08.06.2019 | TM

TIGERS PORUBA se loučí s turnajem

Ne každému se podaří v turnaji dojít daleko. Ne vždy jde ale o medaile - mnohdy je důležitější si zahrát.

 
 
 

Už od začátku turnaje se ostravští florbalisté z FBC TIGERS PORUBA rvali jako tygři o body, nikdy se jim to ale nepodařilo. Hned úvodní zápas pro ně skončil snad nejvyšší porážkou v turnaji: IBF Falus jim nadělili šestadvacet branek! V utkání s Don Bosco sice Jagusztyn a Keberle vstřelili první góly svého týmu na Ostrava cupu, ale jednadvacetigólový příděl byl krutý a všeříkající. 

Výkon Porubských šel sice s dalšími utkáními na turnaji nahoru, hned v následujícím zápase přidali další dvě branky. Jenže opět kapitulovali vysokým rozdílem. Jediné body, respektive bod, získali TIGERS PORUBA Lucky Boys from KaCity. Petrovický tým byl před sobotním polednem zjevně myšlenkami už u oběda - ačkoliv od šesté minuty vedl 2:0, nečekaným herním výpadkem pustil soupeře do zápasu a dvakrát inkasoval. Petrovický Mrkva pak poslal Lucky Boys do vedení, jenže týmu vydrželo pouze pět a půl minuty. Následně přišlo finální vyrovnání. Po něm se už skóre neměnilo. 

Finální stopku týmu vystavilo Gymnázium Chomutov. Rurčka se sice dvakrát zapsal do statistik jako střelec, soupeř ale svými čtrnácti góly utnul jakékoliv porubské naděje na postup a TIGERS se po pěti zápasech loučí s turnajem.

 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Ostravské výstavy a.s.
Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Roušky
22.08.2020 - Vstup pro diváky povolen výhradně s ochranou dýchacích cest. Při dodržování tohoto nařízení mohou být diváci vykázání z haly. Děkujeme za pochopení
Play-Off zápasy
21.08.2020 - Zápasy svého týmu v Play-off naleznete v rozpisu zápasů. Tabulku play-off nelze vygenerovat. http://ostravacup.cz/cup/zapas.asp?sezona=2020
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie