Statistiky Přípravka

Vybrat kategorii
# Post Jméno a příjmení Tým ZGAB
10 hráč Zuzanna BUCZYŃSKADragons Płoskinia 8 14 4 18
12 hráč šimon KALETAFbK Horní Suchá 09 5 14 3 17
1 hráč Josef LOUČKAFBŠ Hattrick Brno 8 14 3 17
22 hráč Matouš KALETAFbK Horní Suchá 09 5 5 11 16
66 hráč Marc CEREJAFlorbal Torpedo Havířov 5 11 4 15
63 hráč Václav BURA1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 12 2 14
1 hráč Jan ŽDÍMALFBŠ Hattrick Brno 8 10 4 14
hráč Tobiáš FRANĚC1. FBC Karviná 4 8 5 13
hráč Tomáš KUBICIUS1. FBC Karviná 4 8 5 13
39 hráč Adam ZUŠČÁKF.K. TROOPERS Moravany 6 12 1 13
12 hráč Anna KYTLICOVÁFBC Přerov 5 9 3 12
84 hráč Dominik NOVÁK1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 9 3 12
41 hráč Tomáš DULOVECFBC Přerov 5 6 5 11
8 hráč Karel FRITSCHERSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 7 4 11
44 hráč Dominik JEMELKAFBC Přerov 5 6 5 11
1 hráč Michal POLÁKFBŠ Hattrick Brno 8 6 5 11
90 hráč Jakub ILLEK1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 9 1 10
85 hráč Jakub NOVÁK1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 3 7 10
5 hráč Štěpán ŠLESINGER1. MVIL Ostrava 5 6 4 10
9 hráč Jiří JURDAFBC Přerov 5 8 1 9
20 hráč Tomáš ORSÁGFBC Lipník 5 5 4 9
21 hráč Kristýna JEDLIČKOVÁF.K. TROOPERS Moravany 6 6 2 8
7 hráč Vojta KOUTNÝFBC Lipník 5 6 2 8
33 hráč Jonáš BABÁČEKFbC Coyotes Jablunkov 3 6 1 7
hráč Tomáš BARTEL1. FBC Karviná 4 6 1 7
18 hráč Jan BORIKFBS Olomouc 4 6 1 7
5 hráč Ondřej HÁJEKFBC Lipník 5 3 4 7
13 hráč Jan CHOBOTFbK Horní Suchá 09 5 2 5 7
1 hráč Dan JILČÍKFBŠ Hattrick Brno 8 1 6 7
28 hráč Adéla KALANDROVÁ1. MVIL Ostrava 5 4 3 7
9 hráč Marta KOMOROWSKADragons Płoskinia 8 6 1 7
6 hráč Karolína KORCHOVÁ1. MVIL Ostrava 5 5 2 7
10 hráč Jiří KOŽUŠNÍKFlorbal Torpedo Havířov 5 5 2 7
12 hráč Dominik PAVELECFBC Lipník 5 6 1 7
81 hráč Isabela PETRSKOVSKÁF.K. TROOPERS Moravany 6 5 2 7
4 hráč Ondřej SIEGLFBC Lipník 5 5 2 7
6 hráč Václav ŠNEJVAJSFBS Olomouc 4 5 2 7
11 hráč Tobiáš VOLFFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 6 6 1 7
2 hráč Prokop COUFALFBS Olomouc 4 3 3 6
hráč Adam FOLTYN1. FBC Karviná 4 2 4 6
1 hráč Lukáš HORÁKFBŠ Hattrick Brno 8 2 4 6
8 hráč Šimon KONVIČNÝFBC Lipník 5 2 4 6
26 hráč Adéla MÁLKOVÁFBC Přerov 5 3 3 6
6 hráč Robert MAREKSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 4 2 6
17 hráč Richard PETŘÍKFbK Horní Suchá 09 5 4 2 6
29 hráč Martin SOMRFBC Přerov 5 4 2 6
2 hráč Ondřej STRAUCH1. MVIL Ostrava 5 5 1 6
7 hráč Jakub URBANČÍKFlorbal Torpedo Havířov 5 5 1 6
1 hráč Karel WEISSFBŠ Hattrick Brno 6 5 1 6
15 hráč Aniela WIECZOREKDragons Płoskinia 8 1 5 6
1 hráč Tomáš DANĚKFBŠ Hattrick Brno 8 3 2 5
74 hráč Daniel HOFFMANNFlorbal Torpedo Havířov 5 3 2 5
86 hráč Jiří CHVĚJA1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 1 4 5
1 hráč Jakub CHYTILFBŠ Hattrick Brno 8 3 2 5
14 hráč Weronika JACKOWSKADragons Płoskinia 8 3 2 5
hráč Kryštof LEHNERT1. FBC Karviná 4 2 3 5
hráč Michal MAZUR1. FBC Karviná 4 4 1 5
68 hráč Matyáš STUCHLÍK1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 1 4 5
61 hráč Adina VEJROSTOVÁSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 5 0 5
hráč Ondřej WIDTMANN1. FBC Karviná 4 4 1 5
1 hráč Maxim BLUSCHKEFBŠ Hattrick Brno 8 4 0 4
4 hráč Martin CIBULKASokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 0 4 4
2 hráč David DOLEČEKF.K. TROOPERS Moravany 6 3 1 4
25 hráč Sebastian FIALAF.K. TROOPERS Moravany 6 3 1 4
1 hráč Šimon JONÁŠFBŠ Hattrick Brno 8 1 3 4
22 hráč Adrian JUŘICAFBC Lipník 5 1 3 4
4 hráč Jakub KÁRNÝFBS Olomouc 4 3 1 4
88 hráč Milan MICHÁLEKFBC Lipník 5 4 0 4
80 hráč Miroslav MOTÚZF.K. TROOPERS Moravany 6 3 1 4
1 hráč Martin PROCHÁZKAFBŠ Hattrick Brno 8 4 0 4
36 hráč Tobiáš ROCHLAFBC Přerov 5 2 2 4
27 hráč Jakub ŠILHANFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 6 1 3 4
9 hráč Bartoloměj TKÁČSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 1 3 4
68 hráč Adam VAŠINAFbK Horní Suchá 09 5 3 1 4
62 hráč Ondřej VÝTISK1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 4 0 4
24 hráč Alex BAKFBS Olomouc 4 1 2 3
55 hráč Martin DUSTORFlorbal Torpedo Havířov 5 1 2 3
hráč Jiří GALLA1. FBC Karviná 4 1 2 3
17 hráč Jagoda GREŃDragons Płoskinia 8 2 1 3
21 hráč Daniel HOSTÝNEKFBC Lipník 5 3 0 3
9 hráč Vít KOLKOPFlorbal Torpedo Havířov 5 2 1 3
2 hráč Matěj KONVIČNÝFBC Lipník 5 2 1 3
29 hráč Tadeáš KRUMPHOLZFBS Olomouc 4 3 0 3
16 hráč Julia KRUPKADragons Płoskinia 8 1 2 3
15 hráč Sebastian KUČAFlorbal Torpedo Havířov 5 0 3 3
28 hráč Linda KUNTOŠOVÁFlorbal Torpedo Havířov 5 2 1 3
35 hráč Karolina LOSKOTOVÁF.K. TROOPERS Moravany 6 3 0 3
27 hráč Barbora LYSKOVÁFlorbal Torpedo Havířov 5 2 1 3
76 hráč Filip MALINA1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 2 1 3
2 hráč Veronika MALIŠOVÁ1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 3 0 3
25 hráč Jan MATĚJEK1. MVIL Ostrava 5 2 1 3
84 hráč Ondřej NOVÁKF.K. TROOPERS Moravany 6 2 1 3
38 hráč Tadeáš OLESZFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 6 3 0 3
16 hráč Jakub RYŠAVÝF.K. TROOPERS Moravany 6 2 1 3
9 hráč Barbora SIEGLOVÁFBC Lipník 5 3 0 3
16 hráč FIlip ŠOLCPaskov Saurians 3 2 1 3
64 hráč Ondřej ADÁMEKSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 1 1 2
35 hráč Eva ALAGIČOVÁFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 2 0 2
47 hráč Jakub BALNERFBS Olomouc 2 1 1 2
hráč Šimon BASTA1. FBC Karviná 4 2 0 2
11 hráč Tomáš FRYDRYCHPaskov Saurians 3 2 0 2
1 hráč Vojta JONÁŠFBŠ Hattrick Brno 8 2 0 2
25 hráč Antonín JURÁSEKFBS Olomouc 4 1 1 2
27 hráč Adam KABILKAFBC Přerov 5 1 1 2
5 hráč Jakub KIPRÝSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 2 0 2
12 hráč Soňa KLIMEŠOVÁFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 1 1 2
24 hráč Kateřina KLIMSZOVÁFbK Horní Suchá 09 5 0 2 2
19 hráč Jakub KORDEKFBS Olomouc 4 1 1 2
7 hráč Carmen KURUCOVÁ1. MVIL Ostrava 5 0 2 2
69 hráč Matěj LAVIČKA1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 1 1 2
62 hráč Michal MAJARFBC Přerov 5 1 1 2
3 hráč Jakub MAJERFBS Olomouc 4 0 2 2
46 hráč Filip PRAŠIVKAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 6 1 1 2
88 hráč Tobiáš RUSS1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 1 1 2
24 hráč Štěpán SIKORAFbC Coyotes Jablunkov 3 2 0 2
44 hráč Jakub SILNÝFBS Olomouc 4 1 1 2
3 hráč Zuzana SLÍVOVÁ1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 1 1 2
17 hráč Dominik TOMÁNEKPaskov Saurians 3 0 2 2
11 hráč Čeněk VLKSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 2 0 2
7 hráč Michał WIECZOREKDragons Płoskinia 8 1 1 2
12 hráč Zuzana ZBOŘILOVÁSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 1 1 2
30 hráč Simona ŽITNÍKOVÁFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 0 2 2
10 hráč Damián DAMPHAFbC Coyotes Jablunkov 3 1 0 1
30 hráč Adam FRIEDRICHFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 6 1 0 1
99 hráč Ondřej GOBELFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 1 0 1
8 hráč Stella GORKOVÁPaskov Saurians 3 1 0 1
20 hráč Oliver GORYCZKAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 6 1 0 1
10 hráč Jiří HAŠEKFbK Horní Suchá 09 5 1 0 1
17 hráč Marek HERMANNFbC Coyotes Jablunkov 3 0 1 1
8 hráč Ondřej HUČÍNFbK Horní Suchá 09 5 0 1 1
64 hráč Ondřej ILLEK1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 1 0 1
91 hráč Jakub JOHN1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 1 1
40 hráč Vojtěch JURDAFBC Přerov 5 1 0 1
59 hráč Václav MAKYČAF.K. TROOPERS Moravany 6 0 1 1
69 hráč Adam MAREKSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 0 1 1
83 hráč Vojtěch MRUZEKFbC Coyotes Jablunkov 3 1 0 1
6 hráč Patrik NEDĚLAFbK Horní Suchá 09 5 0 1 1
91 brankář Sam PEDRIALLIFBS Olomouc 4 0 1 1
20 hráč Jan PEŠEKF.K. TROOPERS Moravany 6 1 0 1
hráč Lukáš PLETNICKÝ1. FBC Karviná 4 0 1 1
15 hráč Jan POLLAKPaskov Saurians 3 1 0 1
10 hráč Sebastian RAINISCHFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 6 0 1 1
50 hráč Tomáš ROSENBACHF.K. TROOPERS Moravany 6 1 0 1
23 hráč Jolana RYBNIKÁŘOVÁ1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 1 1
12 hráč Martyna RYCKODragons Płoskinia 8 0 1 1
hráč Marek SASIN1. FBC Karviná 4 1 0 1
1 hráč Adam SLÍVKOF.K. TROOPERS Moravany 6 0 1 1
65 hráč Ondřej STAŠA1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 1 0 1
8 hráč Antonín SUSZKAFbC Coyotes Jablunkov 3 0 1 1
hráč Ondřej SZERUDA1. FBC Karviná 4 1 0 1
30 hráč Martin TKADLECFBC Přerov 4 0 1 1
