Přihlášené týmy - 2017

Vybrat kategorii

Předchozí ročníky: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

Junior Ostrava Cup 2017 (02. – 04.06.2017 - Přípravka 2008)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (18)
2.Česká republikaFBŠ Hummel Hattrick BrnoANOSOUPISKA (12)
3.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovANOSOUPISKA (11)
4.Česká republikaFBS OlomoucANOSOUPISKA (17)
5.Česká republikaFBC PřerovANOSOUPISKA (16)
6.Česká republika1. FbK Eagles OrlováANOSOUPISKA (11)
7.Česká republikaF. K. TROOPERS MoravanyANOSOUPISKA (22)
8.SlovenskoŠK Juventa pri CVČ v ŽilineANOSOUPISKA (16)
9.Česká republikaFlorbal Torpedo HavířovANOSOUPISKA (16)
10.PolskoMMKS PodhaleANOSOUPISKA (9)
11.Česká republikaFloorball Top TeamANOSOUPISKA (15)
12.Česká republikaFbK Horní Suchá 08ANOSOUPISKA (14)
13.Česká republika1. SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (18)
14.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava - holkyANOSOUPISKA (16)
15.PolskaUKS Trolik Opole/GrazceANOSOUPISKA (21)

Junior Ostrava Cup 2017 (02. – 04.06.2017 - Elévové 2006)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (21)
2.Česká republikaFBŠ Hummel Hattrick Brno IANOSOUPISKA (18)
3.Česká republikaFBŠ Hummel Hattrick Brno IIANOSOUPISKA (17)
4.Česká republikaK1 Florbal ŽideniceANOSOUPISKA (19)
5.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovANOSOUPISKA (16)
6.Česká republikaGepardi BrnoANOSOUPISKA (15)
7.Česká republikaFBC PřerovANOSOUPISKA (23)
8.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (16)
9.PolskoULKS Olimpia ŁochówANOSOUPISKA (14)
10.Česká republikaFBC Frýdek-MístekANOSOUPISKA (17)
11.Česká republikaFbK KobylisyANOSOUPISKA (19)
12.Česká republikaFlorbal VsetínANOSOUPISKA (17)
13.Česká republikaTJ Slovan HavířovANOSOUPISKA (15)
14.Česká republikaFbc Uničov blackANOSOUPISKA (17)
15.Česká republikaF. K. TROOPERS MoravanyANOSOUPISKA (19)
16.Česká republikaFlorbal Torpedo HavířovANOSOUPISKA (19)
17.Česká republika1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (17)
18.Česká republikaFBC LipníkANOSOUPISKA (16)
19.Česká republikaFloorball Top TeamANOSOUPISKA (24)
20.Česká republikaFbK Horní Suchá 06ANOSOUPISKA (19)
21.SlovenskoŠK Gama KošiceANOSOUPISKA (10)
22.Česká republikaitelligence Bulldogs BrnoANOSOUPISKA (22)
23.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice AligátořiANOSOUPISKA (18)
24.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice DraciANOSOUPISKA (15)
25.Česká republikaFBC Spartak BílovecANOSOUPISKA (17)
26.Česká republikaFbk Škorpioni OstravaANOSOUPISKA (17)
27.PolskaUKS Trolik Opole GraczeANOSOUPISKA (19)

Junior Ostrava Cup 2017 (02. – 04.06.2017 - Mladší žačky 2004)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (20)
2.Česká republikaFBC SVČ OdryANOSOUPISKA (17)
3.SlovenskoFBK BCF Dukla Banská BystricaANOSOUPISKA (16)
4.Česká republikaFBS OlomoucANOSOUPISKA (18)
5.Česká republika1. SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (15)

Junior Ostrava Cup 2017 (02. – 04.06.2017 - Mladší žáci 2004)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ModříANOSOUPISKA (18)
2.Česká republikaSK K2 ProstějovANOSOUPISKA (14)
3.Česká republikaFBŠ Hummel Hattrick BrnoANOSOUPISKA (21)
4.Česká republikaK1 Florbal ŽideniceANOSOUPISKA (17)
5.Česká republikaFBC PřerovANOSOUPISKA (22)
6.Česká republikaFbc Topgal ŠternberkANOSOUPISKA (15)
7.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovANOSOUPISKA (15)
8.Česká republika1. FbK Eagles OrlováANOSOUPISKA (18)
9.Česká republikaGepardi BrnoANOSOUPISKA (19)
10.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (23)
11.Česká republikaFIT SPORTS CLUB RebelsANOSOUPISKA (21)
12.PolskoULKS Olimpia ŁochówANOSOUPISKA (14)
13.Česká republikaZlín Lions U12ANOSOUPISKA (17)
14.Česká republikaZlín Lions U13ANOSOUPISKA (18)
15.Česká republikaTJ Olympia BruntálANOSOUPISKA (11)
16.Česká republikaFBC SVČ OdryANOSOUPISKA (16)
17.SlovenskoSnipers BratislavaANOSOUPISKA (20)
18.Česká republikaFBC Vikings KopřivniceANOSOUPISKA (15)
19.Česká republikaFBC Tigers PorubaANOSOUPISKA (17)
20.Česká republikaFbK KobylisyANOSOUPISKA (22)
21.Česká republikaF. K. TROOPERS MoravanyANOSOUPISKA (19)
22.Česká republikaFlorbal Torpedo HavířovANOSOUPISKA (20)
23.Česká republika1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (18)
24.Česká republikaFloorball Top TeamANOSOUPISKA (25)
25.Česká republikaitelligence Bulldogs BrnoANOSOUPISKA (25)
26.Česká republikaFbK Horní Suchá 04ANOSOUPISKA (15)
27.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice HurikánANOSOUPISKA (13)
28.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice TornádoANOSOUPISKA (19)
29.Česká republikaDavid Moravec Hockey AcademyANOSOUPISKA (12)
30.SlovenskoSvrčinovecANOSOUPISKA (10)
31.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ŽlutíANOSOUPISKA (21)
32.PolskoUKS Trolik Opole/GrazceANOSOUPISKA (24)

Junior Ostrava Cup 2017 (02. – 04.06.2017 - Starší žačky 2002)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (17)
2.Česká republikaK1 Florbal ŽideniceANOSOUPISKA (16)
3.Česká republikaFBC PřerovANOSOUPISKA (15)
4.Česká republikaFBC SVČ OdryANOSOUPISKA (18)
5.PolskaMMKS PodhaleANOSOUPISKA (17)
6.PolskoTKKF Jadberg Pionier TychyANOSOUPISKA (15)
7.Česká republika1. SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (13)

Junior Ostrava Cup 2017 (02. – 04.06.2017 - Starší žáci 2002)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ModříANOSOUPISKA (20)
2.Česká republikaPeaches IBK 02ANOSOUPISKA (22)
3.Česká republikaFbC Asper ŠumperkANOSOUPISKA (16)
4.Česká republikaFBŠ Hummel Hattrick BrnoANOSOUPISKA (21)
5.Česká republikaK1 Florbal ŽideniceANOSOUPISKA (19)
6.Česká republikaFbc Topgal ŠternberkANOSOUPISKA (19)
7.Česká republikaFBC PřerovANOSOUPISKA (20)
8.Česká republikaGepardi BrnoANOSOUPISKA (15)
9.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (25)
10.Česká republikaFBC Sokol Frenštát pod RadhoštěmANOSOUPISKA (21)
11.SlovenskoŠK 1.FBC TrenčínANOSOUPISKA (18)
12.Česká republikaFBC Frýdek-MístekANOSOUPISKA (14)
13.Česká republikaFBO LetoviceANOSOUPISKA (17)
14.Česká republikaZlín Lions U15ANOSOUPISKA (16)
15.Česká republikaFBS OlomoucANOSOUPISKA (16)
16.Česká republikaFBC Tigers PorubaANOSOUPISKA (19)
17.Česká republikaFbK KobylisyANOSOUPISKA (20)
18.Česká republikaTJ Slovan HavířovANOSOUPISKA (17)
19.Česká republikaFBC Vikings KopřivniceANOSOUPISKA (11)
20.PolskoULKS Olimpia ŁochówANOSOUPISKA (15)
21.Česká republikaFlorbal Torpedo HavířovANOSOUPISKA (17)
22.Česká republika1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (16)
23.Česká republikaZFK PetroviceANOSOUPISKA (13)
24.SlovenskoŠK GAMA KošiceANOSOUPISKA (16)
25.Česká republikaitelligence Bulldogs BrnoANOSOUPISKA (21)
26.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice BílíANOSOUPISKA (13)
27.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice ModříANOSOUPISKA (17)
28.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice ModrobílíANOSOUPISKA (17)
29.PolskoUKS Feniks KramarzynyANOSOUPISKA (20)
30.PolskoEUKS Spartakus SicieńkoANOSOUPISKA (13)
31.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ŽlutíANOSOUPISKA (19)
32.Česká republikaFBC Přerov holkyANOSOUPISKA (15)

Junior Ostrava Cup 2017 (02. – 04.06.2017 - Dorostenci 2000)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ModříANOSOUPISKA (14)
2.Česká republikaPeaches IBK 00ANOSOUPISKA (21)
3.Česká republikaPeaches IBK 01ANOSOUPISKA (21)
4.Česká republikaFBŠ Hummel Hattrick BrnoANOSOUPISKA (14)
5.Česká republikaSokol Brno I EMKOCase GulliversANOSOUPISKA (24)
6.SlovenskoSnipers BratislavaANOSOUPISKA (13)
7.Česká republikaFBC Sokol Frenštát pod RadhoštěmANOSOUPISKA (17)
8.Česká republikaLuna PříborANOSOUPISKA (15)
9.Česká republikaFBC Frýdek-MístekANOSOUPISKA (22)
10.Česká republikaSK K2 ProstějovANOSOUPISKA (16)
11.Česká republika1. FbK Eagles OrlováANOSOUPISKA (16)
12.Česká republikaFBC Tigers PorubaANOSOUPISKA (17)
13.Česká republikaTJ Slovan HavířovANOSOUPISKA (16)
14.Česká republikaZlín LionsANOSOUPISKA (13)
15.SlovenskoFBK BCF Dukla Banská BystricaANOSOUPISKA (11)
16.Česká republika1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (17)
17.Česká republikaFBC HraniceANOSOUPISKA (17)
18.Česká republikaSharks Suchdol nad OdrouANOSOUPISKA (9)
19.Česká republikaFbK Horní Suchá 00ANOSOUPISKA (17)
20.Česká republikaTatran StřešoviceANOSOUPISKA (17)
21.SlovenskoFBC Grasshoppers AC UNIZA ŽilinaANOSOUPISKA (21)
22.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice BílíANOSOUPISKA (14)
23.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice ModříANOSOUPISKA (21)
24.SlovenskoSvrčinovecANOSOUPISKA (14)
25.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ŽlutíANOSOUPISKA (19)
 
Týmy
  1. Přihlášené týmy
  2. Soutěž

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

tomtomsport
 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
POZOR ZMĚNA V ELÉVECH
28.5.2017 - Zápas ve skupině E 1.MVIL Ostrava vs Florbal Vsetín se bude hrát v sobotu 3.6.2017 v 10:15 na SH Gajdošova
VYLOUČENÍ
1.4.2017 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
1.3.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
1.2.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
1.1.2017 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
 
 
 
Fotografie