Tabulky


Filtr tabulek:

*Zelená tabulka znamená konečné pořadí.

Skupina B09-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice330027:49
2.Panthers Otrokovice320121:96
3.Penguins Ostrava310219:163
4.TJ Slovan Havířov30032:400
#Tým1.2.3.4.
1.Panthers Otrokovice12:12:77:1
2.TJ Slovan Havířov1:120:121:16
3.1. SC TEMPISH Vítkovice7:212:08:2
4.Penguins Ostrava1:716:12:8

Skupina B11-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice550060:1415
2.TROOPERS540144:1212
3.1. SFK Havířov530235:279
4.Torpedo Havířov520325:286
5.FBC Letka510412:423
6.TJ Slovan Havířov500514:670
#Tým1.2.3.4.5.6.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice6:39:411:219:315:2
2.TROOPERS3:68:37:18:118:1
3.1. SFK Havířov4:93:86:27:315:5
4.Torpedo Havířov2:111:72:65:115:3
5.FBC Letka3:191:83:71:54:3
6.TJ Slovan Havířov2:151:185:153:153:4

Skupina B13-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Přerov330025:29
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers320122:76
3.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.31026:243
4.TJ Slovan Havířov30031:210
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Přerov5:25:015:0
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers2:511:19:1
3.TJ Slovan Havířov0:51:110:5
4.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.0:151:95:0

Skupina B13-B

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.TROOPERS440042:612
2.Torpedo Havířov430144:89
3.FbC Frýdek-Místek420212:266
4.FBC ORCA KRNOV410316:333
5.FBC ČPP Ostrava40043:440
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ORCA KRNOV2:123:42:159:2
2.TROOPERS12:210:14:216:1
3.FbC Frýdek-Místek4:31:102:135:0
4.Torpedo Havířov15:22:413:214:0
5.FBC ČPP Ostrava2:91:160:50:14

Skupina B13-C

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Panthers Otrokovice330025:89
2.1. SC TEMPISH Vítkovice320120:116
3.1. SFK Havířov310211:123
4.FBC Intevo Třinec30033:280
#Tým1.2.3.4.
1.Panthers Otrokovice12:16:47:3
2.FBC Intevo Třinec1:120:52:11
3.1. SFK Havířov4:65:02:6
4.1. SC TEMPISH Vítkovice3:711:26:2

Skupina B15-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice431024:810
2.FLORBAL VSETIN B15430126:89
3.FBC ČPP Ostrava420222:246
4.1. SFK Havířov411212:194
5.TROOPERS40049:340
#Tým1.2.3.4.5.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice4:44:38:08:1
2.1. SFK Havířov4:40:84:04:7
3.FLORBAL VSETIN B153:48:010:25:2
4.TROOPERS0:80:42:107:12
5.FBC ČPP Ostrava1:87:42:512:7

Skupina B15-B

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Prime Slavoj Houslice330024:49
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers320111:116
3.FbC Frýdek-Místek30129:171
4.TJ Slovan Havířov30129:211
#Tým1.2.3.4.
1.Prime Slavoj Houslice9:19:26:1
2.TJ Slovan Havířov1:95:53:7
3.FbC Frýdek-Místek2:95:52:3
4.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers1:67:33:2

Skupina B15-C

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ZŠ Uničov330036:49
2.Torpedo Havířov320118:56
3.UKS CHYNÓW ZIELONA GÓRA31024:243
4.Fbk Horní Suchá30032:270
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ZŠ Uničov5:213:118:1
2.Torpedo Havířov2:510:06:0
3.UKS CHYNÓW ZIELONA GÓRA1:130:103:1
4.Fbk Horní Suchá1:180:61:3

Skupina B17-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Pedros PV330030:49
2.FBC ORCA KRNOV320113:146
3.Fbk Horní Suchá310213:93
4.1.SC BOHUMÍN 9830035:340
#Tým1.2.3.4.
1.Pedros PV9:15:216:1
2.FBC ORCA KRNOV1:94:18:4
3.Fbk Horní Suchá2:51:410:0
4.1.SC BOHUMÍN 981:164:80:10

Skupina B17-B

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Blue Devils321021:67
2.FBC ČPP Ostrava312010:85
3.1. SFK Havířov311115:104
4.FBC Intevo Třinec30033:250
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Ostrava4:42:24:2
2.Blue Devils4:47:210:0
3.1. SFK Havířov2:22:711:1
4.FBC Intevo Třinec2:40:101:11

Skupina B17-C

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice330029:29
2.TJ Slovan Havířov320113:76
3.FBC Přerov31024:173
4.SK Domaslavice30034:240
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice12:112:05:1
2.FBC Přerov1:123:20:3
3.SK Domaslavice0:122:32:9
4.TJ Slovan Havířov1:53:09:2

Skupina B17-D

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.32016:26
2.TROOPERS32017:56
3.FLORBAL VSETIN B17320111:96
4.Torpedo Havířov30032:100
#Tým1.2.3.4.
1.FBC TJ Sokol Frenštát p.R.4:10:12:0
2.FLORBAL VSETIN B171:45:35:2
3.TROOPERS1:03:53:0
4.Torpedo Havířov0:22:50:3

Skupina B19-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Ostrava440028:712
2.Husí Játra430113:189
3.Blue Devils420220:86
4.TJ Slovan Havířov B41038:93
5.FBC COYOTES Jablunkov400410:370
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Ostrava3:214:32:19:1
2.Blue Devils2:312:02:04:5
3.FBC COYOTES Jablunkov3:140:123:64:5
4.TJ Slovan Havířov B1:20:26:31:2
5.Husí Játra1:95:45:42:1

Skupina B19-B

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.TJ Slovan Havířov A431025:410
2.Slovácko Rezerva431014:510
3.Sokol Rudná41128:194
4.1. SC TEMPISH Vítkovice410311:173
5.1. FBK Eagles Orlová40135:181
#Tým1.2.3.4.5.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice1:32:73:45:3
2.TJ Slovan Havířov A3:12:212:18:0
3.Slovácko Rezerva7:22:22:13:0
4.Sokol Rudná4:31:121:22:2
5.1. FBK Eagles Orlová3:50:80:32:2

Skupina B19-C

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers440019:612
2.Warriors Nový Jičín421114:77
3.FBC Intevo Třinec420216:96
4.Torpedo Havířov411211:164
5.Chalani z Moravy40049:310
#Tým1.2.3.4.5.
1.Warriors Nový Jičín2:11:23:38:1
2.FBC Intevo Třinec1:22:33:110:3
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers2:13:26:28:1
4.Torpedo Havířov3:31:32:65:4
5.Chalani z Moravy1:83:101:84:5

Skupina G19-A

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Vyčuchliny z Brna550033:615
2.1. SC TEMPISH Vítkovice blue531132:1210
3.IBK Persikor530224:229
4.1. SC TEMPISH Vítkovice white512213:205
5.FBC ČPP Ostrava51137:264
6.Torpedo Havířov50057:300
#Tým1.2.3.4.5.6.
1.Vyčuchliny z Brna5:06:29:24:19:1
2.1. SC TEMPISH Vítkovice white0:52:22:14:45:8
3.FBC ČPP Ostrava2:62:22:10:101:7
4.Torpedo Havířov2:91:21:22:111:6
5.1. SC TEMPISH Vítkovice blue1:44:410:011:26:2
6.IBK Persikor1:98:57:16:12:6
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Spouštíme registraci
16.04.2021 - Startuje registraci na další ročník Ostrava cupu. Letošní ročník bude ve znamení hned několika změn. Tou hlavní je termín trunaje, který zůstává stejně jako v loňském roce 12. - 14. 08. 2021. Další změnou je úprava kategorií. Vzhledem k tomu, že se turnaj uskuteční na konci léta, budou kategorii uzpůsobeny na nadcházející sezóny, nikoliv jako v minulosti na sezónou odehranou. Letošní Ostrava cup se bude hrát pouze v mládežnických kategoriích, tedy po Juniory.
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/junior/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
 
 
 
Fotografie