Tabulky


Filtr tabulek:

*Zelená tabulka znamená konečné pořadí.

Skupina B09-PA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. FBC Karviná440027:612
2.FBC Mohelnice - B09430119:169
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers420222:136
4.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava410316:323
5.Bulldogs Brno Girls400412:290
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC Mohelnice - B096:55:36:52:3
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava5:61:138:32:10
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers3:513:16:20:5
4.Bulldogs Brno Girls5:63:82:62:9
5.1. FBC Karviná3:210:25:09:2

Skupina B09-PB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FRAM Florbalová Akadémia Košice330019:99
2.Gepardi DDM Helceletka Brno320123:126
3.UKS Bankówka Zielonka31028:213
4.FLORBAL VSETÍN30036:140
#Tým1.2.3.4.
1.Gepardi DDM Helceletka Brno5:912:16:2
2.FRAM Florbalová Akadémia Košice9:56:34:1
3.UKS Bankówka Zielonka1:123:64:3
4.FLORBAL VSETÍN2:61:43:4

Skupina B09-PC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Torpedo Havířov330028:49
2.Bulldogs Brno311120:74
3.FBS Olomouc Tigers311121:114
4.TROOPERS White30030:470
#Tým1.2.3.4.
1.Bulldogs Brno15:04:41:3
2.TROOPERS White0:150:140:18
3.FBS Olomouc Tigers4:414:03:7
4.Torpedo Havířov3:118:07:3

Skupina B09-PD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FbC Coyotes Jablunkov431029:1810
2.FBŠ Hattrick Brno421117:147
3.FbK Horní Suchá420225:256
4.1. SC TEMPISH Vítkovice420219:206
5.TROOPERS Black400411:240
#Tým1.2.3.4.5.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice4:13:24:78:10
2.TROOPERS Black1:43:44:93:7
3.FBŠ Hattrick Brno2:34:35:56:3
4.FbC Coyotes Jablunkov7:49:45:58:5
5.FbK Horní Suchá10:87:33:65:8

Skupina B11 - EA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice330033:19
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers320117:26
3.FBC Bílovec31027:153
4.UKS Bankówka Zielonka30031:400
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice22:02:09:1
2.UKS Bankówka Zielonka0:220:121:6
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers0:212:05:0
4.FBC Bílovec1:96:10:5

Skupina B11 - EB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. FBK Eagles Orlová Florbalshop330020:99
2.FBC TIGERS PORUBA320118:156
3.Gepardi DDM Helceletka Brno310219:163
4.FBC Hranice30039:260
#Tým1.2.3.4.
1.FBC TIGERS PORUBA7:56:35:7
2.Gepardi DDM Helceletka Brno5:712:42:5
3.FBC Hranice3:64:122:8
4.1. FBK Eagles Orlová Florbalshop7:55:28:2

Skupina B11 - EC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FbC Coyotes Jablunkov330022:69
2.FBC Uničov320124:106
3.PUKS TRZEBINIA31028:233
4.TROOPERS White30036:210
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Uničov10:412:12:5
2.TROOPERS White4:102:30:8
3.PUKS TRZEBINIA1:123:24:9
4.FbC Coyotes Jablunkov5:28:09:4

Skupina B11 - ED

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Přerov330028:39
2.TROOPERS Black320118:46
3.1. FBC Karviná310214:133
4.SKS Olimpia Lochow30031:410
#Tým1.2.3.4.
1.1. FBC Karviná2:70:612:0
2.FBC Přerov7:24:017:1
3.TROOPERS Black6:00:412:0
4.SKS Olimpia Lochow0:121:170:12

Skupina B11 - EE

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Mohelnice - B11330036:39
2.Torpedo Havířov311120:84
3.FbC Frýdek- Místek311112:124
4.TROOPERS Green30031:460
#Tým1.2.3.4.
1.Torpedo Havířov2:515:03:3
2.FBC Mohelnice - B115:223:08:1
3.TROOPERS Green0:150:231:8
4.FbC Frýdek- Místek3:31:88:1

Skupina B11-EF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.ŠK Juventa Žilina330023:29
2.FBŠ Hattrick Brno320114:136
3.TJ Slovan Havířov310212:133
4.ULKS Józefina30035:260
#Tým1.2.3.4.
1.TJ Slovan Havířov1:33:78:3
2.ŠK Juventa Žilina3:18:112:0
3.FBŠ Hattrick Brno7:31:86:2
4.ULKS Józefina3:80:122:6

