Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
7.6.2019 JB01 Trojhalí VH A JB 1. SC TEMPISH Vítkovice
Dopijem a jdem
 6:2
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
7.6.2019 JC01 Trojhalí VH B JC FBC TIGERS PORUBA
FbC Frýdek- Místek
 3:4
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
7.6.2019 WB02 Sareza WB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré
ženy
Torpedo Havířov
ženy
 6:1
Rozhodčí: Jan Piško, Martin Vlček
7.6.2019 JA01 Bonver Aréna JA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Krajánci
 8:0
Rozhodčí: Martin Siřinek, Lukáš Vaněk
7.6.2019 WB01 ČPP Aréna WB FbC Frýdek - Místek
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé
ženy
 2:7
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
7.6.2019 WA01 Trojhalí VH A WA Citrus Ladies Team
ženy
FRAM Ladies Team
ženy
 2:9
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
7.6.2019 MA02 Trojhalí VH B MA FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
FBC Letka Toman Finance Group
muži
 2:12
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
7.6.2019 JB02 Sareza JB Hornets Brno
OLYMP FLORBAL
 2:1
Rozhodčí: Jan Piško, Martin Vlček
7.6.2019 MD01 Bonver Aréna MD Torpedo Havířov Yellow
muži
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
muži
 6:3
Rozhodčí: Martin Siřinek, Lukáš Vaněk
7.6.2019 WA02 Varenská WA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
Trestná lavice by Vítkovice
ženy
 5:2
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Dominik Pustówka
7.6.2019 MA01 ČPP Aréna MA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
muži
2. MVIL Ostrava
muži
 12:1
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
7.6.2019 JD01 Trojhalí VH A JD 1. MVIL Ostrava
TJ Slovan Havířov
 5:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Tomáš Křivánek
7.6.2019 MC01 Trojhalí VH B MC Slovanské Legendy
muži
FbC Frýdek- Místek
muži
 10:1
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
7.6.2019 MB01 Sareza MB IBF Falus
muži
FBC TIGERS PORUBA
muži
 26:0
Rozhodčí: Jan Piško, Martin Vlček
7.6.2019 ME02 Bonver Aréna ME IBK Young Blood
muži
1. MVIL Ostrava
muži
 9:2
Rozhodčí: Martin Siřinek, Lukáš Vaněk
7.6.2019 ME01 Varenská ME Přemožitelé by FLOORBIBLE
muži
Torpedo Havířov Black
muži
 9:5
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Dominik Pustówka
7.6.2019 MD02 ČPP Aréna MD Rychlé Vesty IBK
muži
FBC ČPP Bystroň Group Modří
muži
 2:1
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
7.6.2019 JD02 Trojhalí VH A JD SK K2 Prostějov
IBF DOLOPLAZY
 5:6
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Břetislav Staněk
7.6.2019 MC02 Trojhalí VH B MC 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang
muži
Badegg Boys
muži
 4:9
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
7.6.2019 MB02 Sareza MB Team Sonomeisters
muži
Lucky Boys from KaCity
muži
 4:6
Rozhodčí: Jan Piško, Martin Vlček
7.6.2019 JA02 Bonver Aréna JA FB Hurrican Karlovy Vary
FBK Atlas Blansko
 2:7
Rozhodčí: Martin Siřinek, Lukáš Vaněk
7.6.2019 JC02 Varenská JC IBK BOMBERS
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 11:2
Rozhodčí: Roman Sladký, Radim Waliczko
7.6.2019 WB03 ČPP Aréna WB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé
ženy
BTŠ Kukl
ženy
 4:8
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
7.6.2019 WA03 Trojhalí VH A WA FRAM Ladies Team
ženy
Star_tuna
ženy
 6:3
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
7.6.2019 WA04 Trojhalí VH B WA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
Citrus Ladies Team
ženy
 11:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
7.6.2019 WB04 Bonver Aréna WB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré
ženy
FbC Frýdek - Místek
ženy
 8:3
Rozhodčí: Martin Siřinek, Lukáš Vaněk
7.6.2019 MA03 Varenská MA 2. MVIL Ostrava
muži
Gymnázium Chomutov
muži
 4:4
Rozhodčí: Roman Sladký, Radim Waliczko
7.6.2019 MA04 ČPP Aréna MA FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
muži
 0:9
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
7.6.2019 MD03 Trojhalí VH A MD FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
muži
FRAM Floorball Team
muži
 2:9
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Tomáš Křivánek
7.6.2019 MD04 Trojhalí VH B MD Rychlé Vesty IBK
muži
Torpedo Havířov Yellow
muži
 2:8
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
7.6.2019 ME04 Sareza ME IBK Young Blood
muži
Přemožitelé by FLOORBIBLE
muži
 4:9
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
7.6.2019 MB03 Bonver Aréna MB FBC TIGERS PORUBA
muži
Don Bosco
muži
 2:21
Rozhodčí: Filip Bollardt, Václav Flek
7.6.2019 MC03 Varenská MC FbC Frýdek- Místek
muži
Peaches IBK 00
muži
 5:3
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Dominik Pustówka
7.6.2019 ME03 ČPP Aréna ME Torpedo Havířov Black
muži
Růžový Pežotci
muži
 7:7
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
7.6.2019 JA04 Trojhalí VH A JA FBK Atlas Blansko
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 5:11
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Břetislav Staněk
7.6.2019 JA03 Trojhalí VH B JA Krajánci
FB Hurrican Karlovy Vary
 1:8
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
7.6.2019 MC04 Sareza MC 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang
muži
Slovanské Legendy
muži
 3:14
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
7.6.2019 MB04 Bonver Aréna MB Team Sonomeisters
muži
IBF Falus
muži
 3:15
Rozhodčí: Filip Bollardt, Václav Flek
7.6.2019 JB04 Varenská JB OLYMP FLORBAL
1. SC TEMPISH Vítkovice
 2:4
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Dominik Pustówka
7.6.2019 JB03 ČPP Aréna JB Dopijem a jdem
Hornets Brno
 0:1
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
7.6.2019 WA05 Trojhalí VH A WA Trestná lavice by Vítkovice
ženy
Star_tuna
ženy
 8:5
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
7.6.2019 JC03 Trojhalí VH B JC FbC Frýdek- Místek
IBK BOMBERS
 4:5
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
7.6.2019 JD04 Sareza JD IBF DOLOPLAZY
1. MVIL Ostrava
 4:4
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
7.6.2019 WB05 Bonver Aréna WB Torpedo Havířov
ženy
BTŠ Kukl
ženy
 4:9
Rozhodčí: Filip Bollardt, Václav Flek
7.6.2019 JD03 Varenská JD TJ Slovan Havířov
SK K2 Prostějov
 3:3
Rozhodčí: Roman Sladký, Radim Waliczko
7.6.2019 JC04 ČPP Aréna JC FBK BCF Dukla Banská Bystrica
FBC TIGERS PORUBA
 11:6
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
7.6.2019 MA05 Trojhalí VH A MA FBC Letka Toman Finance Group
muži
Gymnázium Chomutov
muži
 2:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Tomáš Křivánek
7.6.2019 WB06 Trojhalí VH B WB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré
ženy
 3:6
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
7.6.2019 WA06 Sareza WA FRAM Ladies Team
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
 4:4
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
7.6.2019 MA06 Bonver Aréna MA 2. MVIL Ostrava
muži
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
 7:3
Rozhodčí: Filip Bollardt, Václav Flek
7.6.2019 MD06 Varenská MD FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
muži
Rychlé Vesty IBK
muži
 1:6
Rozhodčí: Roman Sladký, Radim Waliczko
7.6.2019 MD05 ČPP Aréna MD FBC ČPP Bystroň Group Modří
muži
FRAM Floorball Team
muži
 3:6
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
7.6.2019 MB06 Trojhalí VH A MB FBC TIGERS PORUBA
muži
Team Sonomeisters
muži
 2:17
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Břetislav Staněk
7.6.2019 MC06 Trojhalí VH B MC Badegg Boys
muži
Peaches IBK 00
muži
 7:5
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
7.6.2019 ME05 Sareza ME 1. MVIL Ostrava
muži
Růžový Pežotci
muži
 4:3
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
7.6.2019 MC05 Bonver Aréna MC FbC Frýdek- Místek
muži
1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang
muži
 4:2
Rozhodčí: Filip Bollardt, Václav Flek
7.6.2019 ME06 Varenská ME Torpedo Havířov Black
muži
IBK Young Blood
muži
 4:4
Rozhodčí: Roman Sladký, Radim Waliczko
7.6.2019 MB05 ČPP Aréna MB Lucky Boys from KaCity
muži
Don Bosco
muži
 8:5
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
8.6.2019 MC08 Trojhalí VH A MC Peaches IBK 00
muži
1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang
muži
 13:8
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Dominik Pustówka
8.6.2019 MD08 Trojhalí VH B MD FRAM Floorball Team
muži
Rychlé Vesty IBK
muži
 4:5
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
8.6.2019 MC07 Sareza MC Slovanské Legendy
muži
Badegg Boys
muži
 9:2
Rozhodčí: Martin Siřinek, Lukáš Vaněk
8.6.2019 MB07 Bonver Aréna MB IBF Falus
muži
Lucky Boys from KaCity
muži
 12:6
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
8.6.2019 MB08 Varenská MB Don Bosco
muži
Team Sonomeisters
muži
 9:7
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
8.6.2019 MD07 ČPP Aréna MD Torpedo Havířov Yellow
muži
FBC ČPP Bystroň Group Modří
muži
 4:2
Rozhodčí: Roman Sladký, Radim Waliczko
8.6.2019 WA07 Trojhalí VH A WA Citrus Ladies Team
ženy
Trestná lavice by Vítkovice
ženy
 5:6
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Dominik Pustówka
8.6.2019 WA08 Trojhalí VH B WA Star_tuna
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
 2:8
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Michal Šafář
8.6.2019 WB08 Sareza WB BTŠ Kukl
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré
ženy
 3:4
Rozhodčí: Martin Siřinek, Lukáš Vaněk
8.6.2019 WB07 Bonver Aréna WB FbC Frýdek - Místek
ženy
Torpedo Havířov
ženy
 2:4
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
8.6.2019 ME08 Varenská ME Růžový Pežotci
muži
IBK Young Blood
muži
 3:14
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
8.6.2019 ME07 ČPP Aréna ME Přemožitelé by FLOORBIBLE
muži
1. MVIL Ostrava
muži
 9:5
Rozhodčí: Roman Sladký, Radim Waliczko
8.6.2019 JA06 Trojhalí VH A JA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FB Hurrican Karlovy Vary
 5:0
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Dominik Pustówka
8.6.2019 JC05 Trojhalí VH B JC FBK BCF Dukla Banská Bystrica
FbC Frýdek- Místek
 9:6
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Zbyněk Pěnička
8.6.2019 JA05 Sareza JA FBK Atlas Blansko
Krajánci
 7:3
Rozhodčí: Martin Siřinek, Lukáš Vaněk
8.6.2019 JC06 Bonver Aréna JC FBC TIGERS PORUBA
IBK BOMBERS
 3:7
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
8.6.2019 MA08 Varenská MA Gymnázium Chomutov
muži
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
 7:2
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
8.6.2019 MA07 ČPP Aréna MA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
muži
FBC Letka Toman Finance Group
muži
 6:2
Rozhodčí: Roman Sladký, Radim Waliczko
8.6.2019 JB06 Trojhalí VH A JB 1. SC TEMPISH Vítkovice
Hornets Brno
 1:1
Rozhodčí: Jan Piško, Martin Vlček
8.6.2019 JD05 Trojhalí VH B JD IBF DOLOPLAZY
TJ Slovan Havířov
 6:3
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
8.6.2019 JB05 Sareza JB OLYMP FLORBAL
Dopijem a jdem
 2:5
Rozhodčí: Filip Bollardt, Václav Flek
8.6.2019 JD06 Bonver Aréna JD 1. MVIL Ostrava
SK K2 Prostějov
 6:5
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
8.6.2019 MD10 Varenská MD FRAM Floorball Team
muži
Torpedo Havířov Yellow
muži
 5:2
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
8.6.2019 MD09 ČPP Aréna MD FBC ČPP Bystroň Group Modří
muži
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
muži
 7:5
Rozhodčí: Roman Sladký, Radim Waliczko
8.6.2019 ME10 Trojhalí VH A ME Růžový Pežotci
muži
Přemožitelé by FLOORBIBLE
muži
 1:6
Rozhodčí: Jan Piško, Martin Vlček
8.6.2019 MC10 Trojhalí VH B MC Peaches IBK 00
muži
Slovanské Legendy
muži
 6:5
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Michal Šafář
8.6.2019 ME09 Sareza ME 1. MVIL Ostrava
muži
Torpedo Havířov Black
muži
 8:5
Rozhodčí: Martin Siřinek, Lukáš Vaněk
8.6.2019 MB09 Bonver Aréna MB Lucky Boys from KaCity
muži
FBC TIGERS PORUBA
muži
 3:3
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
8.6.2019 MB10 Varenská MB Don Bosco
muži
IBF Falus
muži
 6:16
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
8.6.2019 MC09 ČPP Aréna MC Badegg Boys
muži
FbC Frýdek- Místek
muži
 7:6
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
8.6.2019 WA09 Trojhalí VH A WA Trestná lavice by Vítkovice
ženy
FRAM Ladies Team
ženy
 7:7
Rozhodčí: Jan Piško, Martin Vlček
8.6.2019 WB09 Trojhalí VH B WB Torpedo Havířov
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé
ženy
 4:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Zbyněk Pěnička
8.6.2019 WA10 Sareza WA Star_tuna
ženy
Citrus Ladies Team
ženy
 4:5
Rozhodčí: Filip Bollardt, Václav Flek
8.6.2019 WB10 Bonver Aréna WB BTŠ Kukl
ženy
FbC Frýdek - Místek
ženy
 11:2
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
8.6.2019 MA09 Varenská MA FBC Letka Toman Finance Group
muži
2. MVIL Ostrava
muži
 7:6
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
8.6.2019 MA10 ČPP Aréna MA Gymnázium Chomutov
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
muži
 0:14
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
8.6.2019 M165 Varenská ??? Don Bosco
muži
Peaches IBK 00
muži
 7:8
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
8.6.2019 M161 Sareza ??? Team Sonomeisters
muži
1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang
muži
 12:6
Rozhodčí: Filip Bollardt, Václav Flek
8.6.2019 M162 Trojhalí VH B ??? Badegg Boys
muži
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
muži
 8:3
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
8.6.2019 M163 Bonver Aréna ??? FbC Frýdek- Místek
muži
FBC ČPP Bystroň Group Modří
muži
 1:4
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
8.6.2019 M164 ČPP Aréna ??? Rychlé Vesty IBK
muži
Torpedo Havířov Black
muži
 2:3
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
8.6.2019 JOF2 Varenská ??? Hornets Brno
FB Hurrican Karlovy Vary
 5:4
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
8.6.2019 JOF1 Sareza ??? FBK BCF Dukla Banská Bystrica
SK K2 Prostějov
 5:3
Rozhodčí: Filip Bollardt, Václav Flek
8.6.2019 M166 Trojhalí VH A ??? 1. MVIL Ostrava
muži
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
 7:0
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Dominik Pustówka
8.6.2019 M167 Trojhalí VH B ??? Gymnázium Chomutov
muži
FBC TIGERS PORUBA
muži
 14:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Michal Šafář
8.6.2019 M168 Bonver Aréna ??? Lucky Boys from KaCity
muži
2. MVIL Ostrava
muži
 2:6
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
8.6.2019 M169 ČPP Aréna ??? FRAM Floorball Team
muži
Růžový Pežotci
muži
 8:5
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
8.6.2019 JOF3 Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
OLYMP FLORBAL
 10:0
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Martin Vlček
8.6.2019 JOF4 Trojhalí VH B ??? 1. MVIL Ostrava
FbC Frýdek- Místek
 5:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Zbyněk Pěnička
8.6.2019 JOF5 Bonver Aréna ??? IBK BOMBERS
TJ Slovan Havířov
 5:3
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
8.6.2019 JOF6 ČPP Aréna ??? FBK Atlas Blansko
Dopijem a jdem
 14:1
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
8.6.2019 WOF1 Trojhalí VH A ??? Citrus Ladies Team
ženy
FbC Frýdek - Místek
ženy
 4:1
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Martin Vlček
8.6.2019 WOF2 Trojhalí VH B ??? Torpedo Havířov
ženy
Star_tuna
ženy
 1:3
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
8.6.2019 JOF7 Bonver Aréna ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
Krajánci
 6:1
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
8.6.2019 JOF8 ČPP Aréna ??? IBF DOLOPLAZY
FBC TIGERS PORUBA
 8:1
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
8.6.2019 MOF1 Trojhalí VH A ??? FBC Letka Toman Finance Group
muži
Team Sonomeisters
muži
 3:9
Rozhodčí: Dominik Pustówka, Ondřej Jícha
8.6.2019 MOF2 Trojhalí VH B ??? IBK Young Blood
muži
FBC ČPP Bystroň Group Modří
muži
 1:2
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
8.6.2019 MOF3 Bonver Aréna ??? Přemožitelé by FLOORBIBLE
muži
Badegg Boys
muži
 9:2
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
8.6.2019 MOF4 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
muži
Peaches IBK 00
muži
 10:3
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
8.6.2019 MOF5 Trojhalí VH A ??? IBF Falus
muži
Gymnázium Chomutov
muži
 10:5
Rozhodčí: Martin Vlček, Ondřej Jícha
8.6.2019 MOF6 Trojhalí VH B ??? Slovanské Legendy
muži
Torpedo Havířov Black
muži
 10:2
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
8.6.2019 MOF7 Bonver Aréna ??? FRAM Floorball Team
muži
1. MVIL Ostrava
muži
 1:3
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
8.6.2019 MOF8 ČPP Aréna ??? Torpedo Havířov Yellow
muži
2. MVIL Ostrava
muži
 5:4
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
9.6.2019 JCF1 Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1. MVIL Ostrava
 3:2sn
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2019 JCF2 Trojhalí VH B ??? 1. SC TEMPISH Vítkovice
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
 2:4
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
9.6.2019 JCF3 Bonver Aréna ??? IBK BOMBERS
Hornets Brno
 13:1
Rozhodčí: Václav Flek, Filip Bollardt
9.6.2019 JCF4 ČPP Aréna ??? IBF DOLOPLAZY
FBK Atlas Blansko
 11:5
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
9.6.2019 WCF1 Trojhalí VH A ??? BTŠ Kukl
ženy
Trestná lavice by Vítkovice
ženy
 3:7
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2019 WCF2 Trojhalí VH B ??? FRAM Ladies Team
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé
ženy
 7:0
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
9.6.2019 WCF3 Bonver Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré
ženy
Citrus Ladies Team
ženy
 1:7
Rozhodčí: Václav Flek, Filip Bollardt
9.6.2019 WCF4 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
Star_tuna
ženy
 6:1
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
9.6.2019 MCF1 Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Modří
muži
IBF Falus
muži
 2:8
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
9.6.2019 MCF2 Trojhalí VH B ??? Torpedo Havířov Yellow
muži
Přemožitelé by FLOORBIBLE
muži
 4:6
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
9.6.2019 MCF3 Bonver Aréna ??? Team Sonomeisters
muži
Slovanské Legendy
muži
 3:6
Rozhodčí: Václav Flek, Filip Bollardt
9.6.2019 MCF4 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
muži
1. MVIL Ostrava
muži
 2:1
Rozhodčí: Ondřej Slabý, František Strouhal
9.6.2019 JSF1 Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
IBK BOMBERS
 6:5sn
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
9.6.2019 JSF2 Trojhalí VH B ??? FBK BCF Dukla Banská Bystrica
IBF DOLOPLAZY
 6:12
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
9.6.2019 WSF1 Trojhalí VH A ??? Citrus Ladies Team
ženy
FRAM Ladies Team
ženy
 1:11
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
9.6.2019 WSF2 Trojhalí VH B ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
Trestná lavice by Vítkovice
ženy
 4:3
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Martin Vlček
9.6.2019 MSF1 Trojhalí VH A ??? Přemožitelé by FLOORBIBLE
muži
Slovanské Legendy
muži
 7:6
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
9.6.2019 MSF2 Trojhalí VH B ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
muži
IBF Falus
muži
 4:9
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Martin Vlček
9.6.2019 JFIN Trojhalí VH A ??? IBF DOLOPLAZY
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 9:5
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2019 JO3M Trojhalí VH B ??? FBK BCF Dukla Banská Bystrica
IBK BOMBERS
 5:8
Rozhodčí: Karel Pavelka, Vladislav Tuček
9.6.2019 WFIN Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
FRAM Ladies Team
ženy
 3:5
Rozhodčí: Tomáš Křivánek, Břetislav Staněk
9.6.2019 WO3M Trojhalí VH B ??? Citrus Ladies Team
ženy
Trestná lavice by Vítkovice
ženy
 2:5
Rozhodčí: Zbyněk Pěnička, Michal Šafář
9.6.2019 MFIN Trojhalí VH A ??? IBF Falus
muži
Přemožitelé by FLOORBIBLE
muži
 1:2
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
9.6.2019 MO3M Trojhalí VH B ??? Slovanské Legendy
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
muži
 3:8
Rozhodčí: Ondřej Jícha, Martin Vlček
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
01.01.2019 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
 
 
 
Fotografie