Přihlášené týmy - 2019

Vybrat kategorii

Předchozí ročníky: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Dorostenky 2002) G17

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (20)
2.Česká republikaFBC PřerovANOSOUPISKA (20)
3.Česká republikaFbC Asper ŠumperkANOSOUPISKA (13)
4.Česká republikaFBS OlomoucANOSOUPISKA (15)
5.PolskoPUKS TRZEBINIAANOSOUPISKA (13)
6.Česká republikaZlín LionsANOSOUPISKA (17)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Dorostenci 2002) B17

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (17)
2.Česká republikaFBC TJ Sokol Frenštát pod RadhoštěmANOSOUPISKA (14)
3.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovANOSOUPISKA (15)
4.Česká republikaFLORBAL VSETÍNANOSOUPISKA (14)
5.Česká republikaFBC PřerovANOSOUPISKA (16)
6.Česká republikaBLACK ANGELSANOSOUPISKA (17)
7.Česká republikaFBC UničovANOSOUPISKA (17)
8.Česká republikaFBC Ossiko TřinecANOSOUPISKA (19)
9.Česká republikaFBS OLOMOUCANOSOUPISKA (17)
10.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (22)
11.Česká republikaIBK FutureANOSOUPISKA (14)
12.Česká republikaTJ Viking KobylisyANOSOUPISKA (32)
13.Ćeská republikaFBC TIGERS PORUBAANOSOUPISKA (15)
14.Česká republikaFBK Atlas BlanskoANOSOUPISKA (16)
15.Česká republikaFbC Frýdek - MístekANOSOUPISKA (21)
16.Česká republikaBulldogs BrnoANOSOUPISKA (20)
17.Česká republikaTJ Slovan HavířovANOSOUPISKA (17)
18.PolskoSKS Olimpia LochowANOSOUPISKA (12)
19.Česká republikaWarriors Nový JičínANOSOUPISKA (13)
20.Česká republikaPolanka nad OdrouANOSOUPISKA (14)
21.Česká republikaZFK PetroviceANOSOUPISKA (15)
22.Česká republikaFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (14)
23.Česká republika1. MVIL OstravaANOSOUPISKA (19)
24.Česká republikaSKVANOSOUPISKA (14)
25.Česká republika1. FBC Sokol HusoviceANOSOUPISKA (14)
26.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice modříANOSOUPISKA (16)
27.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice bílíANOSOUPISKA (19)
28.Česká RepublikaPaskov SauriansANOSOUPISKA (16)
29.PolskaUKS Bankówka ZielonkaANOSOUPISKA (14)
30.Česká republikaFBC Spartak BílovecANOSOUPISKA (16)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Starší žačky 2004) G15

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaTorpedo HavířovANOSOUPISKA (15)
2.Česká republikaFBC PřerovANOSOUPISKA (17)
3.Česká republikaBulldogs BrnoANOSOUPISKA (18)
4.SlovenskoFBK BCF Dukla Banská BystricaANOSOUPISKA (15)
5.Česká republika1. SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (19)
6.Česká republikaS.K. P.E.M.A. OPAVAANOSOUPISKA (12)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Starší žáci 2004) B15

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (22)
2.Česká republikaFBK Atlas BlanskoANOSOUPISKA (15)
3.Česká republikaBlack Angels 2004ANOSOUPISKA (18)
4.Česká republikaBHF WolvesANOSOUPISKA (15)
5.Slovensko1.FBC FLORBAL TRENČÍNANOSOUPISKA (21)
6.Česká republikaFBC TJ Sokol Frenštát pod RadhoštěmANOSOUPISKA (21)
7.Česká republikaFBC Mohelnice - B15ANOSOUPISKA (15)
8.Česká republikaGepardi DDM Helceletka BrnoANOSOUPISKA (16)
9.Česká republikaFbC Asper ŠumperkANOSOUPISKA (13)
10.Česká republikaBLACK ANGELS 2005 YONEXANOSOUPISKA (17)
11.Česká republika1. FBK Eagles Orlová FlorbalshopANOSOUPISKA (17)
12.FinskoM-TeamANOSOUPISKA (19)
13.Česká republikaPANTHERS OTROKOVICEANOSOUPISKA (14)
14.Česká republikaTJ Viking KobylisyANOSOUPISKA (22)
15.Česká RepublikaTorpedo HavířovANOSOUPISKA (18)
16.Česká republikaFBC Vikings KopřivniceANOSOUPISKA (13)
17.Česká republikaFbK Horní SucháANOSOUPISKA (19)
18.SlovenskoSnipers Bratislava OrangeANOSOUPISKA (18)
19.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (25)
20.Česká republikaSK K2 ProstějovANOSOUPISKA (18)
21.Česká republikaTROOPERSANOSOUPISKA (18)
22.Česká republikaK1 Florbal ŽideniceANOSOUPISKA (16)
23.Česká republikaTEXAS LONGHORNSANOSOUPISKA (14)
24.Česká republikaFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (14)
25.Česká republikaFBC TIGERS PORUBAANOSOUPISKA (19)
26.Česká republika1. FBC KarvináANOSOUPISKA (21)
27.SlovenskoSnipers Bratislava BlackANOSOUPISKA (20)
28.Česká republikaBulldogs Brno BlackANOSOUPISKA (16)
29.Česká republikaBulldogs Brno OrangeANOSOUPISKA (16)
30.Česká republikaTJ Slovan HavířovANOSOUPISKA (12)
31.Česká republikaFbc Topgal ŠternberkANOSOUPISKA (12)
32.Česká republikaFBC HraniceANOSOUPISKA (16)
33.Česká republikaOkříšky DevilsANOSOUPISKA (12)
34.Česká republika1. MVIL OstravaANOSOUPISKA (16)
35.SlovenskoHurikán BratislavaANOSOUPISKA (18)
36.Česká republika1. SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (21)
37.Česká republikaHokejky OstravaANOSOUPISKA (13)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Mladší žačky 2006) G13

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (17)
2.ČeskoFBC Přerov LamiceANOSOUPISKA (15)
3.Česká republikaFBS Olomouc 2006ANOSOUPISKA (14)
4.Česká republikaTJ Znojmo LAUFEN CZANOSOUPISKA (13)
5.Česká republikaFbK Horní SucháANOSOUPISKA (17)
6.Česká republikaK1 Florbal ŽideniceANOSOUPISKA (18)
7.Česlá republikaFBC HraniceANOSOUPISKA (13)
8.Česká republika1. SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (16)
9.Česká republikaFBS Olomouc 2007ANOSOUPISKA (16)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Mladší žáci 2006) B13

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ŽlutíANOSOUPISKA (13)
2.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovANOSOUPISKA (21)
3.Česká republikaFBC Mohelnice - B13ANOSOUPISKA (14)
4.Česká republikaFLORBAL VSETÍNANOSOUPISKA (13)
5.Česká republikaStart98 Praha - KunraticeANOSOUPISKA (17)
6.Česká republikaGepardi DDM Helceletka BrnoANOSOUPISKA (15)
7.Česká republikaFBC PřerovANOSOUPISKA (21)
8.Česlá republikaFATR DubňanyANOSOUPISKA (17)
9.Česká republikaFBC Vikings KopřivniceANOSOUPISKA (16)
10.Česká republikaK1 Florbal ŽideniceANOSOUPISKA (17)
11.CRTJ Viking KobylisyANOSOUPISKA (19)
12.Česká republikaTorpedo HavířovANOSOUPISKA (24)
13.Česká republikaFbK Horní SucháANOSOUPISKA (18)
14.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (24)
15.SlovenskoSnipers Bratislava BLACKANOSOUPISKA (18)
16.SlovenskoSnipers Bratislava ORANGEANOSOUPISKA (18)
17.Česká republikaTROOPERSANOSOUPISKA (15)
18.Česká republikaFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (16)
19.Česká republikaFBK Škorpioni OstravaANOSOUPISKA (19)
20.Česká repulibkaTJ Sokol DobříšANOSOUPISKA (18)
21.Česká republikFBC TIGERS PORUBAANOSOUPISKA (17)
22.Česká republika1. FBC KarvináANOSOUPISKA (23)
23.Česká republikaFbC Frýdek-MístekANOSOUPISKA (20)
24.Česká republikaBulldogs BrnoANOSOUPISKA (21)
25.Česká republikaZFK PetroviceANOSOUPISKA (14)
26.Česká republikaFBS OlomoucANOSOUPISKA (12)
27.Česká republikaFbc UničovANOSOUPISKA (11)
28.Česká republika1. MVIL OstravaANOSOUPISKA (20)
29.Česká republikaFLORBAL VSETÍN BLACKANOSOUPISKA (16)
30.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice bílíANOSOUPISKA (17)
31.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice modříANOSOUPISKA (18)
32.PolskoUKS Bankówka ZielonkaANOSOUPISKA (16)
33.Česká republika2. FBC KarvináANOSOUPISKA (15)
34.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ModříANOSOUPISKA (17)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Elévové 2008) B11

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (18)
2.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovANOSOUPISKA (16)
3.SlovenskoŠK Juventa ŽilinaANOSOUPISKA (15)
4.Česká republikaFBC Mohelnice - B11ANOSOUPISKA (16)
5.Česká republika1. FBK Eagles Orlová FlorbalshopANOSOUPISKA (18)
6.Česká republikaGepardi DDM Helceletka BrnoANOSOUPISKA (18)
7.ČeskoFBC PřerovANOSOUPISKA (16)
8.PolskoULKS JózefinaANOSOUPISKA (15)
9.Česká republikaFBS OlomoucANOSOUPISKA (16)
10.Česká republikaTJ Znojmo LAUFEN CZANOSOUPISKA (18)
11.Česká republikaTJ Viking KobylisyANOSOUPISKA (21)
12.Česká republikaTorpedo HavířovANOSOUPISKA (19)
13.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (20)
14.Česká republikaFBC UničovANOSOUPISKA (19)
15.Česká republikaTROOPERS WhiteANOSOUPISKA (17)
16.Česká republikaTROOPERS BlackANOSOUPISKA (21)
17.Česká republikaTROOPERS GreenANOSOUPISKA (22)
18.Česká republikaFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (14)
19.Česká republikaFBC TIGERS PORUBAANOSOUPISKA (21)
20.Česká republika1. FBC KarvináANOSOUPISKA (21)
21.ČeskoFLORBAL VSETÍNANOSOUPISKA (13)
22.Česká republikaFbC Frýdek- MístekANOSOUPISKA (24)
23.Česká republikaBulldogs BrnoANOSOUPISKA (18)
24.Česká republikaTJ Slovan HavířovANOSOUPISKA (16)
25.PolskoSKS Olimpia LochowANOSOUPISKA (12)
26.Česká republikaFBC HraniceANOSOUPISKA (10)
27.Česká republika1. MVIL OstravaANOSOUPISKA (17)
28.PolskoPUKS TRZEBINIAANOSOUPISKA (11)
29.Česká republikaFbK Horní SucháANOSOUPISKA (18)
30.Česká republikaPaskov SauriansANOSOUPISKA (15)
31.Česká republika1. SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (21)
32.Česká republikaFBC LipníkANOSOUPISKA (19)
33.PolskaUKS Bankówka ZielonkaANOSOUPISKA (12)
34.Česká republikaFBC BílovecANOSOUPISKA (16)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.5. – 02.06.2019 - Přípravka 2010) B09

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (15)
2.Česká republikaFBC Mohelnice - B09ANOSOUPISKA (11)
3.Česká republikaGepardi DDM Helceletka BrnoANOSOUPISKA (13)
4.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovANOSOUPISKA (13)
5.Česká republikaTorpedo HavířovANOSOUPISKA (18)
6.Česká republikaFbK Horní SucháANOSOUPISKA (15)
7.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (17)
8.Česká republikaTROOPERS WhiteANOSOUPISKA (18)
9.Česká republikaTROOPERS BlackANOSOUPISKA (21)
10.Česká republikaFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (15)
11.Česká republika1. FBC KarvináANOSOUPISKA (17)
12.Česká republikaFLORBAL VSETÍNANOSOUPISKA (17)
13.Česká republikaBulldogs BrnoANOSOUPISKA (14)
14.Česká republilkaBulldogs Brno GirlsANOSOUPISKA (14)
15.Česká republikaFBS Olomouc TigersANOSOUPISKA (13)
16.SlovenskoFRAM Florbalová Akadémia KošiceANOSOUPISKA (17)
17.Česká republika1. SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (20)
18.PolskoUKS Bankówka ZielonkaANOSOUPISKA (10)
 
Týmy
  1. Přihlášené týmy

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
VYLOUČENÍ
01.04.2019 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie