09.06.2019 | TM

FRAM Ladies Team ovládl ženskou kategorii Ostrava cupu

I kategorie žen již zná své vítěze.

 
 
 

Slovenskočeský tým s finskou brankářkou v bráně došel na turnaji až do finále, ve kterém porazil FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté. Ostravanky šly brzy do vedení, nadějný stav 2:0 ale neudržely dlouho - v páté minutě po přihrávce Enenkelová skórovala Ferenčíková a nastartovala tím obrat svého týmu. Ten postupně přidal ještě další čtyři branky, na což se Ostrava zmohla odpovědí jediným gólem. FRAM Ladies Team tak po výhře 5:3 slaví celkové vítězství na turnaji. 

Souběžně s utkáním o první místo se na vedlejším hřišti sváděl nelítostný boj o třetí místo, které nakonec připadlo týmu Trestná lavice by Vítkovice, jež porazily Citrus Ladies Team 5:2. Za Citrus Team se dvakrát prosadila Šupáková, její tým více gólů nedokázal vytvořit. Bývalé hráčky Vítkovic tak nestačily na ty současné. 

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
01.01.2019 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
 
 
 
Fotografie