Tabulky


Filtr tabulek:

*Zelená tabulka znamená konečné pořadí.

Skupina DA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Peaches IBK 01330018:49
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí32019:36
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers31024:53
4.FBC Tigers Poruba30031:200
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí2:11:26:0
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers1:22:31:0
3.Peaches IBK 012:13:213:1
4.FBC Tigers Poruba0:60:11:13

Skupina DB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Fbk Kobylisy330016:109
2.UKS Bankówka Zielonka320116:96
3.FBK BCF Dukla Banska Bystrica310217:183
4.Bulldogs Brno30037:190
#Tým1.2.3.4.
1.Bulldogs Brno4:81:62:5
2.FBK BCF Dukla Banska Bystrica8:44:75:7
3.UKS Bankówka Zielonka6:17:43:4
4.Fbk Kobylisy5:27:54:3

Skupina DC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Start98 Praha Kunratice330023:49
2.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí32015:76
3.Z.F.K. Petrovice31027:123
4.F.K. TROOPERS Moravany30031:130
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí3:00:62:1
2.F.K. TROOPERS Moravany0:30:81:2
3.Start98 Praha Kunratice6:08:09:4
4.Z.F.K. Petrovice1:22:14:9

Skupina DD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Peaches IBK 02330035:19
2.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří320112:86
3.Florbal Vsetín30123:211
4.FBO Letovice30122:221
#Tým1.2.3.4.
1.Florbal Vsetín1:141:11:6
2.Peaches IBK 0214:115:06:0
3.FBO Letovice1:10:151:6
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří6:10:66:1

Skupina DE

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Uničov330013:49
2.IBK Bombers320114:56
3.Luna Příbor310210:143
4.1. MVIL Ostrava30032:160
#Tým1.2.3.4.
1.Luna Příbor4:63:73:1
2.FBC Uničov6:41:06:0
3.IBK Bombers7:30:17:1
4.1. MVIL Ostrava1:30:61:7

Skupina DF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.SK K2 Prostějov320110:56
2.RenyBrno32019:76
3.1. FBK Eagles Orlová32018:96
4.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm30034:100
#Tým1.2.3.4.
1.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm1:31:32:4
2.SK K2 Prostějov3:12:45:0
3.RenyBrno3:14:22:4
4.1. FBK Eagles Orlová4:20:54:2

Skupina DG

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.IBK Future320116:66
2.FBC Mohelnice320117:66
3.FbC KOVO KM Frýdek-Místek320117:106
4.Polanka nad Odrou30033:310
#Tým1.2.3.4.
1.Polanka nad Odrou1:110:62:14
2.FBC Mohelnice11:15:31:2
3.IBK Future6:03:57:1
4.FbC KOVO KM Frýdek-Místek14:22:11:7

Skupina DH

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBS Olomouc431024:410
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří431016:810
3.TJ Slovan Havířov420215:186
4.Warriors Nový Jičín410314:163
5.FBK Atlas Blansko40049:320
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří3:36:43:14:0
2.FBS Olomouc3:38:07:06:1
3.FBK Atlas Blansko4:60:81:94:9
4.Warriors Nový Jičín1:30:79:14:5
5.TJ Slovan Havířov0:41:69:45:4

Skupina DZA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice330011:19
2.FBC Přerov31026:73
3.Bulldogs Brno31024:63
4.UKS JUNIOR KĘBŁOWO31023:103
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice6:02:03:1
2.UKS JUNIOR KĘBŁOWO0:62:11:3
3.Bulldogs Brno0:21:23:2
4.FBC Přerov1:33:12:3

Skupina DZB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Peaches IBK G01/02440037:412
2.PUKS TRZEBINIA421113:147
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava421117:147
4.SK Snipers Slavičín41039:193
5.FbC Asper Šumperk40043:280
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava3:64:44:36:1
2.Peaches IBK G01/026:38:010:113:0
3.PUKS TRZEBINIA4:40:83:26:0
4.SK Snipers Slavičín3:41:102:33:2
5.FbC Asper Šumperk1:60:130:62:3

Skupina EA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.K1 Florbal Židenice330030:79
2.FBS Olomouc311116:104
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava311119:154
4.SKS Olimpia Łochów30030:330
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:114:411:0
2.K1 Florbal Židenice11:46:313:0
3.FBS Olomouc4:43:69:0
4.SKS Olimpia Łochów0:110:130:9

Skupina EB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Bulldogs Brno330025:29
2.ŠK Juventa Žilina320129:76
3.FBC Uničov Yellow310212:113
4.MMKS Podhale30031:470
#Tým1.2.3.4.
1.Bulldogs Brno16:06:13:1
2.MMKS Podhale0:160:211:10
3.ŠK Juventa Žilina1:621:07:1
4.FBC Uničov Yellow1:310:11:7

Skupina EC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. FBC Karviná330025:59
2.FbK Kobylisy320110:156
3.F.K. TROOPERS Moravany310212:133
4.FBC Tigers Poruba30037:210
#Tým1.2.3.4.
1.F.K. TROOPERS Moravany4:56:22:6
2.FbK Kobylisy5:45:20:9
3.FBC Tigers Poruba2:62:53:10
4.1. FBC Karviná6:29:010:3

Skupina ED

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBŠ Hattrick Brno321019:77
2.Florbal Vsetín320121:96
3.Fbc Šternberk31023:153
4.Florbal Torpedo Havířov30127:191
#Tým1.2.3.4.
1.FBŠ Hattrick Brno10:16:33:3
2.Fbc Šternberk1:100:42:1
3.Florbal Vsetín3:64:014:3
4.Florbal Torpedo Havířov3:31:23:14

Skupina EE

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.TJ Slovan Havířov330016:89
2.FBC Mohelnice320112:126
3.FbK Horní Suchá 07310214:173
4.Gepardi DDM Helceletka Brno300310:150
#Tým1.2.3.4.
1.TJ Slovan Havířov4:35:27:3
2.Gepardi DDM Helceletka Brno3:43:44:7
3.FBC Mohelnice2:54:36:4
4.FbK Horní Suchá 073:77:44:6

Skupina EF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice321016:67
2.FBC Přerov321014:67
3.Paskov Saurians31027:103
4.IBK Hornets30030:150
#Tým1.2.3.4.
1.IBK Hornets0:50:50:5
2.Paskov Saurians5:01:61:4
3.1. SC TEMPISH Vítkovice5:06:15:5
4.FBC Přerov5:04:15:5

Skupina EG

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FbC Coyotes Jablunkov330023:69
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers320122:66
3.FBC Spartak Bílovec30124:181
4.FBC Lipník30125:241
#Tým1.2.3.4.
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers11:12:59:0
2.FBC Lipník1:112:112:2
3.FbC Coyotes Jablunkov5:211:27:2
4.FBC Spartak Bílovec0:92:22:7

Skupina MA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers330017:59
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava320112:126
3.Z.F.K. Petrovice310210:153
4.Snipers Dubravka30038:150
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava2:74:36:2
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers7:25:15:2
3.Snipers Dubravka3:41:54:6
4.Z.F.K. Petrovice2:62:56:4

Skupina MB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Přerov321015:57
2.1. MVIL Ostrava21108:24
3.FBŠ Hattrick Brno21019:63
4.SKS Olimpia Łochów30032:210
#Tým1.2.3.4.
1.1. MVIL Ostrava1:02:26:0
2.FBŠ Hattrick Brno0:12:57:1
3.FBC Přerov2:25:28:1
4.SKS Olimpia Łochów0:61:71:8

Skupina MC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.F.K. TROOPERS Moravany White330034:49
2.FBC Mohelnice311110:254
3.FbK Kobylisy310213:153
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí30127:201
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí2:122:53:3
2.F.K. TROOPERS Moravany White12:26:216:0
3.FbK Kobylisy5:22:66:7
4.FBC Mohelnice3:30:167:6

Skupina MD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Bulldogs Brno330031:69
2.Fbc Šternberk320124:66
3.Dragons Płoskinia310210:133
4.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří30034:440
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří1:193:70:18
2.Bulldogs Brno19:17:25:3
3.Dragons Płoskinia7:32:71:3
4.Fbc Šternberk18:03:53:1

Skupina ME

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.K1 Florbal Židenice330035:39
2.FBC Lipník320116:116
3.FBC Tigers Poruba31028:173
4.UKS Orlęta Warszawa30031:290
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Tigers Poruba1:93:14:7
2.K1 Florbal Židenice9:119:07:2
3.UKS Orlęta Warszawa1:30:190:7
4.FBC Lipník7:42:77:0

Skupina MF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Florbal Exelsior Havířov431018:410
2.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm421116:97
3.FBK Atlas Blansko421111:47
4.Gepardi DDM Helceletka Brno411215:114
5.FBK Škorpioni Ostrava40043:350
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBK Škorpioni Ostrava1:110:62:80:10
2.Gepardi DDM Helceletka Brno11:11:42:21:4
3.FBK Atlas Blansko6:04:11:30:0
4.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm8:22:23:13:4
5.Florbal Exelsior Havířov10:04:10:04:3

Skupina MG

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří440025:312
2.Snipers Bratislava Black430134:49
3.FbC KOVO KM Frýdek-Místek420212:176
4.FbC Coyotes Jablunkov41038:203
5.FATR Dubňany40049:440
#Tým1.2.3.4.5.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří16:12:15:12:0
2.FATR Dubňany1:160:151:57:8
3.Snipers Bratislava Black1:215:011:17:1
4.FbC Coyotes Jablunkov1:55:11:111:3
5.FbC KOVO KM Frýdek-Místek0:28:71:73:1

Skupina MH

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Start98 Praha Kunratice440037:712
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí430130:159
3.1. FbK Eagles Orlová florbalshop.cz420211:156
4.F.K. TROOPERS Moravany Black41038:303
5.1. FBC Karviná40045:240
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí8:24:84:114:4
2.F.K. TROOPERS Moravany Black2:82:162:62:0
3.Start98 Praha Kunratice8:416:28:15:0
4.1. FbK Eagles Orlová florbalshop.cz1:46:21:83:1
5.1. FBC Karviná4:140:20:51:3

Skupina MZA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Lamice431025:410
2.FBS Olomouc422013:48
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava421117:177
4.1. SC TEMPISH Vítkovice410310:233
5.UKS Orlęta Warszawa40043:200
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava1:98:22:26:4
2.Lamice9:14:11:111:1
3.UKS Orlęta Warszawa2:81:40:40:4
4.FBS Olomouc2:21:14:06:1
5.1. SC TEMPISH Vítkovice4:61:114:01:6

Skupina PA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. FBC Karviná330037:89
2.FBC Lipník320130:126
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers310223:153
4.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří30034:590
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří1:191:182:22
2.FBC Lipník19:19:12:10
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers18:11:94:5
4.1. FBC Karviná22:210:25:4

Skupina PB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Přerov330021:69
2.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí320121:136
3.FbC Coyotes Jablunkov310210:153
4.Paskov Saurians30036:240
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí3:88:310:2
2.FBC Přerov8:35:18:2
3.FbC Coyotes Jablunkov3:81:56:2
4.Paskov Saurians2:102:82:6

Skupina PC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Florbal Torpedo Havířov320122:96
2.F.K. TROOPERS Moravany320124:106
3.FBS Olomouc320121:126
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří30034:400
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří1:122:151:13
2.FBS Olomouc12:12:87:3
3.F.K. TROOPERS Moravany15:28:21:6
4.Florbal Torpedo Havířov13:13:76:1

Skupina PD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBŠ Hattrick Brno431035:810
2.Dragons Płoskinia422018:98
3.1. MVIL Ostrava420220:276
4.FbK Horní Suchá 09411226:224
5.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí40048:410
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí1:131:70:126:9
2.FBŠ Hattrick Brno13:12:210:410:1
3.Dragons Płoskinia7:12:24:45:2
4.FbK Horní Suchá 0912:04:104:46:8
5.1. MVIL Ostrava9:61:102:58:6

Skupina SA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Bulldogs Brno330010:29
2.SKS Olimpia Łochów320116:86
3.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí31026:133
4.PSKC Okříšky30035:140
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí0:44:22:7
2.Bulldogs Brno4:03:03:2
3.PSKC Okříšky2:40:33:7
4.SKS Olimpia Łochów7:22:37:3

Skupina SB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Start98 Praha Kunratice330016:49
2.1. FBC Karviná32016:56
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí31028:93
4.FATR Dubňany30030:120
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí2:04:52:4
2.FATR Dubňany0:20:80:2
3.Start98 Praha Kunratice5:48:03:0
4.1. FBC Karviná4:22:00:3

Skupina SC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers330018:39
2.FBC Uničov320117:76
3.S.K. P.E.M.A. OPAVA30125:111
4.1.FBK Rožnov Black30123:221
#Tým1.2.3.4.
1.S.K. P.E.M.A. OPAVA1:52:42:2
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers5:14:29:0
3.FBC Uničov4:22:411:1
4.1.FBK Rožnov Black2:20:91:11

Skupina SD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Peaches IBK 03/04330030:49
2.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří320123:36
3.1. MVIL Ostrava31029:83
4.UKS Orlęta Warszawa30030:470
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří18:02:33:0
2.UKS Orlęta Warszawa0:180:220:7
3.Peaches IBK 03/043:222:05:2
4.1. MVIL Ostrava0:37:02:5

Skupina SE

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBS Olomouc 03330028:39
2.Gepardi DDM Helceletka Brno320111:76
3.1.FBK Rožnov Yellow31029:133
4.FbC Coyotes Jablunkov30033:280
#Tým1.2.3.4.
1.1.FBK Rožnov Yellow2:81:36:2
2.FBS Olomouc 038:26:014:1
3.Gepardi DDM Helceletka Brno3:10:68:0
4.FbC Coyotes Jablunkov2:61:140:8

Skupina SF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FbK Kobylisy330014:29
2.Fbc OSSIKO Třinec320110:46
3.K1 Florbal Židenice Blue31023:163
4.FBC Tigers Poruba30031:60
#Tým1.2.3.4.
1.Fbc OSSIKO Třinec2:37:11:0
2.FbK Kobylisy3:28:03:0
3.K1 Florbal Židenice Blue1:70:82:1
4.FBC Tigers Poruba0:10:31:2

Skupina SG

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBŠ Hattrick Brno330036:09
2.FBC Přerov320120:26
3.FbK Horní Suchá 0331027:283
4.FBK Škorpioni Ostrava30031:340
#Tým1.2.3.4.
1.FbK Horní Suchá 030:60:217:1
2.FBC Přerov6:00:214:0
3.FBŠ Hattrick Brno21:02:013:0
4.FBK Škorpioni Ostrava1:70:140:13

Skupina SH

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Paskov Saurians330016:29
2.Florbal Exelsior Havířov320112:46
3.K1 Florbal Židenice RED31027:93
4.FBC Mohelnice30031:210
#Tým1.2.3.4.
1.Florbal Exelsior Havířov9:02:01:4
2.FBC Mohelnice0:91:60:6
3.K1 Florbal Židenice RED0:26:11:6
4.Paskov Saurians4:16:06:1

Skupina SI

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1.AC Uherský Brod440023:612
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří430140:69
3.Z.F.K. Petrovice420210:216
4.TJ Slovan Havířov41038:223
5.FBS Olomouc 0440046:320
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří1:315:213:011:1
2.1.AC Uherský Brod3:19:24:17:2
3.FBS Olomouc 042:152:92:50:3
4.Z.F.K. Petrovice0:131:45:24:2
5.TJ Slovan Havířov1:112:73:02:4

Skupina SZA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava330016:39
2.FBK BCF Dukla Banska Bystrica311113:64
3.FBC SVČ ODRY31118:114
4.UKS RADZEVIA RADZEWO30034:210
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava7:23:06:1
2.UKS RADZEVIA RADZEWO2:70:102:4
3.FBK BCF Dukla Banska Bystrica0:310:03:3
4.FBC SVČ ODRY1:64:23:3

Skupina SZB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBS Olomouc330017:09
2.K1 Florbal Židenice32017:86
3.PUKS TRZEBINIA31023:113
4.Florbal Torpedo Havířov30032:100
#Tým1.2.3.4.
1.Florbal Torpedo Havířov0:32:30:4
2.K1 Florbal Židenice3:04:00:8
3.PUKS TRZEBINIA3:20:40:5
4.FBS Olomouc4:08:05:0

Skupina SZC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice330013:59
2.FBC Přerov31027:93
3.MMKS Podhale31026:93
4.UKS Orlęta Warszawa31027:103
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice3:06:44:1
2.MMKS Podhale0:33:13:5
3.UKS Orlęta Warszawa4:61:32:1
4.FBC Přerov1:45:31:2
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Registrace na h.nádraží
23.05.2018 - V pátek 1.6.2018 se bude možné kromě registrace na TROJHALÍ, registrovat i na hlavním vlakovém nádraží Ostrava. Registrace bude probíhat od 8:00 do 13:00
Časy finálových zápasů
19.05.2018 - 13:00 - Finále B13 - mladších žáků
14:15 - Finále G15 - starších žákyň
14:30 - Finále G13 - mladších žákyň
15:30 - Finále B09 - přípravek
15:30 - Finále B15 - starších žáků
16:30 - Finále B11 - elévů
16:45 - Finále B17 - dorostenky
18:00 - Finále B17 - dorostenců
VYLOUČENÍ
01.04.2018 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie