09.06.2019 | TM

Dycky Havířov! Ve večerním utkání Slovanu s Torpédem byla znát rivalita

Když se potkají dva týmy z jednoho města, často je tam cítit rivalita. Ta mezi Slovanem a Torpédem Havířov byla ale větší, než by se dalo čekat. Utkání se tak neslo v rychlejším tempu, kdy více ze hry měli nakonec Slovanské legendy.

 
 
 

Slovanské legendy, poskládané z hráčů Slovanu Havířov a Petrovic, vyzvaly ve večerním utkání městského rivala Torpédo Havířov. V utkání byla znát rivalita. Ačkoliv zápas skončil jednoznačně pro Slovanské legendy, které vyhrály 10:2. "Začátek nebyl jednoznačný, věděli jsme, že budou kousat. Každopádně je to turnaj, a oni hrají o sestavu, my se poskládali jedna lajna Slovan, jedna lajna Petrovice, takže máme sílu. To se pak i ukázalo ke konci," popisuje Matěj Erbs, který si nedávno změnil příjmení ze Smetáka právě na Erbse. 

Rivalita byla všudepřítomná, od malých pošťuchovaček, až po slovní výměny názorů. "Určitě byla znát rivalita, máme tady akční hráče, i já seděl na dvě minuty. Nějaké pošťuchovačky tam vždycky jsou, nenechali jsme si ani metr zadarmo - i když je to turnaj, rivalita tam vždycky je. V utkání bylo dost emotivních hráčů," popisuje Erbs. 


Hned v neděli dopoledne čeká Slovanské legendy další utkání, a to proti Team Sonomeisters. Tohohle utkání se Erbs trochu obává kvůli hale, na které budou hrát. "Zítra hrajeme se Sonomeisters, myslím, že je to poskládané Bulldogs s Hattrickem, takže se musíme pořádně vyspat, nejít na pivo a uvidíme. Hrajeme na Bonver aréně, což je hrozná hala, vůbec se nám nelíbí. Bonver aréna je malá s blbým povrchem, uvidíme, kdo bude víc běhat, víc napadat. A jestli budeme stát, tak to nevypadá dobře. Musíme se dobře vyspat a máknout," zakončuje bývalý hráč FBC Ostrava.

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/cup/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie