09.06.2019 | TM

Juniorský titul pro IBF DOLOPLAZY

Juniorská kategorie již zná svého vítěze a bronzové medailisty!

 
 
 

Po celou dobu turnaje nepoznali IBF DOLOPLAZY pachuť porážky. Jediné, kdy ztratili nějaký bod, bylo utkání proti 1. MVIL Ostrava, se kterým remizovali 4:4. Skvělou fazonu si přenesli i do finálových bojů, domácímu týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nedali jedinou šanci. Utkání se pro DOLOPLAZY vyvíjelo dobře, než soupeř poprvé skóroval, vedli již 6:0. Ostravané se sice snažili s vývojem hry něco udělat, moc se jim to ale nedařilo, pět gólů bylo málo - nový vítěz turnaje přidal do konce zápasu ještě tři branky a rozhodl. 

Na vedlejším hřišti byla situace trochu odlišná - i když měli více ze hry IBK BOMBERS, kteří následně získali bronzové medaile, snažila se FBK BCF Dukla Banská Bystrica do zápasu taky hojně mluvit. Nakonec BOMBERS i zásluhou Jakuba Háši zvítězili. Již zmiňovaný Háša se v duelu blýskl hattrickem a celkově se s turnajem rozloučil jedenácti góly a pěti asistencemi.

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/cup/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie