04.06.2017 | Redakce

Tomáš Navrátil: semifinále je pro nás úspěch

Byl to napínavý semifinálový mač. Výběr těch nejlepších individualit, co Česko nabízí, v dresu Peaches, na druhé straně Tatran. Semifinálové utkání, které vítězi zajistí minimálně stříbro. Byť se po utkání z postupu radovali Peaches, výkony obou celků byly dost vyrovnané.

 
 
 

Utkání se neslo v rychlém tempu. Tatran šel jako první do vedení a snažil se hlídat si náskok, tým složený z hráčů z celé země ale dokázal srovnat gólový krok, později se dokonce dostal do vedení a dotáhl utkání do vítězného konce. Přesto byla hra po celou dobu velmi, opravdu velmi, vyrovnaná. Své o tom ví i Tomáš Navrátil z Tatranu. 

Bojovali jste o finále, nakonec to ale nevyšlo. Kde byl asi největší problém?
Peaches je tým složený z individualit ze všech koutů Česka. My na ně nestačili, protože ty jejich individuality byly silnější než naši hráči. 

Přesto to byl po celou dobu vyrovnaný souboj a pouze ze hry nemohlo být jasno o vítězi...
To je pravda, ze začátku jsme i vedli. Byl to super zápas, ale jak říkám, jejich individuální hráči rozhodli. Musíme se s tím popasovat a začít hrát trochu jinak. Semknout se a nepouštět nikoho přes obranu.

Každopádně sezóna pro vás byla velmi náročná - finálové boje na Gothia cupu, až do konce jste hráli mistrovství republiky - hodnotíš i toto semifinále jako jeden z vrcholů tohoto ročníku?
Tak určitě je to úspěch. Po tak náročné a dlouhé sezóně je to paráda. Všichni jsme rádi, že jsme se sem mohli jet podívat a zahrát si ve staré sestavě, protože teď si spolu zase rok nezahrajeme, semifinále je určitě úspěch. Teď budeme bojovat o třetí místo a snad urveme placku.

Jak vidíš vaše naděje v boji o bronz?
Určitě máme naději. Ostrava je silný tým, ale jak jsem koukal, proti klukům z Peaches hráli taky velmi vyrovnaně, byť byl výsledek horší než v našem podání. Navíc bude únava na obou stranách stejná a snad placku uhrajeme, i kdyby nás to mělo stát všechno. 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Registrace na h.nádraží
23.05.2018 - V pátek 1.6.2018 se bude možné kromě registrace na TROJHALÍ, registrovat i na hlavním vlakovém nádraží Ostrava. Registrace bude probíhat od 8:00 do 13:00
Časy finálových zápasů
19.05.2018 - 13:00 - Finále B13 - mladších žáků
14:15 - Finále G15 - starších žákyň
14:30 - Finále G13 - mladších žákyň
15:30 - Finále B09 - přípravek
15:30 - Finále B15 - starších žáků
16:30 - Finále B11 - elévů
16:45 - Finále B17 - dorostenky
18:00 - Finále B17 - dorostenců
VYLOUČENÍ
01.04.2018 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie