Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
20.8.2020 MUZ-1 Bohumín - Bospor MA 1. MVIL Ostrava žlutí
muži
Legendary Phoenix
muži
 3:8
20.8.2020 JUN-2 Bohumín - zimní stadion JUA TROOPERS
IBK BOMBERS
 2:4
20.8.2020 MUZ-2 Bohumín - Bospor MA Florbal, to jsou peníze!
muži
FbK Horni Suchá
muži
 3:4
20.8.2020 JUN-11 Bohumín - zimní stadion JUB Warriors Nový Jičín
Dopijem a jdem vol.2
 3:5
20.8.2020 MUZ-3 Bohumín - Bospor MA TKKF Pionier Tychy
muži
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
muži
 3:1
20.8.2020 JUN-3 Bohumín - zimní stadion JUA FBK Zemáci
TROOPERS
 2:14
20.8.2020 MUZ-4 Bohumín - Bospor MA Legendary Phoenix
muži
Florbal, to jsou peníze!
muži
 4:10
20.8.2020 JUN-17 Bohumín - zimní stadion JUC Hornets Brno
FBC ČPP Ostrava
 2:7
20.8.2020 MUZ-16 Bohumín - Bospor MB 1. MVIL Ostrava černí
muži
Slovanské Legendy
muži
 5:4
20.8.2020 JUN-4 Bohumín - zimní stadion JUA IBK BOMBERS
FBC HRANICE
 4:0
20.8.2020 MUZ-5 Bohumín - Bospor MA FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
muži
1. MVIL Ostrava žlutí
muži
 1:11
20.8.2020 JUN-12 Bohumín - zimní stadion JUB FbC Frýdek-Místek
TJ Slovan Havířov
 4:5
20.8.2020 MUZ-17 Bohumín - Bospor MB Torpedo Havířov
muži
FBC ČPP Ostrava
muži
 4:9
20.8.2020 JUN-18 Bohumín - zimní stadion JUC 1. SC TEMPISH Vítkovice
1. MVIL Ostrava
 3:4
20.8.2020 MUZ-18 Bohumín - Bospor MB IBK Alpy
muži
Torpedo Havířov
muži
 1:6
20.8.2020 MUZ-6 Bohumín - Bospor MA FbK Horni Suchá
muži
TKKF Pionier Tychy
muži
 4:2
20.8.2020 JUN-13 Bohumín - zimní stadion JUB Dopijem a jdem vol.2
FbC Frýdek-Místek
 1:7
20.8.2020 MUZ-19 Bohumín - Bospor MB FBC ČPP Ostrava
muži
1. MVIL Ostrava černí
muži
 3:5
20.8.2020 JUN-6 Bohumín - zimní stadion JUA FBC HRANICE
FBK Zemáci
 4:0
20.8.2020 MUZ-7 Bohumín - Bospor MA FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
muži
Legendary Phoenix
muži
 0:9
20.8.2020 JUN-14 Trojhalí A JUB TJ Slovan Havířov
Warriors Nový Jičín
 6:3
20.8.2020 JUN-19 Bohumín - zimní stadion JUC FBC ČPP Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice
 10:2
20.8.2020 MUZ-8 Bohumín - Bospor MA TKKF Pionier Tychy
muži
Florbal, to jsou peníze!
muži
 0:2
21.8.2020 JUN-7 Bohumín - zimní stadion JUA TROOPERS
FBC HRANICE
 3:5
21.8.2020 MUZ-9 Bohumín - Bospor MA 1. MVIL Ostrava žlutí
muži
FbK Horni Suchá
muži
 2:3
21.8.2020 MUZ-10 Bohumín - Bospor MA Legendary Phoenix
muži
TKKF Pionier Tychy
muži
 4:2
21.8.2020 JUN-20 Bohumín - zimní stadion JUC 1. MVIL Ostrava
Hornets Brno
 0:6
21.8.2020 MUZ-20 Bohumín - Bospor MB Slovanské Legendy
muži
FBC ČPP Ostrava
muži
 7:6
21.8.2020 JUN-9 Bohumín - zimní stadion JUA IBK BOMBERS
FBK Zemáci
 11:3
21.8.2020 MUZ-11 Bohumín - Bospor MA FbK Horni Suchá
muži
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
muži
 6:3
21.8.2020 JUN-15 Bohumín - zimní stadion JUB TJ Slovan Havířov
Dopijem a jdem vol.2
 3:2
21.8.2020 MUZ-21 Bohumín - Bospor MB 1. MVIL Ostrava černí
muži
IBK Alpy
muži
 2:3
21.8.2020 MUZ-12 Bohumín - Bospor MA Florbal, to jsou peníze!
muži
1. MVIL Ostrava žlutí
muži
 3:4
21.8.2020 JUN-21 Bohumín - zimní stadion JUC 1. MVIL Ostrava
FBC ČPP Ostrava
 0:8
21.8.2020 MUZ-22 Bohumín - Bospor MB Torpedo Havířov
muži
1. MVIL Ostrava černí
muži
 2:2
21.8.2020 JUN-16 Bohumín - zimní stadion JUB Warriors Nový Jičín
FbC Frýdek-Místek
 5:5
21.8.2020 MUZ-13 Bohumín - Bospor MA FbK Horni Suchá
muži
Legendary Phoenix
muži
 7:4
21.8.2020 JUN-22 Bohumín - zimní stadion JUC Hornets Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice
 7:2
21.8.2020 MUZ-23 Bohumín - Bospor MB IBK Alpy
muži
Slovanské Legendy
muži
 3:10
21.8.2020 MUZ-14 Bohumín - Bospor MA 1. MVIL Ostrava žlutí
muži
TKKF Pionier Tychy
muži
 4:1
21.8.2020 MUZ-24 Bohumín - Bospor MB FBC ČPP Ostrava
muži
IBK Alpy
muži
 9:2
21.8.2020 JUN-24 Bohumín - zimní stadion ??? Dopijem a jdem vol.2
1. MVIL Ostrava
 4:2
21.8.2020 MUZ-15 Bohumín - Bospor MA FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
muži
Florbal, to jsou peníze!
muži
 1:8
21.8.2020 JUN-25 Bohumín - zimní stadion ??? TROOPERS
Warriors Nový Jičín
 3:2
21.8.2020 MUZ-25 Bohumín - Bospor MB Slovanské Legendy
muži
Torpedo Havířov
muži
 4:5
21.8.2020 JUN-26 Bohumín - zimní stadion ??? FbC Frýdek-Místek
1. SC TEMPISH Vítkovice
 6:2
21.8.2020 MUZ-26 Bohumín - Bospor ??? Slovanské Legendy
muži
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
muži
 13:4
22.8.2020 MUZ-27 Bohumín - Bospor ??? 1. MVIL Ostrava žlutí
muži
IBK Alpy
muži
 4:1
22.8.2020 JUN-27 Bohumín - zimní stadion ??? FBC HRANICE
FBK Zemáci
 7:0
22.8.2020 MUZ-28 Bohumín - Bospor ??? FBC ČPP Ostrava
muži
TKKF Pionier Tychy
muži
 2:3
22.8.2020 JUN-28 Bohumín - zimní stadion ??? FBC ČPP Ostrava
Dopijem a jdem vol.2
 8:2
22.8.2020 MUZ-31 Bohumín - Bospor ??? Florbal, to jsou peníze!
muži
Slovanské Legendy
muži
 2:3sn
22.8.2020 JUN-29 Bohumín - zimní stadion ??? IBK BOMBERS
TROOPERS
 5:1
22.8.2020 MUZ-30 Bohumín - Bospor ??? 1. MVIL Ostrava černí
muži
1. MVIL Ostrava žlutí
muži
 6:5
22.8.2020 JUN-30 Bohumín - zimní stadion ??? TJ Slovan Havířov
FbC Frýdek-Místek
 3:2
22.8.2020 MUZ-29 Bohumín - Bospor ??? FbK Horni Suchá
muži
TKKF Pionier Tychy
muži
 9:1
22.8.2020 JUN-31 Bohumín - zimní stadion ??? Hornets Brno
FBC HRANICE
 1:5
22.8.2020 MUZ-32 Bohumín - Bospor ??? Torpedo Havířov
muži
Legendary Phoenix
muži
 9:3
22.8.2020 JUN-32 Bohumín - zimní stadion ??? FBC ČPP Ostrava
FBC HRANICE
 2:1
22.8.2020 MUZ-33 Bohumín - Bospor ??? FbK Horni Suchá
muži
Torpedo Havířov
muži
 5:4sn
22.8.2020 JUN-33 Bohumín - zimní stadion ??? IBK BOMBERS
TJ Slovan Havířov
 6:3
22.8.2020 MUZ-34 Bohumín - Bospor ??? 1. MVIL Ostrava černí
muži
Slovanské Legendy
muži
 4:5sn
22.8.2020 JUN-34 Bohumín - zimní stadion ??? FBC HRANICE
TJ Slovan Havířov
 4:5
22.8.2020 MUZ-35 Bohumín - Bospor ??? Torpedo Havířov
muži
1. MVIL Ostrava černí
muži
 8:4
22.8.2020 JUN-35 Bohumín - zimní stadion ??? FBC ČPP Ostrava
IBK BOMBERS
 5:4sn
22.8.2020 MUZ-36 Bohumín - Bospor ??? FbK Horni Suchá
muži
Slovanské Legendy
muži
 3:2
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/cup/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie