09.06.2019 | TM

Přemožitelé by FLOORBIBLE jsou ve finále!

Napínavé finále slibuje utkání mezi Přemožiteli a Falusem. Zatímco prvně jmenovaný tým loni ve finále podlehl Bulldogs Brno, druhý jmenovaný do finále ani neprošel. Utkání startuje o půl šesté.

 
 
 

Stejně jako loni i letos postoupili Přemožitelé do finále Ostrava cupu. Zatímco loni se museli poklonit Bulldogs, kteří dovezli převážně juniorskou sestavu, letošní výsledek je prozatím ve hvězdách. Jedno je ale jisté. Proti týmu Přemožitelů, za které nastupují například Lukáš Hájek, Martin Tokoš, Patrik Suchánek či Marek Matejčík, se postaví IBF Falus složený z hráčů Vítkovic. Která z vítkovických či exvítkovických skvader bude nakonec úspěšnější? To zjistíme v zápase od 17:30. 

Pojďme si alespoň ve zkratce zrekapitulovat cestu obou týmů do finále. Sedm utkání, sedm utkání, pětapadesát vstřelených a sedmadvacet obdržených gólů. Taková je bilance Přemožitelů, kteří ani jednou nepoznali hořkost porážky. Největší brankový rozdíl pak zaznamenali v utkání s Badegg Boys, které porazili 9:2, nejtěsnější výhrou byla ta poslední proti Slovanským legendám - 7:6. Slovanské legendy šli brzy po začátku do vedení, vedli již 3:0, když započal kolotoč Přemožitelů. Za stavu 6:6 proběhlo ještě prodloužení, to ale po minutě a půl ukončil vítězným gólem Lukáš Hájek.


Na opačné straně zase operovali IBF Falus. Tým, jehož název má evokovat švédský celek IBF Falun, zažil v sedmi utkáních sedm výher. Šestadevadesát branek vstřelili, sedmadvacetkrát pak brankář Martin Janík kapituloval. Obdržených gólů mají stejně jako Přemožitelé, ti na rozdíl od vítkovických kolegů ale nedokázali tolikrát skórovat. Nejvyšší výhrou ostravského týmu je ta proti TIGERS PORUBA: 26:0. Nejnižší brankový rozdíl zaznamenal Falus rovněž v posledním duelu proti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí.

S osmnácti góly a patnácti asistencemi je Marek Bräuer nejproduktivnější hráč Falusu, nejproduktivnějším soupeřem je se čtyřmi góly a devíti asistencemi Marek Matejčík z Chodova. 

V boji o bronz se ve stejném čase, rovněž na Karolině, utkají Slovanské legendy a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí.

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/cup/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie