansko
FBS Olomouc
 0:8
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 EE05 Bonvér Aréna EE Gepardi DDM Helceletka Brno
FbK Horní Suchá 07
 4:7
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Radim Heiser
2.6.2018 EE06 Trojhalí VH C EE TJ Slovan Havířov
FBC Mohelnice
 5:2
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
2.6.2018 EG06 Trojhalí MH D EG Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FbC Coyotes Jablunkov
 2:5
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
2.6.2018 EC06 Trojhalí MH E EC F.K. TROOPERS Moravany
FBC Tigers Poruba
 6:2
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
2.6.2018 SZB6 ISŠT Dopravní SZB Florbal Torpedo Havířov
PUKS TRZEBINIA
 2:3
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Matyáš Šindler
2.6.2018 ME05 Trojhalí VH A ME K1 Florbal Židenice
FBC Lipník
 7:2
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
2.6.2018 ME06 Trojhalí VH B ME FBC Tigers Poruba
UKS Orlęta Warszawa
 3:1
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
2.6.2018 DZB07 ČPP Aréna DZB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
SK Snipers Slavičín
 4:3
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 SZA6 Vítkovická střední SZA UKS RADZEVIA RADZEWO
FBC SVČ ODRY
 2:4
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
2.6.2018 SZB5 Varenská SZB K1 Florbal Židenice
FBS Olomouc
 0:8
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Andrej Bílek
2.6.2018 DZB08 Sareza DZB PUKS TRZEBINIA
Peaches IBK G01/02
 0:8
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 SZC5 Gajdošová SZC 1. SC TEMPISH Vítkovice
UKS Orlęta Warszawa
 6:4
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 SZC6 Bonvér Aréna SZC MMKS Podhale
FBC Přerov
 3:5
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Radim Heiser
2.6.2018 ED05 Trojhalí VH C ED Fbc Šternberk
Florbal Torpedo Havířov
 2:1
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
2.6.2018 PD07 Trojhalí MH D PD FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
FbK Horní Suchá 09
 0:12
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
2.6.2018 PD08 Trojhalí MH E PD Dragons Płoskinia
FBŠ Hattrick Brno
 2:2
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
2.6.2018 SG05 ISŠT Dopravní SG FBC Přerov
FBK Škorpioni Ostrava
 14:0
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Matyáš Šindler
2.6.2018 SC06 Trojhalí VH A SC S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBC Uničov
 2:4
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
2.6.2018 SF05 Trojhalí VH B SF FbK Kobylisy
FBC Tigers Poruba
 3:0
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Martin Nováček
2.6.2018 SE06 ČPP Aréna SE 1.FBK Rožnov Yellow
Gepardi DDM Helceletka Brno
 1:3
Rozhodčí: Jakub Litschmann, Jakub Čermák
2.6.2018 SB05 Vítkovická střední SB FATR Dubňany
1. FBC Karviná
 0:2
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
2.6.2018 SB06 Varenská SB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
Start98 Praha Kunratice
 4:5
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
2.6.2018 SC05 Sareza SC Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1.FBK Rožnov Black
 9:0
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
2.6.2018 SG06 Gajdošová SG FbK Horní Suchá 03
FBŠ Hattrick Brno
 0:21
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2018 EF05 Bonvér Aréna EF Paskov Saurians
FBC Přerov
 1:4
Rozhodčí: Jan Hranický, Adam Zmrzlík
2.6.2018 EB05 Trojhalí VH C EB MMKS Podhale
FBC Uničov Yellow
 1:10
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
2.6.2018 EB06 Trojhalí MH D EB Bulldogs Brno
ŠK Juventa Žilina
 6:1
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
2.6.2018 ED06 Trojhalí MH E ED FBŠ Hattrick Brno
Florbal Vsetín
 6:3
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
2.6.2018 SE05 ISŠT Dopravní SE FBS Olomouc 03
FbC Coyotes Jablunkov
 14:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2018 SD06 Trojhalí VH A SD 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
Peaches IBK 03/04
 2:3
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
2.6.2018 SH05 Trojhalí VH B SH FBC Mohelnice
Paskov Saurians
 0:6
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Martin Nováček
2.6.2018 SH06 ČPP Aréna SH Florbal Exelsior Havířov
K1 Florbal Židenice RED
 2:0
Rozhodčí: Jakub Litschmann, Jakub Čermák
2.6.2018 MD05 Vítkovická střední MD Bulldogs Brno
Fbc Šternberk
 5:3
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
2.6.2018 SA03 Varenská SA Bulldogs Brno
SKS Olimpia Łochów
 3:2
Rozhodčí: Andrej Bílek, Jan Piško
2.6.2018 SD05 Sareza SD UKS Orlęta Warszawa
1. MVIL Ostrava
 0:7
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
2.6.2018 SF06 Gajdošová SF Fbc OSSIKO Třinec
K1 Florbal Židenice Blue
 7:1
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2018 EF06 Bonvér Aréna EF IBK Hornets
1. SC TEMPISH Vítkovice
 0:5
Rozhodčí: Jan Hranický, Adam Zmrzlík
2.6.2018 EA06 Trojhalí VH C EA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBS Olomouc
 4:4
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
2.6.2018 PB05 Trojhalí MH D PB FBC Přerov
Paskov Saurians
 8:2
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
2.6.2018 PA05 Trojhalí MH E PA FBC Lipník
1. FBC Karviná
 2:10
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
2.6.2018 MF09 ISŠT Dopravní MF FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
Florbal Exelsior Havířov
 3:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2018 MG10 Trojhalí VH A MG Snipers Bratislava Black
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 1:2
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
2.6.2018 MH09 Trojhalí VH B MH 1. FbK Eagles Orlová florbalshop.cz
1. FBC Karviná
 3:1
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Martin Nováček
2.6.2018 MH10 ČPP Aréna MH Start98 Praha Kunratice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 8:4
Rozhodčí: Jakub Litschmann, Jakub Čermák
2.6.2018 SI09 Vítkovická střední SI Z.F.K. Petrovice
TJ Slovan Havířov
 4:2
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
2.6.2018 SI10 Varenská SI FBS Olomouc 04
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 2:15
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Andrej Bílek
2.6.2018 MG09 Sareza MG FbC Coyotes Jablunkov
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
 1:3
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
2.6.2018 MF10 Gajdošová MF FBK Atlas Blansko
FBK Škorpioni Ostrava
 6:0
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2018 MD06 Bonvér Aréna MD FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Dragons Płoskinia
 3:7
Rozhodčí: Jan Hranický, Adam Zmrzlík
2.6.2018 PC05 Trojhalí VH C PC FBS Olomouc
Florbal Torpedo Havířov
 7:3
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
2.6.2018 PB06 Trojhalí MH D PB 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
FbC Coyotes Jablunkov
 8:3
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
2.6.2018 PA06 Trojhalí MH E PA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 1:18
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
2.6.2018 DH09 ISŠT Dopravní DH Warriors Nový Jičín
TJ Slovan Havířov
 4:5
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2018 DE05 Trojhalí VH A DE FBC Uničov
1. MVIL Ostrava
 6:0
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
2.6.2018 DB05 Trojhalí VH B DB FBK BCF Dukla Banska Bystrica
Fbk Kobylisy
 5:7
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
2.6.2018 DA06 ČPP Aréna DA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
Peaches IBK 01
 1:2
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 DA05 Vítkovická střední DA Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Tigers Poruba
 1:0
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
2.6.2018 SA04 Varenská SA 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
PSKC Okříšky
 4:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
2.6.2018 DD05 Sareza DD Peaches IBK 02
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 6:0
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 DH10 Gajdošová DH FBK Atlas Blansko
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 4:6
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 MZ7 Bonvér Aréna MZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBS Olomouc
 2:2
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Radim Heiser
2.6.2018 PC06 Trojhalí VH C PC 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
F.K. TROOPERS Moravany
 2:15
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
2.6.2018 PD09 Trojhalí MH D PD Dragons Płoskinia
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 7:1
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
2.6.2018 PD10 Trojhalí MH E PD FbK Horní Suchá 09
1. MVIL Ostrava
 6:8
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
2.6.2018 DG06 ISŠT Dopravní DG Polanka nad Odrou
