13.05.2019 | RaK

Dnes proběhl los

Dnes v pravé poledne proběhlo rozlosování turnaje Junior Ostrava Cup 2019. Všechny týmy tak již znají rozlosování skupin a své soupeře.

 
 
 
Nová stránka 1

Losování bylo realizováno za přítomnosti ředitele turnaje pana Mgr. Lubomíra Šimona, sportovního ředitele turnaje pana Radka Kučery a hlavního rozhodčího turnaje pana Miroslava Kozla.
Turnaje Junior Ostrava Cup 2019 se zúčastní celkem 174 týmů z České republiky, Finska, Polska a Slovenska. V jednotlivých kategoriích jsou počty přihlášených týmů následující:

Los turnaje

DOROSTENCI- B17 - 30 týmů
Skupina A:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Spartak Bílovec
FBC Ossiko Třinec
ZFK Petrovice
SKV

Skupina B:
1. MVIL Ostrava
Warriors Nový Jičín
FLORBAL VSETÍN
UKS Bankówka Zielonka

Skupina C:
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
FBS OLOMOUC
1. FBC Sokol Husovice
FBK Atlas Blansko

Skupina D:
SKS Olimpia Lochow
Polanka nad Odrou
FBC Přerov
FBŠ Hattrick Brno

Skupina E:
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
TJ Slovan Havířov
FBC Uničov
Bulldogs Brno

Skupina F:
FBC TIGERS PORUBA
FbC Frýdek- Místek
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Viking Kobylisy

Skupina G:
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
Paskov Saurians
BLACK ANGELS
IBK Future
FbC Coyotes Jablunkov

STARŠÍ ŽÁCI - B15 - 37 týmů
Skupina A:
Torpedo Havířov
Hokejky Ostrava
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1.FBC FLORBAL TRENČÍN

Skupina B:
FbK Horní Suchá
1. MVIL Ostrava
Snipers Bratislava Orange
TROOPERS

Skupina C:
SK K2 Prostějov
Snipers Bratislava Black
Bulldogs Brno Orange
TJ Viking Kobylisy

Skupina D:
FBC TIGERS PORUBA
K1 Florbal Židenice
BLACK ANGELS 2005 YONEX
TJ Olympia Bruntál

Skupina E:
1. FBC Karviná
FBC Hranice
Bulldogs Brno Black
Black Angels 2004

Skupina F:
TJ Slovan Havířov
FbC Asper Šumperk
FBŠ Hattrick Brno
Okříšky Devils

Skupina G:
Fbc Topgal Šternberk
Hurikán Bratislava
PANTHERS OTROKOVICE
FBC Vikings Kopřivnice

Skupina H:
1. SC TEMPISH Vítkovice
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
TEXAS LONGHORNS
FBC Mohelnice - B15

Skupina I:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
M-Team
Gepardi DDM Helceletka Brno
FBK Atlas Blansko

MLADŠÍ ŽÁCI - B13 - 34 týmů
Skupina A:
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
FbK Horní Suchá
Snipers Bratislava BLACK
Bulldogs Brno

Skupina B:
1. MVIL Ostrava
FbC Frýdek- Místek
FLORBAL VSETÍN
TROOPERS

Skupina C:
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Mohelnice - B13
Start98 Praha - Kunratice
UKS Bankówka Zielonka

Skupina D:
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
1. FBC Karviná
Gepardi DDM Helceletka Brno
Snipers Bratislava ORANGE

Skupina E:
Torpedo Havířov
ZFK Petrovice
FBŠ Hattrick Brno
FBS Olomouc

Skupina F:
FBC Uničov
FBC Vikings Kopřivnice2
2. FBC Karviná
FATR Dubňany

Skupina G:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
FBC TIGERS PORUBA
K1 Florbal Židenice
FbC Coyotes Jablunkov
TJ Viking Kobylisy

Skupina H:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
FBK Škorpioni Ostrava
FLORBAL VSETÍN BLACK
FBC Přerov
TJ Sokol Dobříš

ELÉVOVÉ - B11 - 34 týmů
Skupina A:
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Bílovec
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
UKS Bankówka Zielonka

Skupina B:
FBC TIGERS PORUBA
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
FBC Hranice
Gepardi DDM Helceletka Brno

Skupina C:
FBC Uničov
FbC Coyotes Jablunkov
PUKS TRZEBINIA
TROOPERS White

Skupina D:
1. FBC Karviná
SKS Olimpia Lochow
TROOPERS Black
FBC Přerov

Skupina E:
Torpedo Havířov
FbC Frýdek- Místek
TROOPERS Green
FBC Mohelnice - B11

Skupina F:
TJ Slovan Havířov
ULKS Józefina
FBŠ Hattrick Brno
ŠK Juventa Žilina

Skupina G:
1. MVIL Ostrava
FbK Horní Suchá
TJ Viking Kobylisy
Bulldogs Brno
FBS Olomouc

Skupina H:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Paskov Saurians
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FLORBAL VSETÍN
FBC Lipník

PŘÍPRAVKA - B09 - 18 týmů
Skupina A:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Mohelnice -
Bulldogs Brno Girls
1. FBC Karviná

Skupina B:
Gepardi DDM Helceletka Brno
FRAM Florbalová Akadémia Košice
UKS Bankówka ZielonkaB09
FLORBAL VSETÍN

Skupina C:
Bulldogs Brno
TROOPERS White
FBS Olomouc Tigers
Torpedo Havířov

Skupina D:
1. SC TEMPISH Vítkovice
TROOPERS Black
FBŠ Hattrick Brno
FbC Coyotes Jablunkov
FbK Horní Suchá

DOROSTENKY - G17 - 6 týmů
Skupina A:

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Přerov
FbC Asper Šumperk
FBS Olomouc
PUKS TRZEBINIA
Zlín Lions

STARŠÍ ŽAČKY - G15 - 6 týmů
Skupina A:
Torpedo Havířov
FBC Přerov
Bulldogs Brno
FBK BCF Dukla Banska Bystrica
1. SC TEMPISH Vítkovice
S.K. P.E.M.A. OPAVA

MLADŠÍ ŽAČKY - G13 - 9 týmů
Skupina A:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC Přerov Lamice
FBS Olomouc 2006
FbK Horní Suchá

Skupina B:
1. SC TEMPISH Vítkovice
K1 Florbal Židenice
FBC Hranice
FBS Olomouc 2007

Současně upozorňujeme všechna družstva na nutnost vyplnění soupisek. Pokud nebudete mít vyplněnou soupisku týmu, nemůžete nastoupit k zápasu.

Formulář na vložení soupisky týmu http://www.ostravacup.cz/admin/

Chtěly bychom Vás upozornit, aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
VYLOUČENÍ
01.04.2019 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie