Tabulky


Filtr tabulek:

*Zelená tabulka znamená konečné pořadí.

Skupina JA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava330024:59
2.FBK Atlas Blansko320119:166
3.FB Hurrican Karlovy Vary310210:133
4.Krajánci30034:230
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava11:55:08:0
2.FBK Atlas Blansko5:117:27:3
3.FB Hurrican Karlovy Vary0:52:78:1
4.Krajánci0:83:71:8

Skupina JB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.1. SC TEMPISH Vítkovice321011:57
2.Hornets Brno32104:27
3.Dopijem a jdem31027:93
4.OLYMP FLORBAL30035:110
#Tým1.2.3.4.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice4:21:16:2
2.OLYMP FLORBAL2:41:22:5
3.Hornets Brno1:12:11:0
4.Dopijem a jdem2:65:20:1

Skupina JC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.IBK BOMBERS330023:99
2.FBK BCF Dukla Banská Bystrica320122:236
3.FbC Frýdek- Místek310214:173
4.FBC TIGERS PORUBA300312:220
#Tým1.2.3.4.
1.FBC TIGERS PORUBA6:113:73:4
2.FBK BCF Dukla Banská Bystrica11:62:119:6
3.IBK BOMBERS7:311:25:4
4.FbC Frýdek- Místek4:36:94:5

Skupina JD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.IBF DOLOPLAZY321016:127
2.1. MVIL Ostrava321015:137
3.SK K2 Prostějov301213:151
4.TJ Slovan Havířov301210:141
#Tým1.2.3.4.
1.1. MVIL Ostrava4:46:55:4
2.IBF DOLOPLAZY4:46:56:3
3.SK K2 Prostějov5:65:63:3
4.TJ Slovan Havířov4:53:63:3

Skupina MA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí440041:312
2.FBC Letka Toman Finance Group421123:167
3.Gymnázium Chomutov412113:225
4.2. MVIL Ostrava411218:264
5.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B40047:350
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí9:014:06:212:1
2.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B0:92:72:123:7
3.Gymnázium Chomutov0:147:22:24:4
4.FBC Letka Toman Finance Group2:612:22:27:6
5.2. MVIL Ostrava1:127:34:46:7

Skupina MB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.IBF Falus440069:1512
2.Lucky Boys from KaCity421123:247
3.Don Bosco420241:336
4.Team Sonomeisters410331:323
5.FBC TIGERS PORUBA40137:671
#Tým1.2.3.4.5.
1.IBF Falus15:316:612:626:0
2.Team Sonomeisters3:157:94:617:2
3.Don Bosco6:169:75:821:2
4.Lucky Boys from KaCity6:126:48:53:3
5.FBC TIGERS PORUBA0:262:172:213:3

Skupina MC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Slovanské Legendy430138:129
2.Badegg Boys430125:249
3.FbC Frýdek- Místek420216:226
4.Peaches IBK 00420227:256
5.1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang400417:400
#Tým1.2.3.4.5.
1.Slovanské Legendy14:35:69:210:1
2.1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang3:148:134:92:4
3.Peaches IBK 006:513:85:73:5
4.Badegg Boys2:99:47:57:6
5.FbC Frýdek- Místek1:104:25:36:7

Skupina MD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Torpedo Havířov Yellow430120:129
2.FRAM Floorball Team430124:129
3.Rychlé Vesty IBK430115:149
4.FBC ČPP Bystroň Group Modří410313:173
5.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm400411:280
#Tým1.2.3.4.5.
1.Torpedo Havířov Yellow2:58:24:26:3
2.FRAM Floorball Team5:24:56:39:2
3.Rychlé Vesty IBK2:85:42:16:1
4.FBC ČPP Bystroň Group Modří2:43:61:27:5
5.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm3:62:91:65:7

Skupina ME

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Přemožitelé by FLOORBIBLE440033:1512
2.IBK Young Blood421131:187
3.1. MVIL Ostrava420219:266
4.Torpedo Havířov Black402221:282
5.Růžový Pežotci401314:311
#Tým1.2.3.4.5.
1.Přemožitelé by FLOORBIBLE9:46:19:59:5
2.IBK Young Blood4:914:39:24:4
3.Růžový Pežotci1:63:143:47:7
4.1. MVIL Ostrava5:92:94:38:5
5.Torpedo Havířov Black5:94:47:75:8

Skupina WA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté431028:1110
2.FRAM Ladies Team422026:168
3.Trestná lavice by Vítkovice421123:227
4.Citrus Ladies Team410315:303
5.Star_tuna400414:270
#Tým1.2.3.4.5.
1.Citrus Ladies Team3:115:45:62:9
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté11:38:25:24:4
3.Star_tuna4:52:85:83:6
4.Trestná lavice by Vítkovice6:52:58:57:7
5.FRAM Ladies Team9:24:46:37:7

Skupina WB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré440024:1012
2.BTŠ Kukl430131:149
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé411218:204
4.Torpedo Havířov411213:214
5.FbC Frýdek - Místek40049:300
#Tým1.2.3.4.5.
1.FbC Frýdek - Místek3:82:112:42:7
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré8:34:36:16:3
3.BTŠ Kukl11:23:49:48:4
4.Torpedo Havířov4:21:64:94:4
5.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé7:23:64:84:4
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
01.01.2019 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
 
 
 
Fotografie