Přihlášené týmy - 2019

Vybrat kategorii

Předchozí ročníky: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Dorostenky 2002) G17

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (0)
2.Česká republikaBLACK ANGELSNESOUPISKA (0)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Dorostenci 2002) B17

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (0)
2.Česká republikaFBC TJ Sokol Frenštát pod RadhoštěmNESOUPISKA (0)
3.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovNESOUPISKA (0)
4.Česká republikaFLORBAL VSETÍNNESOUPISKA (0)
5.ČeskoFBC PřerovNESOUPISKA (0)
6.Česká republikaBLACK ANGELSNESOUPISKA (0)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Starší žačky 2004) G15

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (0)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Starší žáci 2004) B15

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (0)
2.Česká republikaFBK Atlas BlanskoNESOUPISKA (0)
3.Česká republikaBlack Angels 2004NESOUPISKA (0)
4.Česká republikaTJ Olympia BruntálNESOUPISKA (0)
5.Slovensko1.FBC FLORBAL TRENČÍNNESOUPISKA (0)
6.ČRFBC TJ Sokol Frenštát p.RNESOUPISKA (0)
7.Česká republikaFBC Mohelnice - B15NESOUPISKA (0)
8.ČRGepardi DDM Helceletka BrnoNESOUPISKA (0)
9.Česká republikaFbC Asper ŠumperkNESOUPISKA (0)
10.Česká republikaBLACK ANGELS 2005 YONEXNESOUPISKA (0)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Mladší žačky 2006) G13

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (0)
2.ČeskoFBC Přerov LamiceNESOUPISKA (0)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Mladší žáci 2006) B13

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (0)
2.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovNESOUPISKA (0)
3.Česká republikaFBC Mohelnice - B13NESOUPISKA (0)
4.ČeskoFLORBAL VSETÍNNESOUPISKA (0)
5.Česká RepublikaStart98 Praha-KunraticeNESOUPISKA (0)
6.ČRGepardi DDM Helceletka BrnoNESOUPISKA (0)
7.ČeskoFBC PřerovNESOUPISKA (0)
8.Czech RepublicFATR DubňanyNESOUPISKA (0)
9.Česká republikaFBC Vikings KopřivniceNESOUPISKA (0)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Elévkyně 2008) G11

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (0)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.05. – 02.06.2019 - Elévové 2008) B11

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (0)
2.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovNESOUPISKA (0)
3.SlovenskoŠK Juventa ŽilinaNESOUPISKA (0)
4.Česká republikaFBC Mohelnice - B11NESOUPISKA (0)
5.Česká republika1. FBK Eagles Orlová FlorbalshopNESOUPISKA (0)
6.ČRGepardi DDM Helceletka BrnoNESOUPISKA (0)
7.ČeskoFBC PřerovNESOUPISKA (0)

Junior Ostrava Cup 2019 (31.5. – 02.06.2019 - Přípravka 2010) B09

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (0)
2.Česká republikaFBC Mohelnice - B09NESOUPISKA (0)
3.ČRGepardi DDM Helceletka BrnoNESOUPISKA (0)
4.Česká republikaFbC Coyotes JablunkovNESOUPISKA (0)
 
Týmy
  1. Přihlášené týmy
  2. Přihláška

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Registrace na h.nádraží
23.05.2018 - V pátek 1.6.2018 se bude možné kromě registrace na TROJHALÍ, registrovat i na hlavním vlakovém nádraží Ostrava. Registrace bude probíhat od 8:00 do 13:00
Časy finálových zápasů
19.05.2018 - 13:00 - Finále B13 - mladších žáků
14:15 - Finále G15 - starších žákyň
14:30 - Finále G13 - mladších žákyň
15:30 - Finále B09 - přípravek
15:30 - Finále B15 - starších žáků
16:30 - Finále B11 - elévů
16:45 - Finále B17 - dorostenky
18:00 - Finále B17 - dorostenců
VYLOUČENÍ
01.04.2018 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie