03.06.2018 | JK

Medaile rozdány ve starších žácích a mladších žákyních

Blížíme se ke konci, nyní jsme byli svědky zápasů o cenné kovy v kategoriích starších žáků a mladších žákyň.

 
 
 

Finále kategorie starších žáků obstarali domácí FBC Ostrava a olomoucké FBS. Souběžně s tím se pak hrál zápas o bronz mezi Peaches IBK a Hattrick Brno. Prvně jmenovaný tým netrpěl “kanadským komplexem”, kdy zápas o bronz už nikoho nezajímá, a přeci jen se do zápasu dostal a ke zdárnému konci dovedl. Brno se hodně snažilo, ale na více jak tři branky to nestačilo. Supeř jich ale dal osm a odváží si bronz.

Zpět k zápasu o první místo, ve kterém se však tolik podstatného neodhrálo. Hráči FBC Ostrava dominovali a v zápase, kterému chybělo výraznější tempo a důraz, bylo jen otázkou času, kdy se skóre urve ve prospěch týmu z bývalého města uhlí a oceli. Olomouci nelze upřít snahu, ale branka pro ně byla zakletá a jednoduše ji netrefovali. Ostrava vítězí 5:2.

Více k zápasu a turnaji trenér FBC Ostrava Jakub Plíhal. “Náš los v základních skupinách a play off byl hodně nízko kvalitou a bohužel předčasné finále jsme hráli s Peaches. Finále už nemá smysl moc komentovat, kluci totiž mají v nohách asi patnáct zápasů za starší žáky a dorostence. Tempo bylo jak ve skupině a nehodilo se to do finále turnaje. Jsme rádi, že jsme turnaj vyhráli, kluci předváděli kvalitní výkony a myslím, že patříme k nejlpším týmům v ČR.”

V mladších žákyních došlo na finále týmů z olomouckého kraje. Z počátku to vypadalo na úspěch holek z Přerova a tým FBS Olomouc jen dotahoval. Nakonec však holky trenéra Martina Pejzla zápas otáčí na 4:3 a spustili salvu oslav. V zápase o bronz přehrály holčičky z FBC Ostrava stejně staré kolegyně z Vítkovic v poměru 6:0.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
VYLOUČENÍ
01.04.2019 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie