10.06.2018 | JK

Juniorům kraluje 1. MVIL Ostrava, vítězí na nájezdy

Neuvěřitelné penaltové drama přinesl zápas o první místo v kategorii juniorů mezi MVIL Ostrava a slovenskými Fram Junior. To zápas o třetí místo byl bez extrémní zápletky.

 
 
 

I finále se hrálo na tři třetiny a 1. MVIL si rychle vypracoval dvoubrankové vedení. Pak už to byla hra na jednu branku. Slovenští Fram byli jak hladoví vlci, každý útok zakončovali střelou, jenže v cestě jim stály tři faktory – dobře blokující soupeř, skvěle chytající brankář a hlavně vlastní neschopnost trefit florbalovou branku. MVIL se stáhnul směrem do obrany a dopředu toho od poloviny zápasu už moc nevymysleli. Za to slovenští rodičové si mohli hlavu ukroutit. Jejich kluci byli jasně lepším týmem, ale pálili jednu šanci za druhou.

Nakonec však ostravská obrana dvakrát kapitulovala a šlo se tedy k realizaci pětice trestných střílení. 1. MVIL se dostává do vedení 3:1 a měli dva mečboly. Stačilo jedno střílení proměnit a nebo vychytat soupeře. Nestalo se tak a muselo se jít do náhlé smrti. První série, druhá série, oba týmy mají stoprocentní úspěšnost. Třetí série, Ostravan proměňuje, soupeř už ne a MVIL slaví. Historie se neptá, jakým způsobem toho dosáhli.

Sympatický tým 1. MVIL Ostrava vede trenér Kořínek a tomu se podařilo sestavit velmi silnou partu, která táhne za jeden provaz a věří si na podstatně silnější soupeře.

V zápase smutnějších Krajánci porazli Petrovice 9:6, když zřejmě rozhodl nejen jejich početnější kádr, ale také větší touha hrát systémově a držet linii nastavenou trenérem.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Kategorii žen
08.06.2017 - Došlo k odhlášení týmu PUKS TRZEBINIA ve skupiny B. Tým byl nahrazen týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
POZOR Muži
06.06.2017 - Zápas ve skupině B FBK Bobrky vs Saint Sinners Oświęcim se bude hrát v pátek 9.6.2017 v 20:35 na SH Sareza
 
 
 
Fotografie