IBK Future
 0:6
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Matyáš Šindler
2.6.2018 DE06 Trojhalí VH A DE Luna Příbor
IBK Bombers
 3:7
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
2.6.2018 DB06 Trojhalí VH B DB Bulldogs Brno
UKS Bankówka Zielonka
 1:6
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
2.6.2018 DF05 ČPP Aréna DF SK K2 Prostějov
1. FBK Eagles Orlová
 5:0
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 DF06 Vítkovická střední DF FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
RenyBrno
 1:3
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
2.6.2018 DC05 Varenská DC F.K. TROOPERS Moravany
Z.F.K. Petrovice
 1:2
Rozhodčí: Andrej Bílek, Jan Piško
2.6.2018 DD06 Sareza DD Florbal Vsetín
FBO Letovice
 1:1
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 DG05 Gajdošová DG FBC Mohelnice
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
 1:2
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 MZ8 Bonvér Aréna MZA UKS Orlęta Warszawa
Lamice
 1:4
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Radim Heiser
2.6.2018 E161 Trojhalí VH C ??? Florbal Vsetín
IBK Hornets
 5:0
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
2.6.2018 E162 Trojhalí MH D ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Paskov Saurians
 7:1
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
2.6.2018 E163 Trojhalí MH E ??? FbC Coyotes Jablunkov
Gepardi DDM Helceletka Brno
 5:1
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
2.6.2018 DZA06 ČPP Aréna DZA UKS JUNIOR KĘBŁOWO
FBC Přerov
 1:3
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 DZB10 Vítkovická střední DZB PUKS TRZEBINIA
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 4:4
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
2.6.2018 DC06 Varenská DC 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
Start98 Praha Kunratice
 0:6
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Andrej Bílek
2.6.2018 DZA05 Sareza DZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
Bulldogs Brno
 2:0
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 SKV1 Trojhalí VH A ??? FATR Dubňany
1.FBK Rožnov Black
 1:3
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
2.6.2018 SKV2 Trojhalí VH B ??? FBC Tigers Poruba
FBK Škorpioni Ostrava
 3:0
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
2.6.2018 MKV2 ISŠT Dopravní ??? SKS Olimpia Łochów
FATR Dubňany
 4:5
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Matyáš Šindler
2.6.2018 MKV3 Gajdošová ??? Snipers Dubravka
1. FBC Karviná
 0:8
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 MKV1 Bonvér Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
FBK Škorpioni Ostrava
 13:3
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Radim Heiser
2.6.2018 E164 Trojhalí VH C ??? ŠK Juventa Žilina
FBC Tigers Poruba
 4:5
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
2.6.2018 E165 Trojhalí MH D ??? FbK Kobylisy
MMKS Podhale
 10:3
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
2.6.2018 E166 Trojhalí MH E ??? FBC Přerov
FbK Horní Suchá 07
 8:4
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
2.6.2018 DZB09 Varenská DZB SK Snipers Slavičín
FbC Asper Šumperk
 3:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
2.6.2018 M1601 Sareza ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
UKS Orlęta Warszawa
 8:0
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
2.6.2018 SKV3 Trojhalí VH A ??? PSKC Okříšky
FBS Olomouc 04
 3:2
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2018 SKV4 Trojhalí VH B ??? UKS Orlęta Warszawa
FbC Coyotes Jablunkov
 0:4
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
2.6.2018 SKV5 ČPP Aréna ??? FBC Mohelnice
TJ Slovan Havířov
 1:2
Rozhodčí: Jakub Litschmann, Jakub Čermák
2.6.2018 M1602 Vítkovická střední ??? FBC Přerov
Gepardi DDM Helceletka Brno
 3:1
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
2.6.2018 M1603 ISŠT Dopravní ??? Start98 Praha Kunratice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 10:0
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Matyáš Šindler
2.6.2018 M1604 Gajdošová ??? Snipers Bratislava Black
FbK Kobylisy
 9:4
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
2.6.2018 E167 Bonvér Aréna ??? FBC Mohelnice
FBC Spartak Bílovec
 5:4
Rozhodčí: Jan Hranický, Adam Zmrzlík
2.6.2018 E168 Trojhalí VH C ??? FBC Uničov Yellow
F.K. TROOPERS Moravany
 8:4
Rozhodčí: Lukáš Homola, Šimon Vlach
2.6.2018 PKV1 Trojhalí MH D ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 1:4
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
2.6.2018 E169 Trojhalí MH E ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Fbc Šternberk
 6:5
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
2.6.2018 DKV1 Sareza ??? FBC Tigers Poruba
FBK Atlas Blansko
 9:1
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
2.6.2018 M1606 Trojhalí VH A ??? FBC Lipník
Z.F.K. Petrovice
 3:2
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2018 M1607 Trojhalí VH B ??? F.K. TROOPERS Moravany White
FbC Coyotes Jablunkov
 6:1
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Martin Nováček
2.6.2018 M1608 ČPP Aréna ??? Bulldogs Brno
F.K. TROOPERS Moravany Black
 12:2
Rozhodčí: Jakub Litschmann, Jakub Čermák
2.6.2018 M1609 Vítkovická střední ??? FBC Mohelnice
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
 6:8
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
2.6.2018 M1610 Varenská ??? Fbc Šternberk
1. FbK Eagles Orlová florbalshop.cz
 5:2
Rozhodčí: Andrej Bílek, Jan Piško
2.6.2018 M1611 ISŠT Dopravní ??? 1. MVIL Ostrava
FBK Atlas Blansko
 5:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2018 M1612 Gajdošová ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Tigers Poruba
 6:1
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
2.6.2018 M1605 Bonvér Aréna ??? FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
FBŠ Hattrick Brno
 2:4
Rozhodčí: Jan Hranický, Adam Zmrzlík
2.6.2018 E1610 Trojhalí VH C ??? FBS Olomouc
Florbal Torpedo Havířov
 5:4
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
2.6.2018 E1611 Trojhalí MH D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Lipník
 11:1
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
2.6.2018 POF1 Trojhalí MH E ??? Dragons Płoskinia
FBS Olomouc
 6:4
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
2.6.2018 S1601 Sareza ??? Florbal Exelsior Havířov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 2:5
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
2.6.2018 S1602 Trojhalí VH A ??? FBC Uničov
FbK Horní Suchá 03
 14:0
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2018 S1603 Trojhalí VH B ??? FbK Kobylisy
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 2:3
Rozhodčí: Martin Nováček, Šimon Vlach
2.6.2018 S1604 ČPP Aréna ??? SKS Olimpia Łochów
1.FBK Rožnov Yellow
 2:3
Rozhodčí: Jakub Litschmann, Jakub Čermák
2.6.2018 M1613 Vítkovická střední ??? K1 Florbal Židenice
1. FBC Karviná
 7:2
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
2.6.2018 M1614 Varenská ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 3:1
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
2.6.2018 M1615 ISŠT Dopravní ??? Florbal Exelsior Havířov
FATR Dubňany
 10:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2018 M1616 Gajdošová ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
Dragons Płoskinia
 11:4
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
2.6.2018 E1612 Bonvér Aréna ??? TJ Slovan Havířov
SKS Olimpia Łochów
 8:0
Rozhodčí: Jan Hranický, Adam Zmrzlík
2.6.2018 POF2 Trojhalí VH C ??? F.K. TROOPERS Moravany
1. MVIL Ostrava
 13:2
Rozhodčí: Lukáš Homola, Pavel Kelemen
2.6.2018 POF3 Trojhalí MH D ??? FBŠ Hattrick Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 15:1
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
2.6.2018 POF4 Trojhalí MH E ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 9:0
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
2.6.2018 MZ9 Bonvér Aréna MZA FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice
 6:1
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Radim Heiser
2.6.2018 S1605 Sareza ??? FBŠ Hattrick Brno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 5:0
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 S1606 Trojhalí VH A ??? Start98 Praha Kunratice
FbC Coyotes Jablunkov
 10:3
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 S1607 Trojhalí VH B ??? 1. FBC Karviná
K1 Florbal Židenice Blue
 3:1
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Šimon Vlach
2.6.2018 S1608 ČPP Aréna ??? Gepardi DDM Helceletka Brno
Z.F.K. Petrovice
 3:0
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 S1609 Vítkovická střední ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
K1 Florbal Židenice RED
 9:1
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
2.6.2018 S1610 Varenská ??? Paskov Saurians
S.K. P.E.M.A. OPAVA
 8:3
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Ondřej Fojt
2.6.2018 S1611 ISŠT Dopravní ??? 1.AC Uherský Brod
1. MVIL Ostrava
 10:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2018 S1612 Gajdošová ??? Fbc OSSIKO Třinec
FBC Přerov
 2:0
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
2.6.2018 POF5 Trojhalí VH C ??? FBC Lipník
FbC Coyotes Jablunkov
 8:6
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Lukáš Homola
2.6.2018 POF6 Trojhalí MH D ??? 1. FBC Karviná
Paskov Saurians
 5:0
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
2.6.2018 POF7 Trojhalí MH E ??? Florbal Torpedo Havířov
FbK Horní Suchá 09
 5:3
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
2.6.2018 MZ10 Bonvér Aréna MZA UKS Orlęta Warszawa
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 2:8
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Radim Heiser
2.6.2018 D1601 Sareza ??? FBS Olomouc
FBO Letovice
 4:2
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 D1602 Trojhalí VH A ??? Start98 Praha Kunratice
Polanka nad Odrou
 14:0
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 D1603 Trojhalí VH B ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Florbal Vsetín
 6:2
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Martin Nováček
2.6.2018 D1604 ČPP Aréna ??? Fbk Kobylisy
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 5:0
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 D1605 Vítkovická střední ??? RenyBrno
FBK BCF Dukla Banska Bystrica
 6:3
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
2.6.2018 S1613 Varenská ??? Peaches IBK 03/04
TJ Slovan Havířov
 9:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
2.6.2018 S1614 ISŠT Dopravní ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Tigers Poruba
 4:2
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Matyáš Šindler
2.6.2018 S1615 Gajdošová ??? FBS Olomouc 03
PSKC Okříšky
 5:0
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
2.6.2018 EOF1 Trojhalí VH C ??? K1 Florbal Židenice
Florbal Vsetín
 7:5
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
2.6.2018 POF8 Trojhalí MH D ??? FBC Přerov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 16:0
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
2.6.2018 EOF2 Trojhalí MH E ??? 1. FBC Karviná
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 7:2
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
2.6.2018 D1606 Sareza ??? IBK Future
F.K. TROOPERS Moravany
 5:1
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 D1607 Trojhalí VH A ??? FBC Uničov
FBC Tigers Poruba
 9:2
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 D1608 Trojhalí VH B ??? FBC Mohelnice
Z.F.K. Petrovice
 6:1
Rozhodčí: Martin Nováček, Šimon Vlach
2.6.2018 D1609 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
Luna Příbor
 11:2
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 D1610 Vítkovická střední ??? UKS Bankówka Zielonka
1. FBK Eagles Orlová
 4:1
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
2.6.2018 D1611 Varenská ??? Peaches IBK 01
1. MVIL Ostrava
 7:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
2.6.2018 D1612 ISŠT Dopravní ??? Peaches IBK 02
Warriors Nový Jičín
 9:2
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Matyáš Šindler
2.6.2018 S1616 Gajdošová ??? Bulldogs Brno
1.FBK Rožnov Black
 5:0
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
2.6.2018 SZOF1 Bonvér Aréna ??? FBK BCF Dukla Banska Bystrica
FBC Přerov
 2:4
Rozhodčí: Vojtěch Blana, Radim Heiser
2.6.2018 EOF3 Trojhalí VH C ??? Bulldogs Brno
FBC Mohelnice
 12:2
Rozhodčí: Lukáš Homola, Pavel Kelemen
2.6.2018 EOF4 Trojhalí MH D ??? FBŠ Hattrick Brno
FBC Tigers Poruba
 12:2
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
2.6.2018 EOF5 Trojhalí MH E ??? FbC Coyotes Jablunkov
FBC Uničov Yellow
 6:2
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
2.6.2018 MOF1 Sareza ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 7:3
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
2.6.2018 MOF2 Trojhalí VH A ??? F.K. TROOPERS Moravany White
FBŠ Hattrick Brno
 6:1
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2018 MOF3 Trojhalí VH B ??? FBC Přerov
Snipers Bratislava Black
 1:4
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Šimon Vlach
2.6.2018 D1613 ČPP Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
 1:2sn
Rozhodčí: Jakub Litschmann, Jakub Čermák
2.6.2018 MOF4 Vítkovická střední ??? Start98 Praha Kunratice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 7:0
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
2.6.2018 D1614 Varenská ??? SK K2 Prostějov
Bulldogs Brno
 4:5sn
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Jan Piško
2.6.2018 D1615 ISŠT Dopravní ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
TJ Slovan Havířov
 5:1
Rozhodčí: Jan Pavlínek, Matyáš Šindler
2.6.2018 D1616 Gajdošová ??? IBK Bombers
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 0:4
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
2.6.2018 SZOF2 Bonvér Aréna ??? FBC SVČ ODRY
UKS Orlęta Warszawa
 6:3
Rozhodčí: Jan Hranický, Adam Zmrzlík
2.6.2018 EOF6 Trojhalí VH C ??? TJ Slovan Havířov
FbK Kobylisy
 0:5
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Lukáš Homola
2.6.2018 EOF7 Trojhalí MH D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 13:0
Rozhodčí: Lukáš Herblich, Jakub Koch
2.6.2018 EOF5 Trojhalí MH E ??? FBS Olomouc
FBC Přerov
 1:7
Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík
2.6.2018 MOF5 Sareza ??? Bulldogs Brno
FBC Lipník
 16:0
Rozhodčí: Dominik Křístek, Lukáš Toman
2.6.2018 MOF6 Trojhalí VH A ??? K1 Florbal Židenice
Fbc Šternberk
 2:8
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2018 MOF7 Trojhalí VH B ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
1. MVIL Ostrava
 6:0
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Martin Nováček
2.6.2018 MOF8 ČPP Aréna ??? Florbal Exelsior Havířov
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
 7:0
Rozhodčí: Jakub Litschmann, Jakub Čermák
2.6.2018 SOF1 Vítkovická střední ??? Start98 Praha Kunratice
Fbc OSSIKO Třinec
 2:1sn
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
2.6.2018 DZOF1 Varenská ??? UKS JUNIOR KĘBŁOWO
FbC Asper Šumperk
 3:1
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
2.6.2018 SOF2 ISŠT Dopravní ??? Peaches IBK 03/04
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 6:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2018 SOF3 Gajdošová ??? FBŠ Hattrick Brno
1.FBK Rožnov Yellow
 11:0
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
2.6.2018 SZOF3 Bonvér Aréna ??? MMKS Podhale
Florbal Torpedo Havířov
 2:1sn
Rozhodčí: Jan Hranický, Adam Zmrzlík
2.6.2018 MZČF1 Trojhalí VH C ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
UKS Orlęta Warszawa
 5:0
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
2.6.2018 SOF4 Sareza ??? FBS Olomouc 03
FBC Uničov
 5:1
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 SOF5 Trojhalí VH A ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
1. FBC Karviná
 4:3sn
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 SOF6 Trojhalí VH B ??? Bulldogs Brno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 2:9
Rozhodčí: Martin Nováček, Šimon Vlach
2.6.2018 SOF7 ČPP Aréna ??? Paskov Saurians
1.AC Uherský Brod
 1:3
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 DOF1 Vítkovická střední ??? Fbk Kobylisy
FBC Mohelnice
 5:2
Rozhodčí: Martin Siřinek, Marcel Štefek
2.6.2018 SOF8 Varenská ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Gepardi DDM Helceletka Brno
 1:2sn
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
2.6.2018 DOF2 ISŠT Dopravní ??? Peaches IBK 01
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 9:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2018 SZOF4 Bonvér Aréna ??? PUKS TRZEBINIA
UKS RADZEVIA RADZEWO
 5:2
Rozhodčí: Jan Hranický, Adam Zmrzlík
2.6.2018 DOF3 Sareza ??? Start98 Praha Kunratice
RenyBrno
 3:1
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
2.6.2018 DOF4 Trojhalí VH A ??? Peaches IBK 02
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 10:3
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
2.6.2018 DOF5 Trojhalí VH B ??? FBS Olomouc
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 3:4
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Šimon Vlach
2.6.2018 DOF6 ČPP Aréna ??? IBK Future
UKS Bankówka Zielonka
 1:8
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
2.6.2018 DOF7 Varenská ??? Bulldogs Brno
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
 1:2sn
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
2.6.2018 DOF8 ISŠT Dopravní ??? FBC Uničov
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 2:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2018 DO3M - ??? PORAZENY SF1
PORAZENY SF2
 
3.6.2018 SCF1 Sareza ??? Gepardi DDM Helceletka Brno
Peaches IBK 03/04
 0:9
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
3.6.2018 MCF1 Trojhalí VH A ??? Start98 Praha Kunratice
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 1:2
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
3.6.2018 MCF2 Trojhalí VH B ??? Florbal Exelsior Havířov
Fbc Šternberk
 0:3
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
3.6.2018 MCF3 ČPP Aréna ??? Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Snipers Bratislava Black
 3:4sn
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
3.6.2018 MCF4 Varenská ??? F.K. TROOPERS Moravany White
Bulldogs Brno
 4:7
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
3.6.2018 SCF2 ISŠT Dopravní ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Start98 Praha Kunratice
 4:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2018 SZCF1 Gajdošová ??? K1 Florbal Židenice
FBC Přerov
 1:0
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
3.6.2018 SZCF2 Bonvér Aréna ??? FBS Olomouc
FBC SVČ ODRY
 6:0
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2018 PCF1 Trojhalí VH C ??? FBC Lipník
FBŠ Hattrick Brno
 3:4
Rozhodčí: Andrej Bílek, Marcel Štefek
3.6.2018 PCF2 Trojhalí MH D ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
Florbal Torpedo Havířov
 7:4
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
3.6.2018 DZCF1 Sareza ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
SK Snipers Slavičín
 4:0
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
3.6.2018 DZCF2 Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Bulldogs Brno
 6:2
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
3.6.2018 DZCF3 Trojhalí VH B ??? FBC Přerov
PUKS TRZEBINIA
 1:2
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
3.6.2018 SCF3 ČPP Aréna ??? FBS Olomouc 03
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 3:0
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
3.6.2018 SCF4 Varenská ??? FBŠ Hattrick Brno
1.AC Uherský Brod
 1:0
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
3.6.2018 DZCF4 ISŠT Dopravní ??? Peaches IBK G01/02
UKS JUNIOR KĘBŁOWO
 12:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2018 SZCF3 Gajdošová ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
MMKS Podhale
 5:2
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
3.6.2018 SZCF4 Bonvér Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
PUKS TRZEBINIA
 2:0
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2018 PCF3 Trojhalí VH C ??? FBC Přerov
F.K. TROOPERS Moravany
 4:5
Rozhodčí: Andrej Bílek, Marcel Štefek
3.6.2018 PCF4 Trojhalí MH D ??? 1. FBC Karviná
Dragons Płoskinia
 2:3
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
3.6.2018 DCF1 Trojhalí VH A ??? Peaches IBK 01
Fbk Kobylisy
 8:2
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
3.6.2018 DCF2 Trojhalí VH B ??? Start98 Praha Kunratice
Peaches IBK 02
 2:5
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
3.6.2018 DCF3 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
UKS Bankówka Zielonka
 3:0
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
3.6.2018 DCF4 Varenská ??? FbC KOVO KM Frýdek-Místek
FBC Uničov
 3:2
Rozhodčí: Radim Nekuža, Michal Rada
3.6.2018 ECF1 Trojhalí VH C ??? FbK Kobylisy
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:9
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
3.6.2018 ECF2 Trojhalí MH D ??? FbC Coyotes Jablunkov
FBC Přerov
 5:3
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
3.6.2018 MSF1 Trojhalí VH A ??? Snipers Bratislava Black
Bulldogs Brno
 4:6
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
3.6.2018 MSF2 Trojhalí VH B ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
Fbc Šternberk
 5:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
3.6.2018 SZSF1 Gajdošová ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
K1 Florbal Židenice
 4:2
Rozhodčí: Alžběta Holičková, Monika Chromá
3.6.2018 SZSF2 Bonvér Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBS Olomouc
 2:12
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2018 ECF3 Trojhalí VH C ??? K1 Florbal Židenice
Bulldogs Brno
 4:2
Rozhodčí: Jan Galuszka, Lukáš Hojgr
3.6.2018 ECF4 Trojhalí MH D ??? 1. FBC Karviná
FBŠ Hattrick Brno
 5:4
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
3.6.2018 MZSF1 Trojhalí VH C ??? Lamice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 9:2
Rozhodčí: Andrej Bílek, Marcel Štefek
3.6.2018 MZSF2 Trojhalí MH D ??? FBS Olomouc
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 9:0
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
3.6.2018 SSF1 Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Peaches IBK 03/04
 5:4
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
3.6.2018 SSF2 Trojhalí VH B ??? FBS Olomouc 03
FBŠ Hattrick Brno
 4:3
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
3.6.2018 DZSF1 ČPP Aréna ??? Peaches IBK G01/02
PUKS TRZEBINIA
 10:2
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
3.6.2018 DZSF2 Varenská ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 1:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2018 PSF1 Trojhalí VH C ??? F.K. TROOPERS Moravany
FBŠ Hattrick Brno
 5:4
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
3.6.2018 PSF2 Trojhalí MH D ??? Dragons Płoskinia
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 1:7
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2018 MFIN Trojhalí VH A ??? Bulldogs Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 7:2
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
3.6.2018 MO3M Trojhalí VH B ??? Snipers Bratislava Black
Fbc Šternberk
 8:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
3.6.2018 DSF1 ČPP Aréna ??? Peaches IBK 01
Peaches IBK 02
 7:1
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
3.6.2018 DSF2 Varenská ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
 7:5
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2018 ESF1 Trojhalí VH C ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FbC Coyotes Jablunkov
 6:2
Rozhodčí: Šimon Jeřábek, Vojtěch Krhovják
3.6.2018 ESF2 Trojhalí MH D ??? K1 Florbal Židenice
1. FBC Karviná
 4:5
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2018 SZFIN Trojhalí VH A ??? FBS Olomouc
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 9:3
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
3.6.2018 SZO3M Trojhalí VH B ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
K1 Florbal Židenice
 5:4
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
3.6.2018 MZFIN Trojhalí VH C ??? FBS Olomouc
Lamice
 4:3
Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka
3.6.2018 MZO3M Trojhalí MH D ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice
 6:0
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
3.6.2018 SFIN Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
FBS Olomouc 03
 5:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
3.6.2018 SO3M Trojhalí VH B ??? Peaches IBK 03/04
FBŠ Hattrick Brno
 7:3
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen
3.6.2018 PFIN Trojhalí VH C ??? F.K. TROOPERS Moravany
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 2:3
Rozhodčí: Andrej Bílek, Marcel Štefek
3.6.2018 PO3M Trojhalí MH D ??? FBŠ Hattrick Brno
Dragons Płoskinia
 4:1
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2018 EFIN Trojhalí VH C ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
1. FBC Karviná
 3:6
Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler
3.6.2018 EO3M Trojhalí MH D ??? FbC Coyotes Jablunkov
K1 Florbal Židenice
 7:10
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
3.6.2018 DZFIN Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Peaches IBK G01/02
 0:16
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2018 DZO3M Trojhalí VH B ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
PUKS TRZEBINIA
 11:2
Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Kateřina Spurná
3.6.2018 DFIN Trojhalí VH A ??? Peaches IBK 01
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 7:2
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
3.6.2018 DO3M Trojhalí VH B ??? Peaches IBK 02
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
 7:2
Rozhodčí: Andrej Bílek, Vojtěch Blana
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Registrace na h.nádraží
23.05.2018 - V pátek 1.6.2018 se bude možné kromě registrace na TROJHALÍ, registrovat i na hlavním vlakovém nádraží Ostrava. Registrace bude probíhat od 8:00 do 13:00
Časy finálových zápasů
19.05.2018 - 13:00 - Finále B13 - mladších žáků
14:15 - Finále G15 - starších žákyň
14:30 - Finále G13 - mladších žákyň
15:30 - Finále B09 - přípravek
15:30 - Finále B15 - starších žáků
16:30 - Finále B11 - elévů
16:45 - Finále B17 - dorostenky
18:00 - Finále B17 - dorostenců
VYLOUČENÍ
01.04.2018 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie