4.6.2017 | Redakce

Tomáš Navrátil: semifinále je pro nás úspěch

Byl to napínavý semifinálový mač. Výběr těch nejlepších individualit, co Česko nabízí, v dresu Peaches, na druhé straně Tatran. Semifinálové utkání, které vítězi zajistí minimálně stříbro. Byť se po utkání z postupu radovali Peaches, výkony obou celků byly dost vyrovnané.

 
 
 

Utkání se neslo v rychlém tempu. Tatran šel jako první do vedení a snažil se hlídat si náskok, tým složený z hráčů z celé země ale dokázal srovnat gólový krok, později se dokonce dostal do vedení a dotáhl utkání do vítězného konce. Přesto byla hra po celou dobu velmi, opravdu velmi, vyrovnaná. Své o tom ví i Tomáš Navrátil z Tatranu. 

Bojovali jste o finále, nakonec to ale nevyšlo. Kde byl asi největší problém?
Peaches je tým složený z individualit ze všech koutů Česka. My na ně nestačili, protože ty jejich individuality byly silnější než naši hráči. 

Přesto to byl po celou dobu vyrovnaný souboj a pouze ze hry nemohlo být jasno o vítězi...
To je pravda, ze začátku jsme i vedli. Byl to super zápas, ale jak říkám, jejich individuální hráči rozhodli. Musíme se s tím popasovat a začít hrát trochu jinak. Semknout se a nepouštět nikoho přes obranu.

Každopádně sezóna pro vás byla velmi náročná - finálové boje na Gothia cupu, až do konce jste hráli mistrovství republiky - hodnotíš i toto semifinále jako jeden z vrcholů tohoto ročníku?
Tak určitě je to úspěch. Po tak náročné a dlouhé sezóně je to paráda. Všichni jsme rádi, že jsme se sem mohli jet podívat a zahrát si ve staré sestavě, protože teď si spolu zase rok nezahrajeme, semifinále je určitě úspěch. Teď budeme bojovat o třetí místo a snad urveme placku.

Jak vidíš vaše naděje v boji o bronz?
Určitě máme naději. Ostrava je silný tým, ale jak jsem koukal, proti klukům z Peaches hráli taky velmi vyrovnaně, byť byl výsledek horší než v našem podání. Navíc bude únava na obou stranách stejná a snad placku uhrajeme, i kdyby nás to mělo stát všechno. 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

tomtomsport
 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
POZOR ZMĚNA V ELÉVECH
28.5.2017 - Zápas ve skupině E 1.MVIL Ostrava vs Florbal Vsetín se bude hrát v sobotu 3.6.2017 v 10:15 na SH Gajdošova
VYLOUČENÍ
1.4.2017 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
1.3.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
1.2.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
1.1.2017 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
 
 
 
Fotografie