Tabulky


Filtr tabulek:

Skupina DA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Peaches IBK 00330036:39
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno320116:86
3.FBC Tigers Poruba31024:223
4.Luna Příbor30035:280
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Tigers Poruba1:103:2
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno10:04:3
3.Peaches IBK 005:2
4.Luna Příbor0:21

Skupina DB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí330011:29
2.Peaches IBK 01320124:86
3.1. FbK Eagles Orlová310211:103
4.Svrčinovec30035:310
#Tým1.2.3.4.
1.1. FbK Eagles Orlová10:11:2
2.Peaches IBK 017:00:5
3.Svrčinovec3:17
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí4:1

Skupina DC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Tatran Střešovice320130:46
2.SK K2 Prostějov32019:86
3.FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm320111:106
4.Sharks Suchdol nad Odrou30038:360
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm3:17:4
2.SK K2 Prostějov5:14:3
3.Tatran Střešovice4:0
4.Sharks Suchdol nad Odrou1:25

Skupina DD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers431012:710
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří430115:79
3.FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina41218:75
4.FbK Horní Suchá 00411210:104
5.TJ Slovan Havířov40045:190
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří3:56:1
2.FbK Horní Suchá 000:41:2
3.FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina1:22:2
4.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers2:23:1
5.TJ Slovan Havířov2:71:3

Skupina DE

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Snipers Bratislava330014:79
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí31119:64
3.Zlín Lions31117:94
4.FBC Frýdek-Místek30035:130
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí1:15:1
2.Snipers Bratislava4:34:2
3.Zlín Lions2:6
4.FBC Frýdek-Místek2:4

Skupina DF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří330013:19
2.1.MVIL Ostrava320111:76
3.FBC Hranice31026:93
4.FBK BCF Dukla Banská Bystrica30037:200
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří8:02:1
2.FBC Hranice0:31:3
3.FBK BCF Dukla Banská Bystrica3:5
4.1.MVIL Ostrava7:4

Skupina EA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBŠ Hummel Hattrick Brno II430126:109
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava430131:179
3.ŠK Gama Košice430127:189
4.FBC Frýdek-Místek410321:183
5.FbC Coyotes Jablunkov40046:480
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava7:46:2
2.FbC Coyotes Jablunkov5:130:10
3.ŠK Gama Košice6:512:0
4.FBŠ Hummel Hattrick Brno II8:24:1
5.FBC Frýdek-Místek13:15:7

Skupina EB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Floorball Top Team321020:117
2.FbK Kobylisy320113:146
3.Fbk Škorpioni Ostrava311115:134
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Draci30038:180
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Draci3:62:8
2.FbK Kobylisy4:34:7
3.Fbk Škorpioni Ostrava4:5
4.Floorball Top Team5:5

Skupina EC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Florbal Torpedo Havířov330041:79
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno I310211:103
3.F. K. TROOPERS Moravany31028:213
4.FbK Horní Suchá 0631027:293
#Tým1.2.3.4.
1.FbK Horní Suchá 063:22:22
2.F. K. TROOPERS Moravany5:22:13
3.FBŠ Hummel Hattrick Brno I6:1
4.Florbal Torpedo Havířov6:3

Skupina ED

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.K1 Florbal Židenice440045:712
2.Gepardi Brno430138:109
3.FBC Přerov420226:206
4.FBC Spartak Bílovec41038:323
5.ULKS Olimpia Łochów40043:510
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC Přerov3:713:0
2.FBC Spartak Bílovec3:70:16
3.K1 Florbal Židenice10:38:1
4.Gepardi Brno3:512:2
5.ULKS Olimpia Łochów1:40:22

Skupina EE

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Fbc Uničov black440037:712
2.itelligence Bulldogs Brno430140:99
3.TJ Slovan Havířov411211:294
4.Florbal Vsetín411211:294
5.1.MVIL Ostrava400414:390
#Tým1.2.3.4.5.
1.TJ Slovan Havířov2:116:5
2.Florbal Vsetín3:30:9
3.itelligence Bulldogs Brno10:013:0
4.Fbc Uničov black7:210:3
5.1.MVIL Ostrava4:82:15

Skupina EF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers330025:19
2.1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři320129:86
3.UKS Trolik Opole Gracze310210:223
4.FBC Lipník30036:390
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Lipník5:71:24
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers8:04:1
3.UKS Trolik Opole Gracze0:13
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři4:3

Skupina MA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo330034:79
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří320121:106
3.ULKS Olimpia Łochów31027:243
4.K1 Florbal Židenice30032:230
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří7:09:2
2.1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo8:514:1
3.K1 Florbal Židenice1:12
4.ULKS Olimpia Łochów4:1

Skupina MB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Zlín Lions U13330018:59
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno320120:86
3.SK K2 Prostějov30126:181
4.FIT SPORTS CLUB Rebels30126:191
#Tým1.2.3.4.
1.SK K2 Prostějov1:54:4
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno9:17:2
3.Zlín Lions U135:4
4.FIT SPORTS CLUB Rebels0:8

Skupina MC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Přerov330022:39
2.1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán320111:126
3.TJ Olympia Bruntál310211:133
4.FBC Tigers Poruba30034:200
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Tigers Poruba0:64:5
2.FBC Přerov9:06:0
3.TJ Olympia Bruntál3:7
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán6:2

Skupina MD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FbC Coyotes Jablunkov320112:126
2.1. FbK Eagles Orlová320113:86
3.F. K. TROOPERS Moravany31118:94
4.Gepardi Brno30126:101
#Tým1.2.3.4.
1.1. FbK Eagles Orlová3:14:6
2.F. K. TROOPERS Moravany1:65:1
3.Gepardi Brno2:2
4.FbC Coyotes Jablunkov5:3

Skupina ME

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1.MVIL Ostrava330017:39
2.FbK Kobylisy32018:116
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers31023:93
4.Florbal Torpedo Havířov30033:80
#Tým1.2.3.4.
1.Florbal Torpedo Havířov1:20:2
2.FbK Kobylisy4:22:9
3.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers0:2
4.1.MVIL Ostrava6:1

Skupina MF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Fbc Topgal Šternberk330035:79
2.Snipers Bratislava320125:86
3.Floorball Top Team310225:113
4.FBC SVČ Odry30030:590
#Tým1.2.3.4.
1.Floorball Top Team3:419:0
2.Fbc Topgal Šternberk7:323:0
3.Snipers Bratislava4:5
4.FBC SVČ Odry0:17

Skupina MG

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.David Moravec Hockey Academy330020:19
2.Svrčinovec320113:166
3.FbK Horní Suchá 04310211:123
4.UKS Trolik Opole/Grazce30030:150
#Tým1.2.3.4.
1.FbK Horní Suchá 045:00:5
2.Svrčinovec7:61:10
3.UKS Trolik Opole/Grazce0:5
4.David Moravec Hockey Academy5:0

Skupina MH

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Vikings Kopřivnice330027:69
2.itelligence Bulldogs Brno320123:116
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí30126:191
4.Zlín Lions U1230127:271
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí4:42:6
2.itelligence Bulldogs Brno9:03:9
3.Zlín Lions U122:11
4.FBC Vikings Kopřivnice12:1

Skupina MZA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice430121:149
2.FBS Olomouc421113:67
3.FBC SVČ Odry421115:187
4.FBK BCF Dukla Banská Bystrica420219:116
5.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava40045:240
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBK BCF Dukla Banská Bystrica3:42:3
2.FBC SVČ Odry5:23:44:11
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava0:80:7
4.FBS Olomouc2:21:2
5.1. SC TEMPISH Vítkovice4:64:3

Skupina PA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava440029:2412
2.FbC Coyotes Jablunkov430125:179
3.FBC Přerov411227:194
4.F. K. TROOPERS Moravany411220:164
5.MMKS Podhale400413:380
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava6:48:7
2.FBC Přerov5:65:5
3.MMKS Podhale8:92:12
4.F. K. TROOPERS Moravany9:12:4
5.FbC Coyotes Jablunkov6:26:58:2

Skupina PB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. FbK Eagles Orlová431028:2010
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno421122:207
3.Floorball Top Team420217:176
4.FBS Olomouc403114:153
5.Florbal Torpedo Havířov401314:231
#Tým1.2.3.4.5.
1.1. FbK Eagles Orlová7:37:6
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno6:97:5
3.FBS Olomouc5:54:4
4.Florbal Torpedo Havířov3:33:6
5.Floorball Top Team2:53:2

Skupina PC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice440048:312
2.ŠK Juventa pri CVČ v Žiline430128:89
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - holky420213:276
4.FbK Horní Suchá 08410310:413
5.UKS Trolik Opole/Grazce40040:200
#Tým1.2.3.4.5.
1.FbK Horní Suchá 081:113:7
2.1. SC TEMPISH Vítkovice23:16:2
3.UKS Trolik Opole/Grazce0:50:5
4.ŠK Juventa pri CVČ v Žiline7:55:010:1
5.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - holky0:145:0

Skupina SA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Peaches IBK 02330024:39
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří311112:114
3.ŠK 1.FBC Trenčín30216:122
4.1.MVIL Ostrava30125:211
#Tým1.2.3.4.
1.1.MVIL Ostrava0:81:9
2.ŠK 1.FBC Trenčín4:41:1
3.Peaches IBK 027:1
4.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří2:9

Skupina SB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.TJ Slovan Havířov330012:59
2.UKS Feniks Kramarzyny320112:66
3.FBO Letovice31027:103
4.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí30036:160
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí0:73:4
2.UKS Feniks Kramarzyny5:32:3
3.FBO Letovice0:5
4.TJ Slovan Havířov5:0

Skupina SC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.itelligence Bulldogs Brno321016:57
2.FbC Asper Šumperk32109:47
3.ZFK Petrovice31025:133
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Modrobílí30034:120
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Modrobílí1:42:4
2.FbC Asper Šumperk4:12:0
3.itelligence Bulldogs Brno3:3
4.ZFK Petrovice1:9

Skupina SD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers321024:57
2.FBC Vikings Kopřivnice320116:86
3.FbK Kobylisy311116:94
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí30031:350
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí0:110:9
2.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers15:16:1
3.FbK Kobylisy3:3
4.FBC Vikings Kopřivnice6:2

Skupina SE

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Fbc Topgal Šternberk330028:49
2.Zlín Lions U15311110:114
3.ŠK GAMA Košice31117:134
4.FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm30032:190
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm1:20:4
2.Fbc Topgal Šternberk13:17:2
3.ŠK GAMA Košice1:8
4.Zlín Lions U154:4

Skupina SF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Floorball Top Team11006:43
2.Fbc Topgal Šternberk11005:23
3.Peaches IBK 0011006:33
4.Peaches IBK 0111008:13
5.Peaches IBK 0211008:13
6.FBS Olomouc11004:33
7.1. SC TEMPISH Vítkovice110012:23
8.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří11008:33
9.1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátoři11003:13
10.1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo110015:03
11.F1/A2/D2/E2/B4/C4/A500000:00
12.itelligence Bulldogs Brno10011:30
13.Fbc Uničov black10014:60
14.Tatran Střešovice10013:60
15.A1/B1/C3/D3/E3/F400000:00
16.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří10011:80
17.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava10012:120
18.FbK Kobylisy10010:150
19.1.MVIL Ostrava10013:80
20.FBC SVČ Odry10013:40
21.itelligence Bulldogs Brno10011:80
22.E1/F1/C2/D2/G3/H3/A4/B400000:00
23.FBC Frýdek-Místek10012:50
24.Florbal Torpedo Havířov330018:39
25.Gepardi Brno320122:56
26.EUKS Spartakus Sicieńko31024:133
27.FBC Přerov holky30032:250
#Tým1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.
1.Florbal Torpedo Havířov3:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:010:0
2.Gepardi Brno3:511:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:011:0
3.EUKS Spartakus Sicieńko0:8
4.FBC Přerov holky2:4

Skupina SG

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Frýdek-Místek32016:56
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno31208:55
3.FBC Přerov31117:74
4.K1 Florbal Židenice30125:91
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Frýdek-Místek2:14:1
2.FBŠ Hummel Hattrick Brno3:02:2
3.K1 Florbal Židenice3:3
4.FBC Přerov4:1

Skupina SH

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří330032:29
2.FBS Olomouc32017:106
3.ULKS Olimpia Łochów310211:133
4.FBC Tigers Poruba30033:280
#Tým1.2.3.4.
1.ULKS Olimpia Łochów2:38:2
2.1. SC TEMPISH Vítkovice Modří8:116:1
3.FBS Olomouc0:8
4.FBC Tigers Poruba0:4

Skupina SZA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.MMKS Podhale660042:818
2.1. SC TEMPISH Vítkovice641127:1613
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava641118:2213
4.FBC SVČ Odry620412:226
5.K1 Florbal Židenice620411:186
6.FBC Přerov610510:213
7.TKKF Jadberg Pionier Tychy61059:223
#Tým1.2.3.4.5.6.7.
1.K1 Florbal Židenice3:55:31:5
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:31:114:2
3.FBC Přerov0:14:11:5
4.TKKF Jadberg Pionier Tychy1:20:54:2
5.MMKS Podhale4:16:110:4
6.1. SC TEMPISH Vítkovice2:24:07:2
7.FBC SVČ Odry1:04:11:6
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Tabulky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

tomtomsport
 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
POZOR ZMĚNA V ELÉVECH
28.5.2017 - Zápas ve skupině E 1.MVIL Ostrava vs Florbal Vsetín se bude hrát v sobotu 3.6.2017 v 10:15 na SH Gajdošova
VYLOUČENÍ
1.4.2017 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
1.3.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
1.2.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
1.1.2017 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
 
 
 
Fotografie