Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2017 vyšly tyto články:

7.6.PoděkováníRedakcePoděkování
4.6.Martin Čermák: Týmova hra bude klíčem k úspěchuStarší žáci Peaches IBK 02 jsou ve finále bez ztráty bodu. O průběhu turnaje se rozpovídal jeden z tahounu týmu.
4.6.Vojtěch Rybář: chtěli jsme postoupit a to se nám podařiloRedakceLoni Frýdek-Místek nenačasoval formu a nepostoupil do vyřazovací části turnaje. Letos se mu to podařilo a již ve 12:30 sehraje tým starších žáků semifinálové utkání proti Topgal Šternberku.
4.6.Tomáš Navrátil: semifinále je pro nás úspěchRedakceByl to napínavý semifinálový mač. Výběr těch nejlepších individualit, co Česko nabízí, v dresu Peaches, na druhé straně Tatran. Semifinálové utkání, které vítězi zajistí minimálně stříbro. Byť se po utkání z postupu radovali Peaches, výkony obou celků byly dost vyrovnané.
4.6.Známe vítěze letošního ročníku!Při finálových zápasech došlo ke komplikacím kvůli zatékání do haly, s menším zpožděním jsme však poznali čerstvé vítěze jednotlivých kategorií.
3.6.Kontumace zápasuRaKVčera v pozdních večerních hodinách musela zasednout Jury turnaje a rozhodnout o kontumacích zápasů.
3.6.Junior cup den druhý: dopolední remízy RedakceNěkterá úvodní utkání sobotního dne přinesla vyrovnané výsledky. Ale takoví brněnští Gullivers si se svým soupeřem poradili 6:1.
3.6.Vyrovnané tabulky v dorostencíchNejstarší kategorie junior ostrava cupu nabízí možnost sledovat velmi kvalitní týmy, kde hraje spousta reprezentantů a účastníků regionálních výběrů.
3.6.Matěj Ondruš: měl jsem podporu spoluhráčů, hráli jsme dobřeRedakceNa výhře Škorpionů se nemalou měrou podílel i jejich brankář Matěj Ondruš. Ten se s námi po utkání podělil o své dojmy ze zápasu.
3.6.Aleš Gobel: utkání se Zlínem mi sedloRedakceRanní utkání, které začalo již v osm hodin, mezi Ostravou a Zlín Lions mělo nečekaného hrdinu. Stal se jim Aleš Gobel z Ostravy, který se na remíze 4:4 podílel dvěma góly a asistencí.
3.6.Dorostenecké derby pro FBCVe večerních hodinách odstartovalo čtvrtfinále dorostenecké kategorie mezi týmem FBC ČPP Bystroň Group Modří a 1. SC TEMPISH Vítkovice modří.
2.6.Ostrava cup 2017 zahájen! První zápasy jsou za námiRedakceDlouho očekávaný turnaj Ostrava cup odstartoval! Své první zápasy prozatím svádí hráči juniorské odnože turnaje. Nejvyšší výhru zatím zaznamenal celek Floorball Top Team, když soupeře porazil 8:2.
2.6.Holky Ostravy hrají proti klukůmDo kategorie přípravky byly přihlášeny dívky FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA, které zde získávají především zkušenosti.
2.6.Junior cup den první: dopoledne bylo ve znamení vysokých výherRedakceDopolední zápasy byly mnohdy vyrovnané, mnohdy tvrdé a plné nadšení. Některá z utkání ale často končila dvojciferným výsledkem, jako tři níže zmíněné duely. I když můžou být výsledky šokující, předvedená hra těch, kteří prohráli, nebyla zdaleka špatná, proto očekáváme zlepšení.
2.6.Junior cup den první: Snipers Bratislava porazili zlínské Lions RedakceSouhrn vybraných tří odpoledních utkání je zde. Jedněmi z těch, kdo se odpoledne radoval z výhry, byli i florbalisté týmu ze slovenského hlavního města - Bratislavy.
2.6.Jakub Vrajík: Do dalších utkání musíme zlepšit střelu a nasazeníRedakceDlouho vyrovnaný duel v posledních chvílích rozsekl polský celek, na což už Ostravané nedokázali zareagovat. A tak prohráli 3:5, po utkání jsme vyzpovídali jednoho z útočníků, Jakuba Vrajíka.
 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/junior/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 02.06.2019
12:
45 finálový zápas - kategorie G15
14:
00 finálový zápas - kategorie B09
14:00
finálový zápas - kategorie B13
15:00
finálový zápas - kategorie B11
15:15
finálový zápas - kategorie B15
16:00
finálový zápas - kategorie G13
16:30
finálový zápas - kategorie G17
17:
45 finálový zápas - kategorie B17
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Přípravka B09
13.05.2019 - Z důvodu přeřazení týmů Bullodgs Brno Girls z elévkyň (kategorie se neotevřela) do přepravky museli organizátoři upravit propozice pro start hráček - v kategorii B09 může nastoupit hráčka narození 2008 a mladší).
VYLOUČENÍ
01.04.2019 - Upozorňujeme Vás, že rozhodčí po faulu bude vylučovat hráče na 2. minuty (za vyloučení se nepojedou trestné střílení), jen v případě, že rozhodčí pískne ve hře trestné střílení
 
 
 
Fotografie