Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
2.6.2017 EA01 Trojhalí VH C EA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Frýdek-Místek
 6:2
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
2.6.2017 EB01 Trojhalí MH D EB 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
Floorball Top Team
 2:8
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
2.6.2017 PB01 Trojhalí MH E PB 1. FbK Eagles Orlová
Floorball Top Team
 7:6
Rozhodčí: Michal Heczko, Marek Warmuž
2.6.2017 EC01 Trojhalí VH C EC FbK Horní Suchá 06
Florbal Torpedo Havířov
 2:22
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
2.6.2017 EE01 Trojhalí MH D EE TJ Slovan Havířov
1.MVIL Ostrava
 6:5
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
2.6.2017 PC01 Trojhalí MH E PC FbK Horní Suchá 08
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - holky
 3:7
Rozhodčí: Michal Heczko, Marek Warmuž
2.6.2017 MA01 Trojhalí VH A MA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
ULKS Olimpia Łochów
 9:2
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
2.6.2017 MF01 Trojhalí VH B MF Floorball Top Team
FBC SVČ Odry
 19:0
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Jiří Večerek
2.6.2017 EF01 Trojhalí VH C EF FBC Lipník
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři
 1:24
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
2.6.2017 EA02 Trojhalí MH D EA FbC Coyotes Jablunkov
FBŠ Hummel Hattrick Brno II
 0:10
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
2.6.2017 PB02 Trojhalí MH E PB FBŠ Hummel Hattrick Brno
Florbal Torpedo Havířov
 7:5
Rozhodčí: Michal Heczko, Marek Warmuž
2.6.2017 MH01 Trojhalí VH A MH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
FBC Vikings Kopřivnice
 2:6
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
2.6.2017 MC01 Trojhalí VH B MC FBC Tigers Poruba
1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
 4:5
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Jiří Večerek
2.6.2017 SB01 Sareza SB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
TJ Slovan Havířov
 3:4
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2017 MZ01 Gajdošová MZA FBC SVČ Odry
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:11
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
2.6.2017 DD01 Varenská DD FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
TJ Slovan Havířov
 6:1
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Roman Sasin
2.6.2017 DE01 Dubina DE FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
FBC Frýdek-Místek
 5:1
Rozhodčí: Martin Martiniak, Michal Sládek
2.6.2017 ED01 Trojhalí VH C ED FBC Spartak Bílovec
Gepardi Brno
 0:16
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
2.6.2017 ED02 Trojhalí MH D ED FBC Přerov
ULKS Olimpia Łochów
 13:0
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
2.6.2017 PA01 Trojhalí MH E PA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FbC Coyotes Jablunkov
 8:7
Rozhodčí: Michal Heczko, Marek Warmuž
2.6.2017 SA01 ČPP Aréna SA 1.MVIL Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 1:9
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
2.6.2017 MG01 Trojhalí VH A MG FbK Horní Suchá 04
David Moravec Hockey Academy
 0:5
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
2.6.2017 ME01 Trojhalí VH B ME Florbal Torpedo Havířov
1.MVIL Ostrava
 0:2
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Jiří Večerek
2.6.2017 SE01 Sareza SE FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
Zlín Lions U15
 0:4
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2017 MZ02 Gajdošová MZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBS Olomouc
 0:7
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
2.6.2017 SF01 Varenská SF Florbal Torpedo Havířov
FBC Přerov holky
 10:0
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Roman Sasin
2.6.2017 SD01 Dubina SD 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
FBC Vikings Kopřivnice
 0:9
Rozhodčí: Martin Martiniak, Michal Sládek
2.6.2017 EC02 Trojhalí VH C EC FBŠ Hummel Hattrick Brno I
F. K. TROOPERS Moravany
 6:1
Rozhodčí: Jakub Beran, Natálie Martináková
2.6.2017 EE02 Trojhalí MH D EE Florbal Vsetín
Fbc Uničov black
 0:9
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Tomáš Fuciman
2.6.2017 PA02 Trojhalí MH E PA FBC Přerov
F. K. TROOPERS Moravany
 5:5
Rozhodčí: Michal Heczko, Marek Warmuž
2.6.2017 DF01 ČPP Aréna DF 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
1.MVIL Ostrava
 2:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
2.6.2017 MB01 Trojhalí VH A MB SK K2 Prostějov
FIT SPORTS CLUB Rebels
 4:4
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
2.6.2017 MD01 Trojhalí VH B MD 1. FbK Eagles Orlová
FbC Coyotes Jablunkov
 4:6
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Jana Kawuloková
2.6.2017 DD02 Sareza DD FbK Horní Suchá 00
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 1:2
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2017 SZ01 Gajdošová SZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC SVČ Odry
 4:2
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
2.6.2017 MC02 Varenská MC TJ Olympia Bruntál
FBC Přerov
 3:7
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Roman Sasin
2.6.2017 MH02 Dubina MH Zlín Lions U12
itelligence Bulldogs Brno
 2:11
Rozhodčí: Martin Martiniak, Michal Sládek
2.6.2017 EF02 Trojhalí VH C EF UKS Trolik Opole Gracze
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 0:13
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Natálie Martináková
2.6.2017 EB02 Trojhalí MH D EB Fbk Škorpioni Ostrava
FbK Kobylisy
 4:5
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Jakub Rosinský
2.6.2017 PC02 Trojhalí MH E PC 1. SC TEMPISH Vítkovice
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
 6:2
Rozhodčí: Jan Piško, Bedřich Kopka
2.6.2017 SZ02 ČPP Aréna SZA FBC Přerov
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:5
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
2.6.2017 MB02 Trojhalí VH A MB Zlín Lions U13
FBŠ Hummel Hattrick Brno
 5:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2017 MD02 Trojhalí VH B MD Gepardi Brno
F. K. TROOPERS Moravany
 2:2
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Jana Kawuloková
2.6.2017 MA02 Sareza MA K1 Florbal Židenice
1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
 1:12
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2017 SZ03 Gajdošová SZA TKKF Jadberg Pionier Tychy
MMKS Podhale
 0:5
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
2.6.2017 MF02 Varenská MF Snipers Bratislava
Fbc Topgal Šternberk
 4:5
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Roman Sasin
2.6.2017 ME02 Dubina ME Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FbK Kobylisy
 0:2
Rozhodčí: Martin Martiniak, Michal Sládek
2.6.2017 PC03 Trojhalí VH C PC FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - holky
UKS Trolik Opole/Grazce
 5:0
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
2.6.2017 PB03 Trojhalí MH D PB Floorball Top Team
FBS Olomouc
 3:2
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
2.6.2017 PA03 Trojhalí MH E PA FbC Coyotes Jablunkov
MMKS Podhale
 8:2
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
2.6.2017 SG01 ČPP Aréna SG FBC Frýdek-Místek
FBC Přerov
 4:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
2.6.2017 SC01 Trojhalí VH A SC 1. SC TEMPISH Vítkovice Modrobílí
ZFK Petrovice
 2:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2017 SB02 Trojhalí VH B SB FBO Letovice
UKS Feniks Kramarzyny
 0:5
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jana Kawuloková
2.6.2017 SA02 Sareza SA Peaches IBK 02
ŠK 1.FBC Trenčín
 7:1
Rozhodčí: David Lipenský, Marek Gaščík
2.6.2017 SG02 Gajdošová SG K1 Florbal Židenice
FBŠ Hummel Hattrick Brno
 3:3
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
2.6.2017 SF02 Varenská SF EUKS Spartakus Sicieńko
Gepardi Brno
 0:8
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Roman Sasin
2.6.2017 SE02 Dubina SE ŠK GAMA Košice
Fbc Topgal Šternberk
 1:8
Rozhodčí: Michal Heczko, Michal Sládek
2.6.2017 EA04 Trojhalí VH C EA FbC Coyotes Jablunkov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 5:13
Rozhodčí: Jakub Beran, Natálie Martináková
2.6.2017 ED03 Trojhalí MH D ED ULKS Olimpia Łochów
K1 Florbal Židenice
 0:22
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Tomáš Fuciman
2.6.2017 EA03 Trojhalí MH E EA FBC Frýdek-Místek
ŠK Gama Košice
 5:7
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Jan Piško
2.6.2017 MG02 ČPP Aréna MG UKS Trolik Opole/Grazce
Svrčinovec
 0:5
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Patrik Šenk
2.6.2017 SH02 Trojhalí VH A SH FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 0:8
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2017 SC02 Trojhalí VH B SC itelligence Bulldogs Brno
FbC Asper Šumperk
 3:3
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jana Kawuloková
2.6.2017 DA01 Sareza DA FBC Tigers Poruba
Luna Příbor
 3:2
Rozhodčí: Tereza Zemková, Marek Gaščík
2.6.2017 SD02 Gajdošová SD FbK Kobylisy
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 3:3
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
2.6.2017 DE02 Varenská DE Zlín Lions
Snipers Bratislava
 2:6
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Dominik Pustówka
2.6.2017 DF02 Dubina DF FBK BCF Dukla Banská Bystrica
FBC Hranice
 3:5
Rozhodčí: Michal Heczko, Martin Martiniak
2.6.2017 EE03 Trojhalí VH C EE 1.MVIL Ostrava
itelligence Bulldogs Brno
 2:15
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Natálie Martináková
2.6.2017 ED04 Trojhalí MH D ED FBC Spartak Bílovec
FBC Přerov
 3:7
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Jakub Rosinský
2.6.2017 EE04 Trojhalí MH E EE Florbal Vsetín
TJ Slovan Havířov
 3:3
Rozhodčí: Jan Piško, Bedřich Kopka
2.6.2017 SH01 ČPP Aréna SH ULKS Olimpia Łochów
FBC Tigers Poruba
 8:2
Rozhodčí: Ondřej Sojka, Patrik Šenk
2.6.2017 SZ04 Trojhalí VH A SZA K1 Florbal Židenice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 3:5
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2017 SZ05 Trojhalí VH B SZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
TKKF Jadberg Pionier Tychy
 4:0
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jana Kawuloková
2.6.2017 DA02 Sareza DA Peaches IBK 00
FBŠ Hummel Hattrick Brno
 5:2
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
2.6.2017 SZ06 Gajdošová SZA FBC SVČ Odry
FBC Přerov
 4:1
Rozhodčí: Aleš Onderka, Vít Dostál
2.6.2017 DB01 Varenská DB 1. FbK Eagles Orlová
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 1:2
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
2.6.2017 DC02 Dubina DC FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
Sharks Suchdol nad Odrou
 7:4
Rozhodčí: Martin Martiniak, Michal Sládek
2.6.2017 PC04 Trojhalí VH C PC 1. SC TEMPISH Vítkovice
FbK Horní Suchá 08
 23:1
Rozhodčí: Martin Kotala, Natálie Martináková
2.6.2017 PB04 Trojhalí MH D PB FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. FbK Eagles Orlová
 6:9
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
2.6.2017 PA04 Trojhalí MH E PA FBC Přerov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 5:6
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
2.6.2017 DC01 ČPP Aréna DC Tatran Střešovice
SK K2 Prostějov
 4:0
Rozhodčí: Ondřej Sojka, Patrik Šenk
2.6.2017 MH04 Trojhalí VH A MH itelligence Bulldogs Brno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 9:0
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
2.6.2017 MF03 Trojhalí VH B MF FBC SVČ Odry
Snipers Bratislava
 0:17
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Dalibor Jekielek
2.6.2017 DD03 Sareza DD TJ Slovan Havířov
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
 1:3
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
2.6.2017 MH03 Gajdošová MH FBC Vikings Kopřivnice
Zlín Lions U12
 12:1
Rozhodčí: Aleš Onderka, Vít Dostál
2.6.2017 DB02 Varenská DB Svrčinovec
Peaches IBK 01
 3:17
Rozhodčí: Andrej Bílek, Dominik Pustówka
2.6.2017 MC03 Dubina MC 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
TJ Olympia Bruntál
 6:2
Rozhodčí: Michal Heczko, Dennis Martínek
2.6.2017 EF03 Trojhalí VH C EF 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři
UKS Trolik Opole Gracze
 4:3
Rozhodčí: Martin Kotala, Natálie Martináková
2.6.2017 EC03 Trojhalí MH D EC Florbal Torpedo Havířov
FBŠ Hummel Hattrick Brno I
 6:3
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Tomáš Fuciman
2.6.2017 EB03 Trojhalí MH E EB Floorball Top Team
Fbk Škorpioni Ostrava
 5:5
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
2.6.2017 ME03 ČPP Aréna ME 1.MVIL Ostrava
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 6:1
Rozhodčí: Martin Cieslar, Patrik Šenk
2.6.2017 MA04 Trojhalí VH A MA 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 8:5
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
2.6.2017 MF04 Trojhalí VH B MF Fbc Topgal Šternberk
Floorball Top Team
 7:3
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Dalibor Jekielek
2.6.2017 MB03 Sareza MB FIT SPORTS CLUB Rebels
Zlín Lions U13
 0:8
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
2.6.2017 MZ02 Gajdošová MZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 4:3
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
2.6.2017 ME04 Varenská ME FbK Kobylisy
Florbal Torpedo Havířov
 4:2
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Dominik Pustówka
2.6.2017 MA03 Dubina MA ULKS Olimpia Łochów
K1 Florbal Židenice
 4:1
Rozhodčí: Michal Heczko, Michal Sládek
2.6.2017 EB04 Trojhalí VH C EB FbK Kobylisy
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
 4:3
Rozhodčí: Daniel Gebauer, Martin Kotala
2.6.2017 EC04 Trojhalí MH D EC F. K. TROOPERS Moravany
FbK Horní Suchá 06
 5:2
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Jakub Rosinský
2.6.2017 EF04 Trojhalí MH E EF Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Lipník
 8:0
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
2.6.2017 DD04 ČPP Aréna DD FbK Horní Suchá 00
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 0:4
Rozhodčí: Martin Cieslar, Patrik Šenk
2.6.2017 MD04 Trojhalí VH A MD F. K. TROOPERS Moravany
1. FbK Eagles Orlová
 1:6
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
2.6.2017 MB04 Trojhalí VH B MB FBŠ Hummel Hattrick Brno
SK K2 Prostějov
 9:1
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Jana Kawuloková
2.6.2017 SG03 Sareza SG FBC Přerov
K1 Florbal Židenice
 4:1
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
2.6.2017 MG03 Gajdošová MG David Moravec Hockey Academy
UKS Trolik Opole/Grazce
 5:0
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
2.6.2017 MC04 Varenská MC FBC Přerov
FBC Tigers Poruba
 9:0
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
2.6.2017 MG04 Dubina MG Svrčinovec
FbK Horní Suchá 04
 7:6
Rozhodčí: Martin Martiniak, Michal Sládek
2.6.2017 MZ04 Trojhalí VH C MZA FBK BCF Dukla Banská Bystrica
FBC SVČ Odry
 3:4
Rozhodčí: Jakub Beran, Martin Kotala
2.6.2017 PA05 Trojhalí MH D PA F. K. TROOPERS Moravany
MMKS Podhale
 9:1
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
2.6.2017 PB05 Trojhalí MH E PB Florbal Torpedo Havířov
FBS Olomouc
 3:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
2.6.2017 MD03 ČPP Aréna MD FbC Coyotes Jablunkov
Gepardi Brno
 5:3
Rozhodčí: Martin Cieslar, Ondřej Lepík
2.6.2017 SB04 Trojhalí VH A SB UKS Feniks Kramarzyny
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 5:3
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
2.6.2017 SZ07 Trojhalí VH B SZA TKKF Jadberg Pionier Tychy
FBC SVČ Odry
 4:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jana Kawuloková
2.6.2017 SG04 Sareza SG FBŠ Hummel Hattrick Brno
FBC Frýdek-Místek
 3:0
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2017 SZ08 Gajdošová SZA FBC Přerov
K1 Florbal Židenice
 0:1
Rozhodčí: Aleš Onderka, Vít Dostál
2.6.2017 SZ09 Varenská SZA MMKS Podhale
1. SC TEMPISH Vítkovice
 10:4
Rozhodčí: Andrej Bílek, Dominik Pustówka
2.6.2017 SB03 Dubina SB TJ Slovan Havířov
FBO Letovice
 5:0
Rozhodčí: Michal Heczko, Dennis Martínek
2.6.2017 PC05 Trojhalí VH C PC FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - holky
1. SC TEMPISH Vítkovice
 0:14
Rozhodčí: Martin Kotala, Natálie Martináková
2.6.2017 PA06 Trojhalí MH D PA FbC Coyotes Jablunkov
FBC Přerov
 6:5
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Tomáš Fuciman
2.6.2017 PB06 Trojhalí MH E PB Floorball Top Team
FBŠ Hummel Hattrick Brno
 2:5
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
2.6.2017 SD03 ČPP Aréna SD FBC Vikings Kopřivnice
FbK Kobylisy
 6:2
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
2.6.2017 SA03 Trojhalí VH A SA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Peaches IBK 02
 2:9
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2017 SF03 Trojhalí VH B SF FBC Přerov holky
EUKS Spartakus Sicieńko
 2:4
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jana Kawuloková
2.6.2017 SH03 Sareza SH FBC Tigers Poruba
FBS Olomouc
 0:4
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
2.6.2017 SE03 Gajdošová SE Zlín Lions U15
ŠK GAMA Košice
 4:4
Rozhodčí: Aleš Onderka, Vít Dostál
2.6.2017 SC03 Varenská SC ZFK Petrovice
itelligence Bulldogs Brno
 1:9
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Dominik Pustówka
2.6.2017 SF04 Dubina SF Gepardi Brno
Florbal Torpedo Havířov
 3:5
Rozhodčí: Michal Heczko, Michal Sládek
2.6.2017 ED05 Trojhalí VH C ED ULKS Olimpia Łochów
FBC Spartak Bílovec
 1:4
Rozhodčí: Martin Kotala, Natálie Martináková
2.6.2017 EA05 Trojhalí MH D EA FBŠ Hummel Hattrick Brno II
ŠK Gama Košice
 8:2
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Jakub Rosinský
2.6.2017 PC05 Trojhalí MH E PC ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
UKS Trolik Opole/Grazce
 5:0
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
2.6.2017 SD04 ČPP Aréna SD Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 15:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
2.6.2017 SA04 Trojhalí VH B SA ŠK 1.FBC Trenčín
1.MVIL Ostrava
 4:4
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jana Kawuloková
2.6.2017 DA03 Sareza DA Luna Příbor
Peaches IBK 00
 0:21
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
2.6.2017 SE04 Gajdošová SE Fbc Topgal Šternberk
FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 13:1
Rozhodčí: Aleš Onderka, Vít Dostál
2.6.2017 SC04 Varenská SC FbC Asper Šumperk
1. SC TEMPISH Vítkovice Modrobílí
 4:1
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
2.6.2017 DE03 Dubina DE FBC Frýdek-Místek
Zlín Lions
 2:4
Rozhodčí: Martin Martiniak, Dennis Martínek
2.6.2017 ED06 Trojhalí VH C ED Gepardi Brno
K1 Florbal Židenice
 3:5
Rozhodčí: Martin Kotala, Natálie Martináková
2.6.2017 EA06 Trojhalí MH D EA FBC Frýdek-Místek
FbC Coyotes Jablunkov
 13:1
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
2.6.2017 EE05 Trojhalí MH E EE Fbc Uničov black
itelligence Bulldogs Brno
 7:2
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
2.6.2017 DB03 ČPP Aréna DB 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
Svrčinovec
 4:1
Rozhodčí: Martin Cieslar, Patrik Šenk
2.6.2017 SH04 Trojhalí VH A SH 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
ULKS Olimpia Łochów
 8:1
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
2.6.2017 DE04 Trojhalí VH A DE Snipers Bratislava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 4:3
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2017 DF03 Trojhalí VH B DF 1.MVIL Ostrava
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 7:4
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Lukáš Vaněk
2.6.2017 DA04 Sareza DA FBŠ Hummel Hattrick Brno
FBC Tigers Poruba
 10:0
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
2.6.2017 DC03 Varenská DC Sharks Suchdol nad Odrou
Tatran Střešovice
 1:25
Rozhodčí: Andrej Bílek, Dominik Pustówka
2.6.2017 DF04 Dubina DF FBC Hranice
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
 0:3
Rozhodčí: Michal Heczko, Dennis Martínek
2.6.2017 MZ05 Trojhalí VH C MZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 0:8
Rozhodčí: Martin Kotala, Natálie Martináková
2.6.2017 MZ06 Trojhalí MH D MZA FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:2
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Tomáš Fuciman
2.6.2017 DB04 ČPP Aréna DB Peaches IBK 01
1. FbK Eagles Orlová
 7:0
Rozhodčí: Martin Cieslar, Patrik Šenk
2.6.2017 DC04 Gajdošová DC SK K2 Prostějov
FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 5:1
Rozhodčí: Aleš Onderka, Vít Dostál
2.6.2017 SZ10 Trojhalí VH A SZA FBC SVČ Odry
MMKS Podhale
 1:6
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
2.6.2017 SZ11 Gajdošová SZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Přerov
 4:3
Rozhodčí: Aleš Onderka, Vít Dostál
2.6.2017 DD05 Varenská DD Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
 2:2
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Dominik Pustówka
2.6.2017 DD06 ČPP Aréna DD TJ Slovan Havířov
FbK Horní Suchá 00
 2:7
Rozhodčí: Martin Cieslar, Patrik Šenk
3.6.2017 MH06 Trojhalí VH A MH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
Zlín Lions U12
 4:4
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Frömmel
3.6.2017 MG05 Trojhalí VH B MG Svrčinovec
David Moravec Hockey Academy
 1:10
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
3.6.2017 MD05 Gajdošová MD F. K. TROOPERS Moravany
FbC Coyotes Jablunkov
 5:1
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Dennis Martínek
3.6.2017 DD07 Varenská DD FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 3:5
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
3.6.2017 SD05 Dubina SD Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Vikings Kopřivnice
 6:1
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Roman Sasin
3.6.2017 EA08 Trojhalí VH C EA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBŠ Hummel Hattrick Brno II
 7:4
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
3.6.2017 ED07 Trojhalí MH D ED FBC Přerov
Gepardi Brno
 3:7
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2017 EA07 Trojhalí MH E EA ŠK Gama Košice
FbC Coyotes Jablunkov
 12:0
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
3.6.2017 MB05 ČPP Aréna MB FBŠ Hummel Hattrick Brno
FIT SPORTS CLUB Rebels
 7:2
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
3.6.2017 DD08 Sareza DD FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
FbK Horní Suchá 00
 2:2
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
3.6.2017 MA05 Trojhalí VH A MA 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
ULKS Olimpia Łochów
 14:1
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Večerek
3.6.2017 MG06 Trojhalí VH B MG FbK Horní Suchá 04
UKS Trolik Opole/Grazce
 5:0
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
3.6.2017 MF05 Sareza MF Fbc Topgal Šternberk
FBC SVČ Odry
 23:0
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
3.6.2017 MD06 Gajdošová MD 1. FbK Eagles Orlová
Gepardi Brno
 3:1
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Dennis Martínek
3.6.2017 MH05 Varenská MH itelligence Bulldogs Brno
FBC Vikings Kopřivnice
 3:9
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
3.6.2017 SD06 Dubina SD 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
FbK Kobylisy
 0:11
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Roman Sasin
3.6.2017 EE07 Trojhalí VH C EE TJ Slovan Havířov
Fbc Uničov black
 2:11
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
3.6.2017 ED08 Trojhalí MH D ED K1 Florbal Židenice
FBC Spartak Bílovec
 8:1
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2017 EE08 Trojhalí MH E EE itelligence Bulldogs Brno
Florbal Vsetín
 13:0
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Martin Martiniak
3.6.2017 MB06 ČPP Aréna MB SK K2 Prostějov
Zlín Lions U13
 1:5
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
3.6.2017 MA06 Trojhalí VH A MA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
K1 Florbal Židenice
 7:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2017 ME06 Trojhalí VH B ME Florbal Torpedo Havířov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 1:2
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
3.6.2017 MF06 Sareza MF Floorball Top Team
Snipers Bratislava
 3:4
Rozhodčí: Michal Heczko, Tomáš Kozlík
3.6.2017 ME05 Gajdošová ME FbK Kobylisy
1.MVIL Ostrava
 2:9
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Dennis Martínek
3.6.2017 MC06 Varenská MC FBC Tigers Poruba
TJ Olympia Bruntál
 0:6
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
3.6.2017 SC05 Dubina SC FbC Asper Šumperk
ZFK Petrovice
 2:0
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Roman Sasin
3.6.2017 PA07 Trojhalí VH C PA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
F. K. TROOPERS Moravany
 6:4
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
3.6.2017 PB07 Trojhalí MH D PB 1. FbK Eagles Orlová
Florbal Torpedo Havířov
 7:3
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2017 PC07 Trojhalí MH E PC FbK Horní Suchá 08
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
 1:11
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
3.6.2017 MC05 ČPP Aréna MC FBC Přerov
1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
 6:0
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
3.6.2017 SH05 Trojhalí VH A SH 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
FBC Tigers Poruba
 16:1
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Frömmel
3.6.2017 SB05 Trojhalí VH B SB UKS Feniks Kramarzyny
TJ Slovan Havířov
 2:3
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
3.6.2017 SA03 Sareza SA ŠK 1.FBC Trenčín
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 1:1
Rozhodčí: Michal Heczko, Jan Piško
3.6.2017 SE05 Varenská SE Fbc Topgal Šternberk
Zlín Lions U15
 7:2
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
3.6.2017 SC06 Dubina SC 1. SC TEMPISH Vítkovice Modrobílí
itelligence Bulldogs Brno
 1:4
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Roman Sasin
3.6.2017 PC08 Trojhalí VH C PC UKS Trolik Opole/Grazce
1. SC TEMPISH Vítkovice
 0:5
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
3.6.2017 PB08 Trojhalí MH D PB FBS Olomouc
FBŠ Hummel Hattrick Brno
 4:4
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2017 EE06 Gajdošová EE 1.MVIL Ostrava
Florbal Vsetín
 4:8
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Dennis Martínek
3.6.2017 PA08 Trojhalí MH E PA MMKS Podhale
FBC Přerov
 2:12
Rozhodčí: Martin Martiniak, Ondřej Otáhal
3.6.2017 SF05 ČPP Aréna SF Gepardi Brno
FBC Přerov holky
 11:0
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
3.6.2017 SG05 Trojhalí VH A SG FBŠ Hummel Hattrick Brno
FBC Přerov
 2:2
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Večerek
3.6.2017 SB06 Trojhalí VH B SB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
FBO Letovice
 0:7
Rozhodčí: Martin Kotala, Dalibor Jekielek
3.6.2017 SA06 Sareza SA 1.MVIL Ostrava
Peaches IBK 02
 0:8
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
3.6.2017 SE06 Varenská SE FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
ŠK GAMA Košice
 1:2
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2017 SG06 Dubina SG FBC Frýdek-Místek
K1 Florbal Židenice
 2:1
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
3.6.2017 EB05 Trojhalí VH C EB FbK Kobylisy
Floorball Top Team
 4:7
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
3.6.2017 EC05 Trojhalí MH D EC F. K. TROOPERS Moravany
Florbal Torpedo Havířov
 2:13
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
3.6.2017 EF05 Trojhalí MH E EF Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři
 4:1
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Martin Martiniak
3.6.2017 SF06 ČPP Aréna SF Florbal Torpedo Havířov
EUKS Spartakus Sicieńko
 3:0
Rozhodčí: Patrik Šenk, Martin Cieslar
3.6.2017 SH06 Gajdošová SH ULKS Olimpia Łochów
FBS Olomouc
 2:3
Rozhodčí: Jana Kawuloková, Natálie Martináková
3.6.2017 DE05 Trojhalí VH A DE Snipers Bratislava
FBC Frýdek-Místek
 4:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2017 DA05 Trojhalí VH B DA FBŠ Hummel Hattrick Brno
Luna Příbor
 4:3
Rozhodčí: Martin Kotala, Dalibor Jekielek
3.6.2017 DF05 Sareza DF FBC Hranice
1.MVIL Ostrava
 1:3
Rozhodčí: Michal Heczko, Ondřej Lepík
3.6.2017 MZ07 Gajdošová MZA FBK BCF Dukla Banská Bystrica
FBS Olomouc
 2:3
Rozhodčí: Jana Kawuloková, Natálie Martináková
3.6.2017 DC05 Varenská DC SK K2 Prostějov
Sharks Suchdol nad Odrou
 4:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2017 DB05 Dubina DB Peaches IBK 01
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 0:5
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
3.6.2017 EB06 Trojhalí VH C EB 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
Fbk Škorpioni Ostrava
 3:6
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
3.6.2017 EC06 Trojhalí MH D EC FbK Horní Suchá 06
FBŠ Hummel Hattrick Brno I
 3:2
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
3.6.2017 EF06 Trojhalí MH E EF FBC Lipník
UKS Trolik Opole Gracze
 5:7
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
3.6.2017 DD09 ČPP Aréna DD Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Slovan Havířov
 3:1
Rozhodčí: Patrik Šenk, Martin Cieslar
3.6.2017 DE06 Trojhalí VH A DE FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
Zlín Lions
 1:1
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Frömmel
3.6.2017 DA06 Trojhalí VH B DA FBC Tigers Poruba
Peaches IBK 00
 1:10
Rozhodčí: Martin Kotala, Dalibor Jekielek
3.6.2017 DF06 Sareza DF 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 8:0
Rozhodčí: Michal Heczko, Jan Piško
3.6.2017 MZ08 Gajdošová MZA FBC SVČ Odry
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 5:2
Rozhodčí: Jana Kawuloková, Natálie Martináková
3.6.2017 DC06 Varenská DC FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
Tatran Střešovice
 3:1
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2017 DB06 Dubina DB 1. FbK Eagles Orlová
Svrčinovec
 10:1
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Roman Sasin
3.6.2017 EA10 Trojhalí VH C EA ŠK Gama Košice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 6:5
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
3.6.2017 ED09 Trojhalí MH D ED Gepardi Brno
ULKS Olimpia Łochów
 12:2
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
3.6.2017 EA09 Trojhalí MH E EA FBŠ Hummel Hattrick Brno II
FBC Frýdek-Místek
 4:1
Rozhodčí: Martin Martiniak, Ondřej Otáhal
3.6.2017 DD10 ČPP Aréna DD FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 1:2
Rozhodčí: Patrik Šenk, Martin Cieslar
3.6.2017 EE10 Trojhalí VH C EE itelligence Bulldogs Brno
TJ Slovan Havířov
 10:0
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
3.6.2017 ED10 Trojhalí MH D ED K1 Florbal Židenice
FBC Přerov
 10:3
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
3.6.2017 EE09 Trojhalí MH E EE Fbc Uničov black
1.MVIL Ostrava
 10:3
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Martin Martiniak
3.6.2017 MK02 Trojhalí VH A 16 1. FbK Eagles Orlová
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 3:4
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Večerek
3.6.2017 MK05 Varenská 16 FBŠ Hummel Hattrick Brno
Floorball Top Team
 5:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2017 MK06 Dubina 16 David Moravec Hockey Academy
FBC Tigers Poruba
 11:1
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Roman Sasin
3.6.2017 MK03 Trojhalí VH B 16 1.MVIL Ostrava
K1 Florbal Židenice
 5:2
Rozhodčí: Martin Kotala, Dalibor Jekielek
3.6.2017 MK01 Sareza 16 FbK Kobylisy
ULKS Olimpia Łochów
 3:2
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
3.6.2017 MK04 ČPP Aréna 16 FbC Coyotes Jablunkov
Zlín Lions U12
 5:3
Rozhodčí: Patrik Šenk, Martin Cieslar
3.6.2017 PB09 Trojhalí VH C PB Florbal Torpedo Havířov
Floorball Top Team
 3:6
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
3.6.2017 PA09 Trojhalí MH D PA F. K. TROOPERS Moravany
FbC Coyotes Jablunkov
 2:4
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2017 PC09 Trojhalí MH E PC ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - holky
 10:1
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
3.6.2017 MK08 Trojhalí VH A 16 Fbc Topgal Šternberk
FIT SPORTS CLUB Rebels
 9:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2017 MK11 Gajdošová 16 Svrčinovec
TJ Olympia Bruntál
 5:10
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Dennis Martínek
3.6.2017 MK12 Varenská 16 FBC Přerov
UKS Trolik Opole/Grazce
 5:0
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2017 MK13 Dubina 16 Zlín Lions U13
FBC SVČ Odry
 27:0
Rozhodčí: Dominik Pustówka, David Zotyka
3.6.2017 MK09 Trojhalí VH B 16 FBC Vikings Kopřivnice
Gepardi Brno
 4:6
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
3.6.2017 MK07 Sareza 16 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán
FbK Horní Suchá 04
 1:3
Rozhodčí: Michal Heczko, Tomáš Kozlík
3.6.2017 MK10 ČPP Aréna 16 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 11:2
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
3.6.2017 PA10 Trojhalí VH C PA MMKS Podhale
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 8:9
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
3.6.2017 PB10 Trojhalí MH D PB FBS Olomouc
1. FbK Eagles Orlová
 5:5
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2017 PC10 Trojhalí MH E PC UKS Trolik Opole/Grazce
FbK Horní Suchá 08
 0:5
Rozhodčí: Martin Martiniak, Ondřej Otáhal
3.6.2017 SZ13 Gajdošová SZA MMKS Podhale
K1 Florbal Židenice
 4:1
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Dennis Martínek
3.6.2017 MK14 Trojhalí VH A 16 Snipers Bratislava
SK K2 Prostějov
 3:1
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Frömmel
3.6.2017 SK02 Varenská 16 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Tigers Poruba
 9:1
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
3.6.2017 MK16 Dubina 16 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
Florbal Torpedo Havířov
 10:2
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
3.6.2017 MK15 Trojhalí VH B ??? itelligence Bulldogs Brno
F. K. TROOPERS Moravany
 7:3
Rozhodčí: David Lipenský, Ondřej Sojka
3.6.2017 SK01 Sareza 16 Zlín Lions U15
ŠK 1.FBC Trenčín
 1:3
Rozhodčí: Michal Heczko, Jan Piško
3.6.2017 EK01 Trojhalí VH C KV UKS Trolik Opole Gracze
FBC Spartak Bílovec
 8:6
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
3.6.2017 EK02 Trojhalí MH D KV Gepardi Brno
FbK Horní Suchá 06
 7:4
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2017 EK03 Trojhalí MH E KV TJ Slovan Havířov
FBC Lipník
 1:8
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Martin Martiniak
3.6.2017 SZ14 Gajdošová SZA TKKF Jadberg Pionier Tychy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 1:2
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Dennis Martínek
3.6.2017 SK04 Trojhalí VH A 16 Fbc Topgal Šternberk
1.MVIL Ostrava
 8:0
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Večerek
3.6.2017 SK07 Varenská 16 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 24:0
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
3.6.2017 SK08 Dubina 16 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
ŠK GAMA Košice
 4:1
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
3.6.2017 SK05 Trojhalí VH B 16 FBC Frýdek-Místek
1. SC TEMPISH Vítkovice Modrobílí
 7:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
3.6.2017 SK03 Sareza 16 FBC Vikings Kopřivnice
ULKS Olimpia Łochów
 7:2
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
3.6.2017 SK06 ČPP Aréna 16 UKS Feniks Kramarzyny
EUKS Spartakus Sicieńko
 7:1
Rozhodčí: Patrik Šenk, Martin Cieslar
3.6.2017 EK04 Trojhalí VH C KV ŠK Gama Košice
Fbk Škorpioni Ostrava
 0:5sn
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
3.6.2017 EK05 Trojhalí MH D KV FbK Kobylisy
ULKS Olimpia Łochów
 6:0
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2017 EK06 Trojhalí MH E KV FBŠ Hummel Hattrick Brno I
FBC Frýdek-Místek
 1:5
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
3.6.2017 SZ15 Gajdošová SZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC SVČ Odry
 7:2
Rozhodčí: Jana Kawuloková, Natálie Martináková
3.6.2017 SK10 Trojhalí VH A 16 FbC Asper Šumperk
FBC Přerov
 1:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2017 SK13 Varenská 16 Gepardi Brno
FBO Letovice
 4:5sn
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2017 SK14 Dubina 16 FBS Olomouc
FbK Kobylisy
 2:3
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Dominik Pustówka
3.6.2017 SK11 Trojhalí VH B 16 FBŠ Hummel Hattrick Brno
ZFK Petrovice
 6:3
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
3.6.2017 SK09 Sareza ??? Florbal Torpedo Havířov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 5:1
Rozhodčí: Michal Heczko, Tomáš Kozlík
3.6.2017 SK12 ČPP Aréna 16 TJ Slovan Havířov
FBC Přerov holky
 9:1
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
3.6.2017 EK07 Trojhalí VH C KV F. K. TROOPERS Moravany
FBC Přerov
 2:3
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
3.6.2017 EK08 Trojhalí MH D KV FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
 5:1
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
3.6.2017 EK09 Trojhalí MH E KV 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři
Florbal Vsetín
 8:1
Rozhodčí: Martin Martiniak, Ondřej Otáhal
3.6.2017 MZ09 Gajdošová MZA FBS Olomouc
FBC SVČ Odry
 2:2
Rozhodčí: Jana Kawuloková, Natálie Martináková
3.6.2017 SK15 Trojhalí VH A 16 itelligence Bulldogs Brno
K1 Florbal Židenice
 6:2
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Frömmel
3.6.2017 DK03 Varenská KV Zlín Lions
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 9:2
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2017 DK04 Dubina KV FBŠ Hummel Hattrick Brno
Svrčinovec
 12:2
Rozhodčí: David Zotyka, Dominik Pustówka
3.6.2017 SK16 Trojhalí VH B 16 Peaches IBK 02
FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
 18:0
Rozhodčí: Martin Kotala, Dalibor Jekielek
3.6.2017 DK01 Sareza KV FBC Tigers Poruba
1. FbK Eagles Orlová
 1:3
Rozhodčí: Michal Heczko, Jan Piško
3.6.2017 DK02 ČPP Aréna KV 1.MVIL Ostrava
FBC Frýdek-Místek
 4:3
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
3.6.2017 POF1 Trojhalí VH C OF Floorball Top Team
F. K. TROOPERS Moravany
 3:1
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
3.6.2017 EK10 Trojhalí MH D KV itelligence Bulldogs Brno
FbC Coyotes Jablunkov
 11:0
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
3.6.2017 EK11 Trojhalí MH E KV K1 Florbal Židenice
1.MVIL Ostrava
 7:0
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Martin Martiniak
3.6.2017 DK06 Trojhalí VH A KV FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
 2:4
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Večerek
3.6.2017 MOF2 Gajdošová OF 1.MVIL Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
 5:3
Rozhodčí: Jana Kawuloková, Natálie Martináková
3.6.2017 DK08 Varenská KV Peaches IBK 01
TJ Slovan Havířov
 7:1
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
3.6.2017 DK08 Dubina KV FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Sharks Suchdol nad Odrou
 8:2
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
3.6.2017 DK07 Trojhalí VH B KV FBC Hranice
FbK Horní Suchá 00
 1:2
Rozhodčí: Martin Kotala, Dalibor Jekielek
3.6.2017 DK05 Sareza KV SK K2 Prostějov
Luna Příbor
 5:3
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
3.6.2017 MOF01 ČPP Aréna OF FbC Coyotes Jablunkov
FbK Kobylisy
 1:2
Rozhodčí: Patrik Šenk, Martin Cieslar
3.6.2017 POF2 Trojhalí VH C OF 1. FbK Eagles Orlová
UKS Trolik Opole/Grazce
 8:3
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
3.6.2017 POF3 Trojhalí MH D OF ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
FBC Přerov
 8:1
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2017 POF4 Trojhalí MH E OF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - holky
FBS Olomouc
 0:4
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
3.6.2017 MOF4 Trojhalí VH A OF 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
itelligence Bulldogs Brno
 14:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2017 MOF6 Gajdošová OF David Moravec Hockey Academy
FBŠ Hummel Hattrick Brno
 4:1
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Dennis Martínek
3.6.2017 MOF7 Varenská OF Zlín Lions U13
TJ Olympia Bruntál
 16:1
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
3.6.2017 MOF5 Trojhalí VH B OF Fbc Topgal Šternberk
FbK Horní Suchá 04
 9:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
3.6.2017 MOF3 Sareza OF Gepardi Brno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 0:13
Rozhodčí: Michal Heczko, Tomáš Kozlík
3.6.2017 SOF1 ČPP Aréna OF Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
ŠK 1.FBC Trenčín
 3:2
Rozhodčí: Patrik Šenk, Martin Cieslar
3.6.2017 MOF8 Dubina OF FBC Přerov
Snipers Bratislava
 1:2
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, Dominik Pustówka
3.6.2017 POF5 Trojhalí VH C OF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Florbal Torpedo Havířov
 5:3
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
3.6.2017 PF6 Trojhalí MH D OF FBŠ Hummel Hattrick Brno
MMKS Podhale
 11:1
Rozhodčí: David Lipenský, Tereza Zemková
3.6.2017 POF7 Trojhalí MH E OF FbC Coyotes Jablunkov
FbK Horní Suchá 08
 6:3
Rozhodčí: Martin Martiniak, Ondřej Otáhal
3.6.2017 MZ10 Gajdošová MZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 4:6
Rozhodčí: Jana Kawuloková, Natálie Martináková
3.6.2017 SOF3 Trojhalí VH A OF FBC Frýdek-Místek
UKS Feniks Kramarzyny
 5:2
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Frömmel
3.6.2017 SOF5 Varenská OF Fbc Topgal Šternberk
FBC Vikings Kopřivnice
 4:2
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2017 SOF6 Dubina OF TJ Slovan Havířov
FBŠ Hummel Hattrick Brno
 2:4
Rozhodčí: David Zotyka, Dominik Pustówka
3.6.2017 EOF1 Trojhalí VH C OF Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Gepardi Brno
 3:4sn
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
3.6.2017 EOF2 Trojhalí MH D OF Florbal Torpedo Havířov
Fbk Škorpioni Ostrava
 5:4
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
3.6.2017 EOF3 Trojhalí MH E OF Fbc Uničov black
UKS Trolik Opole Gracze
 16:2
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Martin Martiniak
3.6.2017 SOF4 Trojhalí VH B OF Florbal Torpedo Havířov
FBC Přerov
 3:4
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
3.6.2017 SOF2 Sareza OF 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 3:2
Rozhodčí: Michal Heczko, Jan Piško
3.6.2017 DOF1 ČPP Aréna OF 1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
Zlín Lions
 4:0
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
3.6.2017 EOF4 Trojhalí VH C OF FBŠ Hummel Hattrick Brno II
FBC Přerov
 11:2
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
3.6.2017 EOF5 Trojhalí MH D OF Floorball Top Team
FBC Lipník
 9:4
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
3.6.2017 EOF6 Trojhalí MH E OF FbK Kobylisy
FBC Frýdek-Místek
 2:10
Rozhodčí: Martin Martiniak, Ondřej Otáhal
3.6.2017 DOF3 Trojhalí VH A OF Snipers Bratislava
FbK Horní Suchá 00
 2:1
Rozhodčí: Vít Dostál, Jiří Večerek
3.6.2017 SOF7 Gajdošová OF Peaches IBK 02
FbK Kobylisy
 17:1
Rozhodčí: Vojtěch Cuberek, Dennis Martínek
3.6.2017 SOF8 Varenská OF itelligence Bulldogs Brno
FBO Letovice
 8:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
3.6.2017 DOF6 Dubina OF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
FBŠ Hummel Hattrick Brno
 2:4
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
3.6.2017 DOF4 Trojhalí VH B OF Peaches IBK 00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
 8:2
Rozhodčí: Martin Kotala, Dalibor Jekielek
3.6.2017 DOF2 Sareza OF Tatran Střešovice
1. FbK Eagles Orlová
 4:1
Rozhodčí: Tomáš Kozlík, Jan Piško
3.6.2017 DOF5 ČPP Aréna OF Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1.MVIL Ostrava
 2:1
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
3.6.2017 SZ12 ČPP Aréna SZA K1 Florbal Židenice
TKKF Jadberg Pionier Tychy
 5:3
Rozhodčí: Jakub Beran, Daniel Gebauer
3.6.2017 DOF7 Trojhalí VH A OF 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 1:7
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
3.6.2017 DOF8 Trojhalí VH B OF Peaches IBK 01
SK K2 Prostějov
 6:0
Rozhodčí: Martin Kotala, Dalibor Jekielek
4.6.2017 MCF1 Trojhalí VH A CF 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
Zlín Lions U13
 5:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
4.6.2017 MCF4 Varenská CF 1.MVIL Ostrava
Fbc Topgal Šternberk
 2:1sn
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
4.6.2017 EOF7 Trojhalí MH E OF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
itelligence Bulldogs Brno
 1:7
Rozhodčí: Jan Adamík, Marek Gaščík
4.6.2017 MZCF Trojhalí VH C CF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 5:3
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
4.6.2017 EOF8 Trojhalí MH D OF K1 Florbal Židenice
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři
 4:6
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
4.6.2017 MCF2 Trojhalí VH B CF Snipers Bratislava
FbK Kobylisy
 1:2
Rozhodčí: Martin Kotala, Dominik Pustówka
4.6.2017 MCF3 ČPP Aréna CF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
David Moravec Hockey Academy
 6:3
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
4.6.2017 SCF1 Trojhalí VH A CF Peaches IBK 02
FBŠ Hummel Hattrick Brno
 11:1
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
4.6.2017 SCF4 Varenská CF Fbc Topgal Šternberk
FBC Přerov
 11:3
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
4.6.2017 PCF2 Trojhalí VH C CF 1. FbK Eagles Orlová
ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
 5:10
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
4.6.2017 PCF3 Trojhalí MH D CF FbC Coyotes Jablunkov
FBS Olomouc
 6:1
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
4.6.2017 SCF2 Trojhalí VH B CF itelligence Bulldogs Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 5:3
Rozhodčí: Martin Kotala, Dominik Pustówka
4.6.2017 SCF3 ČPP Aréna CF 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
FBC Frýdek-Místek
 2:3
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
4.6.2017 SZ16 Trojhalí VH A SZA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
MMKS Podhale
 1:11
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
4.6.2017 SZ18 Varenská SZA FBC Přerov
TKKF Jadberg Pionier Tychy
 4:1
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
4.6.2017 PCF4 Trojhalí VH C CF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBŠ Hummel Hattrick Brno
 6:5
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
4.6.2017 PCF4 Trojhalí MH D CF 1. SC TEMPISH Vítkovice
Floorball Top Team
 9:4
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
4.6.2017 SZ17 Trojhalí VH B SZA K1 Florbal Židenice
1. SC TEMPISH Vítkovice
 1:5
Rozhodčí: Martin Kotala, Dominik Pustówka
4.6.2017 DCF1 Trojhalí VH A CF FBŠ Hummel Hattrick Brno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 0:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
4.6.2017 DCF4 Varenská CF Peaches IBK 00
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
 14:2
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
4.6.2017 ECF1 Trojhalí VH C CF FBŠ Hummel Hattrick Brno II
Floorball Top Team
 4:5
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
4.6.2017 ECF2 Trojhalí MH D CF 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři
FBC Frýdek-Místek
 5:3
Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Jakub Rosinský
4.6.2017 DCF2 Trojhalí VH B CF Peaches IBK 01
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
 4:3
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
4.6.2017 DOF ČPP Aréna CF Tatran Střešovice
Snipers Bratislava
 5:1
4.6.2017 MSF1 Trojhalí VH A SF 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
FbK Kobylisy
 15:0
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
4.6.2017 ECF3 Trojhalí VH C CF itelligence Bulldogs Brno
Gepardi Brno
 8:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
4.6.2017 ECF4 Trojhalí MH D CF Florbal Torpedo Havířov
Fbc Uničov black
 3:4
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
4.6.2017 MSF2 Trojhalí VH B SF 1.MVIL Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 3:8
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
4.6.2017 SSF1 Trojhalí VH A SF Peaches IBK 02
itelligence Bulldogs Brno
 8:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
4.6.2017 PSF1 Trojhalí VH C SF ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
FbC Coyotes Jablunkov
 7:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
4.6.2017 PSF2 Trojhalí MH D SF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:12
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
4.6.2017 SSF2 Trojhalí VH B SF Fbc Topgal Šternberk
FBC Frýdek-Místek
 5:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
4.6.2017 MZSF Trojhalí VH C SF FBC SVČ Odry
FBS Olomouc
 3:4
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
4.6.2017 MZSF Trojhalí MH D SF 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 4:0
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
4.6.2017 SZ19 Trojhalí VH A SZA 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 2:2
Rozhodčí: Martin Kotala, Dominik Pustówka
4.6.2017 SZ21 ČPP Aréna SZA MMKS Podhale
FBC Přerov
 6:1
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
4.6.2017 SZ20 Trojhalí VH B SZA FBC SVČ Odry
K1 Florbal Židenice
 1:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
4.6.2017 ESF1 Trojhalí VH C SF Fbc Uničov black
Floorball Top Team
 4:6
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
4.6.2017 ESF2 Trojhalí MH D SF itelligence Bulldogs Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři
 1:3
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
4.6.2017 DSF1 Trojhalí VH A SF Peaches IBK 01
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 8:1
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
4.6.2017 DSF2 Trojhalí VH B SF Tatran Střešovice
Peaches IBK 00
 3:6
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
4.6.2017 PFIN Trojhalí VH C FIN ŠK Juventa pri CVČ v Žiline
1. SC TEMPISH Vítkovice
 7:5
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
4.6.2017 PO3M Trojhalí MH D O3 FbC Coyotes Jablunkov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 6:2
Rozhodčí: Dominik Prosický, Martin Žilinský
4.6.2017 MFIN Trojhalí VH A FIN 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
 7:9
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
4.6.2017 MO3M Trojhalí VH B O3 FbK Kobylisy
1.MVIL Ostrava
 2:5
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
4.6.2017 EFIN Trojhalí VH C FIN 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři
Floorball Top Team
 4:3sn
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
4.6.2017 EFIN3 Trojhalí MH D O3 Fbc Uničov black
itelligence Bulldogs Brno
 2:5
Rozhodčí: Lukáš Vaněk, David Zotyka
4.6.2017 SFIN Trojhalí VH A FIN Peaches IBK 02
Fbc Topgal Šternberk
 5:0
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Jan Piško
4.6.2017 MZF Trojhalí VH C FIN FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice
 3:2sn
Rozhodčí: Dominik Prosický
4.6.2017 MZ3 Trojhalí MH D O3 FBC SVČ Odry
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 0:5
Rozhodčí: Stanislav Kosek, Ondřej Otáhal
4.6.2017 SO3M Trojhalí VH B O3 itelligence Bulldogs Brno
FBC Frýdek-Místek
 1:0
Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt
4.6.2017 DFIN Trojhalí VH A FIN Peaches IBK 01
Peaches IBK 00
 2:5
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
4.6.2017 DO3M Trojhalí VH B ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
Tatran Střešovice
 2:1
Rozhodčí: Ondřej Lepík, Ondřej Sojka
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Tabulky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

tomtomsport
 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
POZOR ZMĚNA V ELÉVECH
28.5.2017 - Zápas ve skupině E 1.MVIL Ostrava vs Florbal Vsetín se bude hrát v sobotu 3.6.2017 v 10:15 na SH Gajdošova
VYLOUČENÍ
1.4.2017 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
1.3.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
1.2.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
1.1.2017 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
 
 
 
Fotografie