3.6.2017 | NŠ

Vyrovnané tabulky v dorostencích

Nejstarší kategorie junior ostrava cupu nabízí možnost sledovat velmi kvalitní týmy, kde hraje spousta reprezentantů a účastníků regionálních výběrů.

 
 
 

Obhájci loňského vítězství Peaches IBK 00 si zatím připsali dvě výhry s vysokým skóre 26:2. Dnes je ale čeká poslední zápas skupiny s druhým týmem tabulky FBC Tigers Poruba, který rozhodne o vítězi této skupiny, zápas je na programu od 12:30 na Trojhalí VH hřiště B.

O rok mladší hráči Peaches IBK 01 mají stejný počet bodů v tabulce jako 1. SC TEMPISH Vítkovice bílí, půjde určitě o vyrovnané utkání. Hřiště by mohlo více vyhovovat Vítkovicím, jelikož se hraje na Dubině od 11:45.

Pražský klub Tatran Střešovice  nasbíral po dvou zápasech zatím největší skóre z celé kategorie a to 29:1. Krátce po poledni odehrají zápas proti klukům z Frenštátu pod Radhoštěm, může se zde rozhodnout o vítězi skupiny.

Nejvyrovnanější tabulka se skládá z týmů z Brna, Ostravy, Žiliny, Horní Suché a Havířova. Zatím si nejlépe vede Brno, ale mezi prvním a čtvrtým týmem je rozdíl pouhých 3 bodů. Pokud Brno nad týmem z Havířova zvítězí, bude o prvním místě rozhodnuto a nezáleží na výsledcích ostatních týmů.

Slovenský tým Snipers Bratislava odehraje poslední zápas skupiny s týmem z Frýdku - Místku, který si nepřipsal zatím ani bod. Vyrovnanější utkání tedy očekáváme mezi týmy FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí a Zlín Lions.

I v poslední tabulce si zatím první tým 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří zahrají proti poslednímu týmu, který nezískal ani bod, FBK BCF Dukla Banská Bystrica.Vzhledem k výhrám Vítkovic nad druhým a třetím týmem tabulky to pro Vítkovice znamená jisté prvenství ve skupině. O druhém a třetím místě se rozhodne v 11:45 mezi týmy FBC Hranice a 1.MVIL Ostrava. 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

tomtomsport
 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
POZOR ZMĚNA V ELÉVECH
28.5.2017 - Zápas ve skupině E 1.MVIL Ostrava vs Florbal Vsetín se bude hrát v sobotu 3.6.2017 v 10:15 na SH Gajdošova
VYLOUČENÍ
1.4.2017 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
1.3.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
1.2.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
1.1.2017 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
 
 
 
Fotografie