Přihlášené týmy - 2019

Vybrat kategorii

Předchozí ročníky: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

Ostrava Cup 2019 (07. – 09.06.2019 - Muž)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ŽlutíANOSOUPISKA (0)
2.Česká republikaFBC TJ Sokol Frenštát pod RadhoštěmANOSOUPISKA (0)
3.Česká republikaFBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm BANOSOUPISKA (0)
4.Česká republikaPeaches IBK 00ANOSOUPISKA (0)
5.Slovenská republikaFRAM Floorball TeamANOSOUPISKA (14)
6.Česká republikaFBC Letka Toman Finance GroupANOSOUPISKA (0)
7.Čreská republikaIBF FalusANOSOUPISKA (0)
8.Česká republikyRůžový PežotciANOSOUPISKA (0)
9.Česká republikaPřemožitelé by FLOORBIBLEANOSOUPISKA (0)
10.Česká republikaDon BoscoANOSOUPISKA (0)
11.Česká republikaFBC TIGERS PORUBAANOSOUPISKA (9)
12.Česká republikaFbC Frýdek- MístekANOSOUPISKA (0)
13.Česká republika1. MVIL OstravaANOSOUPISKA (0)
14.Česká republikaRychlé Vesty IBKANOSOUPISKA (0)
15.Česká republikaBadegg BoysANOSOUPISKA (0)
16.Česká republikaSlovanské LegendyANOSOUPISKA (11)
17.Česká republika2. MVIL OstravaANOSOUPISKA (0)
18.Česká republikaGymnázium ChomutovANOSOUPISKA (9)
19.Česká republikaLucky Boys from KaCityANOSOUPISKA (0)
20.Česká republikaIBK Young BloodANOSOUPISKA (0)
21.Česká republikaTeam SonomeistersANOSOUPISKA (0)
22.Česká republikaTorpedo Havířov YellowANOSOUPISKA (0)
23.Česká republikaTorpedo Havířov BlackANOSOUPISKA (0)
24.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group ModříANOSOUPISKA (0)
25.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice MustangANOSOUPISKA (0)

Ostrava Cup 2019 (07. – 09.06.2019 - Ženy)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ŽlutéANOSOUPISKA (0)
2.Česká republikaCitrus Ladies TeamANOSOUPISKA (13)
3.Česká republikaStar_tunaANOSOUPISKA (11)
4.Česká republikaTrestná lavice by VítkoviceANOSOUPISKA (0)
5.Slovenská republikaFRAM Ladies TeamANOSOUPISKA (11)
6.Československá republikaBTŠ KuklNESOUPISKA (0)
7.Česká republikaTorpedo HavířovANOSOUPISKA (0)
8.Česká republikaFbC Frýdek - MístekANOSOUPISKA (0)
9.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava BíléANOSOUPISKA (0)
10.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ModréANOSOUPISKA (0)

Ostrava Cup 2019 (07. – 09.06.2019 - Junioři 2000) B19

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (0)
2.Česká republikaIBF DOLOPLAZYANOSOUPISKA (11)
3.Česká republikaIBK BOMBERSANOSOUPISKA (16)
4.Česká republikaSK K2 ProstějovANOSOUPISKA (18)
5.Česká republikaDopijem a jdemANOSOUPISKA (14)
6.Česká republikaFBK Atlas BlanskoANOSOUPISKA (0)
7.Česká republikaFBC TIGERS PORUBAANOSOUPISKA (12)
8.Česká republika1. MVIL OstravaANOSOUPISKA (0)
9.Česká republikaKrajánciANOSOUPISKA (0)
10.Česká republikaTJ Slovan HavířovANOSOUPISKA (15)
11.Česká republika1. SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (0)
12.SlovenskoFBK BCF Dukla Banská BystricaANOSOUPISKA (0)
13.Česká republikaHornets BrnoANOSOUPISKA (0)
14.Česká republikaOLYMP FLORBALANOSOUPISKA (0)
15.Česká republikaFB Hurrican Karlovy VaryNESOUPISKA (0)
16.Česká republikaFbC Frýdek- MístekANOSOUPISKA (16)
 
Týmy
  1. Přihlášené týmy

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
před 2 dny - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
01.01.2019 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
 
 
 
Fotografie