Přihlášené týmy - 2016

Vybrat kategorii

Předchozí ročníky: 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

Junior Ostrava Cup 2016 (03. – 05.06.2016 - Přípravka 2007)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (10)
2.Česká republikaFBŠ Hummel Hattrick BrnoANOSOUPISKA (14)
3.Česká republika1.FBC KarvináANOSOUPISKA (13)
4.Česká republikaFBC Coyotes JablunkovANOSOUPISKA (15)
5.Česká republikaFlorbal Torpedo HavířovANOSOUPISKA (18)
6.SlovenskoŠK Juventa Žilina pri CVČ ŽilinaANOSOUPISKA (12)
7.Česká republikaMS Kinder TeamANOSOUPISKA (18)
8.Česká republika1. SC Vítkovice LvíčataANOSOUPISKA (17)
9.Česká republika1. SC Vítkovice TygříciANOSOUPISKA (17)
10.Česká republikaF.K. TROOPERS MoravanyANOSOUPISKA (16)
11.Česká republikaFbK Horní SucháANOSOUPISKA (23)
12.PolskoUKS WIATR LUDŹMIERZNESOUPISKA (12)
13.PolskaMMKS PodhaleNESOUPISKA (0)

Junior Ostrava Cup 2016 (03. – 05.06.2016 - Elévové 2005)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (21)
2.Česká republikaFBŠ Hummel Hattrick BrnoANOSOUPISKA (17)
3.Česká republika1.FBC KarvináANOSOUPISKA (15)
4.Česká republikaFBC Start98ANOSOUPISKA (23)
5.PolskoULKS Olimpia ŁochówNESOUPISKA (10)
6.Česká republikaFbK KobylisyANOSOUPISKA (18)
7.Česká republikaFBS Tempish OlomoucANOSOUPISKA (11)
8.Česká republikaFbc UničovANOSOUPISKA (14)
9.Česká republikaFlorbal Torpedo HavířovANOSOUPISKA (19)
10.SlovenskoFBC Blueberries ModraANOSOUPISKA (13)
11.SlovenskoŠK Juventa Žilina pri CVČ ŽilinaANOSOUPISKA (14)
12.Česká republikaFbK Horni SucháANOSOUPISKA (20)
13.Česká republika1. FbK Eagles OrlováANOSOUPISKA (14)
14.Česká republikaMS Kinder TeamANOSOUPISKA (22)
15.Česká republikaFIT Sport Club Rebels HradecANOSOUPISKA (14)
16.Česká republikaGepardi BrnoANOSOUPISKA (13)
17.Česká republika1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (17)
18.Česká republikaFbk Škorpioni OstravaANOSOUPISKA (17)
19.Česká republika1. SC Vítkovice DraciANOSOUPISKA (19)
20.Česká republika1. SC Vítkovice AligátořiANOSOUPISKA (19)
21.Česká republikaDům Dětí a mládeže Heřmanův MěstecANOSOUPISKA (19)
22.Česká republikaFbc ŠternberkANOSOUPISKA (12)

Junior Ostrava Cup 2016 (03. – 05.06.2016 - Ml. žačky 2003)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP BONUSIA OstravaANOSOUPISKA (21)
2.Česká republikaFBC Start98ANOSOUPISKA (14)
3.Česká republikaTEMPISH FBS OlomoucANOSOUPISKA (15)
4.Česká republika1. SC VítkoviceANOSOUPISKA (17)
5.PolskoPUKS TrzebiniaNESOUPISKA (11)
6.PolskoUKS WIATR LUDŹMIERZNESOUPISKA (12)

Junior Ostrava Cup 2016 (03. – 05.06.2016 - Ml. žáci 2003)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutíANOSOUPISKA (18)
2.Česká republikaFBš Hummel Hattrick BrnoANOSOUPISKA (18)
3.Česká republikaFBC Start98ANOSOUPISKA (16)
4.Česká republikaStartíčekANOSOUPISKA (15)
5.Česká republikaFBC UničovANOSOUPISKA (16)
6.Česká republikaFBC Spartak PřerovANOSOUPISKA (16)
7.PolskoULKS Olimpia ŁochówNESOUPISKA (12)
8.Česká republikaFBC Vikings KopřivniceANOSOUPISKA (14)
9.Česká republikaFbK KobylisyANOSOUPISKA (20)
10.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (20)
11.Česká republikaFlorbal Torpedo HavířovANOSOUPISKA (19)
12.Česká republika1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (18)
13.Česká republikaZlín Lions U13ANOSOUPISKA (17)
14.Česká republika1. SC Vítkovice HurikánANOSOUPISKA (14)
15.Česká republika1. SC Vítkovice TornádoANOSOUPISKA (16)
16.Česká republikaPanthers OtrokoviceANOSOUPISKA (18)
17.PolskoUKS Bankówka ZielonkaNESOUPISKA (16)
18.PolskaULKS JÓZEFINANESOUPISKA (15)
19.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava modríANOSOUPISKA (20)

Junior Ostrava Cup 2016 (03. – 05.06.2016 - St.žáci 2001)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutíANOSOUPISKA (17)
2.Česká republikaFBŠ Hummel Hattrick BrnoANOSOUPISKA (16)
3.Česká republikaFBC Sokol Frenštát pod RadhoštěmANOSOUPISKA (16)
4.Česká republikaPeaches IBK 01ANOSOUPISKA (16)
5.Česká republikaitelligence Bulldogs BrnoANOSOUPISKA (20)
6.Česká republikaFBC Start98ANOSOUPISKA (21)
7.Česká republikaFBC UničovANOSOUPISKA (18)
8.Česká republika1. Fbk Eagles OrlováANOSOUPISKA (13)
9.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (20)
10.PolskoULKS Olimpia ŁochówNESOUPISKA (12)
11.Česká republikaFBC KSVČ Juventus OdryANOSOUPISKA (18)
12.Česká republikaFbK KobylisyANOSOUPISKA (21)
13.Česká republikaTJ Slovan HavířovANOSOUPISKA (14)
14.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovANOSOUPISKA (16)
15.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava černíANOSOUPISKA (19)
16.Česká republikaZFK. PetroviceANOSOUPISKA (18)
17.Česká republika1.FBK Rožnov pod RadhoštěmANOSOUPISKA (16)
18.Česká republikaTorpedo HavířovANOSOUPISKA (21)
19.Česká republikaFlorbal VsetínANOSOUPISKA (16)
20.Česká republikaFBC Vikings KopřivniceANOSOUPISKA (12)
21.Česká republika1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (17)
22.Česká republikaZlín Lions U14ANOSOUPISKA (16)
23.Česká republikaZlín Lions U15ANOSOUPISKA (17)
24.Česká republikaFBC Piraně Frýdek-MístekANOSOUPISKA (15)
25.Česká republika1. SC VítkoviceANOSOUPISKA (18)
26.Česká republika1. SC Vítkovice ModříANOSOUPISKA (21)
27.PolskoUKS Bankówka ZielonkaNESOUPISKA (13)

Junior Ostrava Cup 2016 (03. – 05.06.2016 - Dorostenky 1999)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP BONUSIA OstravaANOSOUPISKA (24)
2.Česká republikaFBC Spartak PřerovANOSOUPISKA (23)
3.Česká republikaitelligence Bulldogs BrnoANOSOUPISKA (17)
4.Česká republikaFBC Ossiko TřinecANOSOUPISKA (14)
5.Česká republika1. SC Vítkovice bíléANOSOUPISKA (15)
6.PolskoPUKS TrzebiniaANOSOUPISKA (14)
7.PolskoMMKS PodhaleNESOUPISKA (17)
8.Česká republika1. SC Vítkovice modréNESOUPISKA (16)

Junior Ostrava Cup 2016 (03. – 05.06.2016 - Dorostenci 1999)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutíANOSOUPISKA (11)
2.Česká republikaFBC Sokol Frenštát pod RadhoštěmANOSOUPISKA (19)
3.Česká republikaPeaches IBK 00ANOSOUPISKA (19)
4.Česká republikaFBC Spartak SlatiňanyANOSOUPISKA (21)
5.Česká republikaAlfasamci U17ANOSOUPISKA (14)
6.Česká republikaFBŠ Hummel Hattrick BrnoANOSOUPISKA (19)
7.Česká republikaSK K2 Sportcentrum ProstějovANOSOUPISKA (17)
8.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (23)
9.Česká republikaTJ Slovan HavířovANOSOUPISKA (14)
10.Český republikaZFK PetroviceANOSOUPISKA (14)
11.Česká republikaFbK Horní SucháANOSOUPISKA (20)
12.Česká republika1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (20)
13.Česká republikaFBC Tigers PorubaANOSOUPISKA (12)
14.Česká republika1. SC VítkoviceANOSOUPISKA (24)
15.Česká republikaFlorbal Torpedo HavířovANOSOUPISKA (17)
16.Česká republikaFBC SlušoviceANOSOUPISKA (18)
17.Česká republikaTatran StřešoviceANOSOUPISKA (21)
18.Česká republikaFBC Frýdek-MístekANOSOUPISKA (14)
19.Česká republika1. SC Vítkovice ModříANOSOUPISKA (18)
20.PolskaULKS JÓZEFINANESOUPISKA (13)
21.Česká republikaFBC Ossiko TřinecANOSOUPISKA (14)
22.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava modríANOSOUPISKA (12)
 
Týmy
  1. Přihlášené týmy
  2. Přihláška

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
 
 
 
 
Krátké zprávy
Spouštíme registraci
16.04.2021 - Startuje registraci na další ročník Ostrava cupu. Letošní ročník bude ve znamení hned několika změn. Tou hlavní je termín trunaje, který zůstává stejně jako v loňském roce 12. - 14. 08. 2021. Další změnou je úprava kategorií. Vzhledem k tomu, že se turnaj uskuteční na konci léta, budou kategorii uzpůsobeny na nadcházející sezóny, nikoliv jako v minulosti na sezónou odehranou. Letošní Ostrava cup se bude hrát pouze v mládežnických kategoriích, tedy po Juniory.
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/junior/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
 
 
 
Fotografie