3.6.2017 | NŠ

Dorostenecké derby pro FBC

Ve večerních hodinách odstartovalo čtvrtfinále dorostenecké kategorie mezi týmem FBC ČPP Bystroň Group Modří a 1. SC TEMPISH Vítkovice modří.

 
 
 

Zápas začal ve velkém tempu a střelecky se dařilo více hráčům FBC Ostrava, po první třetině svítilo skóre 3:0 v jejich prospěch. V první minutě druhé třetiny přišlo trestné střílení pro Vítkovice, které proměnil krásným nájezdem Malina a snížil tak stav utkání, to bylo ale ze strany Vítkovic vše. Atmosféra v hale byla skvělá, diváci FBC Ostrava vytvořili obrovský kotel. Sporná situace nastala po faulu na Píchu. Ten utrpěl krvavé zranění hlavy, nakonec se ale situace obešla bez vyloučení, přesto Pícha utkání nedohrál. Ostravské hráče to ještě více nakoplo a v druhé třetině přidali další 4 branky, což znamenalo vítězství v derby 7:1 a postup do čtvrtfinále, ve kterém se střetnou s týmem FBŠ Hummel Hattrick Brno od 10:30 na Trojhalí. Velikou zásluhu měl na vítězství Matyáš Šindler, který si připsal 5 kanadských bodů za 1 branku a 4 nahrávky.

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

tomtomsport
 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
POZOR ZMĚNA V ELÉVECH
28.5.2017 - Zápas ve skupině E 1.MVIL Ostrava vs Florbal Vsetín se bude hrát v sobotu 3.6.2017 v 10:15 na SH Gajdošova
VYLOUČENÍ
1.4.2017 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
1.3.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
1.2.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
1.1.2017 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
 
 
 
Fotografie