16 brankář Aleš VÍCHAFBC Lipník 5 1 0 1
1 hráč Karel WEISSFBŠ Hattrick Brno 1 1 0 1
28 hráč Tereza ŽITNÍKOVÁFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 1 0 1
21 hráč Jan BABINECFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 0 0 0
13 hráč Adam BARÁKFlorbal Torpedo Havířov 2 0 0 0
71 brankář Nicolas BEERF.K. TROOPERS Moravany 6 0 0 0
1 brankář Matěj BRYCHTAPaskov Saurians 3 0 0 0
8 hráč Tymoteusz BUCZYŃSKIDragons Płoskinia 8 0 0 0
6 hráč Szymon BYCZKODragons Płoskinia 8 0 0 0
30 hráč Patrik BYRTUSFbC Coyotes Jablunkov 3 0 0 0
23 hráč Tomáš CVRČEKFBS Olomouc 4 0 0 0
15 hráč Ester ČERNOCKÁ1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 0 0
1 brankář Matyáš DOKOUPIL1. MVIL Ostrava 4 0 0 0
4 hráč Valérie DUDOVÁ1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 0 0
23 brankář Mariana FIEDLEROVÁFlorbal Torpedo Havířov 5 0 0 0
29 hráč Sebastian FILIPFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 6 0 0 0
5 hráč Michal FORMANPaskov Saurians 3 0 0 0
89 hráč Vojtěch GRYZ1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 0 0
9 hráč FIlip GURECKÝPaskov Saurians 3 0 0 0
4 hráč Marcelina HNATYSZYNDragons Płoskinia 8 0 0 0
9 hráč Daniel HOLEŠFbK Horní Suchá 09 5 0 0 0
7 brankář Lukáš HOLUŠA1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 0 0
1 brankář Aleksandra HRYBEKDragons Płoskinia 8 0 0 0
67 hráč Otmar HUČALA1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 0 0 0
91 hráč Jáchym HUČÍNFbK Horní Suchá 09 5 0 0 0
13 hráč Vít CHALUPECKÝPaskov Saurians 3 0 0 0
92 hráč Marek JASTRZEMBSKIFlorbal Torpedo Havířov 5 0 0 0
64 hráč Lukáš JETMARF.K. TROOPERS Moravany 6 0 0 0
19 hráč Julie JEZIORSKÁFbK Horní Suchá 09 2 0 0 0
7 hráč Tomáš JUŘÍČEKFBS Olomouc 1 0 0 0
7 hráč Tomáš JUŘÍČEKFBS Olomouc 2 0 0 0
31 hráč Roman JUŘINA1. MVIL Ostrava 5 0 0 0
6 hráč Matěj KALUŽAPaskov Saurians 3 0 0 0
15 brankář David KASL1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 0 0 0
14 hráč Michal KLIMUNDAPaskov Saurians 3 0 0 0
34 hráč Tomáš KONOPKAFBS Olomouc 2 0 0 0
99 hráč Matyáš KOVALOVSKÝFlorbal Torpedo Havířov 5 0 0 0
21 brankář Štěpán KRMÁŠEKFlorbal Torpedo Havířov 5 0 0 0
7 hráč Matěj KROČILFbK Horní Suchá 09 5 0 0 0
12 hráč Jakub KUBÁNEKPaskov Saurians 3 0 0 0
14 hráč Petr KUREKFbC Coyotes Jablunkov 3 0 0 0
54 hráč Štěpán KUREKFbC Coyotes Jablunkov 3 0 0 0
23 hráč Martin KVAPILFBC Přerov 5 0 0 0
59 hráč Matyáš LACINAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 6 0 0 0
55 hráč Tomáš LISAF.K. TROOPERS Moravany 6 0 0 0
5 hráč Borys LISOWSKIDragons Płoskinia 8 0 0 0
11 brankář Václac LIŠIFKAFBC Lipník 5 0 0 0
31 hráč Šárka LÖRINCZOVÁFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 0 0 0
hráč Alex MALÍŘ1. FBC Karviná 4 0 0 0
80 hráč Šimon MARTINÁSEK1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 0 0
70 hráč Antonín MARTINECFlorbal Torpedo Havířov 5 0 0 0
22 hráč Šimon MATĚJOVFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 4 0 0 0
7 hráč Vincent MIŠUNSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 0 0 0
36 hráč Josef MRKVAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí 6 0 0 0
76 brankář Dominik NEDĚLA1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 0 0
1 brankář Karolína NEDĚLOVÁFbK Horní Suchá 09 5 0 0 0
1 brankář Vilém NĚMECFBC Přerov 5 0 0 0
16 hráč Dorka NEORALOVÁFbK Horní Suchá 09 5 0 0 0
2 brankář Anna NISIEWICZDragons Płoskinia 8 0 0 0
13 hráč Wiktoria OCIPKADragons Płoskinia 2 0 0 0
17 hráč Marek PAVLÁSEKFBC Přerov 5 0 0 0
1 brankář Jan PIMEKFBŠ Hattrick Brno 8 0 0 0
8 hráč Lucie RAŠKOVÁ1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 0 0
10 hráč Josef RICHTERPaskov Saurians 3 0 0 0
3 hráč Jakub RUSZFbC Coyotes Jablunkov 3 0 0 0
15 brankář Janis RUSZFbC Coyotes Jablunkov 3 0 0 0
1 hráč Tomáš SATRAPASokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 0 0 0
70 hráč Lukáš SIKORA1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 0 0
18 hráč Adéla SOJKOVÁFbK Horní Suchá 09 5 0 0 0
19 hráč Šimon STRAKAFbK Horní Suchá 09 5 0 0 0
77 hráč Jakub SZMEKFbC Coyotes Jablunkov 3 0 0 0
1 brankář Sabina ŠIMAŇOKOVÁ1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 0 0 0
29 hráč Ida ŠIMONOVÁFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 0 0 0
36 hráč Lea ŠIMONOVÁFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 0 0 0
13 hráč Ondřej ŠTĚPÁNEKSokol Brno I EMKOCase Gullivers 4 0 0 0
25 hráč Zdeněk TESAŘÍKFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 0 0 0
30 hráč Martin TKADLECFBC Přerov 4 0 0 0
66 hráč Patrik TYL1. SC TEMPISH Vítkovice Modří 4 0 0 0
brankář Daniel URBÁNEK1. FBC Karviná 4 0 0 0
33 hráč David VANĚKFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří 4 0 0 0
2 hráč Waldemar WALAFbK Horní Suchá 09 5 0 0 0
77 hráč Jakub WEISS1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí 6 0 0 0
9 brankář Jakub ZEMANF.K. TROOPERS Moravany 6 0 0 0
13 hráč Kryštof ŽÍDEK1. MVIL Ostrava 5 0 0 0


 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Registrace na h.nádraží
23.05.2018 - V pátek 1.6.2018 se bude možné kromě registrace na TROJHALÍ, registrovat i na hlavním vlakovém nádraží Ostrava. Registrace bude probíhat od 8:00 do 13:00
Časy finálových zápasů
19.05.2018 - 13:00 - Finále B13 - mladších žáků
14:15 - Finále G15 - starších žákyň
14:30 - Finále G13 - mladších žákyň
15:30 - Finále B09 - přípravek
15:30 - Finále B15 - starších žáků
16:30 - Finále B11 - elévů
16:45 - Finále B17 - dorostenky
18:00 - Finále B17 - dorostenců
VYLOUČENÍ
01.04.2018 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Facebook
 
 
 
Fotografie