03.06.2018 | JK

Závěrečné medaile pro dorostence a elévy

Máme tu poslední sadu zlatých kovů a konečná umístění v dorostencích a elévech.

Ve finále prestižní kategorie dorostenců B17 jsme byli svědy zápasů IBK Peaches 01 proti domácímu výběru FBC Ostrava. Pro první třetině by zřejmě brankář Ostravanů nejraději zalezl pod palubovku. Co střela, to gól a přestože Ostravné vedli, končí první třetina 5:2. Tento pohodlný náskok favorizovanému celku stačil a druhá třetina byla bez branek a s minimem šancí. V té třetí kombinovaný tým pohodlně zvýšil na 6:2 a v závěrečné power play potvrzuje sedmou brankou výhru v celém turnaji.

Jejich mladší kolegové z Peaches IBK 02 hráli nakonec o třetí místo a ač dělal Frýdek-Místek, co mohl, svou prohru neodvrátil. Broskve tak vezou domů I bronzovou mediali za výhru

Trenér Peaches Roman Šudák zhodnotil turnaj. “Máme tady kluky ze všech koutů republiky. Z Boleslavi, Tatranu, Vítkovic, Ostravy, Ústí, dokonce ze Slovenska. Od začátku turnaje jsme potvrzovali svou kvalitu a turnaj jsme vyhráli zaslouženě.”

Elévové už také znají svého vítěze. Kdo by čekal zástupce někoho z velkých klubů, mýlil by se. Letošní Junior Ostrava Cup opanovali malí kluci z Karviné. Jejich trenérský guru Tomáš Ficenc provedl tým úspěšně celým turnajem a ani dominantní Vítkovice si na ně nepřišly a podlehly 3:6. Další velké překvapení z Jablunkova si nesplnilo své medailové nadšení. Židenice jejich sen utnuly, vyhrály 10:7 a berou bronzové medaile.

My se vracíme však k hodnocení úspěchu Karviné a jejich trenéra Tomáše Ficence. “Čekali jsme, že to vyjde až za rok. Vítkovice asi letos neměly tak silný tým jako loni, proto jsme to zvládli prakticky s jednou velice produktivní lajnou. Máme v týmu Vojtu Sasína, a proto jsme to vyhráli.”

Registrace na h.nádraží
23.05.2018 - V pátek 1.6.2018 se bude možné kromě registrace na TROJHALÍ, registrovat i na hlavním vlakovém nádraží Ostrava. Registrace bude probíhat od 8:00 do 13:00
VYLOUČENÍ
01.04.2018 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.