Skupina B11-EG

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Bulldogs Brno440049:1012
2.FBS Olomouc430138:169
3.TJ Viking Kobylisy420215:286
4.FbK Horní Suchá410313:343
5.1. MVIL Ostrava400414:410
#Tým1.2.3.4.5.
1.1. MVIL Ostrava2:93:62:177:9
2.FBS Olomouc9:212:46:911:1
3.TJ Viking Kobylisy6:34:121:114:2
4.Bulldogs Brno17:29:611:112:1
5.FbK Horní Suchá9:71:112:41:12

Skupina B11-EH

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Paskov Saurians440028:1112
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava421118:157
3.FLORBAL VSETÍN420214:176
4.TJ Znojmo LAUFEN CZ411213:134
5.FBC Lipník400410:270
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava6:32:27:43:6
2.FBC Lipník3:62:42:53:12
3.TJ Znojmo LAUFEN CZ2:24:23:44:5
4.FLORBAL VSETÍN4:75:24:31:5
5.Paskov Saurians6:312:35:45:1

Skupina B13 - MA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice modří330036:39
2.Bulldogs Brno320110:96
3.Snipers Bratislava BLACK31027:243
4.FbK Horní Suchá30033:200
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice modří7:215:014:1
2.Bulldogs Brno2:77:21:0
3.Snipers Bratislava BLACK0:152:75:2
4.FbK Horní Suchá1:140:12:5

Skupina B13 - MB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.TROOPERS321021:107
2.FbC Frýdek-Místek321017:87
3.1. MVIL Ostrava310213:103
4.FLORBAL VSETÍN30034:270
#Tým1.2.3.4.
1.1. MVIL Ostrava3:68:12:3
2.TROOPERS6:310:25:5
3.FLORBAL VSETÍN1:82:101:9
4.FbC Frýdek-Místek3:25:59:1

Skupina B13 - MC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Start98 Praha - Kunratice320118:66
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers320111:66
3.UKS Bankówka Zielonka320116:126
4.FBC Mohelnice - B1330032:230
#Tým1.2.3.4.
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers6:20:35:1
2.UKS Bankówka Zielonka2:66:58:1
3.Start98 Praha - Kunratice3:05:610:0
4.FBC Mohelnice - B131:51:80:10

Skupina B13 - MD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. FBC Karviná321015:67
2.Snipers Bratislava ORANGE311112:124
3.Gepardi DDM Helceletka Brno31026:133
4.1. SC TEMPISH Vítkovice bílí310211:133
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice bílí6:53:42:4
2.Snipers Bratislava ORANGE5:63:24:4
3.Gepardi DDM Helceletka Brno4:32:30:7
4.1. FBC Karviná4:24:47:0

Skupina B13 - ME

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Torpedo Havířov330019:59
2.FBŠ Hattrick Brno320110:66
3.FBS Olomouc31022:103
4.ZFK Petrovice30036:160
#Tým1.2.3.4.
1.Torpedo Havířov6:05:18:4
2.FBS Olomouc0:60:32:1
3.FBŠ Hattrick Brno1:53:06:1
4.ZFK Petrovice4:81:21:6

Skupina B13 - MF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Fbc Uničov321024:47
2.FBC Vikings Kopřivnice321017:67
3.2. FBC Karviná31025:123
4.FATR Dubňany30032:260
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Vikings Kopřivnice4:48:05:2
2.Fbc Uničov4:415:05:0
3.FATR Dubňany0:80:152:3
4.2. FBC Karviná2:50:53:2

Skupina B13 - MG

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.K1 Florbal Židenice440039:1012
2.TJ Viking Kobylisy430121:129
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří420210:116
4.FbC Coyotes Jablunkov410310:213
5.FBC TIGERS PORUBA40047:330
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří3:02:52:63:0
2.FbC Coyotes Jablunkov0:31:22:127:4
3.TJ Viking Kobylisy5:22:14:810:1
4.K1 Florbal Židenice6:212:28:413:2
5.FBC TIGERS PORUBA0:34:71:102:13

Skupina B13 - MH

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí440038:612
2.FLORBAL VSETÍN BLACK430130:169
3.FBC Přerov420216:196
4.TJ Sokol Dobříš410314:313
5.FBK Škorpioni Ostrava400413:390
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBK Škorpioni Ostrava5:63:91:74:17
2.TJ Sokol Dobříš6:54:83:51:13
3.FLORBAL VSETÍN BLACK9:38:412:41:5
4.FBC Přerov7:15:34:120:3
5.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí17:413:15:13:0

Skupina B15 - SA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1.FBC FLORBAL TRENČÍN320111:96
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers32019:46
3.Hokejky Ostrava310212:143
4.Torpedo Havířov31027:123
#Tým1.2.3.4.
1.Torpedo Havířov4:30:33:6
2.1.FBC FLORBAL TRENČÍN3:42:16:4
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers3:01:25:2
4.Hokejky Ostrava6:34:62:5

Skupina B15 - SB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. MVIL Ostrava330012:19
2.Snipers Bratislava Orange320112:66
3.FbK Horní Suchá31025:143
4.TROOPERS30032:100
#Tým1.2.3.4.
1.FbK Horní Suchá3:12:80:5
2.TROOPERS1:31:30:4
3.Snipers Bratislava Orange8:23:11:3
4.1. MVIL Ostrava5:04:03:1

Skupina B15 - SC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Bulldogs Brno Orange32014:76
2.TJ Viking Kobylisy32015:46
3.Snipers Bratislava Black31025:63
4.SK K2 Prostějov310210:73
#Tým1.2.3.4.
1.SK K2 Prostějov2:32:36:1
2.Snipers Bratislava Black3:21:21:2
3.TJ Viking Kobylisy3:22:10:1
4.Bulldogs Brno Orange1:62:11:0

Skupina B15 - SD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.BHF Wolves321015:47
2.BLACK ANGELS 2005 YONEX32109:57
3.K1 Florbal Židenice31028:83
4.FBC TIGERS PORUBA30034:190
#Tým1.2.3.4.
1.FBC TIGERS PORUBA1:111:32:5
2.BHF Wolves11:12:22:1
3.BLACK ANGELS 2005 YONEX3:12:24:2
4.K1 Florbal Židenice5:21:22:4

Skupina B15 - SE

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Black Angels 2004330027:109
2.1. FBC Karviná320116:146
3.Bulldogs Brno Black310220:113
4.FBC Hranice30033:310
#Tým1.2.3.4.
1.1. FBC Karviná3:118:15:2
2.Black Angels 200411:310:26:5
3.FBC Hranice1:82:100:13
4.Bulldogs Brno Black2:55:613:0

Skupina B15 - SF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.TJ Slovan Havířov321016:127
2.FBŠ Hattrick Brno312021:105
3.Okříšky Devils310210:213
4.FbC Asper Šumperk301213:171
#Tým1.2.3.4.
1.TJ Slovan Havířov5:25:56:5
2.Okříšky Devils2:51:127:4
3.FBŠ Hattrick Brno5:512:14:4
4.FbC Asper Šumperk5:64:74:4

Skupina B15 - SG

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Vikings Kopřivnice320113:46
2.Fbc Topgal Šternberk320112:86
3.Hurikán Bratislava31028:153
4.PANTHERS OTROKOVICE31024:103
#Tým1.2.3.4.
1.Fbc Topgal Šternberk5:46:11:3
2.Hurikán Bratislava4:53:11:9
3.PANTHERS OTROKOVICE1:61:32:1
4.FBC Vikings Kopřivnice3:19:11:2

Skupina B15 - SH

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice330020:39
2.1. FBK Eagles Orlová Florbalshop320116:146
3.FBC Mohelnice - B15310218:113
4.TEXAS LONGHORNS30036:320
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice4:211:15:0
2.FBC Mohelnice - B152:411:15:6
3.TEXAS LONGHORNS1:111:114:10
4.1. FBK Eagles Orlová Florbalshop0:56:510:4

Skupina B15 - SI

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava440028:212
2.M-Team430129:89
3.Gepardi DDM Helceletka Brno420210:136
4.FBK Atlas Blansko410312:293
5.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm40041:280
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava8:15:12:013:0
2.FBK Atlas Blansko1:82:145:74:0
3.M-Team1:514:25:19:0
4.Gepardi DDM Helceletka Brno0:27:51:52:1
5.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm0:130:40:91:2

Skupina B17 - DA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava440032:412
2.SKV42117:137
3.FBC Ossiko Třinec411211:134
4.FBC Spartak Bílovec40319:143
5.ZFK Petrovice40137:221
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava6:19:111:16:1
2.FBC Ossiko Třinec1:61:25:14:4
3.SKV1:92:13:21:1
4.ZFK Petrovice1:111:52:33:3
5.FBC Spartak Bílovec1:64:41:13:3

Skupina B17 - DB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Warriors Nový Jičín321010:47
2.FLORBAL VSETÍN32016:86
3.UKS Bankówka Zielonka31117:74
4.1. MVIL Ostrava30034:80
#Tým1.2.3.4.
1.1. MVIL Ostrava2:31:21:3
2.UKS Bankówka Zielonka3:22:32:2
3.FLORBAL VSETÍN2:13:21:5
4.Warriors Nový Jičín3:12:25:1

Skupina B17 - DC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBS OLOMOUC330018:49
2.1. SC TEMPISH Vítkovice modří32018:36
3.FBK Atlas Blansko31027:133
4.1. FBC Sokol Husovice30032:150
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice modří5:12:01:2
2.FBK Atlas Blansko1:53:23:6
3.1. FBC Sokol Husovice0:22:30:10
4.FBS OLOMOUC2:16:310:0

Skupina B17 - DD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Přerov321014:37
2.SKS Olimpia Lochow321016:77
3.FBŠ Hattrick Brno310212:83
4.Polanka nad Odrou30032:260
#Tým1.2.3.4.
1.SKS Olimpia Lochow5:42:29:1
2.FBŠ Hattrick Brno4:50:38:0
3.FBC Přerov2:23:09:1
4.Polanka nad Odrou1:90:81:9

Skupina B17 - DE

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Uničov330033:69
2.Bulldogs Brno311112:104
3.TJ Slovan Havířov30219:142
4.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm30126:301
#Tým1.2.3.4.
1.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm2:70:194:4
2.Bulldogs Brno7:23:62:2
3.FBC Uničov19:06:38:3
4.TJ Slovan Havířov4:42:23:8

Skupina B17 - DF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers33008:19
2.FbC Frýdek - Místek320110:66
3.TJ Viking Kobylisy30124:71
4.FBC TIGERS PORUBA30122:101
#Tým1.2.3.4.
1.FBC TIGERS PORUBA1:10:51:4
2.TJ Viking Kobylisy1:10:13:5
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers5:01:02:1
4.FbC Frýdek - Místek4:15:31:2

Skupina B17 - DG

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.IBK Future430116:89
2.BLACK ANGELS421124:97
3.Paskov Saurians421119:157
4.1. SC TEMPISH Vítkovice bílí420223:126
5.FbC Coyotes Jablunkov40042:400
#Tým1.2.3.4.5.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice bílí2:32:511:08:4
2.IBK Future3:23:27:03:4
3.BLACK ANGELS5:22:314:13:3
4.FbC Coyotes Jablunkov0:110:71:141:8
5.Paskov Saurians4:84:33:38:1

Skupina G13-MZA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBS Olomouc 2006440022:812
2.FBC Přerov Lamice430132:139
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava420217:176
4.TJ Znojmo LAUFEN CZ410311:163
5.FbK Horní Suchá40041:290
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava6:111:01:69:0
2.FBC Přerov Lamice11:66:13:612:0
3.TJ Znojmo LAUFEN CZ0:11:64:86:1
4.FBS Olomouc 20066:16:38:42:0
5.FbK Horní Suchá0:90:121:60:2

Skupina G13-MZB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Hranice330018:19
2.K1 Florbal Židenice32018:66
3.1. SC TEMPISH Vítkovice31026:83
4.FBS Olomouc 200730031:180
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice1:40:45:0
2.K1 Florbal Židenice4:11:43:1
3.FBC Hranice4:04:110:0
4.FBS Olomouc 20070:51:30:10

Skupina G15-SZA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.S.K. P.E.M.A. OPAVA550029:1015
2.FBK BCF Dukla Banská Bystrica540118:912
3.1. SC TEMPISH Vítkovice530220:139
4.FBC Přerov520311:96
5.Torpedo Havířov51047:203
6.Bulldogs Brno50054:280
#Tým1.2.3.4.5.6.
1.Torpedo Havířov4:31:20:31:81:4
2.Bulldogs Brno3:40:50:51:30:11
3.FBC Přerov2:15:00:12:42:3
4.FBK BCF Dukla Banská Bystrica3:05:01:04:35:6
5.1. SC TEMPISH Vítkovice8:13:14:23:42:5
6.S.K. P.E.M.A. OPAVA4:111:03:26:55:2

Skupina G17-DZA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava550024:215
2.FBS Olomouc531115:610
3.FBC Přerov530213:99
4.Zlín Lions521211:137
5.PUKS TRZEBINIA51044:163
6.FbC Asper Šumperk50051:220
#Tým1.2.3.4.5.6.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:19:05:05:11:0
2.FBC Přerov1:45:02:04:21:3
3.FbC Asper Šumperk0:90:50:11:40:3
4.PUKS TRZEBINIA0:50:21:01:22:7
5.Zlín Lions1:52:44:12:12:2
6.FBS Olomouc0:13:13:07:22:2
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
VYLOUČENÍ
01.04.2019 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie